Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Mida teeksite

Postitas:

Mehele tuli kõne ja jättis arvuti lahti. Ees oli pangaväljavõte ja kohe hakkas silma üks suurem summa. Ligi 4000€ ühele ilukliinikule maksnud.
Samas kliinikus sai eelmisel sügisel tehtud mulle rinnasuurendus operatsioon. See oli mehe kingitus ja algatus tuligi pigem mehe poolt. Summa oli veidi väiksem.
Nüüd viskas silme ette mehe pikaaegse töökaaslase, keda hiljuti nägin ja kelle büst silmnähtavalt muutunud oli. Selle töökaaslasega saavad hästi läbi, 4-5 korda aastas käivad välislähetustes. Süda aimab halba kuid ühtegi otsest tõendit ei ole. Mõtteid igasuguseid aga ilmaasjata draamat tekitada ei taha. Kuidas käituksite?

+2
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas käituksite?

Tormaksin perekooli teemat välja mõtlema.

Sul pole meestki, rääkimata 4000€-st.
(ja miks peaks üks töökaaslane maksma teisele tema rindade eest; teenitakse ju enam vähem ühe palju)

+22
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 16:43; 04.12 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see nii on, siis küsiks otse ja kohe. Otsekohe. Teiseks arvan, et see mees on ull. Kolmandaks, keegi ei maksa lihtsalt töökaaslase iluoppe kinni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(ja miks peaks üks töökaaslane maksma teisele tema rindade eest; teenitakse ju enam vähem ühe palju)

Sa pole näinud siis seda ammust Tele 2 reklaami, et “Mul mees taob kõik kinni”

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 16:49; 04.12 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmandaks, keegi ei maksa lihtsalt töökaaslase iluoppe kinni.

Point ongi ju, et ega ta niisama neid kinni ei maksa, ju ta saab ikka vastu ka midagi, küll välislähetustel, küll ilmselt mujalgi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 16:49; 04.12 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega mehel endal midagi kuskil salapäraselt suurenenud pole äkki?

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on argpüks. Kõik salaja tegutsejad mitmel rindel on argpüksid.

Argpüksid on need kes unistavad, ila suunurgas, aga midagi teha ei julge.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi 4000€ kinkimine armukesele on ulme või?
Ehtepoes töötades näinud küll kuidas jõuludeajal 2x kahe erineva naisega käiakse samas hinnaklassis kinki valimas. Neid inimesi ka Eestis ikka tuhandeid kes endale seda lubada saavad. Ja heldemad ollaksegi armukese suhtes.
Äkki helistad sinna kliinikusse ja esined tolle töökaaslasena. Võibolla saad teada kas ikka kindlalt seal käinud. Ja siis küsiks mehelt otse. Kui keerutab siis asi selge.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Point ongi ju, et ega ta niisama neid kinni ei maksa, ju ta saab ikka vastu ka midagi, küll välislähetustel, küll ilmselt mujalgi.

Kle, hästiteenivad mehed tavaliselt omavad mõtlemisvõimet.

4000€ ja aastas 4-5 lähetust. Ehk siis saab vastu 1000€ eest??
Hallooo.
Odavam on prostituuti kasutada, sest seal puuduvad igasugused kõrvalkulud.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 16:43; 04.12 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnaoperatsioon koos implantaatidega on ju kallim kui 4000. Võib-olla tegi endal jämedamaks, see maksab sama palju. Üldiselt paistab jälle väljamõeldis olevat.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees kingiks mulle rindade suurendamise operatsiooni, kingiksin mina talle tasuta kastreerimise. Ei kujuta ette, milline naine nii haige kingituse üle rõõmustada võiks.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele tuli kõne ja jättis arvuti lahti. Ees oli pangaväljavõte ja kohe hakkas silma üks suurem summa. Ligi 4000€ ühele ilukliinikule maksnud.

Samas kliinikus sai eelmisel sügisel tehtud mulle rinnasuurendus operatsioon. See oli mehe kingitus ja algatus tuligi pigem mehe poolt. Summa oli veidi väiksem.

Nüüd viskas silme ette mehe pikaaegse töökaaslase, keda hiljuti nägin ja kelle büst silmnähtavalt muutunud oli. Selle töökaaslasega saavad hästi läbi, 4-5 korda aastas käivad välislähetustes. Süda aimab halba kuid ühtegi otsest tõendit ei ole. Mõtteid igasuguseid aga ilmaasjata draamat tekitada ei taha. Kuidas käituksite?

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma teeksin? Salvestaksin ekraanipildi. Hoiaksin silma peal, kas on veel materjali. Laseksin mehel mõne vajaliku opi veel kinni maksta, osta endale midagi kallist ja hiljem kergesti sulaks tehtavat ja tõmbaksin siis jee. Tore oli, otsa sai. Tsau-pakaa.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma laseksin ka mehel kinni maksta veel mõned opid- ehk ninalõikus, silmade kohendamine, tuharad pringimaks? Laseks uue mercedese ka osta. See aitaks armukeste osas silma kinni pigistada. Põhiline, et pappi ikka jookseks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehtepoes töötades näinud küll kuidas jõuludeajal 2x kahe erineva naisega käiakse samas hinnaklassis kinki valimas. Neid inimesi ka Eestis ikka tuhandeid kes endale seda lubada saavad.

Minu mees käis üle-eelmisel aastal jõulunädala jooksul lausa kolme erineva naisega samas kullapoes. Minuga. Meie tütrega. Oma 15 aastat noorema õega. Mulle ja tütrele ostis ta umbes samas hinnaklassis ehted. Oma õele juubeliks pisut odavama.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 19:29; 07.12 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees kingiks mulle rindade suurendamise operatsiooni, kingiksin mina talle tasuta kastreerimise. Ei kujuta ette, milline naine nii haige kingituse üle rõõmustada võiks.

