Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed vahel pere maha jätavad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Teema: Miks mehed vahel pere maha jätavad

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Magame eri tubades. [/tsitaat]

Siis on asi ausalt ja puhtsüdamlikult puhta p*tsis. Minge lahku ja elate oma elu lõpuni kordi õnnelikumalt kui praegu. Mingit muud varianti lihtsalt ei ole. Ega lapsed ka lollid pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.01 19:05; 11.01 19:38; 11.01 20:57; 11.01 21:14; 11.01 22:13; 14.01 00:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama seis, kuid seevastu mina naine. Loobusin seksist, kuna mees ei soovinud seda, kui olin rase ja ka peale sünnitust jne. Ise aga vajasin. Aga kuna ei saanud, siis nüüd enam ei soovi ka. Möödas 2 aastat ja midagi ei ole tegelikult ka muutunud. Mees ei ole ikka huvitatud ja ju siis tõmbab ringi. Pole normaalne, et üks mees ei taha.
Lahutusest oleme samuti rääkinud, aga ka seda ei soovita, kuna nö harjunud. Ma läheks kohe,kuna see pole normaalne. Abielu on takistus ja vihkan seda. Kui poleks abiellunud,siis saaksin kiiremini lahenduse leida. Magame ka eraldi ja seda just mehe norskamise tõttu. Vastasel juhul ei saaks üldse öösel magada (lapse ärkamised, mehe norskamine). Olen ülimalt kehva unega. Meil teisi probleeme veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eks see nüüd üks \”pole liha ega kala\” olukord on nkn. Samas minul 35+ vanuses ei ole mingit soovi uut suhet lastetu naisega aretama hakata või siis kellegi teise lapsi kasvatada. Muus osas saame päris normaalselt läbi, ainult voodis läheb reeglina sõjaks lahti. Liigagi sageli mõtlen juba, et see on osa mängust, sest kuidas saab märjaks minna naine, kes tegelikult ei taha, vaid lubab lõpuks lihtsalt peale ronida?

[/tsitaat]

Rääkige sellest. Mitte nõudes: \”mina pean seksi saama, aja kohepüksid maha\”, vaid: \”mul on niimoodi väga raske, kui sa mind ei taha\”
Minge seksuoloogi juurde. Või psühholoogi juurde.
Tasub ju üritada.
Või siis ütle naisele otse: \”mina enam nii ei suuda, kui sa isegi ei ürita seda olukorda, kus sina ei taha ja mina tahan seksi, lahendama hakata, kui sa ei tule minuga seksuoloogi juurde, siis mina võtan armukese või lähen minema\”

