Esileht Pereelu ja suhted Mehe pihtimus suhetest, vaimsest vägivallast, alkoholismist ja bipolaarsusest

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 158 )

Teema: Mehe pihtimus suhetest, vaimsest vägivallast, alkoholismist ja bipolaarsusest

Postitas:
Kägu

Miks peaks rämps normintellektiga inimest huvitama?

Sinuga võrreldes on teemaalgataja siiski sümpaatsem. Natuke tunnistab oma probleemi ja natuke hakkab abi peale mõtlema, sina selleks võimeline ei ole. Et sa normintellektiga oleks, ma pole väga kindel. Pikaajaline alkoholitarbimine on su vaimset võimekust kahandanud ja halbu iseloomujooni süvendanud.

Minu eesmärk pole kunagi olnud kellegi jaoks sümpaatne olla, see on madala enesehinnanguga inimeste probleem. Mina olen, kes olen ja kui tahan, siis võin ka vabalt alkohoolik olla. Reeglina on see nende probleem, kel endal isiklik elu puudub.

Sinu elu on perekool. Muud elu sul kohe kindlasti ei ole. Liigne sotsiaalmeedias viibimine pidi viima vaimsete probleemideni, see ongi sinuga tõenäoliselt juhtunud. Võid alkohoolik ka olla, eks sa siis oledki.

Ihhii, kust sa tead, et minu elu on perekool ja sotsmeedia, kui sa ise siin ja mujal sotsmeedias 24/7 ei viibiks? Ega väikse ajupotentsiaaliga vist taolistele järeldusele muidugi ei tule.

Lihtsalt arvan. Perekool ongi sotsiaalmeedia. Sinust erinevalt on mul hea iseloom ja olen heatahtlik inimene, sul on väga toksiline ja halb iseloom ja sa oled väga pahatahtlik. Kui oled alkohooolik, siis oledki end kurjaks inimeseks joonud, see kindlasti süveneb ja süveneb, kuni dementsuseni välja.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinust erinevalt on mul hea iseloom ja olen heatahtlik inimene

Jaa, ma arvan ka. Ja arvan veel seda, et sa peaksid oma alkoholiprobleemiga tegelema, pole eriti okei hommikust saadik täis olla.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinust erinevalt on mul hea iseloom ja olen heatahtlik inimene

Jaa, ma arvan ka. Ja arvan veel seda, et sa peaksid oma alkoholiprobleemiga tegelema, pole eriti okei hommikust saadik täis olla.

Kui ise jood, siis näed ka kõigis teistes joomist?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on see Katza, tal on mingi vaimne probleem.

Mida helli joodik jälle mind tümitab? Lillekeaasal alias Mamamia paneb jälle pange, minuga pole sa siin vestelnudki 😀

Kle väsi ära juba. Või võta veel üks vaba päev, et sadu mu kommentaare raporteerida. Kui sul on üldse töökoht, mis on kaheldav.  Uskumatu jobu ikka 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks rämps normintellektiga inimest huvitama?

Sinuga võrreldes on teemaalgataja siiski sümpaatsem. Natuke tunnistab oma probleemi ja natuke hakkab abi peale mõtlema, sina selleks võimeline ei ole. Et sa normintellektiga oleks, ma pole väga kindel. Pikaajaline alkoholitarbimine on su vaimset võimekust kahandanud ja halbu iseloomujooni süvendanud.

Minu eesmärk pole kunagi olnud kellegi jaoks sümpaatne olla, see on madala enesehinnanguga inimeste probleem. Mina olen, kes olen ja kui tahan, siis võin ka vabalt alkohoolik olla. Reeglina on see nende probleem, kel endal isiklik elu puudub.

Sinu elu on perekool. Muud elu sul kohe kindlasti ei ole. Liigne sotsiaalmeedias viibimine pidi viima vaimsete probleemideni, see ongi sinuga tõenäoliselt juhtunud. Võid alkohoolik ka olla, eks sa siis oledki.

