Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite oma eraelus teistmoodi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Teema: Mida teeksite oma eraelus teistmoodi?

Postitas:
Kägu

Kui saaksite oma eraelus ühte asja muuta/tagasi võtta siis mis see oleks?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aeg, mõttetult ja sihitult kulutatud aeg.  Suhteid luues vaata ja jälgi käitumist, mitte ära usu suuri sõnu. Sõnad on õhk. Ei tasu jääda vaidlema ja kuulama kohas, kus oma huvid ei ole mängus. Saada mõtetes pikalt ja jatka oma teekonda. Eestlasena mõtlen ennem kui ütlen või teen, sest välisriikides esindan ju Eestit ja eestlasi.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tunned, et pole eluga rahul siis ära kannata vaid muuda seda. Elu on lühike, tee seda mida sina soovid, mitte ära kuula teiste inimeste arvamust. Kõige olulisem on iseenda rahulolu.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoiaksin suhteid. Ei katkestaks suhteid nii kergesti, ei peaks kõige paremaks konflikti lahendamise viisiks suhtlemise lõpetamist. Seda nii sõprade, sugulaste kui vastassoost partnerite puhul. Tülid ja pahameel lähevad üle ja elu lõpuni ei pea viha pidama.

Helistaksin ja kirjutaksin kaugeks jäänud sõpradele ja sugulastele, saadaksin neile pühade puhul kaarte. Naerataksin ja teeksin rohkem komplimente. Kui keegi ajab mind närvi või käitub valesti, siis lahendan selle sõbralikult, mitte alandamise või vihaga.

Minul ei pea alati õigus olema. Ja isegi, kui on, pole mul vaja seda kogu aeg kõva häälega kuulutada.

 

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui saaksite oma eraelus ühte asja muuta/tagasi võtta siis mis see oleks?

Mul on kahju, et keskeast alates olen muutunud üha kompromissialtimaks ja leplikumaks. Noorena sai julgelt välja öeldud nii ülemustele kui ka peresiseselt, mis ei meeldi ja miks ei meeldi. Öeldi ka mulle, taevas tänatud. See päästis ikka mitmest lollusest. Nüüd vaatad ja pead suu. Ülemusele ei julge öelda, et kuule, see idee on sul solvavalt rumal selle, selle, selle ja selle pärast. Mehele ka ei ütle, sest “ah, ta ei muutu niikuinii”. Ise paindun, kohandun, surun endas maha. Elan nagu mingi prussakas praos. Loomulikult on neil, kes ütlevad ja julgevad, keerulisem elada ja vähem “sõpru”. Samas on see fundamentaalselt vale ja karuteene maailmale, et kui inimene faktiliselt teab, et teine eksib või käitub valesti, teeb valesid otsuseid, siis öelda midagi ei julge. Ei viitsi. Ümberringi oleks palju lollust olemata, kui noorusaastad selja taha jätnud inimesed poleks koos nendega selja taha jätnud ka julgust NÄKKU ütlemisega kritiseerida teisi inimesi, otsuseid, tegusid. Vaatan, et ka mulle ei öelda, kui ma lolle otsuseid teen.

Vist selle solvumisajastu teene. Lastakse teisel endale auku kaevata, firmakultuure pe*Se keerata ja ise värisetakse vaikides urus (mina nende seas), midagi otse öelda julgevad vähesed.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aeg, mõttetult ja sihitult kulutatud aeg. Suhteid luues vaata ja jälgi käitumist, mitte ära usu suuri sõnu. Sõnad on õhk. Ei tasu jääda vaidlema ja kuulama kohas, kus oma huvid ei ole mängus. Saada mõtetes pikalt ja jatka oma teekonda. Eestlasena mõtlen ennem kui ütlen või teen, sest välisriikides esindan ju Eestit ja eestlasi.

Uskumatult kibestunud inimese jutt. Väga ebameeldiv inimene oled.

+1
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui saaksite oma eraelus ühte asja muuta/tagasi võtta siis mis see oleks?

Teeksin sisukamaid teemasid kui see siin.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatult kibestunud inimese jutt. Väga ebameeldiv inimene oled.

Ühe anonüümse, näota inimese arvamus, millega ei ole midagi peale hakata. Kirjutasin oma tähelepanekutest. Mis sind nii isiklikuks ja tigedaks ajab? Sellest saan isegi aru, näed seamoodi vaeva ja üritad müüa midagi, kuid ebameeldivad ei jää sind kuulama, lahkuvad. Kurb.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatult kibestunud inimese jutt. Väga ebameeldiv inimene oled.