Neli aastat on palju küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Rääkige sellest. Mitte nõudes: \”mina pean seksi saama, aja kohepüksid maha\”, vaid: \”mul on niimoodi väga raske, kui sa mind ei taha\”
Minge seksuoloogi juurde. Või psühholoogi juurde.
Tasub ju üritada.[/tsitaat]Eks ole räägitud palju, aga peamiselt monoloogi vormis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 11.01 17:53; 11.01 18:58; 11.01 19:12; 11.01 20:13; 11.01 20:58; 11.01 21:02; 11.01 21:05; 11.01 21:07; 11.01 21:47; 11.01 21:48; 11.01 21:51; 11.01 21:54; 12.01 00:11; 14.01 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil sama seis, kuid seevastu mina naine. Loobusin seksist, kuna mees ei soovinud seda, kui olin rase ja ka peale sünnitust jne. Ise aga vajasin. Aga kuna ei saanud, siis nüüd enam ei soovi ka. Möödas 2 aastat ja midagi ei ole tegelikult ka muutunud. Mees ei ole ikka huvitatud ja ju siis tõmbab ringi. Pole normaalne, et üks mees ei taha.
Lahutusest oleme samuti rääkinud, aga ka seda ei soovita, kuna nö harjunud. Ma läheks kohe,kuna see pole normaalne. Abielu on takistus ja vihkan seda. Kui poleks abiellunud,siis saaksin kiiremini lahenduse leida. Magame ka eraldi ja seda just mehe norskamise tõttu. Vastasel juhul ei saaks üldse öösel magada (lapse ärkamised, mehe norskamine). Olen ülimalt kehva unega. Meil teisi probleeme veel.[/tsitaat]Miks abielu takistuseks on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lugenud päris kõiki vastuseid läbi, vaid esimese poole. Vabandan, kui kedagi kordan. Arvan, et Su naine on muutunud argikohustuste all lihtsalt majapidamismasinaks ja millekski muuks jõudu ei jagu. Soovitan väga abielu päästmiseks minna kahekesi kuhugi romantilisele välisreisile. Külastage kohti, sööge õhtuti kahekesi restoranis, tantsige ja vaadake, mis juhtub 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Muudes valdkondades on meil kõik hästi. Vähemalt niikaua kui ma ei avalda soovi seksuaalseks suhtlemiseks. [/tsitaat]
Sinu arvates, aga mitte naise.
Kui sa oled juba vastik naisele, siis pole küsimus ainult seksis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka raske sünnitus ja taastusin üle aasta… tegin vea ja kaotasin oma mehe nii. Tekkisid probleemid, nähvamised ja kõik muu halb. Mehele soovitan..räägi naisega, tee komplimente, kingitusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mina naisena ei tahtnud pärast lapse sündi seksida, miks asi lumepallina veerema hakkas ja kooselu lõpuni viis? Äkki on teemaalgatajal siit mille üle mõelda?
Minul ja usun, et paljudel teistel naistel ei ole kohe pärast sünnitust sama suurt seksi vajadust kui varem. Naine saab oma lähedusevajaduse kontaktist lapsega ja imetades last. Ka minul vähenes see vajadus kuid mees ei suutnud seda mõista. Olin väsinud, vajasin und, sest laps võttis oma osa. Mees kordagi last magama ei pannud ja seetõttu uinusin väsimusest last magama pannes. Mulle ei meeldinud väga, et keegi mu vähest und häiris ja poole öö ajal mind pidevalt üles ajas. Kodused kohustused olid minu kanda, mees abi ei pakkunud, istus vaid arvutis ja ootas kuni ma voodi lähen, et tulla nõudma seda, mida ta arvas õigus tulla nõuda olevat.
Kui emapalk läbi sai, ei olnud mees nõus majanduslikult mind toetama.
Miingi hetk jäi ta töötuks, istus päevad läbi kodus aga lapse pidin ikkagi mina viima ja tooma lasteaiast. Ma ei mõistnud miks laps üldse peaks lasteaias käima kui tema kodus on aga ta ei soovinud, et laps koju temaga jääks. Mina olin see kes peale tööd pidi käima poes, lapsega õues, koristama, keetma, pesema, ühesõnaga kõike. See kurnas ja väsitas mind veelgi enam ja mul oli tohutu unevajadus sellest.
Minu tööl käies, tekkis temal aga ühtäkki lisaks meeletu armukadedus. Kui mul puudus isu seksimiseks, süüdistas, et mul on keegi teine. Kui ma soovisin seksida, küsis: \”Kes sind siis täna nii käima ajas?\”
Iga selline tema poolt pillatud lause võttis minu isu veel ja veelgi vähemaks, sest ma ei osanud tema meele järgi enam olla. Olin kuidas olin, ikka polnud rahul.
Lõpuks kui hakkasid tulema solvangud rippuvatest rindadest ja tagumikust, siis andke andeks aga ma ei saanud ennast sundida vägisi selle inimesega seksima, kes emotsionaalselt mulle kogu aeg haiget tegi, majapidamises ei aidanud, raha lapsele, söögiks, laenudeks ega muuks ei andnud.
Ma tegin talle ise mitu korda ettepaneku, et ta võiks leida endale kellegi, kes tahab samapalju kui tema kuid selle peale solvus. Kolis ka teise tuppa magama.
Me käisime perenõustamisel aga sellest ei olnud abi, sest ta oli loonud enda jaoks minust kuvandi, mida ümber lükata ei suutnud ka nõustaja.
Olen palju analüüsinud aga päris välja pole ma mõelnud. Kas me olime nii erinevate vajadustega või oli asi selles, et ta oli oma solvangutega ennast mulle vastikuks teinud. Ilmselt oli põhjus mõlemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.01 17:29; 12.01 23:38; 13.01 00:24; 13.01 08:07; 14.01 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lugesin selle pika tiraadi läbi aga ka tähelepanelikuima pilguga lugedes ei leidnud sellist kohta, mis on mees peale seksi algatamise naise heaks ära püüdnud teha? esimese asjana tuleks naisele viia lilli, pidada IGA PÄEV meeles, kiita soengut, kleiti, viia juuksurisse, massazi, kutsuda restorani-klubisse, teatrisse, kontserdile, kinkida kleite kingi whatever käia kõrvade pealt. lüüa ennast üles, motiveerida naist ennast üles lööma, lõhnastada häsi, palgata lapsehoidja etc. niisama seista magamistoa uksel nagu mömm ja tahta seksi, no ma saadaks ka kohe sellise mühkami minema, milleks mingit sba endal järgi lohistada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 18:17; 13.01 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks mina naisena ei tahtnud pärast lapse sündi seksida, miks asi lumepallina veerema hakkas ja kooselu lõpuni viis? Äkki on teemaalgatajal siit mille üle mõelda?
Minul ja usun, et paljudel teistel naistel ei ole kohe pärast sünnitust sama suurt seksi vajadust kui varem. Naine saab oma lähedusevajaduse kontaktist lapsega ja imetades last. Ka minul vähenes see vajadus kuid mees ei suutnud seda mõista. Olin väsinud, vajasin und, sest laps võttis oma osa. Mees kordagi last magama ei pannud ja seetõttu uinusin väsimusest last magama pannes. Mulle ei meeldinud väga, et keegi mu vähest und häiris ja poole öö ajal mind pidevalt üles ajas. Kodused kohustused olid minu kanda, mees abi ei pakkunud, istus vaid arvutis ja ootas kuni ma voodi lähen, et tulla nõudma seda, mida ta arvas õigus tulla nõuda olevat.
Kui emapalk läbi sai, ei olnud mees nõus majanduslikult mind toetama.
Miingi hetk jäi ta töötuks, istus päevad läbi kodus aga lapse pidin ikkagi mina viima ja tooma lasteaiast. Ma ei mõistnud miks laps üldse peaks lasteaias käima kui tema kodus on aga ta ei soovinud, et laps koju temaga jääks. Mina olin see kes peale tööd pidi käima poes, lapsega õues, koristama, keetma, pesema, ühesõnaga kõike. See kurnas ja väsitas mind veelgi enam ja mul oli tohutu unevajadus sellest.
Minu tööl käies, tekkis temal aga ühtäkki lisaks meeletu armukadedus. Kui mul puudus isu seksimiseks, süüdistas, et mul on keegi teine. Kui ma soovisin seksida, küsis: \”Kes sind siis täna nii käima ajas?\”
Iga selline tema poolt pillatud lause võttis minu isu veel ja veelgi vähemaks, sest ma ei osanud tema meele järgi enam olla. Olin kuidas olin, ikka polnud rahul.
Lõpuks kui hakkasid tulema solvangud rippuvatest rindadest ja tagumikust, siis andke andeks aga ma ei saanud ennast sundida vägisi selle inimesega seksima, kes emotsionaalselt mulle kogu aeg haiget tegi, majapidamises ei aidanud, raha lapsele, söögiks, laenudeks ega muuks ei andnud.
Ma tegin talle ise mitu korda ettepaneku, et ta võiks leida endale kellegi, kes tahab samapalju kui tema kuid selle peale solvus. Kolis ka teise tuppa magama.
Me käisime perenõustamisel aga sellest ei olnud abi, sest ta oli loonud enda jaoks minust kuvandi, mida ümber lükata ei suutnud ka nõustaja.
Olen palju analüüsinud aga päris välja pole ma mõelnud. Kas me olime nii erinevate vajadustega või oli asi selles, et ta oli oma solvangutega ennast mulle vastikuks teinud. Ilmselt oli põhjus mõlemas.[/tsitaat]

