Esileht Pereelu ja suhted Mida teha, mis tal ometi viga?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Mida teha, mis tal ometi viga?

Postitas:

.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.05 16:44; 21.05 16:53; 21.05 17:00; 21.05 17:12; 21.05 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa viitsid kirjutada? Väsitav ei ole.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis osas väsitav?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.05 16:44; 21.05 16:53; 21.05 17:00; 21.05 17:12; 21.05 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin otse: miks sa temaga koos oled? Ja see ei ole tänitamine. Küsi iseendalt ausat vastust, miks sa temaga koos oled, kui seks on vilets ja pealetükkiv, sinu enesetundega ei arvestata, abielus on vaimne terror, sul on temaga koos kaltsu tunne… Mis on need plussid, mis selle kõik üles kaaluvad, et sa ei ole valmis laskma tal solvuda ja ära minna, vaid kutsud ta juba 10 minuti pärast tagasi ja pakud seksi. Sa oled väljapressimise ohver, küsimus on, miks sa seda oled, see suhe peab sulle mingil moel kasulik olema. Sinu kirjeldusest see kasu välja ei paista, ega sa ei pea ka seda siin teistele kuulutama, aga iseendaga üksi olles võiksid ju enda ees aus olla ja öelda – miks sa ei ole valmis sellest lahti laskma?

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 16:56; 21.05 17:27; 21.05 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest see on periooditi ja on ometi ju häid päevi ka,tihti on inimestel mingisuguse lootus,et inimene muutub.
Samas eks sellises elus hakkangi uskuma,et probleem ongi minus,mitte temas.Raske laiemat pilti näha,kõrvalseisja oskaks paremini hinnata.Eks osaliselt ka mugavus ja perekond,lapsed. Raske on enda seest seda konkreetset põhjust leida.
Hetkelises maailma olukorras on veel hirmutavam mingeid muudatusi teha, sest olukord on mitmel rindel ebastabiilne.
Oeh, ei teagi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.05 16:44; 21.05 16:53; 21.05 17:00; 21.05 17:12; 21.05 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkelises maailma olukorras on veel hirmutavam mingeid muudatusi teha, sest olukord on mitmel rindel ebastabiilne.

Küsimus on rahas? Siis oled tüüpiline lollakast mehest materiaalselt sõltuv naine, kes ei ole põrmugi iseseisev. Ma ei kujutaks ette, et elaksin koos mehega, kes mind haigena seksima sunniks või üldse seksima sunniks ja siis solvuks, sest ‘tema vajadustega’ ei arvestata. Ma ei oleks vägivaldse ja manipuleeriva inimesega koos. Kuna aga sinu ‘olukord on ebastabiilne’, siis ei ole muud teha kui seksida ja kannatada.
Nii et kokkuvõttes te väärite teineteist.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei,asi ei ole otseselt rahas,ma ei ole töökohta kaotanud.
Aga kindlasti on siiski hetke seisuga koos kergem,majanduslikult.
Oleks elukorraldus tavaline-nagu varem, oleks lihtsam enda jaoks asjad selgeks mõelda.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.05 16:44; 21.05 16:53; 21.05 17:00; 21.05 17:12; 21.05 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nii on kõik need aastad olnud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nii on kõik need aastad olnud?

Vahelduva eduga,suhte algusaastatel see nii välja ei paistnud, kes oskabki nii kaugele mõelda, et ma ühel hetkel iga päev ei taha linade vahel hullata. Eks siis olin ise isukam ja samas ei elanud veel koos ka.
Samas kord päevas, üle päeva on väga ok minu arvates. Mul on sõber kes heal juhul kord nädalas või veel harvem naisega voodielu nautida saab, samas käitub ta oma naise suhtes siiski Lugupidamisega, olenemata sellest, et too temaga magada ei taha tihti.
See avaski mu silmad, et nagu kuidas,kes ja milleks ma olen? Annan vaid tema ihadele järele?
Kurb, eks äärmus on kord nädalas juba küll(aga ka sealjuures suudab mees naist austada).Meie aga sagedus oleks nagu väga okei, aga austusest pole juttugi.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.05 16:44; 21.05 16:53; 21.05 17:00; 21.05 17:12; 21.05 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suuda aru saada,miks mu mees nii käitub ja see tekitab minus nii suurt stressi ja trotsi, ausaltöeldes viib kõik viimasedki soovid ja isud.

