Esileht Väikelaps Mida teha vanade legodega?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mida teha vanade legodega?

Postitas:

Mida teha vanade legodega? Laps ei mängi enam nendega. Neid on tuhandete eurode eest ostetud. Osad on veel koos, enamus tükkideks. Kõik õpetused on alles. Mis teeksite nendega? Üksikult küll müüma ei viitsi hakata.Tegi siis tavaliste legodega, mitte duplo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha vanade legodega? Laps ei mängi enam nendega. Neid on tuhandete eurode eest ostetud. Osad on veel koos, enamus tükkideks. Kõik õpetused on alles. Mis teeksite nendega? Üksikult küll müüma ei viitsi hakata.Tegi siis tavaliste legodega, mitte duplo.

Paned äkki osta.ee-sse müüki. Müüaksegi kogu kupatus koos. Ise otsin pikemat aega just duplo legosid – ostaksin samamoodi heameelega suure prügikotitäie neid, kui keegi müüks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis on lego müügigrupp

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostaksin isegi sellise koguse – minu lapsed on legohullud ja kuigi on samuti väga palju legosid, on neist alati puudu.

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina mängiks ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees konkreetselt kogub legosid. Nii, et neil on järelturgu nii koos kasutamisõpetustega kui lihtsalt kg juppe müües piisavalt. Pane vaid müüki! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui müüa ei viitsi ja kellelegi tutvusringkonnas pole anda, siis lasteaiad võtaks kindlasti rõõmuga vastu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma täpselt sama küsimuse eest … vaatan nende kastidega tihti tõtt, kus vedeleb tuhandete eest juppe. vahel ikka utsitan last takka, et pangu mõnigi asi korrektselt kokku ja lükkaksin siis osta-sse müüki, aga reaktsioon on ümmargune 0 ka siis kui luban, et raha endale saab 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin juba huvilisi küll koos. Jagame kamba peale ära!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui müüd, siis ostetakse kindlasti ära. Näed, siin nillitakse niisama äraandmist, siis lähevad Käod kaklema. Aga mina hoiaks alles, läheb 15+a ja juba ongi neid jälle vaja! 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Legod ei kõdune ega mädane. Hoia alles. Kui mõni õhtu on igav, siis pane ise kokku ja lükka müüki. Ajaga kusjuures mõnede lego komplektide hinnad tõusevad. Minu vanemal lapsel olid olemas kõik Harry Potteri legod. Siiani alles ja ootavad, kas nooremaid ka hakkab huvitama. Müügis neid enam eriti pole ja järelturu väärtus on juba ka suurem ostuhinnast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik koos või nö kotikaupa müümine (kui kõik koos hinnaks a la 200, siis ehk keegi ei osta)

Tasuta abivajavatele peredele, nt on fb grupp tasuta asjad puuetega inimestele vmt, täpne nimi ei meenu

Lasteaiad, lastekodud, tuttavatele-sugulastele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta.ee-sse müüki.
ise olen osta.ee-st ostnud kilode kaupa legosid, kuna nii on oluliselt odavam.
tean, et sama teevad ka mitmed huvikoolid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüvad kg hinnaga, oksjonitel ja fikseeritud hinnaga. Fb-s oleb ikka näinud neid kuulutusi ja tahtjaid on alati lausa mitu olnud.

Meil on ka meeletus koguses neid. 10 aastanegi veel aegajalt mängib nendega. Ja väiksem 5-ne vahel palub mul midagi raamatu järgi kokku panna. Peaks ütlema, et üsna suur ajude ragistamine on õigete juppide leidmine, kuna meil ka kõik jupid ühes suures kastis???? aga see eest on mõnus tegevus lapsega mitmeks tunniks garanteeritud ????.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta alles. Minu vend jättis kõik legod alles ja nüüd tõi ükspäev need minu lastele, üle 10 a hoidis neid. Lapsed olid nii rõõmsad, sest ise ei ole suutnud nii palju lastele osta, kui vend andis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüa saab mitut moodi.
1) panna osad komplektid kokku ja müüa komplektide kaupa
2) sorteerida ära ja müüa eraldi inimesed, maja osad, raudtee jne. Kõige kallimad on mootoriga osad.
3) müüa lihtsalt kõik korraga (teenid kõige vähem(
Legode ostjaid leidub alati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui komplektikaupa pole, siis tavaliselt liiguvad kilohinnaga.
Mootoriga ja vingemad jupid tasub muidugi eraldi müüa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Väikelaps Mida teha vanade legodega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.