Mul tekkis lihtsalt üks küsimus – miks sa viisid lapse ise lasteaeda ja tõid ta ära? Mul oli üldse kõige vastutustundetum mees üldse, aga kui ta lapsega tegeleda ei tahtnud, ise samal ajal töötult kodus passides, pidi ta ikka ise lapse lasteaeda viima. ja kas mees tõesti oleks lapse lasteaeda jätnud, kui sina oleksid töölt otse poodi läinud? Kas sa üldse proovisid, mis saab – või lihtsalt tegid nii, nagu tema ütles?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul tekkis lihtsalt üks küsimus – miks sa viisid lapse ise lasteaeda ja tõid ta ära? Mul oli üldse kõige vastutustundetum mees üldse, aga kui ta lapsega tegeleda ei tahtnud, ise samal ajal töötult kodus passides, pidi ta ikka ise lapse lasteaeda viima. ja kas mees tõesti oleks lapse lasteaeda jätnud, kui sina oleksid töölt otse poodi läinud? Kas sa üldse proovisid, mis saab – või lihtsalt tegid nii, nagu tema ütles?
[/tsitaat]Ta lähtus põhimõttest, et mina olin juba niikuinii väljas. Mul on enesekehtestamisega raskusi, tean. Kuna aga tegemist oli juba üsna keskeas inimesega, ja mina pole iial soovinud kedagi kamandada eeldasin, et selles vanuses inimene peaks märkama ka ise kodus tegemist vajavaid asju.
Ükskõiksus lapsesse oli ka põhjuseks, miks ma enam ei viitsinud mitte kusagile viiva suhte pärast rohkem pingutada.
Ps. See mees soovis seda last, õigemini oligi see tema ettepanek.

