Esileht Hobinurk Mereäärne männimets

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mereäärne männimets

Postitas:

Kus kohas mere ääres on männimets Eestis? Sooviks suvel kuskile mere äärde puhkama sõita. Pirital ja Roostal olen käinud, väga ilus on seal. Äkki kuskil Põhja-Eestis või Pärnu lähedal on ka sellist männimetsa?

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pärnust Riia poole – näiteks Kabli.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki kuskil Põhja-Eestis või Pärnu lähedal on ka sellist männimetsa?

Pigem võiks küsida nii, et kus EI OLE Eesti rannikul männimetsa.

Ja vastus oleks, et mõni selline lageala siiski on: Pärnu ümbrus, Matsalu kant, Tallinn ja midagi on ka K-Järve kandis.
Ülejäänud rannik on kõik roheline.
Ehk siis “hea” küsimus sul.
Ja esimene männimets, mis meenub, et peaaegu “otsapidi meres” on, on 300m enne Lohusalu sadamat, paremat kätt. Sealt hakkad jalutama, kuni Tallinnani välja, kogu aeg on männimets.
Mida sa hing veel tahad?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laulasmaa, Lohusalu, Neeme, Kaberneeme, Kolga-Aabla, Tapurla, Võsu, Vainupea jne jne, neid kohti on meeletult, nimetasin praegu need, kus ise viimase aasta jooksul olen käinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laulasmaa, Lohusalu, Neeme, Kaberneeme, Kolga-Aabla, Tapurla, Võsu, Vainupea jne jne, neid kohti on meeletult, nimetasin praegu need, kus ise viimase aasta jooksul olen käinud.

Käisin mõned nädalad tagasi Kaberneemes. Männimets oli palkidena tee ääres… Kas RMK puhkeala lagedaks tehti, ei tea, kuid selle kõrvalt oli küll lage ja langetamine alles käis.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine Käsmu. Väga ilus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahemaa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Mereäärne männimets