Esileht Koolilaps Mida teha kui laps hakkas natsi-satanistiks?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Mida teha kui laps hakkas natsi-satanistiks?

Postitas:

Mida teha kui laps hakkas natsi-satanistiks?

 

Minu 16 aastane laps liitus sellise internetisektiga nagu Joy of Satan, mis kummardab Saatanat ja Hitlerit, mida ma teha saan?

 

Ise olen kristlane.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 14:09; 17.12 16:36; 17.12 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa teha tahaksid?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las avastab maailma. Mind paelus ka selles vanuses Anton laVey, tema “Saatanlik piibel” annab tegelikult eluks vägagi mõistlikke soovitusi, põhiidee on selles, et ela ise ja lase teistel elada. Suurem vaimustus läks muidugi mingi aeg üle, sain täiskasvanuks. Hitleri ja sõjakuritegude osas ilmselt saab ise mingi hetk aru, et ei Hitler ega ka Stalin ei vääri kummardamist ega järgimist. Las uurib Hitleri plaane Eesti kohta, hakkab ehk rohkemate nurkade alt seda nägema, kui et oleks keegi, kelle pildi poole kätt visata, ega midagi roosilist ei olnud.

Kas see kristlaseks olemise rõhutamine on vajalik? Minu arust on usuasjad igaühe sisemised, nii et ära lapsele ka peale suru, et vot mina olen kristlane. Ta leiab ise oma tee. Praegu ilmselt on ka sulle vastandumise küsimus.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks tuleks äkki mõelda, ega sa enda kristlust lapsele kuidagi peale ei ole surunud. Või isegi kui ei ole, siis teismelised hakkavad tihti oma vanematele diametraalselt vastanduma, tundes, et kõik on nõme, mis vanemad mõtlevad või teevad. Ilmselt saab sellist reaktsiooni kuidagi ennetada, aga see peab algama juba titest peale. Kas mul endal see õnnestub, ei tea, laps on alles üheksane.

Satanismist ma ei tea midagi, arvaks, et see on lihtsalt mingi poos või maskeraad. Aga mis Hitlerisse puutub, siis ma vaataks koos lapsega mingeid ajaloo-ainelisi filme ja arutaks siis nähtut rahulikult. Et las laps on teisel seisukohal kui sina, aga ta peab oma seisukohti siis oskama loogiliselt põhjendada. Muidugi sina omi seisukohti ka. See ETV laupäevaõhtune seriaal, “Maailm leekides”, näiteks käsitles II maailmasõja sündmusi, vägagi kaasaelamist võimaldavalt. Ma ise lugesin sinu lapsest natuke vanemas eas nt “Plekktrummi”, mis on vapustav raamat. Praegu konkreetseid filme ei tule pähe, mida veel soovitada, äkki keegi teine teab.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 14:51; 18.12 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsemalt olen Jehoova tunnistaja. Kõige rohkem kardan seda et kui tal satanism ei lähe täiskasvanueas üle, siis lähebki põrgu. Seal Joy of Satanas on täiskasvanuid ka päris palju. Ja mis Hitlerit puudutab siis olen teda alati õpetanud maisest poliitikast hoiduma, sest kõik inimese valitsused on ebatäiuslikud.

+1
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 14:09; 17.12 16:36; 17.12 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on isegi hullem kui LaVey satanism, sest nad vähemalt ei kummarda päriselt Saatanat, aga nemad kummardavad. https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/index.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 14:09; 17.12 16:36; 17.12 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas muidu suhted lapsega head?

Esimese hooga tuleb pähe , et ta proovib end sulle vastanduda. Ja selline mässumeelsus käib ju vanusega kaasas. Mida rohkem sina teda kritiseerid, seda rohkem ta sel teemal end käima tõmbab. Ma suhtuks väga leigelt ja rahulikult sellesse ja ei hakkaks paaniliselt näitama filme, kus näitab, et Hitler on halb vms. Ta võib endiselt õigustust leida sellele teemale ja pigem just hakkab sellest endale jõudu ammutama. Et ahah, sulle ei meeldi. Ma veel näitan sulle, kui väga tõsiselt ma seda asja võtan.

