Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Meikimine raseduse ajal

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Meikimine raseduse ajal

Postitas:

Tere!

Kui paljud teist on vahetanud raseduse ajal välja enda tavapärased meigitarbed nt mineraalkosmeetika vastu? Ei tahaks üle mõelda, aga terve internet on ikka hirmulugusid täis parabeenide jms kasutamise osas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otseselt meiki väga ei kannagi raseduse ahal. Ainult siis kui vaja kuhugi minna. Aga kindel asi mida muutsin oli juuste värvimine. 2 korda värvisin, kuna käisin siis veel tööl. Ja kreemid vahetadin välja kookosõli vastu.????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusin deodorandist. Leidsin kuskilt õpetuse, kuidas segada higistamisvastast vahendit soodast, tärklisest, kookosrasvast ja tilgast teepuuõlist. Ega see muidugi sama hästi ei kaitse, tuleb rohkem pesemisele panustada, aga natuke ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – super asi on looduslik kristall, saab apteekidest ja mõnedest poodidest ka.
Mina 3 esimest raseduskuud ei jaksanudki end meikida, niiiii halb oli olla. Olen muidu alati meigitud ja säitud, aga vot ei jaksanud. Nüüd juba vaikselt on inimese tunne ja tellisin just uue laari mineraaltooteid. Kasutan juba aastaid Jane Iredale puudreid ja minu veidi rasusele nahale sobivad nad suurepärast, peidavad ka punnid korralikult. Ripsmeduss on ikka tavaline Loreali oma. Aga pesemisvahendid ja kreemid vahetasin ka kõik välja, eelistan Babe asju. Õde vahetas mul rasedana välja ka pesupesemise vahendi, aga nii äärmusesse ma ei lasku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Hauschka ja suvakad mineraalpuudrid. Ei pidanud midagi välja vahetama.
Juuste värvimist rasedana ei soovita kellelegi – mürgised kemikaalid. Vesinikuga blondeerimine veel kuidagi aga muu mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 11:20; 10.02 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ei muutnud midagi, ei tulnud selle pealegi 🙂 Ma ei meikinud niikuinii palju, kuid aeg-ajalt ikka ka jumestuskreem ja põsepuna.
Esimest korda kuulen selliste hirmujuttude kohta, pole muidugi ekstra otsinud ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti ei muutnud midagi. Juuksuris käisin ka edasi (teen blonde triipe üle pea ning juuksur ütles, et värv ise ei puutu peanahaga kokku ning seega on ohutum kui nt põhja värvimine vms). Ripsmepikenduste hooldus, depilatsioon jne. Juba meie sissehingatav õhk on piisavalt mürke täis, et mitte end üle mõelda. Elu on ikka elamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse ajal pole midagi muutnud, juba varem hoidsin igasugusest saastast eemale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kui paksult sois need inimesed end ravaliselt meigivad, kes “ei jaksa” raseduse ajal end meikida ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka nagunii suurem osa kreemidest, näopuhastusvahenditest ja meigiasjadest juba aastaid dr Hauschka asjad nii et ei pidnud vahetama ja juukseid teen heledamaks ökopoest ostetud Schultz Camomillaga, mis väikse vesinikperoksiidi sisaldusega. Üks asi mida ma enam üldse ei kannata on tugevalt lõhnavad asjad, nii et lõhnaõli ei kasuta ja kehakreemi vahetasin ka täielikult lõhnavaba vastu välja. Nüüd üritan leida võimalikult vähelõhnavat šampooni, oskab keegi soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulik ilu ikka looduse poolt antud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga tundlik nahk ja seega kasutasin mineraalkosmeetikat jms puhtaid tooteid juba enne rasedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma igaks juhuks panen siia lingi, kus on toodud 7 toodet, mida rasedad kasutada ei tohiks.
http://tervis.postimees.ee/276602/seitse-ilutoodet-mida-rasedad-ei-tohiks-kasutada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – super asi on looduslik kristall, saab apteekidest ja mõnedest poodidest ka.
Mina 3 esimest raseduskuud ei jaksanudki end meikida, niiiii halb oli olla. Olen muidu alati meigitud ja säitud, aga vot ei jaksanud. Nüüd juba vaikselt on inimese tunne ja tellisin just uue laari mineraaltooteid. Kasutan juba aastaid Jane Iredale puudreid ja minu veidi rasusele nahale sobivad nad suurepärast, peidavad ka punnid korralikult. Ripsmeduss on ikka tavaline Loreali oma. Aga pesemisvahendid ja kreemid vahetasin ka kõik välja, eelistan Babe asju. Õde vahetas mul rasedana välja ka pesupesemise vahendi, aga nii äärmusesse ma ei lasku.

Tavapoe keemiline pesupulber või pesugeel on just kõige jubedamad, jäävad riietesse ja voodipesusse sisse ning imbuvad kehasse ning hingad sisse. Ennekõike vahetaks just kodukeemia loodusliku vastu. Meigiasju kõiki küll ringi ei vaheta, kui harva meikida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:06; 10.02 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – super asi on looduslik kristall, saab apteekidest ja mõnedest poodidest ka.
Mina 3 esimest raseduskuud ei jaksanudki end meikida, niiiii halb oli olla. Olen muidu alati meigitud ja säitud, aga vot ei jaksanud. Nüüd juba vaikselt on inimese tunne ja tellisin just uue laari mineraaltooteid. Kasutan juba aastaid Jane Iredale puudreid ja minu veidi rasusele nahale sobivad nad suurepärast, peidavad ka punnid korralikult. Ripsmeduss on ikka tavaline Loreali oma. Aga pesemisvahendid ja kreemid vahetasin ka kõik välja, eelistan Babe asju. Õde vahetas mul rasedana välja ka pesupesemise vahendi, aga nii äärmusesse ma ei lasku.

