Esileht Kodunurk Menüü 200-300 eurot kuus

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Menüü 200-300 eurot kuus

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tore, kui sinu pere sellega lepib ja mees ise poes üldse ei käi.. Minu mees ei söö ühtegi putru ega võta suppe suu sissegi, kui tegu pole seljankaga ja ka seda pole ta nõus üle ühe õhtu sööma..On poegadelegi \”kasvatustööd\” teinud, et \”tõelised mehed\” suppi ei söö, see vaid kord kusta ja ei toida, mehed söövad iga päev ja soovitavalt veel igal toidukorral praadi(LIHA!) 2-3 päeva suppi = utoopia. Sel juhul telliks mees neil päevadel hunniku pitsasid või käiks lastega üldse väljas söömas. Hommikuti sööb meees ise võileibu või krõbinaid ja tema järgi ka lapsed. Oma pudrud ja supid võin üksi ära süüa kui neid teen…Mahlu, karastusjooke, vorsti ja muud sellist kraami ostab mees ise, kui mina need ostmata jätan. Sellepärast nad olemata küll ei jää. Ainult mehe sõimamist, et naine ei oska poest midagi peale \”saasta\”(loe: tervisliku toidu) osta, ei jõua ära kuulata…[/tsitaat]

Tiundub, et sa oled kuidagi uhke kohe oma äärmiselt rumala mehe üle.
Ja lased ennast SÕIMATA? Vabanda, miks sa küll sellisega koos elad ja järglasedgi soetanud oled?
Njahh, valge inimese komme RÄÄKIDA (mitte röökida) ja arutada, on kadumas. Kõik peab kisades, inetuste saatel ja kätega selgeks tegema…

Minu mees önneks sööb suppe väga hea meelega. Kohe ise palub suppi ja väga meeldivad talle ka raguud, pajaroad, hautised. Omnivoor, nii ka laps. On asju, mis meeldivad vähem, mis rohkem, aga oma abikaasat SÕIMAMA hakata, kui toit on vale ja minna demonstratiivselt välja sööma – no ma ei tea, ma tösiselt kaaluks eraldi elama asumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tore, kui sinu pere sellega lepib ja mees ise poes üldse ei käi.. Minu mees ei söö ühtegi putru ega võta suppe suu sissegi, kui tegu pole seljankaga ja ka seda pole ta nõus üle ühe õhtu sööma..On poegadelegi \”kasvatustööd\” teinud, et \”tõelised mehed\” suppi ei söö, see vaid kord kusta ja ei toida, mehed söövad iga päev ja soovitavalt veel igal toidukorral praadi(LIHA!) 2-3 päeva suppi = utoopia. Sel juhul telliks mees neil päevadel hunniku pitsasid või käiks lastega üldse väljas söömas. Hommikuti sööb meees ise võileibu või krõbinaid ja tema järgi ka lapsed. Oma pudrud ja supid võin üksi ära süüa kui neid teen…Mahlu, karastusjooke, vorsti ja muud sellist kraami ostab mees ise, kui mina need ostmata jätan. Sellepärast nad olemata küll ei jää. Ainult mehe sõimamist, et naine ei oska poest midagi peale \”saasta\”(loe: tervisliku toidu) osta, ei jõua ära kuulata…[/tsitaat]

siis tuleb oma meheke (väiksemad väljaanded sh) tasa ja targu ümber õpetada. Otse loomulikult ei käi see kisa-kära ja lahmimise saatel. Ja meest, kes sõimab kullakallist naist \”saasta\” ostmise pärast, ma küll eriliselt intelligentseks ei pea.

