Esileht Pereelu ja suhted Mehel laps ja mehe lapse kasvatus minule vastuvõetamatu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )

Teema: Mehel laps ja mehe lapse kasvatus minule vastuvõetamatu

Postitas:

Olen suhtes u 5 kuud väga toreda mehega, kuid viimasel ajal tundub, et see, et tal on laps(8a), teeb asja liiga keeruliseks. Ma saan lapsega enam vähem normaalset läbi, aga…

Mina olen sellist tüüpi inimene, et kui ei taha süüa, siis mine laua äärest ära ja äkki järgmine söögikord kõlbab meie pakutud söök. Laps võiks paluda-tänada. Magama peaks minema õigel ajal. Internetis filmide vaatamise asemel võiks raamatuid lugeda. Peale kooli võiks trennis käia jne jne.

Mehe 8 a tütar aga ei söö hommikuti, õhtul sööb millal tahab ja mida tahab(jäätist, saia jne). Isegi võileiba ei suuda teha. Noa ja kahvliga ei söö-isa tükeldab kõik ära. Magab iga päev koos isaga ühes voodis. Kui mina olen külas, magan elutoas diivanil. Lapsel oma tuba olemas, aga ei taha sinna minna. Kui laps tahab koolipäeva õhtul kell 22.00 poest midagi, siis isa selle toob. Kõik peavad lapse järel jooksma ja teda teenindama. Ja ta ei avalda mitte mingisugust tänu hiljem mitte millegi suhtes.

Minu küsimus on, et kas see ärritus sellise vabakasvatuse suhtes ainult süveneb või läheb ajaga mööda? Võibolla see ongi tänapäev normaalne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.09 20:53; 30.09 08:13; 30.09 08:28; 30.09 08:30; 30.09 10:06; 30.09 19:41; 01.10 12:00; 01.10 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks on tutvus piisavalt lühike ja seega saad suhte selle mehega ehk lihtsamalt lõpetada. Sa magad DIIVANIL ja laps isaga??? Nali või?
Sellise mehega ja tema lapsega tuleb nii palju probleeme, et parem enneta ja eemaldu:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kle eelnevale…siis ei saaks üksikvanem kunagi kellegagi koos elada..
Huvitav kui mehe asemel oleks naine, siis kas vastaks samamoodi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse jaoks oled sina hetkel sissetungija.
Isal ja tütrel on kujunenud välja omad rituaalid(kasvõi see söömine,vms).
Samas ei saa tulla kohe ja hakata oma nõudmise peale suruma,vot ei ole netis vaid loed raamatut jne,jne…
Mina sinu asemel püüaks rääkida alguses isaga siis mõlemaga koos,ennem,kui ma tuleks üldse foorumisse halama.
Ja vabanda,et nii otsekohene olen.
Mu sõber kasvatab 13aastat tütart üksi ja tuli uus naine,tütar oli siis 9aastane ja naine oli mitu kuud ja tahtis kohe pere rituaale muuta,vingus iga asja peale nina krimpsus selle asemel,et oleks võinud rääkida isaga ja tütrega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapse ema ka pildil on?
Mina olen niivõrd laisk, et nii suurele lapsele ma lihtsalt ei viitsi kõike ette-taha ära teha. Ja kaisus magas mu laps ka väiksena, aga mingil hetkel puksisin ma ta tasakesi oma voodist välja, lihtsalt hakkas mu und häirima.
Minu arvates selline olukord kindlasti normaalne pole ja eelkõige pole see lapsele endale hea. Aga kindlasti ei tohiks sa sissetungijana oma reegleid jõuliselt kehtestama hakkama. Ikka tasa ja targu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armas naine, võta kiiremas korras teine kurss! See ei ole mööduv nähus, vaid läheb ajaga hullemaks. Võiksin Sulle rääkida oma elust ja kogemusest, olukord üsna sarnane. Kui uuesti valida saaksin, siis käiksin \”pagasiga\” mehest kaarega mööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik need asjad nüüd õiged ja pedagoogilised küll ei ole, aga… 5 kuud suhtes ja sa tahad teiste elu korraldama hakata? sellest ei tule midagi head, ehkki sa omaarust head soovid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 21:22; 30.09 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

8 aastane laps vastassoost vanemaga ühes voodis magamas hakkab juba vaikselt imelikuks kiskuma. Alustama peaks sellest ja siis tasapidi muude asjadega edasi liikuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele: Mida siin ette vaja võtta on?? Rahunege maha. Me keegi ei tea, kui kaua on mees lapse emast lahus, millistel põhjustel ja milline on mees oma olemuselt – see kõik ju mängib rolli.

