Esileht Koolilaps MHG või Poska?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: MHG või Poska?

Postitas:
Kägu

MHG või Poska kui on humanitaari ja sotsiaalainete poole kalduv tüdruk?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on humanitaar-ja sotsiaalainete poole kaldu laps, siis KINDLASTI soovitan MHG-d. Pmst on see ju ainuke gümnaasium Tartus, mis pakub väga huvitavat sotsiaalainete suunda. Mul on mõlemad lapsed MHG lõpetanud (gümnaasiumis käinud seal) ja räägivad ülivõrdes sellest koolist. Suurepärased kogenud pedagoogid ja väga tasemel õpe. Millegipärast on viimastel aastatel MHG natuke häbimärgistatud ja suurt tungi sinna kooli pole olnud, aga igatahes need õpilased, kes selle kooli valivad, on küll väga rahul.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mhg

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poska

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on humanitaar-ja sotsiaalainete poole kaldu laps, siis KINDLASTI soovitan MHG-d. Pmst on see ju ainuke gümnaasium Tartus, mis pakub väga huvitavat sotsiaalainete suunda. Mul on mõlemad lapsed MHG lõpetanud (gümnaasiumis käinud seal) ja räägivad ülivõrdes sellest koolist. Suurepärased kogenud pedagoogid ja väga tasemel õpe. Millegipärast on viimastel aastatel MHG natuke häbimärgistatud ja suurt tungi sinna kooli pole olnud, aga igatahes need õpilased, kes selle kooli valivad, on küll väga rahul.

MHG hindamissüsteem on põhjuseks. Teiseks vaata otsitavatele õpetajate nimekirja.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiseks vaata otsitavatele õpetajate nimekirja.

Kaadrivoolavus on liiga väike või?

 

Minu meelest on mõlemad head, ise valiks väljast tulijana pigem Poska, mh seetõttu, et seal töötab minu omaaegne lemmikõpetaja (ajalugu). Teisalt kuna mu (väiksemad) lapsed käivad Härmas, on minu arvamus “ise sees olles” muutunud palju positiivsemaks (sh tundub kool palju mitmetahulisem ja rohkem võimalusi pakkuv kui maine järgi arvata), nii et ei imesta, kui sinna tahetakse jääda. Hindamissüsteem on täiesti normaalne.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps MHG või Poska?