Esileht Pereelu ja suhted mehele vaba voli lõbutseda teistega?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: mehele vaba voli lõbutseda teistega?

Postitas:

Mul selline tüüpiline pere kus pealtnäha kõik väga ilus ja suhe ka täiesti toimib, aga aastate jooksul on mehel 2 kõrvalsuhet olnud, mitte midagi väga tõsist, töökaaslastega. Üle oleme neist saanud perenõustamise ja raske tööga, usaldada on olnud raske, ei usalda lõpuni siiani. Mees on kahetsenud, kahetseb siiani ja käib varvastel suht kogu aeg. Suhte algusest saadik väga tore mees olnud, lastele super isa jne.

Olen mõtlema hakanud et ütlen mehele, et tehku mis tahab oma vaba ajaga, et nii kaua kuni ta kõrvalsuhted meie elu ei sega, on tal vaba voli. Mida ma sellest loodan? Hingerahu! Hetkel mul seda pole! Kogu aeg kahtlustan, urgitsen, luuran mobiili ja meile. Kui ta kusagil ilma minuta käib, iga kord mõtlen kas petab ja mis teeb seal. Kas poleks lihtsam leppida temaga sellisena nagu ta on ja olla ise rahulik?

Ma saan aru et enamuse jaoks kõlab see totakalt, aga ma ei näe muud väljapääsu ka! Ta ise ütleb et ei taha enam petta, aga kes seda ei ütleks?

Oleme abielus ja meil on mitu last.

Suhtes oleme olnud 10 aastat, pettis esimest korda suhte teisel aastal!!! Et tegu polnud suhte ammendumises vms, pigem selles et tal sarved maha jooksmata, olin tal teine püsisuhe, üheöösuhteid ega muud sellist tal kunagi olnud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.05 15:21; 16.05 15:24; 16.05 18:23; 16.05 19:53; 17.05 17:38; 17.05 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ps: ei pea silmad seda et käib ja joob ja jookseb mööda ööklubisid, seda ei teeks ta nagunii, ta ei joo ega laaberda ringi. vaba aja veedaks ta ikka perega.

Igaks juhuks märgin ära ka selle et kodu on meil minu oma, pärandus ja majanduslikult olen sõltumatu.

Aga kuidagi ei taha heast mehest lahku minna vaid petmise pärast. Muidugi mulle ei meeldi et ta teisi magatab aga parem hea mees kes magatab võõraid naisi kui lõhkine pere, üksikema ja õnnetud lapsed. Hetkel see petmine lapsi ei mõjuta kuna mingit kisa ega tülisid meil kodus selle pärast olnud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.05 15:21; 16.05 15:24; 16.05 18:23; 16.05 19:53; 17.05 17:38; 17.05 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alati mõtlen selliste teemade puhul, et kuidas mees, kes petab oma naist, on \”super isa lastele\”. Millist eeskuju ta oma käitumisega lastele annab?

Kui lepite kokku, et teil on \”open marriage\” ja seda n.ö. vabadust kasutab ainult mees, siis see ei toimi. Sinu tundeid see ei muuda ning kokkuvõttes mõjutab see samamoodi teie pereelu nagu salaja kõrvalt panemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avatud abielu v6ib toimida, aga kui oled veel selles faasis et muretsed ja loodad luuramisest paaseda, siis mulle tundub et oled veel selle tee alguses. Miks peaksid just praegu mehega avatud abielu pakti s6lmima? Ehk alustad k6igepealt enesest, tee see pakt enesega. Proovi kuidas see sul valja tuleks…? Toota natuke selle m6ttega, lase seedida ja v6ta enesega jalle yles kui tuleb luuramise isu peale.

Proovi aru saada oma motivatsioonist sellist ettepanekut mehele teha. Kas v6ib olla, et keelatud vili on magus, ja kui on lubatud siis loodad et mehel kaob teiste naiste isu? Sellise motivatsiooniga on see tee kyll vast ohtlik.

Proovi mees m6ttes vabaks anda (reaalselt, tegelikult ka :), vaata mis tunded sul tekivad ja kuidas asjad kujunevad. Kas oled rahulikum, pole enam armukade, lased tal \”elada\”?