Mina soovitaks ka teemaalgatajal suhe lõpetada – see mees pole ilmselgelt sulle.
Isa püüab ilmselt lapsele meelejärele olla, sest tunneb mingilmääral süütunnet, et lapsel pole terve perekond või et ta ei saa ise igapäevaselt lapse elus osaleda (mis ei tähenda seda, et ta exnaist taga nutaks).
Mina ei kujutaks ette, et oleksin oma lapsele igapäevaselt selline ema: kell kukkus 22 – nüüd magama; kui ei praegu ei söö, siis ei saagi süüa jne jne.
Ilmselgelt sul endal pole lapsi, et niimoodi lahmid 🙂 Me ei ela enam sügaval vene ajal, kus lastele järelandmisi ei tehta. Loomulikult peavad majas olema reeglid, kuid arvan, et väikeste mööndustega.
Kui mina ei elaks oma lapsega igapäevaselt koos, tooksin talle ka ilmselt peaaegu kuu ja tähed taevast alla, mingi uus suhe mind selles küll takistama ei hakkaks.
Võib ka vabalt olla nii, et lahkuminek exist oli hiljaaegu, mistõttu nüüd kõike \”heastada\” soovitakse.
Sinu jutu järgi tundub hea ja tore mees, kes oma lapsest väga hoolib.

Ja arvan, et tegelik põhjus, miks sa sedasi vingud, on hoopis see, et sind on tabanud kadeduse uss. Kui laps on teiega, oled sina ilmselgelt tagaplaanis ja ei kannata seda. Veelkord – see mees pole sinu jaoks, leia parem mõni lastetu isend, looge koos perekond ja probleeme nii palju ei teki:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 21:33; 30.09 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres ei söö keegi seda toitu mis talle ei meeldi. Ongi vabadus valida midagi muud külmikust. reeglina söögi valmistamisel ma arvestan sellega mida lapsed ei söö ja seda ei valmista.

Sa oled liiga vähe suhtes selleks, et hakata võõrast last kasvatama. Sa oled lapse suhtes armukade.
Lisaks lapsed ikka katsuvad oma vanemate uute kaaslaste taluvuspiiri ja uued kaaslased ei pea lastele meeldima.
Saa endale lapsed ja sa näed, et ideaallapsi ei ole olemas. ma oma tuttavate seast ei tea yhtegi last kes netist ei hooliks, kes läheks magama iga päev kl 21 hiljemalt jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ma ei taha mõeldagi, milline naine ja ema sellest tüdrukust sellise kasvatuse juures kasvab. Kui muidu räägitakse nö. isa karmist käes, siis antud juhul oleks vaja (kasu)ema karmi kätt.

Nö. õigustajad selle peale ka mõtlevad, mis lapse tervisest tulevikus saab, kui ta õhtul sööb millal tahab ja mida tahab ning veel 22.00 käiakse tema pärast poes? Sarnaselt käitudes teete te oma lapsele/lastele täiega karuteene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole algusest saati olnud midagi lapse vastu. Olen austanud nende reegleid ja ei ole sekkunud mitte kuhugi. Neil pole aimugi, et mul võiks midagi hingel olla. Olen paar korda viisakalt mõnele asjale tähelepanu juhtinud, kuid saadud vastused ja suhtumine on veelgi rohkem muretsema pannud

Ongi plaan lähiajal natuke rääkida temaga. Ma ei ole kuri inimene, kuid tahaks, et lapsest kasvaks endaga hakkamasaav inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.09 20:53; 30.09 08:13; 30.09 08:28; 30.09 08:30; 30.09 10:06; 30.09 19:41; 01.10 12:00; 01.10 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kle antimode, tahaks teada, milline naine/ema kasvab sellest lapsest sellise karmi kasuema käe all hoopis?? Mingi närvipundar, keda ainult kästakse.
Antimode, kas sa tõesti pole kunagi hilja õhtul poes käinud, et oma lapse soovi täita? Kordki elus??? Vaevalt küll, et see isa seda iga päev teeb, pigem 1x juhtus ja see nn. \”kasuema\” imestas oma silmad peast, ja pani selle ka kirja, nagu see juhtuks kogu aeg.
Mina olen küll oma lapse hilisõhtuseid soove täitnud, jah, väga harva ja enamasti on need korrad olnud ilmselt nädalavahetusel, aga tõesti olen toonud poest tervele perele hilja õhtul jäätist 🙂