Ihhii, kust sa tead, et minu elu on perekool ja sotsmeedia, kui sa ise siin ja mujal sotsmeedias 24/7 ei viibiks? Ega väikse ajupotentsiaaliga vist taolistele järeldusele muidugi ei tule.

Lihtsalt arvan. Perekool ongi sotsiaalmeedia. Sinust erinevalt on mul hea iseloom ja olen heatahtlik inimene, sul on väga toksiline ja halb iseloom ja sa oled väga pahatahtlik. Kui oled alkohooolik, siis oledki end kurjaks inimeseks joonud, see kindlasti süveneb ja süveneb, kuni dementsuseni välja.

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –>

 

😀 just, just, kõik head inimesed sõimavad teisi alkohoolikuteks ja halbadeks inimesteks, neid tegelikult tundmata. Kolm klassi külakooli tuleb sul ikka ära või?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaimsed probleemid lõid jälle hooga???? Mis sa passid perekoolis tööajast?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris huvitav, kellegi perekooli postitust võrdled lausa oma isaga. Vaene isa.

Alkohoolikud on sarnasemad kui sa arvad. Mul oli suhe alkohoolikuga, kellest ma muidugi ei teadnud alguses, et ta alkohoolik on. Ta kuulas nädala sees minu jutte, ei öelnud midagi, siis reedeti hakkas jooma ja mulle sõimavaid sõnumeid saatma. Jõi ennast lõviks ja hakkas sõimama. See jätkus laupäeviti ka ja siis kadus ära, häbenes kui kaineks sai. Mitu korda läksime lahku, siis kahetses, et nii tegi, ütles, et tunnistan, et olen üht-teist ka valesti teinud. Samas seda, et ta alkohoolik on, ei tunnistanud mitte kunagi. Hiljem enam ei sõimanud, sest nägi, et siis on suhe läbi, siis lihtsalt kadus ära ja ujus pärast välja, nagu midagi poleks olnud. Rääkis ka depressioonist, enesetapust jne, jne. Istus keset kastihunnikut ja sõi valmistoitu, sest polnud ju naist, kes teenindaks. Kuskile minna ei tahtnud, polnud raha, kõik on kallis, aga alkoholi peale oli alati raha küllalt. Alati oli tema käitumises keegi teine süüdi, mitte tema isa. Igas meie lahkhelis süüdistas alati mind, mina ütlesin midagi valesti, tegin valesti, mina ei taha tõsisemat suhet, mina olen süüdi kõiges. Tõsisemat suhet ei tahtnud sellepärast, et ta oli joodik. Lõpuks läksime lõplikult lahku, nüüd piinab järgmisi naisi seni kuni need kannatavad. Mitte midagi pole muutnud, pigem see alkoholiprobleem süveneb. Kõik tema suhted on selle nahka läinud, aga ta ise seda ei tunnista. Naised on halvad, ühiskond on jube, keskmine inimene ei ela ära oma palgast, kõik-kõik on süüdi peale tema.

Aga kuna te seksisite kui ta nädalavahetustel jõi ja sms-sse saatis. Või seksisid sa siis teistega ja mees kurbusest jõi ja saatis sms-sse. Aga see pole ju suhe. Ma pakun, et siiani oled üksi sest kõik mehed on joodikutest vägivaldurid.Tropid ja impotendid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vaata peeglisse, tõenäoliselt olidki sina süüdi. Normaalse inimese kõrval alkoholism nii lihtsalt külge ei hakka.

Seda au ma endale küll ei võta. Inimene oli alkohoolik juba ammu enne minuga kohtumist. Naisi oli tal enne mind palju olnud, aga eks kõik lasid jalga, kui inimese tõeline pale välja tuli. Ikka oma käitumisega põhjustas see inimene oma suhete purunemise, mitte keegi ei teinud teda alkohoolikuks. Raiu endale kolusse, et alkohoolik joob sellepärast, et ta on alkohoolik, mitte kellegi teise käitumise pärast.