Kui tahad ka ise avatumat suhet, ja saaksid oma tekkinud tunnetega hakkama, alles siis oleks m6tet hakata seda mehega yles v6tma.

Avatud abielude suhtes veel selline asi et vorme on vaga erinevaid. Tekib palju erinevaid suhteid? V6i peetakse k6rvalt m6nda sygavat suhet? Esimese puhul ma natuke kardaks haiguste parast. Kondoom ikka ei kaitse nii hasti kui vaja…Teise puhul oleneb palju v66rast naisest ja tema vajadustest… Pead meest ikka aaretult usaldama et avatud abielusse astuda, mul jai see aspekt sinu postitust lugedes kahe silma vahele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oleksid valmis ka ise seda vabadust nautima? Open marriage toimib ikka kahepoolselt. Kui sa selline vabameelne tüüp pole, kes ka endale ilma süümekateta kõrvalt naudinguid lubab, siis see ei tööta.
Ma ei saa aru, miks sa tahad mehe avalikult vabaks lasta? Kahtlustan, et see on sul selline uhkustamise värk, et paned mehele põmaka ära, vott tee mis tahad! Praegu on ju kõik ok, las ta käib sul kikivarvul. Sa lase ta parem omas südames ja mõttes vabaks. Tee täpselt seda, mida sa siin kirjutad, aga ära seda oma mehele ütle. Taipad? Siis sul kaob ära vajadus nuhkida ja põdeda, aga mees seda ei tea ja käib loodetavasti veel mõnda aega kikivarvastel.
Aga üldiselt ma kahtlen, kas sa suudad mehe vabaks anda, kui sa praegu nuhid ja põed. Mis see muudab, kui sa seda mehele ütled? Muutust on vaja sinu enda ellusuhtumises.
Kõige parem oleks sul ka üks kõrvalsuhe kogeda, siis võibolla saad aru, et see ei olegi maailmalõpp. Aga enamus naisi on vist liiga vanamoodsa ellusuhtumisega teadlikuks armusuhteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et petja mees v6ib olla super isa oma lastele, 100%

Selgitage mulle palun, kus on seos mehe naiste maitse (ehk seksuaalse liiderlikkuse) ja oma lastega tegelemise vahel…? Kuidas suhet lastega niimoodi seksualiseerida…? Et kui mees naist petab, siis on halb isa? Ehk on lihtsalt liiderlik abikaasa 🙂 ???

Siin ikka vist pannakse k6vad stereotyybid peale, et liiderdaja viibib palju kodust eemal, ei ole \”pereinimene\”? Aga kui mees niisama k6rvalt paneb kuidas ta siis *ei saa* olla ylimalt hea isa oma lastele…?

V6tab m6tlikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sind häirib praegugi mõte, et võib petta, siis mismoodi sind siis enam ei häiri, kui annadki loa – mida kindlam on, et seda ka kasutatakse. Kas siis tunned ennast paremini?!
Hakkad nuhkides veel igasugu asju leidma ka, kuna ise ju soodustad veel seda.
Sa nagu tahakski, et ta sehkendaks kui ise selleks mõtled veel loa ka anda.
Praegu nuhid ja ei leia midagi ja oled justkui pettunud. Mingi aeg veel nuhid ja kontrollid kuid kui kunagi ei leia, siis pikapeale vast rahuned ka maha.
Ma ei soovita küll mingit vaba voli anda – siis võid puhta hulluks minna. Lihtne on rääkida, aga raske teha. Sa ei suudaks leppida kui ta oma vaba voli hakkabki kasutama ja siis lähete ikka lahku.
Ma ise olen ka üritanud oma litsaka mehe eluviisi aktsepteerida kuidagi, aga no ei õnnestunud. Mõtetes justkui suudaks, aga kui fakti ees jälle, et vaja mõistlik olla – ei suutnud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle oma mehele, et kui tema nii teeb, on ka sinul see õigus ja sobiva juhuse tulles, kavatsed seda õigust kindlasti kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul on samuti õigus ringi keppida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis mõttes peremudel lastele vildakas? ust nemad teavad et nende isa kõrvalt paneb??? ja kodust eemal ta pole kordagi veetnud armukesega, iga vaba hetk on oma laste ja minuga.