Meie peres on hommikusöögiks puder olenemata rahakoti seisust. Nii oli ka meie mõlemi lapsepõlvekodudes. Igasuguste krõbinate kohta oleme ka lastele selgeks teinud, et need ei ole mitte kellegi toit (tegelikult ei ole ka ju).
Kui vahelduseks mõnel hommikul nt omlett on, siis järgmisel hommikul tuletab noorem poeg juba enne toidutegemist meelde, et teeme ikka putru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 16:19; 23.03 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind kohe huvitaks teemaalgataja nädalamenüü..MIDA TE SÖÖTE??? No tegelt ka, see on üle mõistuse suur summa 😀 See on 2/3 minu mehe kuupalgast!!! ABSURD!!! Meil jääb kuus söögi ja muu jaoks üle umbes 150 eurot..Selle rahaga saame ¨ampooni, hambapasta ja du¨¨igeeli ka ostetud veel…Ma ei ole kunagi arvanud et halvasti sööme..Sööme sööke mis meile meeldivad…aga ehk olemegi sellise lihtsa maitsega 😀
Hommikuti mul mees ei söö midagi, ise söön putru…Nädavahetustel sööb ka mees hommikuti hea meelega putru.
Meil samuti ei ole kõik asjad omastkäest..ainult kartulit saame tasuta, aga ega siis koguaeg ju kartulieid ei söö 😀
Vorsti me nt üldse ei söö..mingit võileivakommet ei ole meie peres 🙂 Samuti ei osta koju mahla või karastusjooke…Suppi sööme me kord nädalas.
Meil on 3 aastane laps ka kes sööb koos meiega 🙂
Süüa teeme 1-2x päevas…hommikupudru ja õhtusöögi…mees sööb töö juures lõuna ajal eelmisel õhtul kodus olnud õhtusööki, teeme piisavalt selleks et ta saaks ka kaasa võtta, spetsiaalset sööki selleks ei teeks…Võiks muidugi ka sööklas käia söömas, aga selleks ei jagu aega(liikleb jala) ja kokkuvõtteks läheks kallimaks ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 19:02; 24.03 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind kohe huvitaks teemaalgataja nädalamenüü..MIDA TE SÖÖTE??? No tegelt ka, see on üle mõistuse suur summa 😀 See on 2/3 minu mehe kuupalgast!!! ABSURD!!! Meil jääb kuus söögi ja muu jaoks üle umbes 150 eurot..Selle rahaga saame ¨ampooni, hambapasta ja du¨¨igeeli ka ostetud veel…Ma ei ole kunagi arvanud et halvasti sööme..Sööme sööke mis meile meeldivad…aga ehk olemegi sellise lihtsa maitsega 😀
Hommikuti mul mees ei söö midagi, ise söön putru…Nädavahetustel sööb ka mees hommikuti hea meelega putru.
Meil samuti ei ole kõik asjad omastkäest..ainult kartulit saame tasuta, aga ega siis koguaeg ju kartulieid ei söö 😀
Vorsti me nt üldse ei söö..mingit võileivakommet ei ole meie peres 🙂 Samuti ei osta koju mahla või karastusjooke…Suppi sööme me kord nädalas.
Meil on 3 aastane laps ka kes sööb koos meiega 🙂
Süüa teeme 1-2x päevas…hommikupudru ja õhtusöögi…mees sööb töö juures lõuna ajal eelmisel õhtul kodus olnud õhtusööki, teeme piisavalt selleks et ta saaks ka kaasa võtta, spetsiaalset sööki selleks ei teeks…Võiks muidugi ka sööklas käia söömas, aga selleks ei jagu aega(liikleb jala) ja kokkuvõtteks läheks kallimaks ka.[/tsitaat]
vanasti polnud üldse mingit du¨¨igeeli , pesti seebiga, tänapäeval peab mingi du¨¨igeel olema.
kole muidugi, kui inimlikult võtta, et võikusid ja vorsti ei saa süüa, mahla ja colat ei saa, kurp, kurp ikka..vahest võiks ikka midagi head lubada endale, muidu tuleb ikka väga mõru maik elule..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 09:14; 23.03 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole ju maininud et me ei saa midagi head endale lubada…Olen või?
Võimelivad ei ole meie arust head…Kõik inimesed ei pea endale võikusid sisse sööma et elu hea oleks 😀
Ise ma mingit cocat ei joo..Mees joob, aga harva…Lihtsalt niisama kappi ei osta moepärast. Kui tal isu tuleb, siis ostab suure pudeli.
Samuti saab laps meil iga päev midagi head- mingi üllatusmuna, jäätise, kõrrejoogi..mida ta parasjagu soovib.
Puuviljad on igapäevaselt laua peal- tavaliselt õunad või kiivid, need on lemmikud…vahel ka pirnid.
Samuti ostame mehega endale aeg-ajalt sokolaadi/kommi….
Mees ostab õlut 1-2 pudelit kui isu tuleb ja ei osta mingit odavat bocki, vaid ikka korralikku õllet….a näet ikka elame veel ja saame hakkama 😀
Ise ma alkoholi ei tarbi, aga vahel ehk kord kuus teeme veiniõhtu, kus suurema osa pudelist joob mees ikkagi ära 😀

Peab jah du¨¨igeel olema….a me oleme veel eriti ebanormaalsed ehk, sest ostame kahepeale ühe du¨¨geeli..Meeste oma….Peseb kõik ju ühtemoodi ja mulle meeldib ka lõhn 🙂

Ühesõnaga ma ei leia et mul kurb elu oleks, sest mu külmikus ei ole iga päev lastevorsti või coca-colat 😀

Ma arvan et inimene sööb nii palju kui kätte antakse…Mina nt väldin ülesöömist sellega et ei osta külmkappi korraga täis…seda enam et ma olen rase, siis ma tean et kui mul on seal midagi rohkem kui peaks/võiks, siis ma selle endale sisse ka söön ja hiljem olen süümekates 😀 Parem ostan nii palju ja seda mida reaalselt vaja on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 19:02; 24.03 08:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Kodunurk Menüü 200-300 eurot kuus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.