Esileht Kodunurk Mida LISAKS traditsioonilistele pühadetoitudele lauale panete?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Mida LISAKS traditsioonilistele pühadetoitudele lauale panete?

Postitas:

Teeks ikka nii, et carpaccio on lihaline või kalaline, mitte toores köögivili.

Kuidagi ei osanud paremat sõna leida.
Kuigi olen täitsa näinud menüüdes ka avokaado carpacciot, mis ehk jah võiks pigem liharoogade juurde jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.12 15:58; 21.12 14:15; 21.12 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salat või lisand on ju labane, aga carpaccio peen & põnev.

Eriti Laisa Perenaise Peedilisand: sega poe riivpeet purgimädarõikaga (ettevaatlikult, et liiga vänge ei saax), serveeri. Kui sööjad on puha tuleneelaja lapsukesed, võid lisada kyslat.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma peensusele ei mõelnud rõhuda.:D Pidasin rohkem silmas, et väga peeneks viilutatud oleks. See carppaccio andis selle mõtte edasi, ei viitsinud seletada pikalt. Aga kokkuvõttes seletan topelt pikalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.12 15:58; 21.12 14:15; 21.12 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida panna soolaste muretaignakorvikeste ja rukki-/kaeraleivakeste sisse? singikreem, pasteet, aga veel mõtteid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen näinud kartulisalatit jms.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 12:20; 21.12 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hummus, seenesalat

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.12 10:04; 20.12 18:35; 21.12 07:28; 21.12 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korvikeste sisse üks lihtne segu on kodujuust segatud maitsestatud (murulauk, küüslauk) toorjuustuga. Umbes nii, et 100 g kodujuustu ja 50 g toorjuustu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soolaste korvikeste täidisena on päris maitsev peeneks hakitud sink, värske kurk ja toorjuust. Ka Peeneks hakitud keedumuna rohelise sibula ja majoneesiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leivakausikesed on pisikesed, neisse ma paneksin toorjuustuvahtu. Kas siis suitsulõhe, küüslaugu, päikesekuivatatud tomatite, peterselli või muude maitseainetega.
Muretainakorvikestesse mõnd kuivemat sorti eriti peeneks hakitud salatit, nt riisi-suitsukana või riisimakaroni-suitsuliha salatit. Seenesalat on korvikeses hea, aga kui kauemaks seisma jääb, kipub põhja läbi leotama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.12 00:49; 18.12 22:49; 19.12 11:22; 19.12 12:26; 21.12 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me teeme kas traditsioonilise või siis ebatraditsioonilise, aga et oleks traditsiooniline ja veel lisaks mingid toidud, seda ei tee. Mida rohkem erinevaid roogasid, seda rohkem kõike proovida ja süüa tahad aga ei jaksa nii palju süüa ju.

Salat on eraldi käiguna eelroaks (avokaado-kreveti seekord, mingite lisanditega); siis praad sealiha ploomidega (kamar ülioluline!), kapsas, ahjuköögiviljad ning lõpuks magustoit (kook ja igaksjuhuks ka jäätis sügavkülmas).

Seega isegi toorsalatit meil pole, sest hapukapsa ja sea juurde see minu meelest midagi juurde ei anna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Kodunurk Mida LISAKS traditsioonilistele pühadetoitudele lauale panete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.