Esileht Hobinurk Mida teete kokkupandud pusledega?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mida teete kokkupandud pusledega?

Kas võtate uuesti lahti või teete kokkupandud pusledest midagi asjalikku?

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui piisavalt imetletud saab siis karpi tagasi ja riiulisse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan lahti ja karpi tagasi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Karpi tagasi ja uut kokkupanemist ootama. Mingi aja möödudes on samahea, kui uus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Olen mõelnud, et mingi puslede vahetuse süsteem võiks olla, nt nagu raamatuvahetuse leht.</p>

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka karpi tagasi. Mingi aja pärast saab uuesti kokku panna ja vahetame ka puslesid sõpradega vaheldusrikkuse mõttes.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen spetsliimiga üle, raam ümber ja seinale. Ma ostan endale nimelt kunstikoopiad. Aga seinal on need mul maal rehealuses. Üks 5000 osaline on kodus ka.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen spetsliimiga üle, raam ümber ja seinale.

Millist liimi kasutate? Ma olen vist kõik liimid meie poodidest ära proovinud, ükski ei püsi kaua. Klaasida ma ei tahaks. Ühe pusle rikkusin täitsa ära selle pideva liimimisega, värv tuli maha. Ma üldjuhul mitu korda ühte puslet kokku ei pane, seega ma kas jagan juppideks lehtedele ja kihiti karpi tagasi (kuni uus särav idee tuleb) või lammutan laiali ja annan ära.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma tervet puslet säilitada tahan, siis kokkupaneku käigus juba teibin tükid tagant omavahel kokku. Lõpus keeran ümber ja lasen juba laia teibiga kõik üle ja vajutan tükid tugevalt kinni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Olen mõelnud, et mingi puslede vahetuse süsteem võiks olla, nt nagu raamatuvahetuse leht.</p>

Selline Facebookigrupp on täitsa olemas.

  • Millist liimi kasutate?

    Rahva raamatust ostetud pusleliimi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen kokku, viskan pilgu peale ja lammutan kohe laiali. Järgmisena pakun sõbrannale ja siis müün maha. Teist korda sama puslet kunagi kokku ei pane.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen fototõestuse ja kirjutan numbrid taha, et kunagi oleks uuesti kokku pannes lihtsam. Siis karpi ja kappi. Suure tõenäosusega ei puutu enam mitte kunagi. Sellepärast näen, et pole tegelikult mõtet neid osta, kvaliteet ei ole ka vastav, et korduvalt neid tükke solgutada. Mängin rohkem hoopis tahvlis puslemänge.

5000 tükise pusle tükid nummerdad ära?  sul on väga igav elu ilmselgelt.

ma keerasin tuhandese tagurpidi ja kriipsutasin eri värvi markeritega eri piirkonnad läbi et kunagi uuesti kokku pannes veits lihtsam oleks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma keerasin tuhandese tagurpidi ja kriipsutasin eri värvi markeritega eri piirkonnad läbi et kunagi uuesti kokku pannes veits lihtsam oleks.

Ma ei nori nüüd 😉 aga lihtsalt tekkis mõte, et milles siis puzzle kokku paneku mõte on, kui märgistate ära ja oleks lihtsam ? 😉 Minu arust peakski puzzlega vaeva nägema

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevakese hoian, siis karpi tagasi. Ja umbes aasta pärast läheb jälle käiku. Olen mõnda neli ja rohkemgi korda kokku pannud. Tavaliselt suurused 2000 ja enam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Mida teete kokkupandud pusledega?