Toome näite,et olime vahekorras täna kell 10.00,õhtuks kõnnib ta ringi jälle nagu tiirane,tuleb töölt on tiirane ja kogu jutt keerleb vaid ümber seksi.Mind väsitab see,ma ei taha päevas 2x ja mulle sobiks ideaalselt ülepäeviti. Lisaks ei oska ta naisele absoluutselt läheneda,see on teine teema. Kõige eemaletõukavam ongi see, et koguaeg käib ümber augu jutt, see kaotab ausalt viimasegi isu.

Katsun talle vahel ei öelda, kuid siis ta solvub. Kukub lahutama, paneb kodust minema ja ootab kuni ma alandlikult teda ootan ja koju palun, tavaliselt teen ma seda juba 10 minutiga, ma lihtsalt ei taha perre halba õhkkonda.

Järgmine näide:olen haige ja tunnen end kehvasti. Eelmisest vahekorrast möödas 12h,ütlen ära ja selgitan, et ehk hiljem, kui mul on parem enesetunne. Jälle tüli, tema rahuldamata, mina tema vajadustest ei hooli. Ma saan ideaalselt aru, et see on vaimne terror, aga ma tunnen end hetkel nii kehvasti et ei viitsi kuhugi põgeneda ka, rasked ajad üleüldiselt ja tervis ka kehv.

Ja no nii ta siis mul koguaeg käitubki, nii siiber on,kas tõesti on nii raske kasvõi 24h tundi ilma olla.

Muidugi tuleb ka näide “kõik noored magavad mitu korda päevas”, see on ok. No tore, aga mulle sellist õhkkonda küll loodud ei ole.

Koos 12 aastat, pere ja kõik, no nii halb on kuidagi,võeh,kaltsu tunne tuleb peale.

miks sa sellise loomaga koos oled ometi?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lootusele, et inimene muutub sinu tahte kohaselt, ei tasuks panustada. Seda ei juhtu. Ka olukord maailmas ei ole kunagi piisavalt stabiilne ja turvaline, muutuste tegemine eraelus, kuitahes väikeste, on alati hirmutav. Sinu sõnadest jääb mulje, et sellise kaaslase kõrval elamine on sinu enesehinnangu alla viinud ja iga kord, kui sind milleski süüdistatakse, sa tõsimeeli usudki, et probleem on sinus. Süütundega on väga kerge manipuleerida. Ma ei ütle sulle, et lahuta või ära lahuta. Soovitan sul lihtsalt teadvustada, mis on sinu ühe või teise valiku hind. Hetkel oled sa valinud pseudoturvalisuse ja selle hinnaks on tõenäoliselt see, et sellise näilise turvalisuse nimel sa surud pidevalt ennast alla ja neelad alla seda, mida tahaksid välja öelda enda kaitseks. Sa hävitad iseennast iga päevaga. Kui vanad su lapsed on? Nad näevad seda kõrvalt, kuidas sa oma mehe ees konflikti vältimise hirmus vaimselt lömitad ja kahjuks panevad selle kõrva taha. Kui nad saavad teismeliseks või vanemaks, võivad nad hakata selle põhjal, mida nad näevad pooli valima ja sa ei pruugi valituks osutuda, kuna ohvrihoiak ei sisenda kahjuks kaastunnet.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 16:56; 21.05 17:27; 21.05 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, tean mida sa tunned.
Mul ka üks selline. Nüüdseks ongi asjalood niimoodi, et mees on “ära ütlemisest” niivõrd solvunud, et me ei räägi omavahel.
See seljas elamine hakkabgi ajudele. Kui vahekorrast on möödas üle 5h hakkab uuesti see sama jutt pihta, et ikka tahaks veel.

Ei räägi ta minuga seepärast, et ma palusin tal käe püksist välja võtta sel ajal, kui meie 6a laps seal samas kõrval istus. Ma palusin viisakalt, et lapse nähes palun ära nühi mu hargivahet.

