Esileht Pereelu ja suhted Mida teevad teie mehed õhtul peale tööd?

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Mida teevad teie mehed õhtul peale tööd?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuskohas need mehed teil töötavad, et nii hilja koju jõuavad? Kõik on ärimehed, kellede ärid 24h avatud ve? Mu meelest lõpeb iga normaalne töö kell 16.30 või 17.00. Kuskohas need mehed kooserdavad, et alles 19 või 20 koju jõuavad? [/tsitaat]

Sina ja sinu piiratud maailmapilt 🙂

Ei ole kuskil kooserdada, kui töölt koju jõudmiseks tuleb sõita enne 100 km maha 🙂 Pool 6 hakkab kontorist liikuma, ongi 7 kodus. Aga arvestades, et tööle jõuab üldjuhul 9.30, siis lahkub töölt enamasti ikkagi alles kell 19 õhtul, et midagi tehtud ka saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kellaajaliselt ei tea, oleneb ju päevast …

Kojujõuab tavaliselt 17.15 – 17.45 või 18.15, olenevalt päevast, kus kandis tööl on olnud. Tavaliselt käib ka lapsel lasteaias järel.
Sööme, siis tegeleb pisemaga, kuni ma nõud pesen ja köögi koristan. Mees söödab koera, kui vaja, toob puid. Mingil ajal teeb arvutis tööd. On tv ees. 20.30 mängib vanema lapsega, sest ma panen pisemat magama. Kui pisem magab, ajame juttu või istume teleka ees. U kella 22 ajal magama.
Teisipäeviti on kella 18st kella 20.15 lastega, siis mul omad tegemised.

Mõnel päeval käib ka peale tööpäeva veel poes ka, kui ma ei saa pisikesega välja minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest see on nii hämmastav, et kõik passivad õhtuti teleka ees või arvutis ja nii iga jumala päev. Mis te midagi kasulikumat ei tee? Minge õue, hingake värsket õhku, liigutage end.

Ma ei tea, mul peaks ikka maru igav elu olema, kui ma suudan jälgida, mis kell mu mees õhtust sööb ja ma ei saa aru, kellele see kellaaeg nii väga oluline ongi?

Mis teie elu kulgebki marsruudil kodu-töö-õhtuöök kodus-telekas-arvuti-magama??? Julmalt igavad olete.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest see on nii hämmastav, et kõik passivad õhtuti teleka ees või arvutis ja nii iga jumala päev. Mis te midagi kasulikumat ei tee? Minge õue, hingake värsket õhku, liigutage end.

Ma ei tea, mul peaks ikka maru igav elu olema, kui ma suudan jälgida, mis kell mu mees õhtust sööb ja ma ei saa aru, kellele see kellaaeg nii väga oluline ongi?

Mis teie elu kulgebki marsruudil kodu-töö-õhtuöök kodus-telekas-arvuti-magama??? Julmalt igavad olete. [/tsitaat]