Ootasin ja lootsin, et mees hakkab aru saama sellest, et uuesti tee minu südamesse võitmiseks peaks ta alustama lapsest aga seda ei juhtunud.

Teemaalgatajale- proovi olla oma naisele kodus abiks, võtke midagi ühist ilma lasteta ette, üllata teda millegagi ja ütle, et tahad suhet parandada äkki siis saab veel asja.
Kui sa tunned, et sa enam ei taha, siis lõpeta see suhe lõplikult, enne kui alustad teisi kõrvalsuhteid. Teil on lapsed, kelle pärast peate edasi suhtlema ja kindlasti ei taha sa suhelda inimesega, kellele sa oled vaenlane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.01 17:29; 12.01 23:38; 13.01 00:24; 13.01 08:07; 14.01 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma lugesin selle pika tiraadi läbi aga ka tähelepanelikuima pilguga lugedes ei leidnud sellist kohta, mis on mees peale seksi algatamise naise heaks ära püüdnud teha? esimese asjana tuleks naisele viia lilli, pidada IGA PÄEV meeles, kiita soengut, kleiti, viia juuksurisse, massazi, kutsuda restorani-klubisse, teatrisse, kontserdile, kinkida kleite kingi whatever käia kõrvade pealt. lüüa ennast üles, motiveerida naist ennast üles lööma, lõhnastada häsi, palgata lapsehoidja etc. niisama seista magamistoa uksel nagu mömm ja tahta seksi, no ma saadaks ka kohe sellise mühkami minema, milleks mingit sba endal järgi lohistada?[/tsitaat]

