Esileht Pereelu ja suhted Mida teevad teie mehed õhtul peale tööd?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Mida teevad teie mehed õhtul peale tööd?

Postitas:

Ehk siis need mehed, kellel on kodus laps/lapsed? Tahakski konkreetset kirjeldust. Tuleb koju kell 18-19, sööb ja ……

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ehk siis need mehed, kellel on kodus laps/lapsed? Tahakski konkreetset kirjeldust. Tuleb koju kell 18-19, sööb ja ……[/tsitaat]

Pärast tööd läheb armukese juurde. Koju laekub südaööl, käib peldikus ja kobib siis kotile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuleb 19.00 koju
tervitab lapsi(lapsed väikesed ja tahavad sülle 2ja3 aastased)
sööb koos meiega(räägime päevast)
läheb arvutisse
vaatame kõik koos telekat
paneme lapsed koos tuttu
läheme ise magama 😉
minu jaoks ideaalne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb koju ja sööb arvuti ees.Siis arvuti kõrvalt suhtleb lastega ja koos sätime neid magama ,aga seda minu meeldetuletuse peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu endine mees tuli koju kell 17, sõi, vaatas tunnikese telekat, mõnikord magas tunnikese. Edasi tegeles enamasti lastega, Üks siis minu 5-ne ja teine ühine imik. Mängis, vannitas, vahetas mähkmeid, söötis jne. Mina koristasin köögi ja ühinesin.

Praegusel oma lapsi pole, töölt koju jõuab kell 19.15. Olenevalt sellest, kas mina olen ka tööl olnud või mitte, siis hakkame süüa tegema või sööb minu valmistehtud toitu. Siis on kell juba 20 või 20.30. Natuke aega vahime niisama, lahendab vanema poisiga ristsõnu või mängib temaga mingit arvutimängu, nooremaga jutustab niisama või mängivad autodega või panevad puslet kokku. Üldiselt selle tunnikesega eriti midagi ei teegi, tema koristab enamasti köögi ja peseb nõud ka. Üksõhtu küpsetasid kolmekesi kaneelirulle. Kui tal on vaba päev, siis on enamasti väike laps ka kodus, suurem tuleb koolist kell 14. Siis on kõik jooksvad asjad mehe ülesanne, kui mina tööl olen. Kui tal on vaja kodus midagi teha (ehitas riiulit kööki näiteks), siis on poisid ka alati ümber ja sobravad tööriistakastis. Vahest käivad mehe vanemate juures, koos poes jne. Suurem poiss käib peale kooli enamasti õues. Lapsed on üldiselt väga iseseisvad, nad ise eriti sellist konkreetset tegelemist ei nõua, aga kui ligi hoiavad, siis võetakse ikka kampa. On ka selliseid õhtuid, kus mees lihtsalt läheb teise tuppa ja loeb kella 21-ni raamatut, aga sama võimaldatakse ka mulle, kui soovin. Laste magamapanek on kuidas kunagi, mõnikord tuletab vanemale meelde, et koristada ja pesema vaja minna, mõnikord utsitab nooremat. Vanem läheb muidugi ise voodisse, väiksemaga vaatame koos ühte raamatut ja siis jääb voodisse. On ka juhtunud, et ma jään enne laste uneaega tukkuma, siis korraldab lapsed ise magama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 17:49; 11.01 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb koju ca kell 18-18:30. Esmasp. ja kolmap. viib vanema lapse trenni. Kuna esmasp. lähen ka mina trenni, siis hoiab samal ajal väiksemat. Sööb millalgi, siis läheb lapsele trenni järele ja toob ta koju. Selleks ajaks on kell ca 20:15. Siis tegeleb arvutis meilindusega ja haldab üüri- ning vajalikke majapidamisteemasid. Nii alates kella 22 vaatab natuke telekat ja siis kobime magama.

Teisipäeval ja neljapäeval üritab lapse trenni asemel võimalusel ise trenni minna. Samas mõni kord jõuab neil päevil hiljem koju, kuna on tarvis ülikoolis konsultatsioone anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teevad ema-isa siis kui lapsed magavad?
Teises toas nad tasakesi on.
Igasugu juhiseid ja õpetusi jagavad
selle kohta mis neil käsil on.

Isa lõikab ajalehest seda mida hoida,
ema justkui laua taga loeks.
Isa mõtleb ametist, mis täitsameest ei toida –
ema justkui isa mõtteid loeks.

Kodus leidub kohti, kuhu istuda või astuda:
toast võib teha haigepalati.
Ema tahab reisida ja isa kodus istuda
samuti ei ihka alati.

\”Üksinduse meeleolust ennast välja lülita,
tegutse ja ela leppides!
Ära mõtle kaugustest, kus keegi sind ei tülita.
Ära mõtle elust steppides.\”

Mida teevad ema-isa siis kui lapsed magavad?
Teises toas nad tasakesi on.
Igasugu juhiseid ja õpetusi jagavad
selle kohta mis neil käsil on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb koju, sööb ja tegeleb lastega kuni nende magamaminekuni. Meisterdab, loeb, käib õues, nendega koos poes vms. Magama paneme koos.

Ma olen päeva kodune väiksemaga (ja viimase aja haigusperioodil ka suuremaga) ja tahan lasteteemast välja saada õhtul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 18:26; 11.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehed siis naistega kodus ei tegelegi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 18:38; 11.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mehed siis naistega kodus ei tegelegi?[/tsitaat]

Meie tegeleme üksteisega siis, kui kumbki meist süüa teeb. Teine istub niisama köögis või aitab millegagi, ja siis räägima ka niisama. Ja kel21, kui lapsed voodis on, siis oleme kahekesi lihtsalt niisama, no ja tegeleme erinevate asjadega ka..;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 17:49; 11.01 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie tegeleme üksteisega siis, kui kumbki meist süüa teeb. Teine istub niisama köögis või aitab millegagi, ja siis räägima ka niisama. Ja kel21, kui lapsed voodis on, siis oleme kahekesi lihtsalt niisama, no ja tegeleme erinevate asjadega ka..;)[/tsitaat]

siis olete juba väsinud ja parem oleks magama minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 18:38; 11.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles see naisega ekstra tegelemine siis seisneks? 😀 Naine on selline olend nagu koduloom, et vajab ekstra sügamis- ja mänguaega?

Oleme kodus koos ju, räägime juttu jne.

Millised need teie \”tegelemised\” siis on? 😀 SEksist räägid või? Ei, me ei seksi, kuni lapsed ei maga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 18:26; 11.01 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on vahetustega töö. Öine,hommikune ja päevane. Kui tuleb öisest vahetusest siis magab kuskil 7.00-13/14.00 ,siis tegeleme koos lapsega, aitab koristada,vahel ka süüa teha.
Hommikune vahetus lõpeb kell kaks, siis tuleb koju , tavaliselt magab 1-2 tundi. Õhtuse vahetuse ajal läheb tööle kell 14 ja jõuab koju kuskil 23 paiku. Üldiselt kui kodus on siis tegelebki lapsega,annab mulle puhkust. Istub arvutis,sööb , vahepeal teeb süüa ja koristab . Kui laps magab on enamasti kahekesi olemise aeg . Kas siis vaatame kaisus telekat või räägime niisama juttu. Laps on 7. kuud vana hetkel. Issi ikka vahetab mähkmeid ja söödab ja mängib, nii nagu peab .:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toob noorema lapse lasteaiast, teeb süüa, toob vanema lapse ringidest, tuleb mulle järgi. Siis kobime tuttu. Vahepeal ka mängib nooremaga ja õpib vanemaga, koristab, teeb kõike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb koju kell 17, tervitab last ja mind, sööme kõik koos. Siis lebotab diivanil koos lapsega ja vaatavad raamatuid.
Kui meil kuskile minna ei ole vaja siis ongi õhtu nii, et mees tegeleb lapsega(söötmine, mäng, mähkmevahetus, vann) ja mina toimetan koduseid toimetusi või siis teeme kõike koos. Või lihtsalt lebotame ja vaatame filmi või mängime lauamänge.
22 ajal lähem magama kõik koos.

Üleüldiselt on mul väga hea abikaasa.Ta väga hoiab mind ja last. Tegeleb lapsega, aitab koristada ja süüa teha. Kui mina teen süüa või koristan või toimetan, siis tema tegeleb samal ajal lapsega. Ma saan rahus toimetada ja teha vajalikke asju ilma, et peaksin jooksma kuhugile. Ma tänan tihti jumalat, et ta on minu ellu toonud nii fantastilise ja suurepärase inimese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem tuli töölt ja vajus arvutisse.

Nüüd on aga väike poeg ta totaalselt ümber sõrme mässinud. Mängivad, möllavad ja lõpuks paneb isa lapse magama. Siis tuleb minu kord 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees käib välismaal tööl. Paar kuud elasime ka seal koos temaga, siis tuli ta kell 20.00 koju, tervitas meid lapsega, siis du¨i alla, sööma ja diivanile puhkama ja lapsega mängima. Aga ta töötab 15h päevas, seega meiega oli ta hästi vähe, tal ainuke soov peale tööd voodisse kobida magama 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu abikaasa tööl hetkel ei käi, nädala pärast lõppeb lapsehoolduspuhkus, laps saab 1,5. Mina olen pool aastat tööl käinud, lapsi 3, kõik väiksed.
Õhtul kui ma töölt tulen on tal söök valmis, mina toon 2 suuremat lasteaiast, räägime üksteise päevast sööme koos, 1 ja teine istub vahepeal arvutis, siis kuidas kunagi, 1 peseb meist nõud. Magama paneme lapsi kordamööda, nii saab 1 meist ülepäeviti rahulikult omi asju teha või puhata, sama teeme ka hommikuti kui mõlemad kodus, kordamööda laseme teisel pikemalt magada, teine ärkab siis lastega.

Meil pole naise- ja mehetöid, kui hommikul tööle lähen, roogin enne lume ära maja ümbert. Autoga tegeleb siiski tema ja remonditöödega, need siiski pigem harv nähtus.

Üksteise jaoks leiame aega siis kui lapsed magavad, tihti juhtub et 1 lastest ei jää enne meid magama, kuigi üritame. lihtne pole selline elukorraldus paarisuhtele.

Üldiselt arvan ma siiralt et mul on maailma kõige parem mees, va see et ta teenib liiga vähe ja et pidin kahel korral aastase lapse kõrvalt tööle minema kuigi väärtused teistsugused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koju kl 18.
Sööme koik koos.
Mängib lastega.
Vannitab suurema, mina väiksema.
Mees paneb suurema magama, mina väiksema.
20 ajal, kui lapsed on magama jäänud, teeme oma asju eraldi ja koos.

Olen lastega kodune, seega ōhtuti annab mees mulle aega, et ka endaga tegeleda ja vaatab lapsi rohkem kui mina ōhtuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ärkan kell 8, äratan vanema lapse, teen süüa ja saadan vanema lapse kooli, mees ärkab noorema lapsega (tavaliselt 8.30-9 vahel). Siis sööme kolmekesi (vanem juba koolis) ja mees proovib arvutis istuda aga pisike tahab mängida ja mees annab alla 🙂 kella 11 paiku läheme koos õue jalutama, mängima ja poodi. Siis mees paneb lapse lõunaunne ja mina teen söögi ja saame rahus omavahel jutustada. Siis läheb mees tööle ja õhtune vahetus on minu (vanema lapse õppimine, noorema vannitamine ja magama panek). Koju jõuab kusagil 12 paiku öösel, enamasti olen selleks ajaks juba magama kobinud aga vahest viitsin ikka mehe ära oodata. Ka vabadel päevadel tegeleb mees rohkem noorema lapsega – vahest tundub, et vanem laps on minu oma ja noorem mehe oma. Mulle tundub, et ta ei oska hästi teismelise tütrega sobivaid tegevusi leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljub kodusest kabinetist kell 17, hakkab tegema süüa või võtab 11k tita. Veedab enamasti terve õhtu kas köögis või lapsega, mõlemat teeb ka.

Ja meie tegeleme siis kui lapsed magama läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiliselt ikka arvuti taga: töö või mäng. Vahel vaatama ka koos telekat. Räägime juttu, mängib lapsega.
Hea mees on igati tegelt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ikka parim mees.Peale tööd ainult arvuti ja netipokker.Lastega tegelen mina ja kõik kodutööd teen mina.Viin ja toon lapsed koolist ja lasteaiast.Nüü mees töötuna ,istub koguaeg arvutis ,õhtuti jooksuga käib lastele head ööd soovimas,et jumalapärast pokkerilauast välja ei visataks selle ajaga.Olen n.ö üliõnnelik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jaksab pärast rasket tööpäeva veel lastega tegeleda, on superisa. Selline vist peaksi olema ühe naise kujutelm ideaalsest mehest. Tegelikult viskaks jalad seinale ja puhkaks. Lastega pikemalt tegeleda saab ka nädalavahetusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tuleb umbes 20.30 koju. Esmaslt mängib lastega, kuna lapsed lähevad 21.30 magama. Kui lähen lastega raamatut vaatama, siis tema hakkab sööma ja vaatab kiiruga asjad arvutist ära. Kui raamat vaadatud, siis mees peseb pisema hambad puhtaks. Ma pesen suuremal. Umbes 22 või varem lapsed magavad ja siis on meie aeg. Tavaliselt vaatame koos telekat või räägime lihtsalt juttu. Meie lähme magama umbes keskööl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tuleb töölt 18.15 tavaliselt. Siis sööme kõik koos. Peale seda mängib lapsega erinevaid mänge tunnikese. Mõnikord käime perega koos kelgutamas. Siis õhtused protseduurid lapsega ja siis kui laps läheb 21.00 magama, loeb mees talle unejuttu. Peale seda saame kahekesi aega veeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tuleb u kell 18. Peseb käed ja hakkab lapsega tegelema. Mina hakkan talle süüa tegema/panema. Samal ajal räägime juttu ka. Siis hakkab sööma/arvutist kirju lugema. Sel ajal mängin mina lapsega. Vahel tahab laps ikkagi isaga samal ajal tegeleda, siis isa ühe käega sööb, teisega laob klotse. 😀 Pärast söömist istume kõik elutoas ja vahelduva eduga mängime lapsega ja ajame juttu. Siis lähen mina tunneks magamistuppa, arvuti kaenlas enamasti. Mees mängib samal ajal lapsega ja mina kas lasen silma looja või chatin või teen mõnd kirjatööd. Tunni pärast siis tulen tagasi, võtan lapse, viin magama, sel ajal teeb mees mulle ja endale mingi eriti hea õhtueine. Pärast seda oleme mehega veel mitu tundi üleval. Vaatame filmi, joome klaasi veini, jututame, seksime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jõuab koju 19.00 , siis sööme kõik koos õhtust, peale seda mängib lastega ja samal ajal lobiseme omavahel päevamuljeid, mina saan veidi omaette toimetada enda koduseid toimetusi. Ca 20.30 hakkame lapsi pessu ajama ja neid magama sättima. Pärast lebotame kahekesi teleka ees, räägime juttu – need on mõnusad õhtud 🙂
Kui jõuab koju 21.00, siis selleks ajaks on lapsed enamasti juba uneriietes ja ootavad issi unekallisid, et siis magama minna 🙂 Peale seda lähme kööki, mees sööb õhtust, mina olen seltsiks, lobiseme ja varsti sätime ise ka magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskohas need mehed teil töötavad, et nii hilja koju jõuavad? Kõik on ärimehed, kellede ärid 24h avatud ve? Mu meelest lõpeb iga normaalne töö kell 16.30 või 17.00. Kuskohas need mehed kooserdavad, et alles 19 või 20 koju jõuavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teevad teie mehed õhtul peale tööd?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.