Ja veel oma eelmisele postitusele lisaks. Ma ei kujuta ette, et ma suruksin oma lapsele sisse tatraputru, mis talle absuluutselt ei maitse, mulle aga väga. Ma teeksin seda ilmselt siis, kui poest poleks jälle enam midagi saada, sest laps peab ometi ju sööma! Aga praegusel ajal, kus meil on nii suur valik, siis vajadusel teen lapsele eraldi toidu (kui söön ise midagi, mida tema ei söö). Samas siiski pooldan varianti, et arutatakse päeval läbi, mida õhtusöögiks teha, nii et kõigile sobiks ja kõik sööksid rõõmuga!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 21:33; 30.09 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende pere läks u 1,5 aastat tagasi lahku. Laps on sellest alates u
70% ajast isa juures elanud. Ilmselt seetõttu, kuna mees jäi elama endisesse elukohta, kus elab ka vanaema( mehe ema). Olen vaadanud, et ka see mees on ise üks suur laps, kellele ema kõik ette taha ära teeb 🙂

Päris saksa korda ma ka taga ei nõua, kuid kurb on vaadata ja ärritav(eriti, kui ei taha midagi öelda ja vahele segada), kuidas asjad käivad. Eile siis ei söödud jälle midagi terve päev(minu silmale on see laps ka selgelt alakaaluline), kuid kell 22 tuli nälg. Laps soovis pitsat. isa jooksis siis ja laps sõi seda voodis.

Ma olen ise suht vaba kasvatusega samuti, kuid ma sõin söögikordade ajal ja laua taga. Loomulikult ma arvestaks sellega, mida laps tahab süüa. Kuid hetkel see tüdruk lihtsalt mängib kõigiga.

Olen rääkinud ka peredega, kellel on lapsed ja kui detailidesse laskuda, mida siin kõike kirjutada ei jõua, siis peavd kõik seda ebanormaalseks.

Tahtsin uurida, kas sellised asjad mööduvad? Või see lapse teenindamine ja reeglite puudumine ainult süveneb? Siit foorumist tundub, et mingid muutust mul oodata ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.09 20:53; 30.09 08:13; 30.09 08:28; 30.09 08:30; 30.09 10:06; 30.09 19:41; 01.10 12:00; 01.10 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei juhtunud see poes käik üks kord. Pigem toimub see ülepäeviti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.09 20:53; 30.09 08:13; 30.09 08:28; 30.09 08:30; 30.09 10:06; 30.09 19:41; 01.10 12:00; 01.10 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võõrad lapsed tunduvad mulle ka sageli tüütud, koledad ja halvasti kasvatatud. Mis ei tähenda, et nad oma vanematele poleks kallid ja maailma parimad 🙂

Vanemlik armastus (või selle puudumine) muudab meie suhtumise lastesse subjektiivseks. Ahviarmastuse ja päris armastuse vahet võõras ei tee, sest ta ei tea kõiki asjaolusid.

Kasvatada saad sa, kulla teema autor ainult siis, kui last armastad. Kui \”kasuvanemal\” kiindumust ei teki, läheb elu põrguks kõigil, kui tekib, hakkad kõiki asju pehmemates toonides nägema (jooksed ka ise poodi)

Sa teinekord küsi neilt endilt, miks nad nii teevad… 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, olles ka ise lapsevanem, ei pea õigeks üle päeva öösel poes käimist, et rahuldada lapse soove.
Kui poes käimise ajal ei suudetud oma soove esitada, siis öösel ma nende soovide tõttu poodi ei jookse.
Tunnistan, et vahel(ca 1-2 korda kuus) on küll selline õhtu, kus tuleb soov miskit head osta ja siis käin poes ära aga kindlasti klassifikatseerub see kategooria alla \”üliharva\”.

Ja 8a laps magab isa kaisus ja Sina magad diivanil! Püha müristus!
Eks igal ühel omad kombed aga see on ikka väga väga imelik minu jaoks.
Jah, ka meil magab laps vahel meie kaisus aga seda on ikka üliharva.

Veidi teemaväline aga mismoodi te seksite, kui eraldi magate? 5 kuud kestnud suhte puhul ma eeldan, et olete ka seksinud. Kas mees käib sinu juures diivanil, ajate asja ära ja siis läheb lapse kaissu magama?