Sul vist lapsi ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees jõuab koju u. 17.30ne paiku, siis hakkab lapsega õppima. Mina jõuan töölt koju u.19.30ne paiku, kui on veel midagi õppida, siis õpin lapsega ise edasi, või lõpetab õpingud mees ja mina teen niikaua süüa. Üldiselt väldime õhtul hilja söömist.
Siis kui jaksu on läheme käime tiiru jalutamas, kui laps viitsib tuleb kaasa, kui ei siis tegeleb oma asjadega (laps 8aastane). Tavaliselt kui jalutama läheme, siis ikka 1h-2h.
Kui jalutama ei jaksa minna, siis vaatame telekat, või kui midagi tv-st ei tule, siis vaatame mingit head filmi. Kui ei viitsi kohe mitte midagi teha, siis lebotame niisama ja mängime arvutis 😀 Või kui tüdrukul tuju lauamänge mängida, siis mängime neid.
Aga ega üldiselt peale tööpäeva ei ole jaksu mingit ajuragistamist ette võtta. Siis pigem on lihtsalt lebo õhtu kõigil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees jõuab linnast töölt koju u. kell 18. Siis sööb ning seejärel lükkab meie õuelt-väljasõiduteelt lund, toob puud tuppa ja sauna, kütab sauna, et torud ei külmuks, kütab tuba. Ja siis igasugused juhuslikud tööd: prügipäevade ajal viib konteineri suure maantee äärde, suvel niidab muru, trimmerdab (õue ümbrust, hoonete ümbrust, teede ümbrust), teeb kõrval metsas küttepuid, tassib puid käru või kelguga kuuri, lõhub-laob. Lükkab katustelt lund. Teritab nuge. Parandab katki läinud lumelabidat, aiakäru, kohendab laste suusaklambreid, parandab raadiot, parandab laste poolt katki murtud nagisid ja käepidemeid. Kruvib pesumasina lahti, et näha, kuhu vahele seekord üksik sokk on end keeranud. Tinutab katki tõmmatud kõrvaklappe ja mängu-mobiile, mis ei taha enam piiksuda. Saeb tormimurdu, paigaldab lumeväravaid, ajab oma jahisaaki hakklihamasinast läbi, pumpab keldrist ja kaevust pinnasevett välja, valmistab ette oma hobi alast ettekannet, teeb õunapuust katki läinud pudrunuiale uue käepidame, restaureerib vana mööblit, ehitab uut mööblit ja mugavuslahendusi meie majale. Vahel mürab lastega, vahel peseb lapsed puhtaks, loeb unejuttu ja paneb lapsed magama. Harva võtab nõudepesumasinast nõud välja ja paneb uued sisse. Veel harvem tõmbab tolmuimejaga põrandad üle ja peseb põrandad. Korra nädalas käib trennis, korra nädalas istub lastega toas, et mind laulma lubada (pilkases pimeduses õues jalutama mind nii väga ei kutsu, käin lastega päeval õues). Vahel istub minu kutsutud külalistega koos laua taga ja ajab juttu. Vahel uurib, kust kaudu hiired minu autosse pääsevad. jne. jne jne. Ja nii need päevad kuluvad…

kell 21.30 tavaliselt istume teleka ette ja puhkame päevast, või loeme raamatut kui telekast midagi vaadata pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb töölt. Ajab auto garaazi, joob ühe ühe õlle. Tuleb tuppa, vaatab uudiseid, sööb, poole tunni pärast läheb uuesti garaazi ja joob veel mitu õlut. Tuleb tuppa ja läheb magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koju jõuab 19 paiku, siis sööb, vedeleb tunnikese arvutis. Siis vaatame midagi telekast, kui on midagi vaadatavat või mängib lastega. Kui telekat vaatame, siis teeb mulle jalamassaa¨i. Pärast seda peseb nõusid, istub veel arvutis ja läheb koos lastega tuttu. Lastele loeb õhtujuttu ka. Ja siis algab minul tööpäev…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toob lapse lasteaiast, teeb süüa, edasi istub arvutis. Kui mul on vaja kuhugi minna, siis vaatab lapse järele.
Koosolemise aeg meil pole, me isegi ei räägi omavahel rohkem kui mõned päevajuhtumid, mida süüa teha, mida poest tuua. Muud juttu omavahel rääkida ei ole. Mees justkui väldib, et äkki ma tahan millestki rääkida. Miskit muud ei aidanud, kui et hakkasin voodis vältima, nohh, et äkki siis teeb mees suu lahti. Pool aastat oleme sedasi elanud ja ei ole muutust.
Vegeteerime koos, ei tea kaua veel.