Lugesin ja mind kõnetas see jutt.
Aga ometigi oli  sellel nn “alkohoolikul”  palju naisi. Kas kõik naised on rumalad? Muideks oli ka minu elus periood kus koju minna ei tahtnud kuna seal oli ees puuk. Sõna otseses mõttes puuk. Kõrgelt haritud. Heal töökohal. Aga õel ja ihne kui halb anektdoot. Kuna koju minna ei tahtnud (kusjuures oli minu kodu) siis pidutsesin nii, et maa must. Koju roomasin pühapäeva õhtuks. Sai siis puuk veel ühe kondi hambusse. Ma olevat alkohoolik. Lõpuks sain aru, et mu vaimne tervis ja ka füüsiline tervis ei pea sellele vastu. Tulin üks õhtu koju. Töölt ja kainena. Teatasin lugupeetud proua puugile, et nüüd on kõik. Palju sul aega vaja on välja kolimiseks. Ta teatas, et ta ei lähe kuna on 5 aasta jooksul meie koosellu panustanud. Maja püüki. Raha pooleks ja ta läheb. Kusjuures tõsiselt. Ta ei panustanud sentigi. Vastupidi. Lisaks puugile toetasin tema lapsi (täiskasvanud) ja vanemaid. Puugist rääkimata kuna puugil polnud kunagi raha. Aitas ainult ähvardus, et nagu majast välja lähed vahetan lukud. Sinu üüratu garderoobi panen prügikottidesse ja viin sinu töökoha ukse taha. Siiani kuulen kuidas ta tõsteti kuuse alla. Milline vaimne vägivaldur ja alkohoolikust parm olin. Ka minu uuele kaasale tuldi rääkima ja “hoitama”, et ole ettevaatlik. Lisaks saadeti paar anonüümset kirja. Ei ole hakanud ümber ka lükkama. Kes teavad need teavad. Uus kooselu sujub hästi. Paremini kui ma oleks üldse kunagi arvanud. lapsed on hakanud jällegi külas käima jne. Ei lähe iga reede kodu asemel peole. vastupidi. Tahan reedeti varakult koju jõuda. Pidutsen kord kahe kuu jooksul oma uue kaasaga. Kaaslasega kes arvestab minuga. Kaaslasega kes panustab. Kuigi tal pole vaja seda teha, aga minujaoks on tähtis, et tal on olemas valmisolek ja tahtmine seda teha.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ometigi oli sellel nn “alkohoolikul” palju naisi. Kas kõik naised on rumalad?

Kui sinule ei sobinud ainult üks kaaslane, siis ehk oli tõesti teie sobimatuses viga. Kuigi imelik, et elatakse 5 aastat naisega koos, kes on nii jube, et ajab jooma. Minu näite puhul mees ei jõua kellegagi kooseluni, sest see joomisprobleem tuleb varem välja. Ega kohe tõesti aru ei saa, et see alkoholiprobleem nii suur on, kui koos ei ela, eks see ikka ajapikku tuleb välja. Ja eks mõnega võibki sobida, kes ka joob, siis saabki koos pidutseda, nagu sina siin näite tood. Mitte et naine oleks nii toreda iseloomuga, vaid ta ei pane joomist pahaks, sest endale meeldib ka juua. Ega purjus peaga teine joodik nii närvi ei aja tõesti, seda täitsa usun.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ometigi oli sellel nn “alkohoolikul” palju naisi. Kas kõik naised on rumalad?

Kui sinule ei sobinud ainult üks kaaslane, siis ehk oli tõesti teie sobimatuses viga. Kuigi imelik, et elatakse 5 aastat naisega koos, kes on nii jube, et ajab jooma. Minu näite puhul mees ei jõua kellegagi kooseluni, sest see joomisprobleem tuleb varem välja. Ega kohe tõesti aru ei saa, et see alkoholiprobleem nii suur on, kui koos ei ela, eks see ikka ajapikku tuleb välja. Ja eks mõnega võibki sobida, kes ka joob, siis saabki koos pidutseda, nagu sina siin näite tood. Mitte et naine oleks nii toreda iseloomuga, vaid ta ei pane joomist pahaks, sest endale meeldib ka juua. Ega purjus peaga teine joodik nii närvi ei aja tõesti, seda täitsa usun.