Mees pingutagu ennast ogaraks ja siis naine vaatab kohvipaksu pealt, kas annab kätte või mitte? Juhul, kui mehel on raha nagu raba ja jutt käib aastaid nooremast trofeenaisest, siis võivad sinu unistused isegi tõeks osutada ehk sina saad asju ja annad vastu asja. Kolme lapse ema/isa puhul käivad asjad siiski natule teistmoodi ehk kui on kuninganna, siis on olemas ka kuningas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees pingutagu ennast ogaraks ja siis naine vaatab kohvipaksu pealt, kas annab kätte või mitte? Juhul, kui mehel on raha nagu raba ja jutt käib aastaid nooremast trofeenaisest, siis võivad sinu unistused isegi tõeks osutada ehk sina saad asju ja annad vastu asja. Kolme lapse ema/isa puhul käivad asjad siiski natule teistmoodi ehk kui on kuninganna, siis on olemas ka kuningas.[/tsitaat]Ma ei tea kui vana on see naine, keda kommenteerisid aga minu puhul on ka tegemist kolme lapse emaga, kes ei ole aastaid noorem trofeenaine. Kolmas laps sündis üsna viimases naise sünnituseas.
Vaata, selleks, et midagi saada, tuleb midagi anda. Ei ole nii, et üks pool on ainult andja ja teine pol ainult vötja pool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.01 17:29; 12.01 23:38; 13.01 00:24; 13.01 08:07; 14.01 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]antimode kirjutas:[/small]
Vaata, selleks, et midagi saada, tuleb midagi anda. Ei ole nii, et üks pool on ainult andja ja teine pol ainult vötja pool.[/tsitaat]

Absoluutselt nõus ja seda ma üritasingi öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine kasutab mõnd hormonaalset rasestumisvastast vahendit, tablette, plaastrit, hormoonspiraaali või tuperõngast?
Mina muutusin selliseks mehe-ja seksivihkajaks just tänu neile vahenditele. Ma ei tahtnud seksist mõeldagi, iga mehe puudutus ärritas, oleksin võinud ta maha lüüa, kui ta mind puutus.
Kui lõpetasin hormoonide sissesöömise, taastus ka libiido ja armusin uuesti oma mehesse.Kõik on hästi.
Soni soovitus ilma lasteta kuhugile reisile minna võib ka töötada. Naisel on vaja rutiinist välja saada.
Räägi oma naisega. Mida tema siis tahab? Et te lahku läheksite, et sa seksimiseks armukese otsiks või midagi muud???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Absoluutselt nõus ja seda ma üritasingi öelda.[/tsitaat]
Ainult et väga sageli on ainukeseks andjaks pooleks naine. Kodused kohustused, lapsed, seks igal ajal ja igas asendis, nagu mees nõuab jne Kui sinna lisandub ka veel naisepoolne materiaalne panustamine, siis on kaalukausid minu arvates ikka väga kaldu.Seda juhtub tihti siis kui enne kooselu on naine juba majanduslikult kindlustatud, st et naine ei alusta kooselu materiaalsetel põhjustel vaid selleks, et ta vajab emotsionaalset tuge, mõistmist jm.
Kui öeldakse, et meeste jaoks on tähtis seks ja sellest ilma jäämisel on naine süüdi kui mees teise juurde läheb, siis teisest küljest võiks ju öelda, et naise jaoks on esikohal emotsionaalsed vajadused ning siis peaks olema mehe süü kui naine seda mujalt otsib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.01 17:29; 12.01 23:38; 13.01 00:24; 13.01 08:07; 14.01 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas naine kasutab mõnd hormonaalset rasestumisvastast vahendit, tablette, plaastrit, hormoonspiraaali või tuperõngast?
Mina muutusin selliseks mehe-ja seksivihkajaks just tänu neile vahenditele. Ma ei tahtnud seksist mõeldagi, iga mehe puudutus ärritas, oleksin võinud ta maha lüüa, kui ta mind puutus.
Kui lõpetasin hormoonide sissesöömise, taastus ka libiido ja armusin uuesti oma mehesse.
[/tsitaat]