mina ei viitsi ringi keppida, minu jaoks on see moraalitu ja nõme! pealegi armastan oma meest ja temast mulle piisab täielikult!

ma usun et mõistan miks mu mees on mind petnud, selle pärast ongi lihtsam nii mõelda et annaks vabaks nö selle teistega sehkendamise.

aga seda jah et nuhin kogu aeg ja see on hasart nagu, pereterapeut pakkus ka välja et ilmselt ma isegi loodan et ta seda teeb, see on suhtele vaid hästi mõjunud, meid lähendanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.05 15:21; 16.05 15:24; 16.05 18:23; 16.05 19:53; 17.05 17:38; 17.05 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näita ühte kõrvalsuhet, mis ei segaks pereelu ? Tööajal tööjuures ? Kõrvalsuhe on ja jääb alati pere arvelt olevaks. Kasvõi juba aeg, samuti vahendid. Aeg mis kulutatud, seda enam muuks ju kulutada ei saa. Sama on vahenditega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis vahendid? riist kulub või? 🙂
ega suhe ei tähenda alati et tehakse välja ja panustatakse raha. On ka suhteid, mis põhinevadki ainult seksil. Kui see toimub näiteks lõunaajal, siis ei ole kuidagi pere arvelt. Mitte et ma nüüd sellist asja heaks kiidan, aga tean, et selliseid suhteid on ja ei pruugi pere arvelt midagi tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tal kõrvalsuhtes töö juures olnud, me pole sekunditki kaotanud pere ajast temaga. raha ka minu teada ta nende peale kulutanud pole. mingeid kõnesid ega ms ka pole olnud sest ma pisteliselt uurin telefoni. kui mälu kustutaks siis kustuks ju muud kõned ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.05 15:21; 16.05 15:24; 16.05 18:23; 16.05 19:53; 17.05 17:38; 17.05 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tal kõrvalsuhtes töö juures olnud, me pole sekunditki kaotanud pere ajast temaga. raha ka minu teada ta nende peale kulutanud pole. mingeid kõnesid ega ms ka pole olnud sest ma pisteliselt uurin telefoni. kui mälu kustutaks siis kustuks ju muud kõned ka. [/tsitaat]
Ei kustu. Vabalt võib kustutada ainult ühe kõne või ühe sõnumi, ülejäänud logi jääb alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul selline tüüpiline pere kus pealtnäha kõik väga ilus ja suhe ka täiesti toimib, aga aastate jooksul on mehel 2 kõrvalsuhet olnud, mitte midagi väga tõsist, töökaaslastega. Üle oleme neist saanud perenõustamise ja raske tööga, usaldada on olnud raske, ei usalda lõpuni siiani. Mees on kahetsenud, kahetseb siiani ja käib varvastel suht kogu aeg. Suhte algusest saadik väga tore mees olnud, lastele super isa jne.

Olen mõtlema hakanud et ütlen mehele, et tehku mis tahab oma vaba ajaga, et nii kaua kuni ta kõrvalsuhted meie elu ei sega, on tal vaba voli. Mida ma sellest loodan? Hingerahu! Hetkel mul seda pole! Kogu aeg kahtlustan, urgitsen, luuran mobiili ja meile. Kui ta kusagil ilma minuta käib, iga kord mõtlen kas petab ja mis teeb seal. Kas poleks lihtsam leppida temaga sellisena nagu ta on ja olla ise rahulik?

Ma saan aru et enamuse jaoks kõlab see totakalt, aga ma ei näe muud väljapääsu ka! Ta ise ütleb et ei taha enam petta, aga kes seda ei ütleks?

Oleme abielus ja meil on mitu last.

