Esileht Väikelaps Mida sellest arvata?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mida sellest arvata?

Postitas:

Kas teil on ka lasteaias grupp lastevanematele? Meil on ja üli imelik on seal see, et grupi looja kahtlustab, et grupis on peale lastevanemate veel suvalisi inimesi. Minul nt fb nimi ja päris nimi ei ole üks ja sama siis tekitati suur küsimus avalikult grupi seinale, kes ma üldse olen. Kuigi kirjutasin kutse saatnud inimesele oma nime ja lapse nime, ei saa ma aru, miks arvatakse, et suvaline inimene sooviks liituda lasteaia grupiga?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 08:41; 17.12 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On Fb grupp ja kõik on oma nimega. Ei saa aru inimestest, kes on sotsiaalmeedias mingi alter egoga või teinud kasutajanime “Marju Olen”. Kui tahad ennast salajas hoida, siis pane oma profiil ja postitused privaatseteks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsama on nii, et iga kord kui postitad, siis kirjutad ka oma lapse nime juurde. Sest meil vist on kõik küll oma nimedega, aga ma ikka ei vii lapsi ja vanemaid niimoodi kokku, ei tea laste perekonnanimesid.

Teine ais on see, et mis siis oleks, kui isegi keegi peaks tundma huvi mingi lasteaia A rühma B facebooki grupi vastu? Mida te seal siis niiväga arutate?

Mind hoopis häirib, et 2 aastat oli kenasti grupp ilma õpetajateta ja nüüd tuli uus aktiivne lapsevanem ja pani ka õpetajad gruppi. Ja nüüd kõik õpetajate kingid ja värgid tuleb jälle meili teel arutada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arutamiseks seda nimetada ei saa, kuid mingid juhuslikud teemad on olnud, mis ei ole olulised ei rühma ega laste jaoks. Sellepärast ongi imelik, et kuigi see leht, kuhu andmed peale korjati, liikus õpetajalt otse lapsevanema kätte ja tagasi, siis ikka arvatakse ei tea mida. See on levinud, et kõik inimesed pole oma nimedega fb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 08:41; 17.12 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on levinud, et kõik inimesed pole oma nimedega fb.

Minu tuttavate seas on küll levinud see, et ollakse oma nimega. Mõni üksik on, kes ei ole. Loomulikult tekitab küsimusi, kui väikses kinnises grupis on keegi, kes ei ole nime järgi ära tuntav ja kes end viisakalt kõigile ei tutvusta ka.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Mida sellest arvata?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.