Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Miks

Postitas:

Miks arvatakse, kui naine tahab olla igas valdkonnas(suhete loomisest karjäärini) tegija, peab ta olema bitch?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes arvab?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes arvab?

See on selline seadus, sa ei teadnud v?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks üks õige naine ongi ju bitch. Ehk siis selleine, kes teab oma väärtust ja vajadusi ning julgeb nende eest seista.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks üks õige naine ongi ju bitch. Ehk siis selleine, kes teab oma väärtust ja vajadusi ning julgeb nende eest seista.

Ma absoluutselt nõustun sinuga. Mina näiteks kaotasin ennast ära suhtesse mehega ja kui ma loll lõpuks avastasin, et ma elan kellegi teise elu, siis mulle aitas, lõpetasin ära selle suhte ja nüüd elan endale ja krt no mul läks selleni jõudmisega aega. Mehele näiteks ei mahtunud hinge, et temast rohkem teenisin ja edukam olin, pidin ennast nagu sitasti tundma sellepärast koguaeg.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks arvatakse, kui naine tahab olla igas valdkonnas(suhete loomisest karjäärini) tegija, peab ta olema bitch?

Oh, osad arvavad seda ju kõigist naistest. Ka neist, kes pole edukad. Ikka vaata arvajale otsa, kas tema arvamus üldse on midagi sellist, mida üldse arvesse võtta. Kui inimene tahab edukas olla ja hakkab väljapaistma, siis alati on olnud ja vaevalt see muutub, et ühele osale inimestest jääb ta selliselt ette, et hakatakse halba rääkima ja ebaõnnestumisi võimendama. Nii et naisele, kes on edukas, tuleb endale kasvatada paks nahk ja ükskõiksus kõigi arvamuste suhtes, mis teda edasi ei vii. Sellist olukorda, et tuleb ainult tunnustus ja lugupidamine, ei tule. Isegi kui tõesti püüad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus, kui edukas ja iseseisev saab olla naine, kes kurdab selle üle, et teda “peetakse” bichiks ja pidevalt hädaldab ning nõuab, et teda austataks?
Ma pole veel kuulnud, et tõeliselt edukad ja iseseisvad naised niimoodi viriseksid. Neid lihtsalt austataksegi, ega selline asi käsu peale ikka ei käi.
Ja kui lävid vale seltskonnaga või kuulud valesse erakonda, kus sind halvasti koheldakse, siis tule ära sealt! Nii palju iseseisvust võiks ikka olla. Ei tea, kes küll peaks sinu ülemust või sinu meest ümber kasvatama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.