Mina igatahes sellises peres korda looma ja reegelid muutma ei hakkaks. Vaid lihtsalt lahkuksin. Ja enne muidugi räägiksin ka mehele, mis on lahkumise põhjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina samuti poleks nõus diivanil magama, sellistel kordadel ma pigem vibiksin mujal.mees võib ise järeldused teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures nii ongi, et mees hiilib öösel minu juurde diivanile ja siis mingi aja pärast, kui olen magama jäänud läheb lapse juurde tagasi. Kui ta minu juures käib, siis on selle asjaga ok.

Mida rohkem ma sellele mõtlen, seda imelikum see tundub 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.09 20:53; 30.09 08:13; 30.09 08:28; 30.09 08:30; 30.09 10:06; 30.09 19:41; 01.10 12:00; 01.10 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, enda puhul, olen alati teadnud, et mehe lapsed ei kuulu minu päevapilti. Õnnetuseks hakkas just üks selline väga meeldima, kellel laps juba olemas. Ütlesin kohe ära, et mina jään sellest mängust välja ja meie kodu samuti.
Sinu tingimused ja vaated tunduvad kõik väga ok ja enamus vanemaid võiks taolisi nõudmisi esitada lapsele, selliseid piire seada.
Aga jah – ilmselt on mõistlikum lahku minna või siis panna mees olukorda, kus ta peab oma lapse teie kahe elust distanseerima.
Mitte mingil juhul ära hakka end sundima olukorda, kus sa pead seda last iga hinna eest taluma. Räägi mehega. Tundub aga, et see on ka sul paras lammas….. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paljusid asju vaatad teise nurga alt, kui sul omal kunagi laps on…
see eraldi maganime on küll, jah kummaline.
mina isana, paneksin lapse tema oma tuppa magama ja öhtul pikutaksin lapse uinumise ajal tema juures. ei varjaks ka, et pärast lähen magan oma voodis.

kes siin seda imelikuks pidas… mu meessöbral on 10 aastane tütar. pikutavad vahel päevalgi teineteise körval. kui tüdrukul on söbranna külas isa juures, siis tüdruk magab isaga samas voodis ja söbranna saab tüdruku voodi.

meil on veel selline suhe, et mina tema tütart ei tunne. viibime ta kodus eri aegadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on täiesti tavaline 8-aastane oma soovide ja käitumisega. Eks me kõik sooviks ideaalselt kasvatatud lapsi, kes esimese vile peale korraldusi täidavad ning üldse igati mugavad ja lihtsad oma vanematele oleksid, aga reaalsus kipub paraku teistsugune olema. Küll kõigist ükskord inimesed kasvavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 12:00; 30.09 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel ärritab sind pigem see, et tajud, et sina ei ole seal peres keegi. Ehk siis kõik teevad mis tahavad ja sina pead arvestama. Kui seal elab veel mehe ema, siis on tema selles majas perenaine. Sul ei ole võõras majas võõra lapse ja tema vanaema suhtes mingit sõnaõigust enne kui mees on sind ametlikult naiseks palunud. Kuni selleni jääd külaliseks diivanil magama. Laps näitab pigevalt et millises kohas sa selles majas hierhiliselt oled. Ja muuta ei saa seda sina, vaid su mees. Aga ta peab seda tahtma. Hetkel oled rõõmuga nõus magama diivanil ja teenindama meest ja last ja oled solvunud ,et sinu söögid ei kõlba. Isiklikult ise ei jääks ma majja, kus ma pean magama 70 protsenti ajast diivanil. Ja veel oodatakse minult toidu tegemist ja koristamist. Sa oled teenija ju, mitte naine oma mehe majas. Teenija, kes on nõus siis võetakse ka voodisse, kui last majas pole. Ehk siis lapsele näidatakse sinu diivanil magamisega, et sinu suhtes pole mingeid tõsiseid kavatsusi ja sa oled selles majas ajutiselt. Mis sind seal hoiab?
Su hing on haige juba sellest, aga tunnistada ei saa millegitõttu. Ja siis otsib see hingevalu väljapääsu märgates lapse sobimatut käitumist. Aga see pole ju lapse sobimatu käitumine. See on lapse isa ja tema ema sobimatu käitumine, sest nende loodud on see kodune kord. Sa pöörad oma pahameeele lapse peale, aga lapse isa ja tema ema on selle korra taga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et paljud tolereerivad sellist käitumist nii lapse kui isa poolt.
Olin ka üksikema. Kui minu ellu tuli mees, siis nädal hiljem magas laps omas voodis. Just nimelt sellepärast, et lapsed on küll omad ja kõik, aga iga asi pead minema omasoodu. Mehel ja naisel peab olema oma suhe ja lapsel ja vanematel oma.
Mingit pirtsutamist toiduga meil kodus ei toimu. Lapsed küll minu, kuid sellegipoolest ei kannata toidu valimist. Kui tegin täna juurviljasupi, siis seda söövadki kõik. Ja kui ei meeldi, siis hakkab meeldima, või las näljutab.
Mingit näksimist öösel ei ole. Sööb kõhu täis ja kui vel mahub midagi õhtul sisse, siis ei ole nii, et keegi jookseb spets selleks poodi.
Võileiba suudab teha küll, paned aga või, leiva ja materjali ette ja las mäkerdab.
See, et lapsel on oma tuba, see on suur pluss ja laps peaks aru saama et kõigil polegi üldse oma tuba.
Laps on muidugi juba praegu hukas ja isa rikub teda vaid edasi.
Mina selliseid rumalusi oma kodus oma lastele ei luba. Just põhjusel, et sellistest kasvavad igavesed hädad ja vingujad. Mul pole vaja seda, et lapse täiskasvanuks saades pean ma teda söötma ja silitama. Tahan hoopis, et võimalusel ta mulle toeks on kui abi vaja.
Mina ei kannataks sellist asja kaua välja ja lahkuks. Mida sina teed, see on sinu asi.
Ja lõpetage selline loll jutt, et kuna äkki oli lahkumienk nii halb ning mehel süümekad, siis tulebki kuidagi ju last poputada. No mida juttu? Kui rumal võib üks täiskasvanu olla, et sellist juttu üldse rääkida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 12:09; 30.09 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