Ühe anonüümse, näota inimese arvamus, millega ei ole midagi peale hakata. Kirjutasin oma tähelepanekutest. Mis sind nii isiklikuks ja tigedaks ajab? Sellest saan isegi aru, näed seamoodi vaeva ja üritad müüa midagi, kuid ebameeldivad ei jää sind kuulama, lahkuvad. Kurb.

Ta ei ole anonüümne, ta on see Katza tõenäoliselt kes sedasi suhtleb.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga ebameeldiv inimene oled.

Sedasama sullegi ja topelt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poleks alustanud ühte kooselu lihtsalt sellepärast, et kutt mind väga armastas. Lõpuks see ikkagi ei toiminud ja mõlemal siiani kehv tunne sellise kooselu pärast.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui saaksite oma eraelus ühte asja muuta/tagasi võtta siis mis see oleks?

Mul on kahju, et keskeast alates olen muutunud üha kompromissialtimaks ja leplikumaks. Noorena sai julgelt välja öeldud nii ülemustele kui ka peresiseselt, mis ei meeldi ja miks ei meeldi. Öeldi ka mulle, taevas tänatud. See päästis ikka mitmest lollusest. Nüüd vaatad ja pead suu. Ülemusele ei julge öelda, et kuule, see idee on sul solvavalt rumal selle, selle, selle ja selle pärast. Mehele ka ei ütle, sest “ah, ta ei muutu niikuinii”. Ise paindun, kohandun, surun endas maha. Elan nagu mingi prussakas praos. Loomulikult on neil, kes ütlevad ja julgevad, keerulisem elada ja vähem “sõpru”. Samas on see fundamentaalselt vale ja karuteene maailmale, et kui inimene faktiliselt teab, et teine eksib või käitub valesti, teeb valesid otsuseid, siis öelda midagi ei julge. Ei viitsi. Ümberringi oleks palju lollust olemata, kui noorusaastad selja taha jätnud inimesed poleks koos nendega selja taha jätnud ka julgust NÄKKU ütlemisega kritiseerida teisi inimesi, otsuseid, tegusid. Vaatan, et ka mulle ei öelda, kui ma lolle otsuseid teen.

Vist selle solvumisajastu teene. Lastakse teisel endale auku kaevata, firmakultuure pe*Se keerata ja ise värisetakse vaikides urus (mina nende seas), midagi otse öelda julgevad vähesed.

Sa ei ole normaalne tegelane. Praeguseks oled oma ülbistemisega tõenäoliselt ennast nurka värvinud. ja muutunud araks ja alandlikuks, et ei jääks kõigest ja kõigist ilma. Nii juhtub kuyi peetakse ennast selleks kõige, kõige……………

+2
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui tunned, et pole eluga rahul siis ära kannata vaid muuda seda. Elu on lühike, tee seda mida sina soovid, mitte ära kuula teiste inimeste arvamust. Kõige olulisem on iseenda rahulolu.

Justnimelt. Tähtis oled sina ja ainult sina. Üle “laipade” ronides tähtede poole. Aga näe kohale kuidagi ei jõua kuna ronimiseks kasutavad “laibad” pudenevad alt ära.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eestlasena mõtlen ennem kui ütlen või teen, sest välisriikides esindan ju Eestit ja eestlasi.

Eestlasena mõtlen ennem kui ütlen või teen, sest välisriikides esindan ju Eestit ja eestlasi.” – Kus tuli alles eestlaste esindaja, saadik, diplomaat välja

+1
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Poleks alustanud ühte kooselu lihtsalt sellepärast, et kutt mind väga armastas. Lõpuks see ikkagi ei toiminud ja mõlemal siiani kehv tunne sellise kooselu pärast.

Sinul ka kehv tunne v õi? Mis sinul sellest? Mahajätjal pole ju probleeme. Liikusid edasi olles ennem teist inimest kasutanud ära.

+1
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Poleks alustanud ühte kooselu lihtsalt sellepärast, et kutt mind väga armastas. Lõpuks see ikkagi ei toiminud ja mõlemal siiani kehv tunne sellise kooselu pärast.

Sinul ka kehv tunne v õi? Mis sinul sellest? Mahajätjal pole ju probleeme. Liikusid edasi olles ennem teist inimest kasutanud ära.

Pidid ju ära minema.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ei pea alati õigus olema.