Tavapoe keemiline pesupulber või pesugeel on just kõige jubedamad, jäävad riietesse ja voodipesusse sisse ning imbuvad kehasse ning hingad sisse. Ennekõike vahetaks just kodukeemia loodusliku vastu. Meigiasju kõiki küll ringi ei vaheta, kui harva meikida.

Viimasele – super asi on looduslik kristall, saab apteekidest ja mõnedest poodidest ka.
Mina 3 esimest raseduskuud ei jaksanudki end meikida, niiiii halb oli olla. Olen muidu alati meigitud ja säitud, aga vot ei jaksanud. Nüüd juba vaikselt on inimese tunne ja tellisin just uue laari mineraaltooteid. Kasutan juba aastaid Jane Iredale puudreid ja minu veidi rasusele nahale sobivad nad suurepärast, peidavad ka punnid korralikult. Ripsmeduss on ikka tavaline Loreali oma. Aga pesemisvahendid ja kreemid vahetasin ka kõik välja, eelistan Babe asju. Õde vahetas mul rasedana välja ka pesupesemise vahendi, aga nii äärmusesse ma ei lasku.

Tavapoe keemiline pesupulber või pesugeel on just kõige jubedamad, jäävad riietesse ja voodipesusse sisse ning imbuvad kehasse ning hingad sisse. Eriti peavad puhtad ja loodusliku vahendiga olema pestud vastsündinu riided. Ennekõike vahetaks just kodukeemia loodusliku vastu. Meigiasju kõiki küll ringi ei vaheta, kui harva meikida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:06; 10.02 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

weleda tsitrusedeodorant on väga hea, isegi efektiivne, kui just väga ei närvelda. ka hügieeniline huulepulk tuleks üle vaadata.
see küll mitte kosmeetika, aga vahetasin ka hambapasta välja. parfüümi enamasti ei kasuta, isegi ajab vastu õnneks, paar korda olen pannud riiete peale ühte värsket.
kõige tähtsam on see tähelepanelikkus esimesel trimestril, kus hormoone ja arengut mõjutavad ained tuleks võimaluse korral välja jätta, ja need jah igal pool šampoonides, kreemides, pesupulbrites, kodukeemias, parfüümides jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 12:53; 10.02 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks neid potentsiaalselt tervist kahjustavaid tooteid muul ajal peaks kasutama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei räägi otseselt endast, nii või naa üsna teadlik tarbija, aga pakun, et paljusid naisi heidutab sortimendi märkimisväärne kitsenemine, kättesaadavus ja reeglina kõrgem hind. tõenäoliselt ka teadlikkus.
hormonaalset süsteemi mõjutavate ainete kasutamine näiteks pole ka täiskasvanutele sedavõrd ohtlik kui lapsele või lootele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 12:53; 10.02 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küünte lakkimine on kah kaunis mürgine tegevus, imetamise-raseduse ajal võiks välistada.

Fluori sisaldavad hambapastad on esimesel kolmel kuul vägagi vastunäidustatud, neid väldiksin kah imetamise lõpuni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 11:20; 10.02 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan kallima hinnaklassi öko tooteid niikuinii igapäevaselt, ei pidanud raseduse ajal midagi muutma. Peale puudri niikuinii ei meikinud enne ka, ainult peole vms. Enam ei ole isegi puudrit kasutanud, sest näonahk ilusaks läinud. Maksimum, mis vashets väääääga harva teen, on toonitan kulmud, värvin ripsmed ja panen päikesepuudrit, aga seda väääga harva 🙂 Juukseid ei värvi, aga soengumuutuse olen teinud vahepeal. Plaanis triibutada suveks peale rasedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pmst tuleks hingamisest ka loobuda, sest õhk on täis ränke kemikaale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan juba 3 raseduse ajal edasi täpselt sellist elu nagu enne rasedust. Värvin juukseid, kasutan tavapärast kosmeetikat ja muid ilutooteid. Ainult ravimite osas kontsulteerin arsti või apteekriga.
Muidugi, kui mõni asi järsku allergiat tekitaks lõpetaksin kohe ära selle kasutamise. Tooreid toite ka ei armasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine rasedus parajasti käsil ja erilisi muudatusi pole teinud. Kosmeetika on nagunii kõik Jane Iredale mineraalne, juukseid värvin juuksuris tavapäraselt. Mõned kreemid vahetasin lihtsalt välja, sest lõhn hakkas vastu ja tahtsin midagi täiesti neutraalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun soovitage häid ökobrände ja mineraalset kosmeetikat. Olen senini kasutanud suht soodsaid ja mitte kõige kvaliteetsemate mainstream firmade nagu Loreal, Maybelline jms toodangut, meeleldi aga vahetaks välja järjest, kui otsa saavad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jumal, mida veel 😀
Äkki lõpetate söömise ja joomise ka ära, kuna need võivad ka raseduse ajal ohtlikud olla. Samas võib ka riiete kandmine ohtlik olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kuulnud et meigitooted lapsele kuidagi ekstraohtlikud on, küll aga pidin tegema inventuuri oma kreemides ja õlides, mille seast leidsin küll selliseid toimeaineid nagu retinoid ja retinool. Samuti peaks vältima salitsüülhapet. Tegu on kangete toimeainetega, mis on lootele ohtlik, kuigi täiskasvanutele ei avalda kahjulikku mõju. Lisaks on mõned toimeained, mille kasutamist püüan piirata, kuna seni pole veel päris kindlaid tõendeid nende mõjust.
Vt ka https://www.babycenter.com/0_safe-skin-care-during-pregnancy_1490031.bc

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Meikimine raseduse ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.