8-aastane laps ei tohiks igal juhul vanema voodis magada! Tee mehele viivitamatult asi selgeks, et nii see ei lähe.
Las ta jookseb oma tütrekese pärast poodi, kindlasti tahab ise ka poest ühte koma teist saada võib olla, selles ei ole probleem.
On tõsi, et lapsed ei söö kõike, ja ei peagi sööma iga toitu. Muidugi ei ole sinu poolt pakutud rezhiim otstarbekas, see meenutab nagu sõjaväelist kodukorda, see liigne rangus ei vii kusagile. Reeglid peavad olema, aga mitte sellisel moel nagu sina räägid, et kindlad söögil kindlatel aegadel ja kindlal ajal magama jne. Sul ei ole endal lapsi, aga see ei tööta nagunii. Koeri ei treenita ka niimoodi, võta teadmiseks.
Alusta sellega, et sa räägid mehega sellest, mida sa oled märganud, mis on okei, mis ei ole, nt ühes voodis magamine ei ole okei. Kui sa märkad, et söömine on probleem, ja laps saab mis tahab, siis paku välja, et menüüs on võimalik valida nt 2-3 toidu vahel, ja kui neid ei taha, siis oma viga, muud ei saa siis. Või ostku siis koju rohkem meelissööki, et poleks vaja poodi joosta pidevalt. Võid ka tüdrukule endale öelda, et isaga ühes voodis magamine ei ole sobilik käitumine, mida sa kardad? Pead olema rahulik, kindlameelne ja oskama suhelda nii lapsega kui selle mehega, mitte nõudma, et nad oma kodus sinu reegleid järgiks. See laps nagunii provotseerib sind nagu oskab, sest tajub su suhtumist, sellest ka vb selline ülepingutatud issi tähelepanu tahtmine.

Ise ma ei tea kas ma viitsiks jamada mehega, kes oma lapsest ahvivaimustuses on. Kui sa ka ei viitsi, siis lihtsalt ära suhtle enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 14:31; 30.09 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kusjuures nii ongi, et mees hiilib öösel minu juurde diivanile ja siis mingi aja pärast, kui olen magama jäänud läheb lapse juurde tagasi. Kui ta minu juures käib, siis on selle asjaga ok.

Mida rohkem ma sellele mõtlen, seda imelikum see tundub :)[/tsitaat]

