Esileht Pereelu ja suhted Mida arvata mehe käitumisest?

31 postitus (kokku 31)

Teema: Mida arvata mehe käitumisest?

Postitas:

[tsitaat]Aga mis sa ise mehele ise sõbrapäevaks tegid, kinkisid? Äkki on ka sinu poolt see suhtlemine kuidagi leigemaks muutunud.[/tsitaat]Mina oleks mehena lihtsalt pahane, kui naine mulle mingit tilulilu hakkaks kinkima või nõretavaid SMS-e saatma. Või vähemalt tunneksin ennast üsna ebamugavalt.

Naised, saage ometi aru, et tüüpiliselt on meeste ja naiste vajadused ja soovid selles asjas lihtsalt erinevad. Oma soovidest ei saa niimoodi teada anda, et \”tee teisele seda, mis tahad, et endale tehtaks\”. Kui mees sama mustriga käituks, ehk jätaks loomulikult kingi tegemata, ongi tulemuseks lihtsalt mõttetu tüli.

Keegi minu lihtsale küsimusele vastanud ei ole, ma vastan siis ise: selleks, et mees naise vajadustest, sh romantikasse puutuvaist, teada saaks, tuleks seda talle ÖELDA. Hea küll, kirjutada võib ka. Aga meetodid \”anname vihjeid\” või \”olen tige, sest mees ei täitnud minu ootusi\” lihtsalt ei tööta. Mehed ei oska naiste mõtteid lugeda ja kuna meie mõttemaailm on naiste omast kardinaalselt erinev, ei saa me ka teie vihjetest aru. Pole mõtet üritadagi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)


Esileht Pereelu ja suhted Mida arvata mehe käitumisest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.