Mina ilmselt kavatsen lähiajal sellest suhtest lahkuda. See ei ole normaalne. Küll aga kuidas ja millal, seda hetkel nuputan vaikselt.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 17:28; 21.05 18:39; 21.05 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katsun talle vahel ei öelda, kuid siis ta solvub. Kukub lahutama, paneb kodust minema ja ootab kuni ma alandlikult teda ootan ja koju palun, tavaliselt teen ma seda juba 10 minutiga, ma lihtsalt ei taha perre halba õhkkonda.

Lahutagu, mingu, tehku, mis tahab.
Sa ise toidad seda haiget suhet.
Ära tee temast välja ja pane end maksma. Ta ju ei austa sind mitte üks raas.
Sellist veel tagasi paluda-lasteaed! Tema on vale, mitte sina.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega on kahjuks nii, et mida kauem sellise inimesega koos oled, seda nõrgemaks ise muutud. Isegi väga alguses, kui endal veel on jõudu küll, on keeruline ära tulla armastatud inimese juurest, kes sind hästi ei kohtle. Rääkimata siis sellest, kui on juba lapsed ja ühine vara jne. Võib-olla tõesti siis laste heaolule mõtlemine annab jõudu juurde, et ära tulla või asjad ära klaarida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega on kahjuks nii, et mida kauem sellise inimesega koos oled, seda nõrgemaks ise muutud. Isegi väga alguses, kui endal veel on jõudu küll, on keeruline ära tulla armastatud inimese juurest, kes sind hästi ei kohtle. Rääkimata siis sellest, kui on juba lapsed ja ühine vara jne. Võib-olla tõesti siis laste heaolule mõtlemine annab jõudu juurde, et ära tulla või asjad ära klaarida.

Õige. Ja lõpuks ongi see kohutav kihk nagu vaikne vägistamine. Ma ei oska muudmoodi seda sõnadesse panna. Aga sa oledki nõus ainult seepärast, et sind rahule jäetaks. Ja see on kohutav.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 17:28; 21.05 18:39; 21.05 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, tean mida sa tunned.

Mul ka üks selline. Nüüdseks ongi asjalood niimoodi, et mees on “ära ütlemisest” niivõrd solvunud, et me ei räägi omavahel.

See seljas elamine hakkabgi ajudele. Kui vahekorrast on möödas üle 5h hakkab uuesti see sama jutt pihta, et ikka tahaks veel.

Ei räägi ta minuga seepärast, et ma palusin tal käe püksist välja võtta sel ajal, kui meie 6a laps seal samas kõrval istus. Ma palusin viisakalt, et lapse nähes palun ära nühi mu hargivahet.

Mina ilmselt kavatsen lähiajal sellest suhtest lahkuda. See ei ole normaalne. Küll aga kuidas ja millal, seda hetkel nuputan vaikselt.

Kui teie 6a laps… aga mitu aastat sa seda talunud oled ja see sulle ok on olnud? Mida sa seni teinud oled? Miks üldse lapse tegid sellisega?

See muutus vastumeelseks siis kui laps oli ca kahene.
Laps tuli nö mõlema soovist ja armastusest. Tunnidtan, et me olime koos olnud üsna vähe. Aga lapse saamine rõõmustas meid mõlemat. Siis jõudis kohale reaalsus. Mina olin vaid kodumasin ja auk mida täita.

Nüüdseks olen kannatanud 4 aastat. Ta on öelnud, et ta võtab lapse ära ja tõega ma usun seda, et kui lahkuminek on, läheb asi inetuks.

Ok ei ole see kunagi olnud aga eks ikka alguses on ju liblikad ja roosad prillid ees. Roosad prillid langesid koos lapse sünniga. Eelnevast suhtest on tal ka vanem laps kellega me saame väga hästi läbi ja kõik tundub õige ning seetõttu ma ei osanudki ette näha, et ühisega läheb nii nihu(nimelt on ta olnud alati nö pühapäeva isa, kellel puudus kohustus 24/7 väikelapsega koos olla).

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 17:28; 21.05 18:39; 21.05 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei,asi ei ole otseselt rahas,ma ei ole töökohta kaotanud.