Vastupidine näide:
Minul jällegi peale hormoonspiraali paigaldamist tekkis hull seksiisu, mis ei olegi üle läinud ja loodan, et ei lähegi (hormoonspiraal sees juba neljas aasta). Olin enne ka selline, keda seks üldse ei huvitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees pingutagu ennast ogaraks ja siis naine vaatab kohvipaksu pealt, kas annab kätte või mitte? Juhul, kui mehel on raha nagu raba ja jutt käib aastaid nooremast trofeenaisest, siis võivad sinu unistused isegi tõeks osutada ehk sina saad asju ja annad vastu asja. Kolme lapse ema/isa puhul käivad asjad siiski natule teistmoodi ehk kui on kuninganna, siis on olemas ka kuningas.[/tsitaat]

kui mees naise nimel pingutab, siis naine saab sellest aru, tunneb ennast väärtuslikuna, meelitatuna, loomulikult suhtub ka seksi teistmoodi. teemaalgataja puhul see pingutamine kuskilt otsast välja ei tule, tema lihtsalt \”tahab\” ja \”peab saama\” muidu läheb minema. selge see, et sellise suhtumisega ei saagi midagi. ja mis see kaks või kolm last siia puutub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 18:17; 13.01 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Minu naine lõpetas igasugu voodielu peale kolmanda lapse sündi. Me isegi ei suudle, sest naine ei saavat hingata ja teda puudutada ka ei tohi, sest talle on see vastik. Kord kui üritasin uuesti seksi ja sain röögatava \”ära torgi mind\” sõimu, siis tõusin, panin riidesse ja tahtsin kodunt ära minna, mille peale naine siis käratas, et noh, roni siis otsa. See oli nagu ämbritäis solki vastu nägu. Nüüd enam ei taha mina seksist oma naisega midagi kuulda. Saab ka teisiti.[/tsitaat]

Noh, roni siis otsa?? Mis see on, mingi kolmanda Eesti suguelu või? Normaalne inimene ei ütle nii! Su naine on mats! Lahuta viivitamatult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.01 17:05; 13.01 17:09; 14.01 00:42; 14.01 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla sa oledki vastik? Äkki sa haised? Äkki sa ei oska õigesti puudutada? Äkki sa näpistad või pigistad? Äkki sa ei oska suudelda? Äkki sul on väike palk?

See vastikustunne peab ikka millestki tulenema ju. Oled end käest lasknud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.01 17:05; 13.01 17:09; 14.01 00:42; 14.01 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa teda kuskile viinud? Mõtlen siis restorani, võibolla hotelli ööbima ja talle puhkust andma kolme lapse karjast? Oled sa näidanud välja et oled talle tänulik kolme lapse eest mis ta ilmale toonud on?
Mulle tundub et sa oled talle vastikuks muutunud. Tema kodus rügab kodu ja laste nimel ja sina jahvatad vaid sellest, kuidas sa raha koju tood.
Ja üldse, mida see sinu pealkiri tähendas? Seda, et kui tahadki lahku minna, siis kõik kolm last jäävad naise õlule? Võta parem lapsed ka siis kaasa. Kuradi komme see on, et mees jalutab minema ja teeb mis tahab, enam pole sital kohustusi ka. Naine aga saagu hakkama üksi ja veel lisaks ka kolme lapsega. Tüüp, sa oled väärt kõva latakat vastu lõugu. Jobu selline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa teda kuskile viinud? Mõtlen siis restorani, võibolla hotelli ööbima ja talle puhkust andma kolme lapse karjast? Oled sa näidanud välja et oled talle tänulik kolme lapse eest mis ta ilmale toonud on?
Mulle tundub et sa oled talle vastikuks muutunud. Tema kodus rügab kodu ja laste nimel ja sina jahvatad vaid sellest, kuidas sa raha koju tood.
Ja üldse, mida see sinu pealkiri tähendas? Seda, et kui tahadki lahku minna, siis kõik kolm last jäävad naise õlule? Võta parem lapsed ka siis kaasa. Kuradi komme see on, et mees jalutab minema ja teeb mis tahab, enam pole sital kohustusi ka. Naine aga saagu hakkama üksi ja veel lisaks ka kolme lapsega. Tüüp, sa oled väärt kõva latakat vastu lõugu. Jobu selline