Nüüd on mul rohkem aega oma asjadega tegeleda. Ei huvitagi enam, mida mees teeb või mõtleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 16:24; 15.01 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sööb ja vaatab, kas lastel on õpitud. kui ei ole, siis saadab õppima või aitab õppida. siis vaatab telekat ja arvutit.
mulle nii sobib. ma pole ise ka väga jutukas, ega soovigi arutleda ega arutada maailmaasju. mina seda vegeteerimiseks ei pea, vaid pean mõnusaks rutiiniks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma pole ise ka väga jutukas, ega soovigi arutleda ega arutada maailmaasju. mina seda vegeteerimiseks ei pea, vaid pean mõnusaks rutiiniks. [/tsitaat]
Kui pidasid eelneva kommi vegeteerimist silmas, siis meil on asju, mida on vaja arutada ja paika panna. Probleemidele tuleks lahendus leida. Mõnusast rutiinist on asi suht kaugel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 16:24; 15.01 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube lahe-koguaeg kurdetakse siin,kuidas isad üldse lastega ei tegele ja emad ennast lolliks rabavad.(usun seda ).Lugedes neid postitusi,tulid kõik isad töölt koju(kusjuures üsna hilja,eeldatavasti väsinud ja näljased),aga kõik(peale ühe)hakkasid kohe rõõmsalt lapsega mängima/õppima/raamatut lugema!Lugedes neid postitusi on meie laste isad supertublid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees peale tööd kui pole juhuslikult trenni või muud sõpradega tegevust istub arvutis. Vahel mängib oma lapsega ka või siis kuidas ma ütlen.. näpib kiusab mind. Lapsik 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul elukaaslane laekub töölt kell 16.30. Või kell 17, kui on toidupoes käinud.
Tuleb koju, laps (2a) jookseb issile vastu, tervitavad, kallistavad.
Me lapsega võtame toidukotid lahti, issi teeb endale seni võileiba.
Istume veidi toas, räägime päevast, issi lõpetab oma näksi ja suundume kõik kööki. Kas lõpetame minu alustatud söögitegemise või alustame tegemist nullist. Kuni toit valmib, vaatab issi telekat, vahepeal lapsega mängides.
Kella 19 paiku käin mina koeraga jalutamas umbes 30 minti. Ma ei tea, mida poisid sel ajal teevad, arvatavasti mängivad. Ja alustavad õhtusöögi söömist.
Tulen koju tagasi, siis hakkan ma ka sööma.
Veidi vaatan mina siis uudiseid telekast või olen arvutis, nemad mängivad (autod, pusled, vaatavad raamatuid). Vahel hoopis nemad kahekesi on arvutis, vaatavad videosid youtubest 😀 Autodest, teistest lastest, loomadest jne. Mina teen omi asju vahepeal, loen ajakirja, olen köögis nõudepesija, lähen ise pesema vms.
Kell 21 hakkame tuttu sättima, paneme lapsega mänguasjad kokku, teeme voodid kenasti ära ja lapsele tuduriided ja nemad lähevad issiga pesema.
21.30 voodisse ja kui laps magab, siis tõstan ta oma voodisse ümber. Kui just uni väga maha ei murra, teeme mehega omi asju siis 😉 Aga kui murrab, siis põhimõtteliselt võime ka poole ööni kõik kolmekesi voodis magada ja siis alles tõstan lapse oma voodisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sööb, läheb arvutisse, siis on reporteri aeg ja kui see läbi siis jälle arvutisse.
väga nõme ikka!
Kodus on ka laps.