Nii et ettevaatlikult ja rahulikult võta. Las ta kõnnib oma teed. Tal on  vaja need rajad endal läbi käia ja õige tee üles leida. Sinu suunamise või sunniga ei juhtu midagi head. Ole eeskujuks ja küll siis asjad paika loksuvad.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsemalt olen Jehoova tunnistaja. Kõige rohkem kardan seda et kui tal satanism ei lähe täiskasvanueas üle, siis lähebki põrgu. Seal Joy of Satanas on täiskasvanuid ka päris palju. Ja mis Hitlerit puudutab siis olen teda alati õpetanud maisest poliitikast hoiduma, sest kõik inimese valitsused on ebatäiuslikud.

Liba.
Ükski jehoovakas ei nimeta ennast kristlaseks.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb seinale Stalini maal panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “jehoovlus” on üpris äärmuslik, üldse ei imesta, et see perekonnas nii äärmuslikku vastukaja leiab. Kui laps pääseb kodust, lõpeb ka satanism.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi temaga Hitleri teemal. Too võrdluseks Põhja-Koreas toimuv, uiguuridega toimuv, aga samuti eestlaste küüditamine. Et need kõik ju täpselt sama, mida Hitler tegi. Ürita selles natsismi osas tema silmi avada.

satanismi osas räägiks ainult nii palju, et nii kaua kuni endale ja teistele, sh loomadele, liiga ei tee ja kellegi vara ei hävita, nii kaua on kõik okei, aga piir läheb siis loomade piinamise jm ebaseadusliku juurest

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühhiaatri juurde viiksin ilmselt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle, et olete juudid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 13:48; 18.12 13:51; 22.12 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsemalt olen Jehoova tunnistaja. Kõige rohkem kardan seda et kui tal satanism ei lähe täiskasvanueas üle, siis lähebki põrgu. Seal Joy of Satanas on täiskasvanuid ka päris palju. Ja mis Hitlerit puudutab siis olen teda alati õpetanud maisest poliitikast hoiduma, sest kõik inimese valitsused on ebatäiuslikud.

Liba.

Ükski jehoovakas ei nimeta ennast kristlaseks.

Mis mõttes ei nimetaks? https://en.wikipedia.org/wiki/Jehovah%27s_Witnesses

https://www.jw.org/et/jehoova-tunnistajad/Korduma-kippuvad-k%C3%BCsimused-Jehoova-tunnistajate-kohta/kas-jehoova-tunnistajad-on-kristlased/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 13:48; 18.12 13:51; 22.12 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsemalt olen Jehoova tunnistaja. Kõige rohkem kardan seda et kui tal satanism ei lähe täiskasvanueas üle, siis lähebki põrgu. Seal Joy of Satanas on täiskasvanuid ka päris palju. Ja mis Hitlerit puudutab siis olen teda alati õpetanud maisest poliitikast hoiduma, sest kõik inimese valitsused on ebatäiuslikud.

Vabandust, niisugusel juhul ei oska kuidagi aidata. Ühest äärmusest teise. Jehoova tunnistajana nende põhimõtteid järgides saaks ehk elada ennast muust ühiskonnast täielikult isoleerides, aga kasvavale lapsele ma seda kindlasti ei soovitaks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 14:51; 18.12 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teema on 99%  liba, aga no kui valida jehoova ja satanismi vahel, siis ma valiks ka satanismi

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ma TA-d ei tunne, kuid tõtt öelda on mure olemas. Tehnika on võimaldanud tänapäeva lastele piiramatu juurdepääsu igasugusele huvitavale infole, samas puudub lapsel vaimne küpsus seda infot hallata. Jah, ma ise ka kunagi teismelisena uurisin LaVey kirjutisi ja leidsin need olevat täitsa head. Alles hiljem, täiskasvanuna, nägin läbi selle õpetuse augud.

Teismelisi on ikka paelunud “põnevana” tunduvad asjad, see on loomulik ja teatud piirideni peaks ka lubama. Jälgida tuleb ainult, et noor katsetades oma elu ja tulevikku tuksi ei keeraks. Satanismis kasutatakse ka rituaale, kuni need piirduvad ringis küünalde põletamisega ja Saatana väljakutsumisega, on vast veel okei. Ent kui rituaal eeldab vereohvrit, st näiteks kassi surnukspiinamist, siis see enam ei lähe mitte.