Päris hea tekst, Sinuga võiks klaasi veinigi juua 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatame olukorda objektiivselt – inimestel on pere ja kolm last, klapp on hea. Ainuke asi, mis takistab õnnelik olemast on seks. Naine ei taha seksi, mees tahab. On püüdnud naist tahtma panna, aga pole sellega hakkama saanud. Armukest võtta ei soovi. Mina näen siin ainukese lahendusena, et mees hakkaks tarbima seksiisu kahandavaid ravimeid. Olen kuulnud, et sellised on olemas. Miks ennast piinata, tablett sisse, seksiisu kaob ära ja pere saab jälle õnnelikult edasi funktsioneerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 00:25; 14.01 00:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase käo teksti lugedes naersin ja kohe päris palju. Nimelt olen isegi nende \”ravimite\” peale mõelnud, kuid midagi kohitsemisest efektiivsemat pole siiski välja mõelnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.01 19:05; 11.01 19:38; 11.01 20:57; 11.01 21:14; 11.01 22:13; 14.01 00:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimase käo teksti lugedes naersin ja kohe päris palju. Nimelt olen isegi nende \”ravimite\” peale mõelnud, kuid midagi kohitsemisest efektiivsemat pole siiski välja mõelnud.[/tsitaat]

Ära sa seda küll tee 😀 Mõtle mihuke tüng, kohitsed ära, oled õnnelik, et nüüd kõik mured murtud ja naine ärkab hommikul hirmsa seksiisuga. Sina jooksed arstile, et pange ruttu tagasi. Arst laiutab käsi ja naine jätab su maha, sest mida selle imopotendiga ikka teha 😀
Küsi parem arstilt ravimeid. Seksuaalkurjategijate ju antakse neid vägisi või mittevägisi sisse. Sellega on ikka lihtsam. Kui anine ka seksiisuga ärkab, siis sa saad talle pikalt rääkida oma kannatusterohkest 4 aastast ja selle aja peal on rohu mõju kadudnud ja saate õnnelikud edasi olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 00:25; 14.01 00:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaatame olukorda objektiivselt – inimestel on pere ja kolm last, klapp on hea. Ainuke asi, mis takistab õnnelik olemast on seks. Naine ei taha seksi, mees tahab. On püüdnud naist tahtma panna, aga pole sellega hakkama saanud. Armukest võtta ei soovi. Mina näen siin ainukese lahendusena, et mees hakkaks tarbima seksiisu kahandavaid ravimeid. Olen kuulnud, et sellised on olemas. Miks ennast piinata, tablett sisse, seksiisu kaob ära ja pere saab jälle õnnelikult edasi funktsioneerida.[/tsitaat]

Äkki see naine ei soovi mehega rohkem järglasi? Kui mees sellest aru saaks, et naine ei soovi enam lapsi ja õpiks seksima nagu MEES, kellega seksides ei oleks tagajärjeks järgmine ja järgmine rasedus, mis kurnab naise tervist, (jaaaa, ka selline seks on võimalik), siis naine äkki hakkaks temaga seksima? Mina näen asja nii, et naine ei usalda oma meest selles mõttes, et teab, millised on mehe põhimõtted (nt igal aastal veel üks laps), need ei kattu tema omadega ja hoiab parem jalad koos, sest teab, et mees on saamatu junn ja temale käib see pidev lastetrall üle jõu.

Seega mees! Lõpeta see teismelise poisi kombel seksimine ära, ja õpi normaalselt seksima, küll naine tahtma hakkab.

Mõni mees on lihtsalt siuke jobu, et ei saa aru, et viga on temas, ja mina arvan, et siinkohal ongi viga pigem mehes. Ilmselt on ta sedalaadi mees, kellele meeldib kui kodus on pidevalt rase naine ja naisel on rase olemisest kõrini, siis naine mõtleb, et kui ta mehega üldse ei seksi, sest kui ta seksib, siis jääb jälle titeootele, sest mees ei oska paremini teha, siis ta pigem väldib.