Väga haige. Ja sina siis nagu norskad rahus edasi peale seksi ja tunned end hästi? Mingi mees hiilib öösiti mööda korterit ringi, sina magad diivanil, seksib sinuga ära, siis läheb oma voodisse, kus ta magab koos oma tütrega? Mida kuradit????? Kui ta suudab raha toidule kulutada, siis äkki sa soovitaks tal tütrele ka voodi osta? Mis teil seal toimub ja mis sinu peas toimub, et sa selle kohta midagi öelnud pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 14:31; 30.09 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Huvitav, et paljud tolereerivad sellist käitumist nii lapse kui isa poolt.
Olin ka üksikema. Kui minu ellu tuli mees, siis nädal hiljem magas laps omas voodis. Just nimelt sellepärast, et lapsed on küll omad ja kõik, aga iga asi pead minema omasoodu. Mehel ja naisel peab olema oma suhe ja lapsel ja vanematel oma.
Mingit pirtsutamist toiduga meil kodus ei toimu. Lapsed küll minu, kuid sellegipoolest ei kannata toidu valimist. Kui tegin täna juurviljasupi, siis seda söövadki kõik. Ja kui ei meeldi, siis hakkab meeldima, või las näljutab.
Mingit näksimist öösel ei ole. Sööb kõhu täis ja kui vel mahub midagi õhtul sisse, siis ei ole nii, et keegi jookseb spets selleks poodi.
Võileiba suudab teha küll, paned aga või, leiva ja materjali ette ja las mäkerdab.
See, et lapsel on oma tuba, see on suur pluss ja laps peaks aru saama et kõigil polegi üldse oma tuba.
Laps on muidugi juba praegu hukas ja isa rikub teda vaid edasi.
Mina selliseid rumalusi oma kodus oma lastele ei luba. Just põhjusel, et sellistest kasvavad igavesed hädad ja vingujad. Mul pole vaja seda, et lapse täiskasvanuks saades pean ma teda söötma ja silitama. Tahan hoopis, et võimalusel ta mulle toeks on kui abi vaja.
Mina ei kannataks sellist asja kaua välja ja lahkuks. Mida sina teed, see on sinu asi.
Ja lõpetage selline loll jutt, et kuna äkki oli lahkumienk nii halb ning mehel süümekad, siis tulebki kuidagi ju last poputada. No mida juttu? Kui rumal võib üks täiskasvanu olla, et sellist juttu üldse rääkida? [/tsitaat]
no sa räägid üsna aiaaugust ju. sinu laste elus ei muutunud kasuisa ilmudes suurt midagi. kasuisa ei hakanud neid õpetama, kasvatama, kodukorda muutma ja voodist välja tõstma. seda tegid sina ise. siin on suur vahe, mõistad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 21:22; 30.09 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no sa räägid üsna aiaaugust ju. sinu laste elus ei muutunud kasuisa ilmudes suurt midagi. kasuisa ei hakanud neid õpetama, kasvatama, kodukorda muutma ja voodist välja tõstma. seda tegid sina ise. siin on suur vahe, mõistad?[/tsitaat]

Sa ise räägid üldse aiateibast.
Aga muidugi lubasin ma ka kasuisal laste elust osa võtta. Siin ei ole üldse vahet, sest partnerid peavadki koos asjad läbi rääkima. Tema pakkus variante välja ja otsustasime koos, et nii ongi õige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 12:09; 30.09 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge on, et see mees rikub oma lapse täielikult ära.
Selge on ka see, et sinu võimuses eriti palju teha ei ole.
Nüüd pead sa otsustama, kumb on sinu jaoks tähtsam, sinu suhe mehega või selle lapse saatus, kes ju tegelikult on su jaoks võõras.
Kuna praeguse kirjelduse põhjal ei tule sul suhtest mehega niikuinii midagi välja – palun katsu nt ette kujutada teie ühiste laste kasvatamist – siis mina soovitaksin panna kõik ühele kaardile, teha mehele üheselt ja konkreetselt selgeks, et selline kasvatusstiil on kuritegu lapse vastu, ja kui sellepeale suhe lõpeb, no siis las lõppegu.
Kui aga ei lõpe, siis sul tegelikult suurem töö alles algab. Suur ja rske ja paljude tagasilöökidega, sest ümberkasvatatavaid on kolm – mees, mehe ema ja laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teeks nii, et päris ära ma seda suhet ei lõpetaks, aga valvaks, et mul selle mehe vastu mingeid tundeid ei tekiks. Mehe juurde enam ei läheks, kui mees tahaks kokku saada, saaks kokku ja pärast läheks oma koju. Kui mees tahab keppi, peaks ka sinu juurde tulema. Kui ei taha, mingu magagu oma kodus tütrekese kaisus. Mehele ütleks ka ausalt, milles asi: et sinu meelest on enam kui kummaline elukorraldus, kus sina pead diivanil magama ja mees magab tütrega. Seetõttu sina enam tema koju jalga ei tõsta, aga kui mees tahab, võib aegajalt külastada sind sinu kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehel laps ja mehe lapse kasvatus minule vastuvõetamatu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.