Suhtes oleme olnud 10 aastat, pettis esimest korda suhte teisel aastal!!! Et tegu polnud suhte ammendumises vms, pigem selles et tal sarved maha jooksmata, olin tal teine püsisuhe, üheöösuhteid ega muud sellist tal kunagi olnud ei ole.[/tsitaat]Miks peab sundima ennast millekski, mis on sulle sügaval sisimas täiesti vastumeelne? Ei pea!
Keda sa petad? Sa võid iseennast veenda milles tahes ja endaga mingeid ühe eelpool kõneleja soovitatud \”pakte\” sõlmida, aga kui see ikka on vastuvõetamatu, siis milleks endale sellist asja peale suruda? Ükskõik, kuidas sa ka ennast ei veenaks ja endaga selles osas \”tööd\” teeks jääb kuhugile sügavale hingesoppi või kuklasse tiksuma teadmine, et tegelikult sulle on see väga vastumeelne.

Kui arvad, et tahad ennast petta, siis peta, aga head ei tee ei sinu vaimuga ega ka sinu füüsisega (tervisega).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.05 21:13; 16.05 21:17; 16.05 21:23; 16.05 21:26; 17.05 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas oleksid valmis ka ise seda vabadust nautima? Open marriage toimib ikka kahepoolselt. Kui sa selline vabameelne tüüp pole, kes ka endale ilma süümekateta kõrvalt naudinguid lubab, siis see ei tööta.
Ma ei saa aru, miks sa tahad mehe avalikult vabaks lasta? Kahtlustan, et see on sul selline uhkustamise värk, et paned mehele põmaka ära, vott tee mis tahad! Praegu on ju kõik ok, las ta käib sul kikivarvul. Sa lase ta parem omas südames ja mõttes vabaks. Tee täpselt seda, mida sa siin kirjutad, aga ära seda oma mehele ütle. Taipad? Siis sul kaob ära vajadus nuhkida ja põdeda, aga mees seda ei tea ja käib loodetavasti veel mõnda aega kikivarvastel.
Aga üldiselt ma kahtlen, kas sa suudad mehe vabaks anda, kui sa praegu nuhid ja põed. Mis see muudab, kui sa seda mehele ütled? Muutust on vaja sinu enda ellusuhtumises.
Kõige parem oleks sul ka üks kõrvalsuhe kogeda, siis võibolla saad aru, et see ei olegi maailmalõpp. Aga enamus naisi on vist liiga vanamoodsa ellusuhtumisega teadlikuks armusuhteks.[/tsitaat]Ohohh! Et kui ei oma armukesi ja ei harrasta kõrvalsuhteid, siis oled vanamoodne?
Hämmastav arusaam!

Ma olen ühe ja sama mehega koos elanud 25 aastat ja ma valetaks, kui ütleksin, et selle aja jooksul pole mul olnud silmarõõme või tekkinud meeldimise tundeid kellegi teise vastu. Aga… Inimesele on antud selleks pea ja mõistus, et oma tegevust kontrollida.
Meeldida, flirtida ja teiste meeste (naiste) tähelepanu saab nautida ka nii, et oma teise poole hinge ei lõhuta. Saab ka nii, et ei peagi asi seksini välja minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.05 21:13; 16.05 21:17; 16.05 21:23; 16.05 21:26; 17.05 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Tere Hommikus kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan, et petja mees v6ib olla super isa oma lastele, 100%

Selgitage mulle palun, kus on seos mehe naiste maitse (ehk seksuaalse liiderlikkuse) ja oma lastega tegelemise vahel…? Kuidas suhet lastega niimoodi seksualiseerida…? Et kui mees naist petab, siis on halb isa? Ehk on lihtsalt liiderlik abikaasa 🙂 ???

Siin ikka vist pannakse k6vad stereotyybid peale, et liiderdaja viibib palju kodust eemal, ei ole \”pereinimene\”? Aga kui mees niisama k6rvalt paneb kuidas ta siis *ei saa* olla ylimalt hea isa oma lastele…?

V6tab m6tlikuks.[/tsitaat]Võtab tõesti mõtlikuks!
Super isa on oma lastele ka super eeskuju. Kas liiderlik isa on hea eeskuju oma lastele?
Kui arvad, et lapsed ju nagunii ei tea ja ei saa aru, siis eksid. Lapsed mõistavad rohkem, kui me arvatagi oskame.

Kas super isa seab oma laste ema elu ja tervise ohtu? Ilmselt mitte!
Loodan, et sa pole nii rumal, et hakkad küsima, mismoodi?!