Aga kindlasti on siiski hetke seisuga koos kergem,majanduslikult.

Oleks elukorraldus tavaline-nagu varem, oleks lihtsam enda jaoks asjad selgeks mõelda.

Ma kardan, et sa petad ennast sellega, et ütled, oleks elukorraldus nagu varem, oleks lihtsam asju selgeks mõelda. Kolm kuud tagasi oli elu nagu varem – kuidas sa siis asjasse suhtusid? Naise keha kuulub talle endale ja mitte kellelegi teisele. Abiellumisega ei anna naine seda õigust mehele ära. Väljenda ennast mehele selgelt ja lase tal solvuda. Ei ole vaja oma keha ja oma vaimu ohverdada selleks, et kodus “rahulik” õhkkond oleks. Selle rahu hind on liiga kõrge. Ütled, et tervis on käest ära. Psühhosomaatikast oled midagi kuulnud?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 16:56; 21.05 17:27; 21.05 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ohvriabisse pöörduda. Tõsiselt! Lisaks kui see ametlikult fikseeritud, siis ei saa ta nii lihtsalt last ka endale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selgita talle viisakalt ja mitte ründavalt, kuidas sina end tunned kui tema niimoodi käitub. Lisa ka seda, et absoluutselt ei aita kaasa tänitamine ja “Kõik teised ju” argumendid. Selline käitumine ei ole sinu vastu austav ja sellise asjaga leppida ei tohiks. Kui mees rahuldamata ja omal käed küljes, siis võiks ta ju ise oma probleemi ära lahendada mitte haigele naisele peale lennata… Kui aru ei saa, siis tsaupakaa ja ei mingit mehe anumist tagasi “pere hea õhkkonna nimel”. Sa oled naine, mitte mingi alandatav kalts!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, tean mida sa tunned.

Mul ka üks selline …
Ei räägi ta minuga seepärast, et ma palusin tal käe püksist välja võtta sel ajal, kui meie 6a laps seal samas kõrval istus. Ma palusin viisakalt, et lapse nähes palun ära nühi mu hargivahet.

Kui mees just klaverimängijana elatist ei teeni siis soovitan rotilõksu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa otsi abi endale! Lollakaid teemasid teha ja neid siis kustutada, sul ei ole oma eluga MITTE MIDAGI paremat teha või?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine, sa lased ennast vaimselt ning füüsiliselt vägistada iga jumala päev. Miks üks riistakandja on sinu hinda väärt?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nagu ei usu, et eesti mees iga päev seksida tahab. Eestlasel pole seda temperamenti ega viitsimist. Küll aga on see tavaline lõunamaisemate rahvaste seas oma naisega iga päev vahekorras olla. Temperament on teine. Niiet alusta sellest: mis rahvusest su mees on ja kus te elate?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ütled, et selline seljas elamine on hooti?

Kõlab just nagu tüüpiline eesti mees, kes oma hinge eest hoolt kanda ei suuda ja siis üritab orgasmidega oma stressi, suhtlemispuudulikkust, enesega rahulolematust välja elada. Korraks tõmbab keha pingest vabaks, aga tegelik põhjus närib edasi. Ja nii ta käib ning kargab, muutes oma naise kiimlusvahendiks ja jäädes emotsionaalselt lukku. Selline seks ongi naisele kohutav. Selline jänese seljas elamine ei saa olla sügav, tähelepanelik, loov. Selline mehhaaniline nühkimine, mida korratakse ikka ja jälle ja ei paku naisele mitte midagi.

Sa kas saadad selle mehe puu taha või nõuad kategooriliselt, et enne seksi ei saa, kui ta pole psühholoogilt välja uurinud, mida ta tegelikult tahab. Niikuinii pole see teil mingi seks ega asi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, asi on mehe liiga sagedases seksisoovis?
Või selles, et sinu arvates väljendab seda lugupidamatult?
Mina arvan, et mehel ei ole sellepärast midagi *viga*, et ta seksivajadus on suurem (ja paistab, et ei rahulda seda mujal). Kui naisel on väike seksivajadus, pole seegi naise viga, küll aga on selle paaril koos ühine viga – nende seksivajadus ei kattu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha, mis tal ometi viga?