Nagu mingi oma õiguse tagaajamise (kasvõi laste suhtes) juures küsis üks psühholoog “do you want to be happy or do you want to be right?”. Sellele võiks rohkem mõelda, kas on alati põhjust oma arvamust peale suruda.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aeg, mõttetult ja sihitult kulutatud aeg.  Suhteid luues vaata ja jälgi käitumist, mitte ära usu suuri sõnu. Sõnad on õhk. Ei tasu jääda vaidlema ja kuulama kohas, kus oma huvid ei ole mängus. Saada mõtetes pikalt ja jatka oma teekonda.

Absoluutelt kõiki elulisi otsuseid oleks saanud vastu võtta kui just mitte vastupidi, aga paremini ikka. Näiteks mehevalik. Ema soovitas küll vähese karismaatilisusega aga väikest kasvu kiilaspead, aga ma lasin tunnetel vaimu valitseda ja lasin ligi karismaatilise jõhkardi. Oli viga.  

St, ma elu alustaval neidisel mitte mingil juhul ei soovitaks jääda iseendaks, vaid võtta praktiliselt kõik otsused vastu (näiliselt) vastupidiselt tervele mõistusele. Pange tähele, et nii läheb elus paremini

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoiaksin suhteid. Ei katkestaks suhteid nii kergesti, ei peaks kõige paremaks konflikti lahendamise viisiks suhtlemise lõpetamist. Seda nii sõprade, sugulaste kui vastassoost partnerite puhul. Tülid ja pahameel lähevad üle ja elu lõpuni ei pea viha pidama.

Helistaksin ja kirjutaksin kaugeks jäänud sõpradele ja sugulastele, saadaksin neile pühade puhul kaarte. Naerataksin ja teeksin rohkem komplimente. Kui keegi ajab mind närvi või käitub valesti, siis lahendan selle sõbralikult, mitte alandamise või vihaga.

Minul ei pea alati õigus olema. Ja isegi, kui on, pole mul vaja seda kogu aeg kõva häälega kuulutada.

Kuldsed sõnad.
Olen märganud, tänapäeval kehutavad enamik kõiksugu terapeute ja suhtluskoolitajaid olema hästi kompromissitud ja andestamatud – kõik, kes pole su meele järele, viska kohe üle parda! Mees ei meeldi, mine lahku! Ema ei meeldi, ära temaga enam üldse suhtle! Kolleeg ei meeldi, mine kohe minema! (nagu neid muidu meeldivaid ja sobivaid töökohti jalada segada oleks). Jne.

Samas need lahked soovitajad ise ei pea kunagi sinu kingades olema, neil on sügavalt savi, et sa oled nende kehutusel oma emaga suhted täielikult lõpetanud, töötu ja üksik.

Ei, ma ei räägi sellest, et nt viletsas kooselus peab nui neljaks edasi tiksuma, seda mitte! Kuid päris teise äärmusse, et niikui miski ei meeldi, nii silmapilk kihuta aga lahku, lõpeta suhtlemine ära – ei tasuks ka laskuda.

Vaadates tänapäeva inimesi tunnen, et pisut paindlikkust, rahulikku sallivust tuleks kasuks. Et oleks suutlikkus võtta nt vanatädi pobinat tema meelest mittesobiva tapeedi üle rahuliku muigega, suhtuda oma abikaasa või elukaaslase süütusse veidrusesse aktsepteerivalt ja töö juures lihtsalt õppida töötama koos erinevate inimestega, sh mõne mittemeeldiva kolleegiga.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ei ole anonüümne, ta on see Katza tõenäoliselt kes sedasi suhtleb.

See on mamamia111 alias lillekeaasal. Sama jutt igal pool.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidid ju ära minema.

Ei no SEE töll pole küll lubanud kunagi siit minna, seda kõik lootsid, aga tühjagi. See oli üks teine mees, kes sai pidevalt sõimata asjade eest, mida SEE möliseb. Targemaks ka ei saa, pole lootustki, mõni veel õpiks elult midagi, aga pole sedagi lootust, pidevalt sama jutt, aastaid sama joru. Surebki sellisena, üksi ja lollina, “seltsiks” perekool, sest reaalelus teda mitte keegi ei taha.

+8
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on mamamia111 alias lillekeaasal.

Eks tal on neid mitu, need kindlasti. Pole suutnud muude teemade foorumist eemal olla ja Käona elada, sama möla reedab kasutajanime.

+7
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oleks lapsed sünnitanud varem. Mitte, et nendega oleks keeruline või raske, aga ma ei tahtnud lapsi ning sain need hilja. Tegelikult on nad vahvad sellid. Sünnitasin nad 33 ja 39.