Naised tahavad ainult raha, ainult raha räägivad sendisaagijatest jne.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised tahavad ainult raha, ainult raha räägivad sendisaagijatest jne.

Ja hakkas sama plaat jälle pihta…

 

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised tahavad ainult raha, ainult raha räägivad sendisaagijatest jne.

Jälle väga selle minu alkohoolikuga sarnane jutt. Tema süüdistas ka mind, et ma ei taha teda päriseks, sest tal pole raha. Minu juttu, et asi on tema joomises, mitte rahas, ta ei uskunud. Tal oli kergem endale sisendada, et kõik naised on rahaahned nõiad, sellepärast tal kellegagi ei suju ja kõik jätavad mõne kuu pärast maha, mitte sellepärast, et ta on alkohoolik ja tema käitumine on vastuvõetamatu. Nagu näed, on alkohoolikud väga sarnased kõik.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vaata peeglisse, tõenäoliselt olidki sina süüdi. Normaalse inimese kõrval alkoholism nii lihtsalt külge ei hakka.

Seda au ma endale küll ei võta. Inimene oli alkohoolik juba ammu enne minuga kohtumist. Naisi oli tal enne mind palju olnud, aga eks kõik lasid jalga, kui inimese tõeline pale välja tuli. Ikka oma käitumisega põhjustas see inimene oma suhete purunemise, mitte keegi ei teinud teda alkohoolikuks. Raiu endale kolusse, et alkohoolik joob sellepärast, et ta on alkohoolik, mitte kellegi teise käitumise pärast.

Lugesin ja mind kõnetas see jutt.

Aga ometigi oli sellel nn “alkohoolikul” palju naisi. Kas kõik naised on rumalad? Muideks oli ka minu elus periood kus koju minna ei tahtnud kuna seal oli ees puuk. Sõna otseses mõttes puuk. Kõrgelt haritud. Heal töökohal. Aga õel ja ihne kui halb anektdoot. Kuna koju minna ei tahtnud (kusjuures oli minu kodu) siis pidutsesin nii, et maa must. Koju roomasin pühapäeva õhtuks. Sai siis puuk veel ühe kondi hambusse. Ma olevat alkohoolik. Lõpuks sain aru, et mu vaimne tervis ja ka füüsiline tervis ei pea sellele vastu. Tulin üks õhtu koju. Töölt ja kainena. Teatasin lugupeetud proua puugile, et nüüd on kõik. Palju sul aega vaja on välja kolimiseks. Ta teatas, et ta ei lähe kuna on 5 aasta jooksul meie koosellu panustanud. Maja püüki. Raha pooleks ja ta läheb. Kusjuures tõsiselt. Ta ei panustanud sentigi. Vastupidi. Lisaks puugile toetasin tema lapsi (täiskasvanud) ja vanemaid. Puugist rääkimata kuna puugil polnud kunagi raha. Aitas ainult ähvardus, et nagu majast välja lähed vahetan lukud. Sinu üüratu garderoobi panen prügikottidesse ja viin sinu töökoha ukse taha. Siiani kuulen kuidas ta tõsteti kuuse alla. Milline vaimne vägivaldur ja alkohoolikust parm olin. Ka minu uuele kaasale tuldi rääkima ja “hoitama”, et ole ettevaatlik. Lisaks saadeti paar anonüümset kirja. Ei ole hakanud ümber ka lükkama. Kes teavad need teavad. Uus kooselu sujub hästi. Paremini kui ma oleks üldse kunagi arvanud. lapsed on hakanud jällegi külas käima jne. Ei lähe iga reede kodu asemel peole. vastupidi. Tahan reedeti varakult koju jõuda. Pidutsen kord kahe kuu jooksul oma uue kaasaga. Kaaslasega kes arvestab minuga. Kaaslasega kes panustab. Kuigi tal pole vaja seda teha, aga minujaoks on tähtis, et tal on olemas valmisolek ja tahtmine seda teha.