Teemaalgataja, sa tekitad oma naisele mõttetult stressi ja tal on kolme lapsega niigi keeruline, lisaks veel neljas-täiskasvanud imik, kes nõuab, aga on valmis keeldumise korral järgmise naise juurde kargama. Mõttetu riist oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.01 17:05; 13.01 17:09; 14.01 00:42; 14.01 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot mis mõttes mees pingutagu ja võimelgu? asi peab ikka kahe poolne olema! naine peab ka pingutama ja võrgutama.
ei viitsinud tervet karja meest süüdistavat kaagutamist lugeda, esimestele vastuseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Äkki see naine ei soovi mehega rohkem järglasi? Kui mees sellest aru saaks, et naine ei soovi enam lapsi ja õpiks seksima nagu MEES, kellega seksides ei oleks tagajärjeks järgmine ja järgmine rasedus, mis kurnab naise tervist, (jaaaa, ka selline seks on võimalik), siis naine äkki hakkaks temaga seksima? Mina näen asja nii, et naine ei usalda oma meest selles mõttes, et teab, millised on mehe põhimõtted (nt igal aastal veel üks laps), need ei kattu tema omadega ja hoiab parem jalad koos, sest teab, et mees on saamatu junn ja temale käib see pidev lastetrall üle jõu.

Seega mees! Lõpeta see teismelise poisi kombel seksimine ära, ja õpi normaalselt seksima, küll naine tahtma hakkab.

Mõni mees on lihtsalt siuke jobu, et ei saa aru, et viga on temas, ja mina arvan, et siinkohal ongi viga pigem mehes. Ilmselt on ta sedalaadi mees, kellele meeldib kui kodus on pidevalt rase naine ja naisel on rase olemisest kõrini, siis naine mõtleb, et kui ta mehega üldse ei seksi, sest kui ta seksib, siis jääb jälle titeootele, sest mees ei oska paremini teha, siis ta pigem väldib.

Teemaalgataja, sa tekitad oma naisele mõttetult stressi ja tal on kolme lapsega niigi keeruline, lisaks veel neljas-täiskasvanud imik, kes nõuab, aga on valmis keeldumise korral järgmise naise juurde kargama. Mõttetu riist oled. [/tsitaat]

peast soe oled või?
nii palju ogarust ühte postitusse mahutada…

mhm, teemaalgataja, see on vastus su probleemile: tee mis tahad, aga intiimküsimustes (ja muudes) on naise arvates alati süüdi mees.

võta teadmiseks, et tee mis tahad, oled süüdi, või lase end vabaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on \”tahtsin seksi\”?
Kui see nägi välja nii, et sa kõva noksiga mööda naist hõõrusid, siis ei ole ime, et ta sinuga seksida ei taha.
Mingil põhjusel pikas suhtes olevad mehed arvavad, et pole vaja enam vaeva näha-ei mingeid kallistusi, paitusi ega eelmängu…kõva noks sisse ja \”issand ta ei olnudki rõõmus!??\”
Kui naine on lastest ja nende probleemidest väsinud, siis tuleb talle enne vastav tuju tekitada: mõni tee, massash, hellitused… Ka nii, et ise midagi kohe vastu ei oota, see mõjub.

Jah-naine, kes on surmväsinud paari ühiste laste kasvatamisest, kes vaevu suudab midagigi nautida, peaks veel hakkama meest võrgutama….njaa…
Aga kui oleks vastupidi? Mees võtaks kõik lastesse puutuva enda kaela? Kas ka siis peaks ta veel õhtul naist küünalde ja erootilise pesuga koju ootama töölt?

Naistel tekib huvi meest võrgutada, kui mees on teinud piisava eeltöö.
Enamusi naisi ei eruta mängivate laste kõrvaltoas \”maha ja taha\”, ausalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed vahel pere maha jätavad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.