Esileht Hobinurk Mida hiidlased soovitavad oma saarel vaadata

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mida hiidlased soovitavad oma saarel vaadata

Postitas:

Hiiumaale esimest korda minek. Tean, et kindasti Kõpu majakat peab vaatama mimema. Mis veel oleks kohistuslik? Hommikul lähme ka òhtul tagasi.
Ärge nüüd siis miinuseid pange, et miks ma ise ei guugelda. Olen guugeldanud ka, aga kohalikud on ikka kõige teadlikumad.
Aitäh juba ette.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 15:33; 26.06 06:53; 02.07 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aega nii vähe, siis Hiiumaa Eiffel peaks küll elamus olema, mida mujalt ei leia.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 15:50; 03.07 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Eiffel ja teised kummalised ehitised on tõesti külastust väärt, kui sellised imelikud asjad istuvad. Käisime just ja veetsime seal tunnikese. Kindlasti tehke läbi geeniuse/idioodi labürint 🙂

Mulle isiklikult meeldib väga Hiiumaa loodus. Saaremaa on veidi liiga suur ja kohati kaob saaretunne, Hiiumaal aga seda ei juhtu, kogu saar on saare moodi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 23:55; 26.06 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage Hiiumaal merelähedast majutust perele, kus vaikust, rahu ja suplus nautida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage Hiiumaal merelähedast majutust perele, kus vaikust, rahu ja suplus nautida

Praegusel momendil pead pigem võtma, mida üldse veel saada on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin just sama teema teha 🙂 Ka esimest korda elus Hiiumaale,aga 2 päevaks. Öö veedame telgis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Eiffel ja teised kummalised ehitised on tõesti külastust väärt, kui sellised imelikud asjad istuvad. Käisime just ja veetsime seal tunnikese. Kindlasti tehke läbi geeniuse/idioodi labürint ????

Mulle isiklikult meeldib väga Hiiumaa loodus. Saaremaa on veidi liiga suur ja kohati kaob saaretunne, Hiiumaal aga seda ei juhtu, kogu saar on saare moodi.

Kas geeniuse labürint on samas kohas kui Eiffel?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 15:33; 26.06 06:53; 02.07 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Eiffel ja teised kummalised ehitised on tõesti külastust väärt, kui sellised imelikud asjad istuvad. Käisime just ja veetsime seal tunnikese. Kindlasti tehke läbi geeniuse/idioodi labürint ????

Mulle isiklikult meeldib väga Hiiumaa loodus. Saaremaa on veidi liiga suur ja kohati kaob saaretunne, Hiiumaal aga seda ei juhtu, kogu saar on saare moodi.

Kas geeniuse labürint on samas kohas kui Eiffel?

Jah, tal neid atraktsioone mitmeid ehitatud sinna. Osa mõeldud lastele, osa vaikselt laguneb ja uued tulevad peale. Aga see labürint oli seal kõige meelelahutuslikum.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 23:55; 26.06 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, kui inimene läheb 8ks tunniks Hiiumaale ja elus esimest korda, siis kindlasti ei tohi ta minna Eiffeli torni vaatama. Kõpu majakas, sealt edasi on Ristna, kivine rand, tagasiteel peatus Reigi kiriku juures, ehk ka ristimets, Eiffelist sirge seljaga mööda. Põhjapool on Tahkuna majakas, Hiiumaa militaarmuuseum on huvitav lastele ja meestele. Mihkli talumuuseum on selline väike, nunnu, pole ehk must be, aga selle külastamist ei saa pidada ajaraiskamiseks. Me oleme peatunud Suuremõisas, lastakse lossi sisse, vahel antakse süüa, Kassaris on linnuvaatlusrada, Kassari teeotsas on töötav villavabrik. Kõiki neid kohti ei jõua päevaga läbi vaadata, tuleb valik teha.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sääre tirp lõpuni läbi käia- hiiumaade hiiumaa, sellist mujal ei leidu! aega peaks plaanima umbes poolteist 2 tundi kui tahate rahulikult võtta. samas avameri ühel pool ümber, kõva tuul ja viletsa ilmaga võib päris külm olla. Kassaris igatahes peatusi teha- Vaemala villavabrik, sealt tirpi, edasi Orjaku külamajas kohvi juua, meeneid osta- nii hea kohv, muuli lõpus luigeperet vaadata. Vaikus, vaikus ja rahu. Väljasõidul Evelini kohvik:) kui peatust ei tee, siis autoaknast ikka näete.