Järgmine põhikooli koolikirjand, vähese vaimse võimekusega naisterahva kirjutatud. Ja käod usuvad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised tahavad ainult raha, ainult raha räägivad sendisaagijatest jne.

Jälle väga selle minu alkohoolikuga sarnane jutt. Tema süüdistas ka mind, et ma ei taha teda päriseks, sest tal pole raha. Minu juttu, et asi on tema joomises, mitte rahas, ta ei uskunud. Tal oli kergem endale sisendada, et kõik naised on rahaahned nõiad, sellepärast tal kellegagi ei suju ja kõik jätavad mõne kuu pärast maha, mitte sellepärast, et ta on alkohoolik ja tema käitumine on vastuvõetamatu. Nagu näed, on alkohoolikud väga sarnased kõik.

Perekoolis on siiski pidev raha jutt.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vaata peeglisse, tõenäoliselt olidki sina süüdi. Normaalse inimese kõrval alkoholism nii lihtsalt külge ei hakka.

Seda au ma endale küll ei võta. Inimene oli alkohoolik juba ammu enne minuga kohtumist. Naisi oli tal enne mind palju olnud, aga eks kõik lasid jalga, kui inimese tõeline pale välja tuli. Ikka oma käitumisega põhjustas see inimene oma suhete purunemise, mitte keegi ei teinud teda alkohoolikuks. Raiu endale kolusse, et alkohoolik joob sellepärast, et ta on alkohoolik, mitte kellegi teise käitumise pärast.

Sry, aga siis oled sa ju lihtsalt loll, kui alkohoolikuga elama hakkasid. Aga sulle lohutuseks, et enamik inknesi sünnib siia maailma suht kesise vaimse võimekusega ehk suht lollina, nii et sa ei ole üksi.

Ja siis see alla keskmise võimekuse, välimuse ja mõistusega olend tuleb perekooli ja hakkab rääkima kuidas kõik teised on süüdi. Mehed on alkohoolikud ja muidu pahad inimesed. Aga, et vaadata peeglisse ning tõdeda miks need mehed kellega ta magab kõik halvad alkohoolikud on ja tõdeda, et äkki on ka temas midagi selle peale ta ei tule.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ometigi oli sellel nn “alkohoolikul” palju naisi. Kas kõik naised on rumalad?

Kui sinule ei sobinud ainult üks kaaslane, siis ehk oli tõesti teie sobimatuses viga. Kuigi imelik, et elatakse 5 aastat naisega koos, kes on nii jube, et ajab jooma. Minu näite puhul mees ei jõua kellegagi kooseluni, sest see joomisprobleem tuleb varem välja. Ega kohe tõesti aru ei saa, et see alkoholiprobleem nii suur on, kui koos ei ela, eks see ikka ajapikku tuleb välja. Ja eks mõnega võibki sobida, kes ka joob, siis saabki koos pidutseda, nagu sina siin näite tood. Mitte et naine oleks nii toreda iseloomuga, vaid ta ei pane joomist pahaks, sest endale meeldib ka juua. Ega purjus peaga teine joodik nii närvi ei aja tõesti, seda täitsa usun.