Kas super isa tekitab oma laste emale suurt südamevalu? See südamevalu kahtlemata tekib ning mõjutab pere sisekliimat, ükskõik kui hoolikalt me ka laste eest seda ei varjaks.

Naljakas, et mõne inimese mõtlemine on nii piiratud. Mingeid keeruliseimaid seoseid asjade taga (mis ühe või teise tegevusega kaasneb, millised on tegelikud tagajärjed jne.) näha ei osata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.05 21:13; 16.05 21:17; 16.05 21:23; 16.05 21:26; 17.05 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis mõttes peremudel lastele vildakas? ust nemad teavad et nende isa kõrvalt paneb??? ja kodust eemal ta pole kordagi veetnud armukesega, iga vaba hetk on oma laste ja minuga.

mina ei viitsi ringi keppida, minu jaoks on see moraalitu ja nõme! pealegi armastan oma meest ja temast mulle piisab täielikult!

ma usun et mõistan miks mu mees on mind petnud, selle pärast ongi lihtsam nii mõelda et annaks vabaks nö selle teistega sehkendamise.

aga seda jah et nuhin kogu aeg ja see on hasart nagu, pereterapeut pakkus ka välja et ilmselt ma isegi loodan et ta seda teeb, see on suhtele vaid hästi mõjunud, meid lähendanud. [/tsitaat]On suhtele vaid hästi mõjunud ja teid lähendanud? Milles siis küsimus? Mis sa kurdad üldse, kui tegelikult rahul oled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.05 21:13; 16.05 21:17; 16.05 21:23; 16.05 21:26; 17.05 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Aga kuidagi ei taha heast mehest lahku minna vaid petmise pärast. [/tsitaat]

Hea mees ei peta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleksid sa ka valmis, et mees saab kõrvalsuhtest lapse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tal kõrvalsuhtes töö juures olnud, me pole sekunditki kaotanud pere ajast temaga. raha ka minu teada ta nende peale kulutanud pole. mingeid kõnesid ega ms ka pole olnud sest ma pisteliselt uurin telefoni. kui mälu kustutaks siis kustuks ju muud kõned ka. [/tsitaat]Kui teemaalgatust lugedes tekkis sinu suhtes kaastunne, siis mida enam teema edasi kerib, seda enam see tunne kaob ning tegelikult võib öelda, et ilmselt väärite te mehega teineteist täiega. Üks on ärakasutav, manipuleeriv liiderdaja, teine on lihtsalt ilma enesehinnanguta ja rumal, et mitte öelda puruloll.

Sa ju lausa ootad, et teised sulle takka kiidaks, et jah, see on normaalne, et mees teisi naisi põrutab. Otsid justkui õigustusi mehe käitumisele? Mees ei ole ju pere arvelt aega näpistanud, mees pole tibide peale raha raisanud jne. Mis jutt?
Krt, nagu see oleks mingi vabandus või kuidagi leevendaks mehe petmisi? See, et mees petab ja valetab ei olegi siis mingi halb näitaja, lugu oleks kehv ainult siis, kui mees töövälisel ajal neid naisi kepiks ja nende peale raha kulutaks?
Ilmselt ei ole sellise mõtteviisi omanikul rohkem haridust kui napp põhiharidus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 09:33; 17.05 10:34; 23.05 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul selline tüüpiline pere kus pealtnäha kõik väga ilus ja suhe ka täiesti toimib, aga aastate jooksul on mehel 2 kõrvalsuhet olnud, mitte midagi väga tõsist, töökaaslastega. Üle oleme neist saanud perenõustamise ja raske tööga, usaldada on olnud raske, ei usalda lõpuni siiani. Mees on kahetsenud, kahetseb siiani ja käib varvastel suht kogu aeg. Suhte algusest saadik väga tore mees olnud, lastele super isa jne.

Olen mõtlema hakanud et ütlen mehele, et tehku mis tahab oma vaba ajaga, et nii kaua kuni ta kõrvalsuhted meie elu ei sega, on tal vaba voli. Mida ma sellest loodan? Hingerahu! Hetkel mul seda pole! Kogu aeg kahtlustan, urgitsen, luuran mobiili ja meile. Kui ta kusagil ilma minuta käib, iga kord mõtlen kas petab ja mis teeb seal. Kas poleks lihtsam leppida temaga sellisena nagu ta on ja olla ise rahulik?