Täitsa kade lugeda neid teisi vastuseid siin 🙁
Oleks vaid minul ka nii peres.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:46; 15.01 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu mees peale tööd kui pole juhuslikult trenni või muud sõpradega tegevust istub arvutis. Vahel mängib oma lapsega ka või siis kuidas ma ütlen.. näpib kiusab mind. Lapsik :([/tsitaat]

sama 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:46; 15.01 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast tööd läheb toidupoodi. Koju jõuab ca 17.00. Siis teeb korraliku, sooja õhtusöögi (mitte alati, aga enamasti). Mina jõuan tund aega pärast teda koju.
Pärast sööki istub arvutis, vahepeal tegeleb lapsega ja kontrollib ta õppimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõuame koju kell 18 (ma, mees ja 11a laps). Mees lülitab teleri ja arvuti sisse, teeb suitsu ja avab esimese õlle. Teen õhtusöögi, sööme, mees peseb nõusid. Nõudepesumasinat meile ei ole, sest mees väidab, et käsisti pestes kulub vähem vett ja et meil ei ole masina jaoks kohta… Laps räägib minuga juttu, õpib, on arvutis, loeb, kuulab muusikat (tubli laps on). Käin paaril õhtul trennis, ujumas, suusatamas, poeg ka kaasas, mees pole üle 5a midagi sportlikku teinud. Õhtu jooksul tarbib ära 6 pudelit ehk 3 liitrit õlut, pool pakki suitsu ning jälgib vaheldumisi telerit ja tegutseb arvutis. Ise loen, vahel vaatan mõnd filmi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen, et kas selliseid mehi ei olegi, kes peale tööd teeks midagi muud kui arvuti, telekas ja heal juhul lapsed ka saavad natuke. Eks minu mees ka samasugune (tglt raamatuid loeb ka väga palju). Aga kus siis on mehed, kes peale tööd nt teevad miskit puutööd, remonti, muid ümberkorraldusi ja meestetöid kodus? Kas siinkirjutajatest elavad suurem osa linnas, et n.ö korteris ei olegi midagi teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

läheb sauna või du¨¨i alla.
Mürab lastega 3a ja 1 a,
vaatab telekat, häkib arvutis.
Vahel läheb oma sõprade juurde
Vahel võtab ühe lapse kaasa ja käivad koos poes
loeb lastele öö muinasjuttu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jõuame koju kell 18 (ma, mees ja 11a laps). Mees lülitab teleri ja arvuti sisse, teeb suitsu ja avab esimese õlle. Teen õhtusöögi, sööme, mees peseb nõusid. Nõudepesumasinat meile ei ole, sest mees väidab, et käsisti pestes kulub vähem vett ja et meil ei ole masina jaoks kohta… Laps räägib minuga juttu, õpib, on arvutis, loeb, kuulab muusikat (tubli laps on). Käin paaril õhtul trennis, ujumas, suusatamas, poeg ka kaasas, mees pole üle 5a midagi sportlikku teinud. Õhtu jooksul tarbib ära 6 pudelit ehk 3 liitrit õlut, pool pakki suitsu ning jälgib vaheldumisi telerit ja tegutseb arvutis. Ise loen, vahel vaatan mõnd filmi.[/tsitaat]

su mees peaks päris paks olema kui 3liitrit õlla ühe õhtuga sisse suudetakse kaanida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb koju 17.00 , tervitab mind ja meie pisikest poja kes on praegu 2 kuune.
Sööb .
Läheb arvutisse
teeb kodus tööd ,hetkel tegemisel vannituba.
tegeleb lapsega
Vaatame koos telekat
lähme koos magama 🙂

Minule sobib ! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb 18.00 koju, sööb, viskab kiire pilgu peale uudistele netis.
Mängib natuke lastega, vaatab suurema lapse koolitöid.
Siis teeb kodus tööd (teenib lisaraha).
Peale seda enne laste magamapanekut istume veel tavaliselt kahekesi mehega köögis teetassi taga, arutame päevasündmusi, pere ja muid teemasid.
Paneme lapsed magama. Vaatame kas mõnda filmi koos või mees istub veel netist ja mina toimetan veel mõnd majapidamistööd või läheme magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koju jõuab siis tegeleb jäägitult lastega. Lapsed on nii issi fännid, et ega ta muud väga ei saakski teha. Koos paneme nad magama 20 aeg ja siis on meil endil vaba aeg 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teevad teie mehed õhtul peale tööd?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.