Esimesed kaks-kolma aastat oli tore, sest armunud inimene ei märka midagi. Sealt edasi oli harjumus, et ok. Koguaeg nii olnud. Aga proua puuk läks aina ülbemaks ja nõudmised suuremaks. Lahku ka nagu ei tahtnud minna. Harjumuse jõud vist. See oli minu viis eemalduda ja endaga toime tulla. Lõpuks avanesid silmad. Avastasin, et ma ei ole kuulnud aastaid ühtegi head või tunnustavat sõna. Küll aga seda kui halb ma olen ja kui head on kõik muud mehed. Tervis hakkas ka üles ütlema.  Meeletu väsimus tekkis kõigest. Avastasin, et lapsed kohtuvad väljaspool minu kodu minuga jne.Nagu puugist lahti sain oleks agu mingi koorem seljast lennanud. Elurõõm, eluslust tuli tagasi. Kõik asjad sujusid ja kõik nagu lendas käes. Kusjuures uue kaaslase leidsin (õigemini tema mind) ca 1.5 kuud peale puugist vabanemist. Tal oli alguses raske, sest mul tekkis probleem. Ei tahtnud enda vabadust käest anda. Ei usaldanud naisi jne. Kuid ta ei andnud alla. ja nüüd näen, et on võimalik ka teisti elada.

p.s mis puutub koos pidutsemissse siis mis sellest halba on? ja veel üks kont teile. need peod on alati lõbusad ja alkoholiga. ei kavatsegi kunagi karsklaseks hakata.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on see Katza, tal on mingi vaimne probleem.

Mida helli joodik jälle mind tümitab? Lillekeaasal alias Mamamia paneb jälle pange, minuga pole sa siin vestelnudki 😀

Kle väsi ära juba. Või võta veel üks vaba päev, et sadu mu kommentaare raporteerida. Kui sul on üldse töökoht, mis on kaheldav. Uskumatu jobu ikka 😀

Kuidas Katzal muidu pereelu läheb? Mehest tüdinenud pole juba? Onju ebaõiglane ühe inimesega pikalt koos olla. Üks õige naine vajab ju vaheldust. eksju Katza?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sattusid energiavampiiri otsa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised tahavad ainult raha, ainult raha räägivad sendisaagijatest jne.

Jälle väga selle minu alkohoolikuga sarnane jutt. Tema süüdistas ka mind, et ma ei taha teda päriseks, sest tal pole raha. Minu juttu, et asi on tema joomises, mitte rahas, ta ei uskunud. Tal oli kergem endale sisendada, et kõik naised on rahaahned nõiad, sellepärast tal kellegagi ei suju ja kõik jätavad mõne kuu pärast maha, mitte sellepärast, et ta on alkohoolik ja tema käitumine on vastuvõetamatu. Nagu näed, on alkohoolikud väga sarnased kõik.

aga tahtsid siis või. vaeset meest. oleks vähem joonud ja sõimelnud kas oleksid ikka tahtnud või oleksid lihstalt natuke lõbutsenud. kasutanud teda seksuaalselt, romantiliselt ja vaimselt ära ja siis öelnud tadaaaaa musirullike

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on see Katza, tal on mingi vaimne probleem.

Mida helli joodik jälle mind tümitab? Lillekeaasal alias Mamamia paneb jälle pange, minuga pole sa siin vestelnudki 😀

Kle väsi ära juba. Või võta veel üks vaba päev, et sadu mu kommentaare raporteerida. Kui sul on üldse töökoht, mis on kaheldav. Uskumatu jobu ikka 😀

Kuidas Katzal muidu pereelu läheb? Mehest tüdinenud pole juba? Onju ebaõiglane ühe inimesega pikalt koos olla. Üks õige naine vajab ju vaheldust. eksju Katza?

See ei olnud Katza, seekord oli inxa. Eks see inxa lendab talle appi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sattusid energiavampiiri otsa.

Ma ausalt ei tea mis see oli? Väja nagu vampiir ei näinud. Pigem vastupidi. Lisaks oli haritud ja tark. Tõsi huumorisoonega oli pahasti. Kui ise poleks läbi elanud poleks uskunudki, et minuga midagi sellist saab üldse toimuda. Ja nii pikalt. Psitiivset ka. Õnneks lahkumineku valusid, piinasid polnud. Oli hoopis vabanemise tunne. Õnneks proua puuk jättis mu ka koheselt rahule. Nohhh peaaegu. Pidin ikka natuke ka maksma, et valutult lahti saada ja kompensseerida seda aega mida ta minu peale kulutas. Aga see oli peenraha arvestades mis ma vastu sain. Uue kaaslase. Hea kaaslase. Vabaduse. ja teadmise, et ma olen ikka see kes ma olen. Mitte üdini halb, saamatu. Alkohoolik. Ja kõik mis ma olen saavutanud ja mis mul on ei ole vedamise tõttu nagu mulle räägiti. Vaid ma olen ikka ise need asjad saavutanud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on see Katza, tal on mingi vaimne probleem.