Oleks võinud kinnisvara rohkem osta, noorena oli raha palju, laristasin, ikka kõikidele ja kirssidega, reisid, ilusad riided, peod jne.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks lapsed sünnitanud varem. Mitte, et nendega oleks keeruline või raske, aga ma ei tahtnud lapsi ning sain need hilja. Tegelikult on nad vahvad sellid. Sünnitasin nad 33 ja 39.

Oleks võinud kinnisvara rohkem osta, noorena oli raha palju, laristasin, ikka kõikidele ja kirssidega, reisid, ilusad riided, peod jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mamamia111 alias lillekeaasal.

Eks tal on neid mitu, need kindlasti. Pole suutnud muude teemade foorumist eemal olla ja Käona elada, sama möla reedab kasutajanime.

katza sina vääääääää

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei no SEE töll pole küll lubanud kunagi siit minna, seda kõik lootsid, aga tühjagi. See oli üks teine mees, kes sai pidevalt sõimata asjade eest, mida SEE möliseb. Targemaks ka ei saa, pole lootustki, mõni veel õpiks elult midagi, aga pole sedagi lootust, pidevalt sama jutt, aastaid sama joru. Surebki sellisena, üksi ja lollina, “seltsiks” perekool, sest reaalelus teda mitte keegi ei taha.

Minuarust on see, kes sõimata sai ja see teine sama inimene. Alguses mängis viisakat, siis tuli paisu tagant tõeline pale välja. Kellamees ka tõenäoliselt tema alias, samamoodi vihkas keskealisi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei no SEE töll pole küll lubanud kunagi siit minna, seda kõik lootsid, aga tühjagi. See oli üks teine mees, kes sai pidevalt sõimata asjade eest, mida SEE möliseb. Targemaks ka ei saa, pole lootustki, mõni veel õpiks elult midagi, aga pole sedagi lootust, pidevalt sama jutt, aastaid sama joru. Surebki sellisena, üksi ja lollina, “seltsiks” perekool, sest reaalelus teda mitte keegi ei taha.

Minuarust on see, kes sõimata sai ja see teine sama inimene. Alguses mängis viisakat, siis tuli paisu tagant tõeline pale välja. Kellamees ka tõenäoliselt tema alias, samamoodi vihkas keskealisi.

Kuule Sherlock Holmes, kas sul on ka mingeid päris tõendeid või lihtsalt mõtled neid seoseid välja? Ma ei tea kes on Kellamees, aga kui ta sinu kohtusse annab, siis sa pead ka oma seosed ära tõestama, kui sa neid ei suuda, siis oled teda teadlikult laimanud ja pead suurt valuraha maksma. Kui sa soovid tõesti nendele lõpututele Kägudele reaalseid inimesi taha siduda, siis pead oma detektiivitööd hoolikamalt tegema. Pärast oled muidu kodutu ka veel mingi perekooli pärast, kui kohtutäitur kõik maha sul müüb.

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei jätnud kahjuks oma naist maha õigel ajal ja kaotasin elust üle 10 aasta. Koos oleime üle 20 aasta aga juba 10-ndal aastal sain aru, et tegemist on ääretult salakavala, pahatahtliku ja egoistliku inimesega kelle jaoks oli tähtis ainult tema. Nüüd see tehtud. Lapsed suured. ja elu on ikka väga, väga tore. Rahuldust pakkuv. Palju erinevaid kogemusi erinevate naistega. See millest kõigest ilma jäin 20 aasta jooksul.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei jätnud kahjuks oma naist maha õigel ajal ja kaotasin elust üle 10 aasta. Koos oleime üle 20 aasta aga juba 10-ndal aastal sain aru, et tegemist on ääretult salakavala, pahatahtliku ja egoistliku inimesega kelle jaoks oli tähtis ainult tema. Nüüd see tehtud. Lapsed suured. ja elu on ikka väga, väga tore. Rahuldust pakkuv. Palju erinevaid kogemusi erinevate naistega. See millest kõigest ilma jäin 20 aasta jooksul.

Kunagi ei ole hilja uueks alguseks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tegemist on ääretult salakavala, pahatahtliku ja egoistliku inimesega kelle jaoks oli tähtis ainult tema.

Ja 10 a ei saanud sellest aru ja kui aru said elasid veel 10 a koos. Miks nii?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teeksite oma eraelus teistmoodi?