Sihukese jama otsa võivad sattuda ka täiesti korralikest peredest pärit noored, kes leiavad, et nende elu on liiga turvaline ja igav, ning otsivad põnevust. Nad leiavad netist palju infot oma huviala kohta, ent see info on enamasti väga ühekülgne, st nad loevad lehti valikuliselt. Sina lapsevanemana saadki suunata last delikaatselt ka teistlaadi info juurde ja jälgida, et lugu päris ohtlikuks (nt vereohvrid) ei läheks. Pakkuda lapsele tegevusi, mis viiks mõtted sellelt teemalt kõrvale…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nujah, kui vanemad on jehoovad, siis pole ime, et laps satanistiks hakkab. hakake kõigepealt ise normaalsteks, siis on loota et laps ka saatanast ja hitlerist loobub.

ise olete ta nii kaugele viinud.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu lapsuke? https://foorum.perekool.ee/teema/spirituaalne-satanism/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 13:48; 18.12 13:51; 22.12 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsemalt olen Jehoova tunnistaja. Kõige rohkem kardan seda et kui tal satanism ei lähe täiskasvanueas üle, siis lähebki põrgu. Seal Joy of Satanas on täiskasvanuid ka päris palju. Ja mis Hitlerit puudutab siis olen teda alati õpetanud maisest poliitikast hoiduma, sest kõik inimese valitsused on ebatäiuslikud.

Nonii, härra Milvi on taas end ilmutanud? Siin panid nüüd toredasti puusse, sest Jehoova tunnistajad juhuslikult ei tunnista põrgu olemasolu üldse.
Nii et tead – oma vaenlast tasub tunda, ahvike. Muidu räägid ennast esimese viie minutiga sisse.

Järgmine tark:

Ükski jehoovakas ei nimeta ennast kristlaseks.

Loomulikult nimetab. Koguni ainsaks tõeliseks kristlaseks võrreldes ristiusuga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise ka kristlane ja austan Hitlerit väga. Oleks maailmasõja saksamaa võitnud, sarjaks kõik venemaad ja Hitler oleks kõva mees olnud. Oleks meil ainult tänapäeval neid Hitlereid rohkem. Ehk jumal annab.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 22:06; 28.01 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise ka kristlane ja austan Hitlerit väga. Oleks maailmasõja saksamaa võitnud, sarjaks kõik venemaad ja Hitler oleks kõva mees olnud. Oleks meil ainult tänapäeval neid Hitlereid rohkem. Ehk jumal annab.

Mitte ükski kristlane ei kirjuta “Jumal” väikese tähega! Nii lollilt siis vahele jäid…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise ka kristlane ja austan Hitlerit väga. Oleks maailmasõja saksamaa võitnud, sarjaks kõik venemaad ja Hitler oleks kõva mees olnud. Oleks meil ainult tänapäeval neid Hitlereid rohkem. Ehk jumal annab.

Mitte ükski kristlane ei kirjuta “Jumal” väikese tähega! Nii lollilt siis vahele jäid…

Mulle piisab sellest, et ise end kristlaseks pean, sellest mis sina arvad on.mul täiesti ükskõik:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 22:06; 28.01 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled tõesti kristalne ja su laps valib nii selgelt ja teadlikult vastandi , siis on see tema vastuhakk sulle (teile) . Ei muud.
Leia konstruktiivne põhejndus miks on sinu usk parem kui tema. Endale.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi temaga Hitleri teemal. Too võrdluseks Põhja-Koreas toimuv, uiguuridega toimuv, aga samuti eestlaste küüditamine. Et need kõik ju täpselt sama, mida Hitler tegi. Ürita selles natsismi osas tema silmi avada.

satanismi osas räägiks ainult nii palju, et nii kaua kuni endale ja teistele, sh loomadele, liiga ei tee ja kellegi vara ei hävita, nii kaua on kõik okei, aga piir läheb siis loomade piinamise jm ebaseadusliku juurest

Põhja-Koreas on kommunistlik režiim, uiguuride alal on võim kommunistliku Hiina Rahva Demokraatliku Vabariigi käes, eestlasi küüditasid 1941 juunis ja 1949 märtsis kommunistid. Hitler ise oli ka vist kommunist. Ega ta ei saanud ju ometi kommunismi vastu võidelda, see oleks ebaloogiline. Arvan, et sa võiksid sel teemal sõna võtta küll, ära ainult loomadele liiga tee!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Koolilaps Mida teha kui laps hakkas natsi-satanistiks?