Esileht Pereelu ja suhted Mehe sissetulek

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Mehe sissetulek

Postitas:

Kui palju on teie mehe sissetulek? Kui palju peaks olema mehe sissetulek, et ta saaks üleüldse olla teie mees? Või üldse mees?

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 21:02; 10.12 07:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi kui seksib hästi, ülejäänud on kokkulepitav

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi ühte kindlat, kuna õpib. Eks see keskmiselt 400-1000 on.

Et saaks üleüldse olla minu mees – no miinimumpalk võiks ikka olla, muidu lihtsalt ei veaks välja. Sellest kõrgem on juba tunduvalt mugavam, aga pole otseselt see, mille järgi meest valiksin. Olen ise ka madalapalgalisel ametikohal (pedagoogilisel), nii et ei jaksaks ise tervet peret üleval pidada. Muidu vast oleks suva. V.a kui üks logeleb ja teine teenib vms, selleks alla miinimumi/üldse mitte teenimiseks peaks ikka mingi hea põhjendus olema.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju on teie mehe sissetulek?

Palju sul oma vanamees palgapäeval koju toob?

Või tahad alles tinderisse panna lisaklausli, et “tutvun alates … perekooli arvamus…sissetulekuga mehega” ?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitea. Võiks olla ehk tiba suurem kui väljaminek.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis erilist teemaalgatajas üldse on, et mõni mees peaks teda üleval pidama?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju on teie mehe sissetulek? Kui palju peaks olema mehe sissetulek, et ta saaks üleüldse olla teie mees? Või üldse mees?

Oleneb väljaminekutest. Noo sa ei räägi mehest, sa räägid asjast. Robotist. Eks elus satud omasuguse otsa ja hea kui äratunned. Suhtud mehesse kui asja, suhtub mees sinusse kui postamenti, kes on lükata tõugata ja tõstetakse uksetaha, kui äratüdineb või välimus kaob.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pea 20cm kui kottideni sisse tuleb.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eeldan mehelt, et ta sissetulek katab tema omad kulud. Ka elektrile, veele, eluasemele, söögile, transpordile, külmutuskapi amortisatsioonile 🙂 jne. Kui on rohkem, on hea. Ideaalis võiks olla 1,5 korda tema kulud.

Samas ajuti võin ma meest vabalt ka mõned kuud üleval pidada, kui ta näiteks uut tööd otsib. Sama kindlust pakub tema ka mulle.

Praegu teenib ta ca 1400 kätte ja kuna töö talle meeldib ning võimaldab kodutööpäevi ja ka äkkpuhkuseid (kui hea hinnaga lennupiletid, saame tema poolest lennata kasvõi täna nädalaks kuskile), siis olen mina ka rahul. Varem ta sai kümmekond aastat 2900-3100 kätte, aga see oli liiga karm. Ööpäevaringsed probleemid, üks kriis kriisi otsa tööl, 24/7 valmisolek asuda mingit jama lahendama. Rikkus ta und ja tervist.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehele sai mindud, siis sissetulekut ei vaadanud ja selle vastu huvi ei tundnud ja isegi ei mõelnud selle peale. Nüüd, peale pikki ühiseid aastaid ütlen, et on nagu on, igasuguseid aeg on olnud rahalises mõttes ja esimesed 10 aastat polnud tal nagu mitte midagi. Mul oli isegi suurem sissetulek. Nii et selle järgi ei valinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi kui seksib hästi, ülejäänud on kokkulepitav

Minu mehe sissetulek peaks olema selline, et suudab enda ära majandada algul ja kui lapsed sünnivad, peab suutma laste kuludest poole ära tasuda.

Praegu on tema sissetulek 1400 brutos, minu sissetulek 1000 brutos.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pea 20cm kui kottideni sisse tuleb.

Mis te planeerite siin kollektiivset südarit perekooli kanade seas?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi huvitunud, kui suur mehe sissetulek on.
Kui ta saab endaga hakkama ning näen, et minuga sarnase elustiili elamine (ja ma ei mõtle midagi ekstravagantset, pigem seda, et ei loe sente ning saab emotsiooni ajel näiteks teatripiletid osta, välja sööma minna või nädalavahetuseks spaasse sõita) on tema jaoks okei, siis pole minu jaoks vahet, kui palju ta teenib.

Minu sissetulek pole ka ülisuur (natukene üle Eesti keskmise), aga saan selle eest nimetatud asju teha ning suudan säästa ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on mees ja mitte lihtsalt püksikandja, siis pole vahet kui suur on tema sissetulek või varandus. Küll ta vajadusel piisavalt teenib, kui just haiguse tõttu töövõimetu pole (ka sant mees võib olla mees).
Mees saab enda ülalpidamisega ise hakkama ja täiskasvanud töövõimeline naine peaks samuti saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ärge olge nüüd nii tagasihoidlikud! Selles auto teemas oli ju näha ja kuulda, kuidas te kõik 3000-5000 neto teenite, vaevalt, et teie mehedki siis nii vaesed on, nagu siin väidate 🙂

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miinimumpalka saab
täpselt nii palju käib tööl et tal oleks tervisekindlustus ja oma isiklikud kulud kataks. muu aja on koduperemees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi meest! Ise teenin korralikult et endale igati hea elu võimaldada! Isegi ei vaataks palju mees teeniks, põhiline et oleks omavaheline klapp ja keemia.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ärge olge nüüd nii tagasihoidlikud! Selles auto teemas oli ju näha ja kuulda, kuidas te kõik 3000-5000 neto teenite, vaevalt, et teie mehedki siis nii vaesed on, nagu siin väidate ????

Mina tegin teema ajendatuna sellest teemast, kus oli küsimus, et mida teie mehed kinni taovad. Autod, majad, reisid värgid, kui lapsed ka veel on, siis ilmselgelt ei piisa siin teemas välja käidud numbritest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 21:02; 10.12 07:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi kui seksib hästi, ülejäänud on kokkulepitav

No seksi pärast koos olla on kaa suht labane ja nutune ikka 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe sissetulek