Mida helli joodik jälle mind tümitab? Lillekeaasal alias Mamamia paneb jälle pange, minuga pole sa siin vestelnudki 😀

Kle väsi ära juba. Või võta veel üks vaba päev, et sadu mu kommentaare raporteerida. Kui sul on üldse töökoht, mis on kaheldav. Uskumatu jobu ikka 😀

Kuidas Katzal muidu pereelu läheb? Mehest tüdinenud pole juba? Onju ebaõiglane ühe inimesega pikalt koos olla. Üks õige naine vajab ju vaheldust. eksju Katza?

See ei olnud Katza, seekord oli inxa. Eks see inxa lendab talle appi.

kas inxa on see kes lubab kõik kohtusse kaevata ja röögib igas teemas OT, OT

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on see Katza, tal on mingi vaimne probleem.

Mida helli joodik jälle mind tümitab? Lillekeaasal alias Mamamia paneb jälle pange, minuga pole sa siin vestelnudki 😀

Kle väsi ära juba. Või võta veel üks vaba päev, et sadu mu kommentaare raporteerida. Kui sul on üldse töökoht, mis on kaheldav. Uskumatu jobu ikka 😀

Kuidas Katzal muidu pereelu läheb? Mehest tüdinenud pole juba? Onju ebaõiglane ühe inimesega pikalt koos olla. Üks õige naine vajab ju vaheldust. eksju Katza?

See ei olnud Katza, seekord oli inxa. Eks see inxa lendab talle appi.

kas inxa on see kes lubab kõik kohtusse kaevata ja röögib igas teemas OT, OT

Võimalik. Ma ei teagi kaugel need asjad on, peaks järgi uurima. Kuna saaks seda naistevihkajaks tembeldajat päriselt näha.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas Katzal muidu pereelu läheb? Mehest tüdinenud pole juba? Onju ebaõiglane ühe inimesega pikalt koos olla. Üks õige naine vajab ju vaheldust. eksju Katza?

Tänan küsimast, väga hästi läheb, mul läheb alati hästi! Kuues õnnelik aasta endast 10+ aastat nooremaga jookseb. Vaheldust ei vaja, kaaslane täidab kõik mu ootused ja enamgi veel. Elu on lill. Olen selle ära teeninud, erinevalt sinust 😀 😀 😀

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas Katzal muidu pereelu läheb? Mehest tüdinenud pole juba? Onju ebaõiglane ühe inimesega pikalt koos olla. Üks õige naine vajab ju vaheldust. eksju Katza?

Tänan küsimast, väga hästi läheb, mul läheb alati hästi! Kuues õnnelik aasta endast 10+ aastat nooremaga jookseb. Vaheldust ei vaja, kaaslane täidab kõik mu ootused ja enamgi veel. Elu on lill. Olen selle ära teeninud, erinevalt sinust 😀 😀 😀

Sa ei ole katza vaid see inxa. Räägid teise inimese eest?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas Katzal muidu pereelu läheb? Mehest tüdinenud pole juba? Onju ebaõiglane ühe inimesega pikalt koos olla. Üks õige naine vajab ju vaheldust. eksju Katza?