Sõltub kust pidi te ringile lähete, kas Kärdla või Käina suunas. Peaasi on ilm, sest Hiiumaa on väga ilus, aga ilm annab kas plusse või miinuseid. Söögi pärast muretseda ei maksa, sest söök on tänapäeval väga kättesaadav.

Mina Eiffelit muidugi välja ei jätaks, esimesel korral ka jätsin. See on selline- “mida ilmas inimesed kõike ära ei tee” koht. Ei võta kaua aega. Saate ilusaid värvilisi pilte, kusjuures atraktsioonid on värvitud ainult ühelt poolt 🙂 Väga meeldis jalutuskäik Reigi teed pidi poolsaare tippu, vaatamata paksudele parmudele ja kuumale ilmale- seal olid veised ökoniidukit tegemas(traadi taga). Mul oli ka mitu päeva aega.
Seal alates olen Hiiumaase armunud ja käin igal aastal mõned korrad. Kõik kohad on käidud mitu korda ja nüüd käin nendes, kus veel käinud pole 😉
Aga esmakordsele: Kassari- Kõpu- Ristna- Tahkuna(võ Kärdla) Kõikjale ei jõua.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sääre tirp lõpuni läbi käia- hiiumaade hiiumaa, sellist mujal ei leidu! aega peaks plaanima umbes poolteist 2 tundi kui tahate rahulikult võtta. samas avameri ühel pool ümber, kõva tuul ja viletsa ilmaga võib päris külm olla. Kassaris igatahes peatusi teha- Vaemala villavabrik, sealt tirpi, edasi Orjaku külamajas kohvi juua, meeneid osta- nii hea kohv, muuli lõpus luigeperet vaadata. Vaikus, vaikus ja rahu. Väljasõidul Evelini kohvik:) kui peatust ei tee, siis autoaknast ikka näete.

Sõltub kust pidi te ringile lähete, kas Kärdla või Käina suunas. Peaasi on ilm, sest Hiiumaa on väga ilus, aga ilm annab kas plusse või miinuseid. Söögi pärast muretseda ei maksa, sest söök on tänapäeval väga kättesaadav.

Mina Eiffelit muidugi välja ei jätaks, esimesel korral ka jätsin. See on selline- “mida ilmas inimesed kõike ära ei tee” koht. Ei võta kaua aega. Saate ilusaid värvilisi pilte, kusjuures atraktsioonid on värvitud ainult ühelt poolt ???? Väga meeldis jalutuskäik Reigi teed pidi poolsaare tippu, vaatamata paksudele parmudele ja kuumale ilmale- seal olid veised ökoniidukit tegemas(traadi taga). Mul oli ka mitu päeva aega.

Seal alates olen Hiiumaase armunud ja käin igal aastal mõned korrad. Kõik kohad on käidud mitu korda ja nüüd käin nendes, kus veel käinud pole ????

Aga esmakordsele: Kassari- Kõpu- Ristna- Tahkuna(võ Kärdla) Kõikjale ei jõua.

Messe tirpi om?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina lähekski ainult Kassarisse ja oleksterve päeva seal, jalutaks sääretirbil ja mõnuleks rannas. minu meelest on see kõige hiiumaalikum koht Hiiumaal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.hiiumaa.ee/turism-majutus/

Siin on nii majutuskohad, toitlustusasutused kui vaatamisväärsused kirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas praam Saaremaalt Hiiumaale enam käib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 15:33; 26.06 06:53; 02.07 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas praam Saaremaalt Hiiumaale enam käib?

Käib ikka.
https://new.veeteed.com/#/et/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 15:50; 03.07 12:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Hobinurk Mida hiidlased soovitavad oma saarel vaadata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.