Ma saan aru et enamuse jaoks kõlab see totakalt, aga ma ei näe muud väljapääsu ka! Ta ise ütleb et ei taha enam petta, aga kes seda ei ütleks?

Oleme abielus ja meil on mitu last.

Suhtes oleme olnud 10 aastat, pettis esimest korda suhte teisel aastal!!! Et tegu polnud suhte ammendumises vms, pigem selles et tal sarved maha jooksmata, olin tal teine püsisuhe, üheöösuhteid ega muud sellist tal kunagi olnud ei ole.[/tsitaat]Juba ainuüksi teema esimene lause: \”Mul selline tüüpiline pere kus pealtnäha kõik väga ilus ja suhe ka täiesti toimib\” ütleb ära, et asi on korras ainult PEALTNÄHA, seest on asi mäda ja ussitab.
Mis mõte on sellisel \”pealtnäha\” elul?
Naljakad on ka need pered, kes arvavad, et nad teiste jaoks on väliselt ideaalpere ning keegi ei aimagi, mis kulisside taga toimub.
Tegelikult on sellisel puhul sageli hoopis vastupidi – teised teavad palju rohkem kui oma naine, kes on petetud pool. Naine ise elab peapidi pilvedes ning usub, et teised imetlevad ja ehk ka kadestavad nende idüllilist kooselu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.05 09:33; 17.05 10:34; 23.05 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olgu, sarved maha jooskmata ja sa ei taha seda talle keelata. aga kuidas siis teil omavaheline suhtlus on. ma saan aru kyll, et vbl isegi ei tunneks öigust keelata teisele seda aga teaksin, et samal ajal ei suudaks mina selle inimesega intiimne olla ja hellusi jagada. mul tekiks töke. sel juhul ei saa öelda, et tema teod koju koju kaas ei tule, otseselt tulevad. sest mina jääksin siis ilma intiimsusest ja muidu hellusest, sest ei suudaks jagada enda meest teisega. ja peaksin omakorda kusagilt juurde otsima hakata. ma leian, et see on siiski enesepettus. ma annaksin andeks korra v kaks kui sarved sygelevad, aga selline suhtumine, et nyyd nii hakkabki olema ei lähe teps mitte pikemas perspektiivis. see on siiski enesepettus. aga sina ei ole mina ja kui sa ei vaha lähedust vöi oled nii tubli ja sind ei häiri teiste naistega jagamine, siis töesti pole probleemi. aga millegipärast ma seda viimast ei usu sest sinu jutust kölab midagi muud, oled siiski häiritud. ma arvan, et mingi aeg laste nimel ma laseksin mehel teha mida ta tahab, olles ise ilma lähedusest. aga nagu juba öeldud, päris igavesti see asi nii kesta ei saa. ta kas saab oma sarved maha joostud, tuleb sul leida endale keegi teine vmt…

ja ma kysiks hoopis nii, mis tähendab sarved maha jooksmata. mida ta silmas peab. kas sina ei ole tema jaoks see öige? vöi peab ta silmas seksuaalset komponenti. mis tal siis vaja on? kas teie seksuaalelu ei rahulda teda`? palju tal on vaja siis sarveda maha jooksmiseks, ta ikka nyyd juba on skoorinud ka. on teil mingi krooniline puudujääk intiimelus mida ta mujalt peab täiendama? see sönakölks on siin pigem vabandus kui asi juba nii tihti korduma hakkab. selle aja peale peaksid sarved nyyd maas olema. mulle pigem tundub, et kui ta ikka veel ei ole sarvi maha sanud on tegemist hoopis mingi muu asjaga. sa kas ei olegi talle see öige, vöi tal on mingi suhtumiseprobleem. mis ta jääbki kuni körge eani sarvi maha jooksma? siis tal peavad kolmemeetrilised sarved olema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Tere Hommikus kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan, et petja mees v6ib olla super isa oma lastele, 100%

Selgitage mulle palun, kus on seos mehe naiste maitse (ehk seksuaalse liiderlikkuse) ja oma lastega tegelemise vahel…?
V6tab m6tlikuks.[/tsitaat]
Halb isa on ta seepärast, et õpetab oma lastele, et oma naist ei pea austama. Õpetab valetamist ja egoismi (tahan lõbutseda, siis teen nii), et teise tunded pole olulised (paratamatult on petmisega seoses nii naise, kui laste tundeid riivatud). Selline mees EI saa olla hea isa, sest ta ei arvesta teiste inimestega. Hea isa oleks ta siis, kui läheks naisest lahku, oleks aus ja tegeleks aktiivselt lastega edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Aga kuidagi ei taha heast mehest lahku minna vaid petmise pärast. Muidugi mulle ei meeldi et ta teisi magatab aga parem hea mees kes magatab võõraid naisi kui lõhkine pere, üksikema ja õnnetud lapsed. Hetkel see petmine lapsi ei mõjuta kuna mingit kisa ega tülisid meil kodus selle pärast olnud ei ole. [/tsitaat]

Inimesed on nii erinevad – ma ei saaks küll kokku panna – hea mees ja petab. Milline mees siis Sinu meelest HALB on?

Ebatruudus ja selleks võimeline olemine on isiksuslik omadus. Ja see ei ole hea omadus, seetõttu ei saa ka ebatruu mees olla hea isa. Tema väärtushinnangud on valed (normaalne on pidada petmist ja valetamist halvaks, kuigi ülalpoolt loetavast nähtub, et ühiskonnas leidub ka väärastunud väärtushinnanguga inimesi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]FkLea kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hea mees ei peta[/tsitaat]
hea mees ei peta, aga häid mehi pole olemas:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen-halb mees on see kes on minuga ebaviisakas, hoolimatu, joob, suitsetab jne.

Ise omad kõrgharidust. Keegi teatas et mul pidavad põhiharidus olema.

sarved maha jooksmata-justnimelt seksuaalse kompetentsi vallas jooksmata. Esimene suhe algas tal 17-aastaselt ja kestis pea 8 aastat, paar kuud hiljem tutvus ta minuga ja olin tal teine seksuaalsuhe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.05 15:21; 16.05 15:24; 16.05 18:23; 16.05 19:53; 17.05 17:38; 17.05 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sarved maha jooksmata-justnimelt seksuaalse kompetentsi vallas jooksmata. Esimene suhe algas tal 17-aastaselt ja kestis pea 8 aastat, paar kuud hiljem tutvus ta minuga ja olin tal teine seksuaalsuhe. [/tsitaat]
Huvitav. See seksuaalse kompetentsi osa.
Kas selle jaoks peab olema tingimata rohkelt sekspartnereid?
Mille poolest ei kõlba sama inimesega laia spektrit seksuaalvõtteid läbi katsetada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seksuaalvõtted kõik läbi võetud meil, tegelikult probleem pigem selles et enne esimest püsisuhet sai pidevalt korvi ja sellest tingitult oli madal enesehinnang ja hirm et on vähe naisi kes teda ihaldaks…mingi ürgmehe teema vist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.05 15:21; 16.05 15:24; 16.05 18:23; 16.05 19:53; 17.05 17:38; 17.05 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]seksuaalvõtted kõik läbi võetud meil, tegelikult probleem pigem selles et enne esimest püsisuhet sai pidevalt korvi ja sellest tingitult oli madal enesehinnang ja hirm et on vähe naisi kes teda ihaldaks…mingi ürgmehe teema vist. [/tsitaat]

Kuule, üks 8 aastat kestnud noorusarmastus ravib küll kõik pubekakompleksid kenasti ära.

Aga teemast: sa püüad iga kirjaga ennast veenda ja oma elu endale ilusamaks valetada. Sinu elu, ise tead.

Kordan seda, mida on eelnevalt öeldud: avatud suhe toimib ainult sel juhul, kui mõlemad pooled on asjast huvitatud. Kui sinu jaoks on petmine ebamoraalne, siis sul on sisimas võimatu mehe suhetega leppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted mehele vaba voli lõbutseda teistega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.