Tänan küsimast, väga hästi läheb, mul läheb alati hästi! Kuues õnnelik aasta endast 10+ aastat nooremaga jookseb. Vaheldust ei vaja, kaaslane täidab kõik mu ootused ja enamgi veel. Elu on lill. Olen selle ära teeninud, erinevalt sinust 😀 😀 😀

Kuna ma ei usu sind siis ei saa ma ka tunda headmeelt sinu üle. Oma kurikuulsad arvamused kirjutasid paar aastat tagasi. Seega arvan, et paari aasta pärast räägid teist juttu. 10 aastat noorem mees saab uuesti alustada. Sina aga oled siis juba ligi 70 ja mis uut algust sina veel loodad? Seega hoia oma kullatükikest mitte ära hakka teda tropiks, akohoolikuks, jälkuriks jne sõimamama.  Läheb see viimanegi võimalus sul lendu ja maandub noorema naise voodis. Naise voodis kes pole perekoolis kurikuulus.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega hoia oma kullatükikest mitte ära hakka teda tropiks, akohoolikuks, jälkuriks jne sõimamama.

Minu arust ta sõimab nende nimedega sind, sest oledki ju selline. Sa ajad pidevalt segamini, et kui sind naised ei salli, siis ega nad sellepärast oma mehi ei vihka. Sinusugust ju ei võta keegi oma meheks ja sellistega ei elata koos.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ma ei usu sind siis ei saa ma ka tunda headmeelt sinu üle. Oma kurikuulsad arvamused kirjutasid paar aastat tagasi. Seega arvan, et paari aasta pärast räägid teist juttu. 10 aastat noorem mees saab uuesti alustada. Sina aga oled siis juba ligi 70 ja mis uut algust sina veel loodad? Seega hoia oma kullatükikest mitte ära hakka teda tropiks, akohoolikuks, jälkuriks jne sõimamama.  Läheb see viimanegi võimalus sul lendu ja maandub noorema naise voodis. Naise voodis kes pole perekoolis kurikuulus.

Ma olen vaevalt 50, nii et elu alles õitseb 😀 Olen elus vaid paari inimese kohta tropp ja jälkur öelnud, Perekooli jälkur ja tropp on üks neist. Päriselu mind Kolmanda Eestiga õnneks kokku ei vii, seega reaalis koledaid inimesi pole.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sry, aga siis oled sa ju lihtsalt loll, kui alkohoolikuga elama hakkasid.

Ei hakanud elama. Ja sinusugune inimene ei peaks küll kellegi vaimsest võimekusest rääkima. Juhm oled juba sünnist saadik, haridust pole, viimased ajud ära joonud. Siis ei jäägi muud üle, kui ainult kuskil Perekoolis plärisemine.

Kahjuks ei tee Perekooli moded selle mehega mitte midagi. Vaatamata korduvale raporteerimisele, on see vaimuhaige mees igat teemat kaaperdamas ja rikkumas. Õnneks oli kuulda, et mingi seltskond IT mehi pidi IP aadressi ja muude nippidega hakkama uurima, kes see vaimuhaige idioot on ja ilmselt saame varsti teada kõik selle meesterahva näo ja nime.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sry, aga siis oled sa ju lihtsalt loll, kui alkohoolikuga elama hakkasid.

Ei hakanud elama. Ja sinusugune inimene ei peaks küll kellegi vaimsest võimekusest rääkima. Juhm oled juba sünnist saadik, haridust pole, viimased ajud ära joonud. Siis ei jäägi muud üle, kui ainult kuskil Perekoolis plärisemine.

Kahjuks ei tee Perekooli moded selle mehega mitte midagi. Vaatamata korduvale raporteerimisele, on see vaimuhaige mees igat teemat kaaperdamas ja rikkumas. Õnneks oli kuulda, et mingi seltskond IT mehi pidi IP aadressi ja muude nippidega hakkama uurima, kes see vaimuhaige idioot on ja ilmselt saame varsti teada kõik selle meesterahva näo ja nime.

Olen sama nõutu, olen raporteerinud seda meestevihkajast vaimuhaiget naist ja moded ei tee mitte kui midagi. See vaimuhaige idioot reostab kõik teemad. Varsti on selle naise nägu ja nimi kõigile teada.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 158 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe pihtimus suhetest, vaimsest vägivallast, alkoholismist ja bipolaarsusest