Miks haige? Naine tahab rindu, mees maksab kinni. Kujutan ette, et enamik rinnaoppidest on meeste makstud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju ninaop maksab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees kingiks mulle rindade suurendamise operatsiooni, kingiksin mina talle tasuta kastreerimise. Ei kujuta ette, milline naine nii haige kingituse üle rõõmustada võiks.

Mina näiteks tahan oma väikeste “kivid kotis” koeratisside asemele uusi ja ilusamaid (mitte väga palju suuremaid, aga selliseid, mis hästi hoiavad), mehega on kah juba läbi räägitud ja peale kolmanda lapse imetamise lõppu teen ära.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnaoperatsioon koos implantaatidega on ju kallim kui 4000. Võib-olla tegi endal jämedamaks, see maksab sama palju. Üldiselt paistab jälle väljamõeldis olevat.

Kus saaks pikemaks ja jämedamaks teha lasta?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus saaks pikemaks ja jämedamaks teha lasta?[/quote]

Saab panna uue ja kummist. Aga enne tuleb vana ja vilets maha võtta

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldivad perekooli teemad, kus on hämmastavad kokkulangemised – mehele tuli kõne, pangakonto lahti ja kohe naine kõpsti seda vaatama ja täpselt sealt kohast ongi konto lahti, kus raha ilukliinikule kantud.
Üürileandja tuli ka esimest korda aasta jooksul korterit vaatama ja kohe sel päeval, kui üürnik siidrisena kodus maga.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele tuli kõne ja jättis arvuti lahti. Ees oli pangaväljavõte ja kohe hakkas silma üks suurem summa. Ligi 4000€ ühele ilukliinikule maksnud.

Samas kliinikus sai eelmisel sügisel tehtud mulle rinnasuurendus operatsioon. See oli mehe kingitus ja algatus tuligi pigem mehe poolt. Summa oli veidi väiksem.

Nüüd viskas silme ette mehe pikaaegse töökaaslase, keda hiljuti nägin ja kelle büst silmnähtavalt muutunud oli. Selle töökaaslasega saavad hästi läbi, 4-5 korda aastas käivad välislähetustes. Süda aimab halba kuid ühtegi otsest tõendit ei ole. Mõtteid igasuguseid aga ilmaasjata draamat tekitada ei taha. Kuidas käituksite?

Liba! Ükski armukest pidav mees pole nii loll, et jätab arvuti otseste viidetega abikaasa silma all lahti. See üks klikk võtab murdosa sekundist, et lehekülg kinni klõpsata. Kuidas mõni ikka nii saamatu teemade väljamõtlemisel on?

Teine võimalus on, et mees plaanis teadlikult asja avalikuks teha ning leidis selleks sobiva viisi ja oma naisele põhimõtteliselt jalga anda. Seega käsitle seda, et mees saatis oma naise põhimõtteliselt p…sse.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 11:20; 05.12 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees kingiks mulle rindade suurendamise operatsiooni, kingiksin mina talle tasuta kastreerimise. Ei kujuta ette, milline naine nii haige kingituse üle rõõmustada võiks.

Miks haige? Naine tahab rindu, mees maksab kinni. Kujutan ette, et enamik rinnaoppidest on meeste makstud.

Teises Eestis on see ilmselt tõesti tavaline, et mees maksab naise lõbud kinni, sest naistel endil lihtsalt puudub võimekus korralikult teenida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 11:20; 05.12 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teeksin? Kirjutaksin põnevama liba, sest see on ikka liiga läbinähtav.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene mõte on, et liba. Samas ma olen ise ka juhtunud kogemata mehe arvutis tema pangaväljavõtet nägema ja ühe kulutuse kohta kunagi isegi küsinud, muidugi selgus, et tegu oli puhta süütu väljaminekuga. Nii et põhimõtteliselt on ju isegi võimalik nii mehe pattude otsa komistada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tüütud on need libad juba…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki see oli sinu tisside viimane osamakse?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele tuli kõne ja jättis arvuti lahti. Ees oli pangaväljavõte ja kohe hakkas silma üks suurem summa. Ligi 4000€ ühele ilukliinikule maksnud.

Mees jättis arvuti lahti ja kohe hüppas uurima. Mees jättis telefoni lauale, ja kohe hüppas ligi näppima. Mees jättis rahakoti lauale, ja kohe sai uuritud sisu. Mees jättis sekundipealt koju tulemata, ja kohe tekkisid kahtlused.

Mees jättis mustad sokid … keegi ei hüppa, ving ving hoopis!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldivad perekooli teemad, kus on hämmastavad kokkulangemised – mehele tuli kõne, pangakonto lahti ja kohe naine kõpsti seda vaatama ja täpselt sealt kohast ongi konto lahti, kus raha ilukliinikule kantud.

Üürileandja tuli ka esimest korda aasta jooksul korterit vaatama ja kohe sel päeval, kui üürnik siidrisena kodus maga.

Kokkusattumusi on elus veel kummalisemaid. Kas sinu jaoks on müstika, kui keegi, kes parajasti vaatab oma kontoväljavõtet, saab telefonikõne ning näiteks kehva levi tõttu või millegi toomiseks/vaatamiseks peab teise ruumi või õue minema? Kle, sina oled siis küll elus väga vähe näinud või kogenud, et sulle selline olukord nii võimatu juhuste kokkusattumus on 🙂

Ma arvan, et minuga juhtus see eile. No sa ilmselt muidugi ei usu, et lausa SELLIST kokkusattumust saab olla, et kellelegi helistatakse, kui ta on internetipangas 🙂

Lihtsalt vihje korras, et need ei ole üksteist välistavad tegevused.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 19:29; 07.12 11:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite