Esileht Lapse ootamine Mehega või ilma?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mehega või ilma?

Postitas:
Kägu

Kas essale või teisele ämmaka vastuvõtule võtate juba mehe kaasa?

Või veel pigem mitte?

Oscarile?

Või alles teise trimestri uuringule?

 

Tänades

Esmarase

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa mehe käest ei küsi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise olen kõigil kolmel korral ta võtnud LA uh kaasa

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas essale või teisele ämmaka vastuvõtule võtate juba mehe kaasa?

Või veel pigem mitte?

Oscarile?

Või alles teise trimestri uuringule?

Tänades

Esmarase

Miks mehe käest ei küsi? Ja ega Perekool ei tea, kus haiglas sa rasedana arvel oled. Oleneb haiglast ka, et kas lubatakse vastuvõtule kedagi kaasa võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistearstile (ma ämmaka juures käisin vaid korra) ei võtnud – koroonapiirangutega vist isegi sinna oleks saanud, aga ei hakanud.

Oscarile ja LA-le võtsin, olid koroonapiirangud, aga vaktsineeritud saatja oli lubatud.

Käisin 3D-s ka lisaks nende vahepeal, seal justkui oleks saatja olnud lubatud, aga mees saadeti siiski tagasi uksel, samas päev-kaks hiljem oli ka kirjas, et lubatud kaasa saatja võtta. Õnneks saigi sealt mälupulgad pildid ja videod kaasa.

Ise nii rahul. Arstid/ämmaemandad on suht rutiinsed kontrollid, enamasti mõõtmised-kaalumised. Sinna väga pole mõtet kaasa võtta.

Oscar ja LA kui saab siis tasub, seal arst vaatab iga kehaosa hoolega ja mõõdab UH-s siis on mehel ka huvitavam ja kohe rohkem “päris”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu mees on huvitatud Oscari ja LA uuringust. Ühele sai kaasa, teisele koroona pärast ei saanud. Ta oli väga pettunud. Ka sel korral tahab nendele uuringutele kaasa tulla.

Ämmaemanda juures pole kaasas käinud, seal ei toimu eriti midagi põnevat. Esimesed korrad oleks tore beebit UH ekraanilt näha, aga vaginaalne UH ei tõmba teda eriti. Kardab ei tea mida. ????

Aga mõned mehed käivad kaasas ämmaemanda juures. Kui haigla lubab ja mees väga tahab, siis võid ju kaasa võtta. Kui sulle endale ka sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu abikaasa oli valmis tulema igale visiidile kaasa, aga rasedus oli sellisel ajal, et ei saanud ühelegi visiidile kaasa. Piirdus võimalusel mu visiidile ja tagasi sõidutamisega. Isegi oli hästi, et sünnituse juures sai olla (kuigi mitte minuga haiglasse jääda).

Osa ämmaemanda visiite olid küll sellised, et endalegi tundus pisut mõttetu. Aga hea meelega oleks küll esimesele või teisele visiidel (mul tegi neil ämmaemand ultraheli) mehe kaasa võtnud, et ta ka näeks täppi ekraanil ja südamelööke kuuleks. See on osalt väike asi, aga ka armas ning aitab uut elu reaalsemaks muuta.

Aga… Nagu siin eelnevalt ka mainiti, siis see tasub kaaslasega omavahel läbi rääkida, inimeste “valutaluvus” on väga erinev. Minu hea sõber rääkis pärast isaks saamist, et naise sünnituse juures olemine ja selle pealt nägemine oli talle emotsionaalselt kurnav (tundis, et ei saa armastatud inimest piisavalt aidata/toetada) ja ta vajas pärast taastumisaega. Samas minu abikaasa vaatas otseselt pealt, kui mulle lahklihalõiget tehti ja see oli tema jaoks isegi pigem huvitav. Pärast oli lihtsalt füüsiliselt kurnatud (päev otsa püstijalu, söömata-joomata, isegi vetsus ei käinud). Aga ta on ka tudengipõlves lahkamist vaatamas käinud ja selliste mitte nii ilusate asjadega rohkem sina peal…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees käis kaasas igal uuringul-visiidil, kus beebit vaadati. Minu jaoks kõige erilisem oligi just esimene visiit ämmaemanda juurde raseduse kinnitamiseks, siis kui tehti see uh ja kuulsime südamelööke. Mõlemal oli pisar silmis. Ka Oscar oli väga eriline, sest kui ämmaemanda visiidil nägime vaid täpikest siis selleks ajaks on nad juba ju beebid mis beebid.

Nendel teise-kolmanda trimestri ämmaemanda visiitidel, kus ainult kaal-vererõhk-jutustamine, nendel ta ei käinud kaasas, me kumbki ei näinud sellel mõtet.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese lapsega käis ainult LA’s, teisegi mitte üheskis- koroonaaeg. Ausalt öeldes ei ole mehel nendel visiitidel mitte midagi teha

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti I trimestri UH-sse kaasa, see on päris põnev – siis mahub veel terve laps pildile.

Niisama ämmakate visiitidel küll ei käinud mees kaasas – seal räägitakse palju sinu enda vaevustest – eriti raseduse teises pooles, kust sul kõik valutab, kuidas kõht läbi käib ja mida selle vastu teha, mis kell sa enne purki pissimist süüa tohid jne jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine Mehega või ilma?