Esileht Ilu ja tervis Mehel kõrv lukus aga arst ei leidnud midagi

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mehel kõrv lukus aga arst ei leidnud midagi

Postitas:

Mees kasutab igapäevaselt terve tööpäeva kõrva käivat hands-free seadet. 3-4 nädalat tagasi läks tal kõrv kinni. Krõpsub ja krõbiseb kõrvas ja selline tunne nagu vesi oleks kõrvas ja paistes, seda räägib ta ise. Ja tal tuli ka mingit vedelikku sealt. Kasutas ka mitu päeva kõrvavaiku pehmendavat õli aga ei midagi.
Lõpuks siis sain ta nii kaugele, et läks eile LOR arsti vastuvõtule. Isegi arst imestas, et millest tal küll kõrv lukus, sest kõrvavaiku tal pole, kuulmekile ka liikus hästi ja arst tegi isegi kuulmekilesse augu, et äkki seal taga on midagi aga sealt ei tulnud midagi ja põletikuline kõrv ka ei ole. Aga mehel on ikka kõrv lukus. Arst saatis ta kuulmisuuringule. Täna öösel mehel olevat sealt augustatud kõrvast jälle mingit vedelikku tulnud. Milles küll asi võib olla, et isegi arst kehitab õlgu?
Mitu nädalat juba näen kui väga teda häirib, et ei kuule hästi ühe kõrvaga 🙁
Mees on 37.aastane kui see peaks tähtsust omama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 09:55; 06.12 21:45; 08.12 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge uuesti ja uue arsti juurde. Arstide kogemused ja teadmised on erinevad. Tallinnas ja Tartus peaksid töötama ka valvekõrvaarstid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ikkagi põletik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehel oli kunagi seen kõrvas, kõrv oli lukus ja veidi valutas ka. Diagnoosile eelnes ka hulk erinevate arstide vahet jooksmist ning arstivahetusi.
Kas tõesti tegi arst lihtsalt igaks juhuks kõrva trumminahka augu??? Ei kõla usutavalt. Seda vaadatakse ju ikkagi aparaadiga tänapäeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trummikilesse lihtsalt heast peast augu tegemine on rumal jutt. Tehakse, aga selleks, et kogunenud vedelikku välja lasta, see ei paranegi paari tunniga, võimalik et vaja on ka AB ravi. Lisaks vedelik ju voolaski välja. Uus kontroll teha, võimalik on põletik. Nüüd vaatasin, et alles eile käis, seda enam, kannatust veidike. Kõrva kuulmekäigud on päris keeruka kujuga ja vedelik ei voola kohe igalt poolt välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 20:54; 06.12 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on sama asi olnud. arst ei näinud ka mitte midagi. Ütles, et mu kuulmekile pidi nii väike ja tihe olema, et ei näe mis seal taga on. lõpuks tegi ikka augu sisse, aga ega sealt ju suurt aru saa kas ja mis sealt välja tuleb. kõik läheb otse imurisse. midagi lurises küll, aga see võis ka need paar tilka verd olla.
igatahes kohe pärast seda protseduuri ei tundnud mingit kergendust. ega see turse nii kiiresti alla ei lähe. Võtsin siis terve kuuri Cirrust ja tasapisi läks asi korda. ikka mitu nädalat võttis see aega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 21:27; 08.12 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trummikilesse lihtsalt heast peast augu tegemine on rumal jutt. Tehakse, aga selleks, et kogunenud vedelikku välja lasta, see ei paranegi paari tunniga, võimalik et vaja on ka AB ravi. Lisaks vedelik ju voolaski välja. Uus kontroll teha, võimalik on põletik. Nüüd vaatasin, et alles eile käis, seda enam, kannatust veidike. Kõrva kuulmekäigud on päris keeruka kujuga ja vedelik ei voola kohe igalt poolt välja.

Ei ole rumal jutt ju ???? arst ei leidnudki kõrvast põhjust miks mehel kõrv lukus on. Sellepärast tegigi augu, et äkki trummikile taga on midagi, nii ta mu mehele oli öelnud. Vaesekesel siiamaani kõrv lukus ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 09:55; 06.12 21:45; 08.12 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trummikilesse lihtsalt heast peast augu tegemine on rumal jutt. Tehakse, aga selleks, et kogunenud vedelikku välja lasta, see ei paranegi paari tunniga, võimalik et vaja on ka AB ravi. Lisaks vedelik ju voolaski välja. Uus kontroll teha, võimalik on põletik. Nüüd vaatasin, et alles eile käis, seda enam, kannatust veidike. Kõrva kuulmekäigud on päris keeruka kujuga ja vedelik ei voola kohe igalt poolt välja.

Ei ole rumal jutt ju ???? arst ei leidnudki kõrvast põhjust miks mehel kõrv lukus on. Sellepärast tegigi augu, et äkki trummikile taga on midagi, nii ta mu mehele oli öelnud. Vaesekesel siiamaani kõrv lukus ????

Kuule loe õige postitust mis on enne sinu oma ja oma esimest. Seal on ju küll selgitatud kuidas paranemine käib ja ei lähe paari tunniga paremaks. Ise ütlesid samuti, et voolaski ju kõrvast mingi kogus vedelikku välja. Paistetus ei alane kohe.
Ma olen ise vett kõrva ajanud ja seda õli kasutanud. Isegi sellise tühise teema puhul nagu paar tilka vett kõrvas peab kannatust olema, ei parane ühe-kahe päevaga mitte kunagi, ikka kõrv vastikult lukus. Kui nädala pärast ja igapäevaselt õli pannes või määratud ravimit võttes üldse parem pole, tuleb uuesti kontrolli minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 20:54; 06.12 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on paar korda kõrv nii kapitaalselt lukus olnud (samamoodi koos plõksumisega), et vaja on läinud kõrvaloputust, kuna koduselt pole kõrvatilgad aidanud. Ka ei suudetud vaiku tuvastada, aga kui loputust tehti, oli tulnud paras tropp välja. Selgus, et tema kõrva ehitus oli kuidagi selline, mis soodustab sellise “nurgataguse” tropi tekkimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult arstil siis polnud kogemusi, sest arst eeldas, et kui seal midagi on siis see voolab ka kohe välja sealt. Mingeid ravimeid ei kirjutatudki, sest arst peale augu tegemist ütles, et ei tulnud sealt midagi. Saadeti kuulmisuuringule ainult. Ma ei tea mida see kuulmisuuring veel diagnoosib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 09:55; 06.12 21:45; 08.12 12:04;
To report this post you need to login first.

see jutt siin läheb nüüd natuke metsapoole juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult arstil siis polnud kogemusi, sest arst eeldas, et kui seal midagi on siis see voolab ka kohe välja sealt. Mingeid ravimeid ei kirjutatudki, sest arst peale augu tegemist ütles, et ei tulnud sealt midagi. Saadeti kuulmisuuringule ainult. Ma ei tea mida see kuulmisuuring veel diagnoosib.

millest sellised järeldused? kas arvad, et iga ihuhäda vastu on kohe rohi võtta. arst ainult vaatab peale ja kohe asi selge?
kuulmisuuring selgitab välja kas see on langenud või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 21:27; 08.12 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tehti ka kõrvaloputus lukkus kõrva puhul ja paras tropp tuli välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Mehel kõrv lukus aga arst ei leidnud midagi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.