Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed vahel pere maha jätavad

Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Teema: Miks mehed vahel pere maha jätavad

Postitas:

Naine on iseendale vastik. Ja selle asemel, et ennekõike iseenda pärast midagi ette võtta, on ta teiste peale tige.
Kusjuures – ei aitaks mitte miski. Kui hoiaksid seda kätel, kiidaks taevani ja jumaldaks – ikka oleks kõik sama. Lihtsalt see häda algab TEMAST, mitte Sinust. Pealegi oled Sa naise arvates ju nö sundseisus – tema on Su naine – ja Sa pead taolisi imalusi ütlema, et saada, mida tahad. Heal juhul. Seega ei usutaks midagi, mida teed või ütled.
Proua peab end kätte võtma!
Kui ta sellest ehk kunagi aru saab, võib hilja olla. Aga miks ka mitte?!
Kui üks rong ikka ei tule…või ei suvatse peatusest väljuda….no siis tuleb minna teisega, et elus edasi liikuda!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naine on iseendale vastik. Ja selle asemel, et ennekõike iseenda pärast midagi ette võtta, on ta teiste peale tige.
Kusjuures – ei aitaks mitte miski. Kui hoiaksid seda kätel, kiidaks taevani ja jumaldaks – ikka oleks kõik sama. Lihtsalt see häda algab TEMAST, mitte Sinust. Pealegi oled Sa naise arvates ju nö sundseisus – tema on Su naine – ja Sa pead taolisi imalusi ütlema, et saada, mida tahad. Heal juhul. Seega ei usutaks midagi, mida teed või ütled.
Proua peab end kätte võtma!
Kui ta sellest ehk kunagi aru saab, võib hilja olla. Aga miks ka mitte?!
Kui üks rong ikka ei tule…või ei suvatse peatusest väljuda….no siis tuleb minna teisega, et elus edasi liikuda!!!

[/tsitaat]Kuid ennem tuleks olla mees ja löpetada vana suhe, seda ka naisele silmast silma tunnistades, mitte hakata körvalt panema jäädes vana juurde nii igaksjuhuks, sest mine tea vöib olla uus on veel hullem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.01 17:29; 12.01 23:38; 13.01 00:24; 13.01 08:07; 14.01 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

peast soe oled või?
nii palju ogarust ühte postitusse mahutada…

mhm, teemaalgataja, see on vastus su probleemile: tee mis tahad, aga intiimküsimustes (ja muudes) on naise arvates alati süüdi mees.

võta teadmiseks, et tee mis tahad, oled süüdi, või lase end vabaks.[/tsitaat]

Sina oled ju peast soe kui sa oled 3 last suutnud sigitada ja juba järgmise ehk \”uue\” naise järgi suud vesistad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.01 17:05; 13.01 17:09; 14.01 00:42; 14.01 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina oled ju peast soe kui sa oled 3 last suutnud sigitada ja juba järgmise ehk \”uue\” naise järgi suud vesistad. [/tsitaat]Kas 3 last on liiga palju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 11.01 17:53; 11.01 18:58; 11.01 19:12; 11.01 20:13; 11.01 20:58; 11.01 21:02; 11.01 21:05; 11.01 21:07; 11.01 21:47; 11.01 21:48; 11.01 21:51; 11.01 21:54; 12.01 00:11; 14.01 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]soni kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei lugenud päris kõiki vastuseid läbi, vaid esimese poole. Vabandan, kui kedagi kordan. Arvan, et Su naine on muutunud argikohustuste all lihtsalt majapidamismasinaks ja millekski muuks jõudu ei jagu. Soovitan väga abielu päästmiseks minna kahekesi kuhugi romantilisele välisreisile. Külastage kohti, sööge õhtuti kahekesi restoranis, tantsige ja vaadake, mis juhtub :)[/tsitaat]
Omadest kogemustest võin öelda, et mitte midagi ei juhtu. Kui abikaasa probleemi ei tunnista ja lahendusi ei otsi, ei paranda reis mitte midagi. Romantiline reis pigem suurendab muserdatust, kuna seal tekib igatsus läheduse ja hoolimise järgi, reis on justkui poolik.
Minu abikaasa suutis kõigele lisaks hingepõhjani solvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on raske aeg. Midagi on saanud liiga palju. Kinnitan, see läheb mööda, kuid see ei juhtu kiiresti. Aga mehe anatoomia vist tõesti pole loodud mõistma ega aega andma. Tal on vaja nõuda või siis minna ……. Töö ju \”tehtud\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 18:53; 11.01 19:12; 15.01 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina (naine) lõpetasin igasugu voodielu peale kolmanda lapse sündi. Me isegi ei suudle, ma ei saa hingata kuna mehe suitsuhais hakkab mulle vastu, see on mulle vastik. Enne magamaminekut teeb viimase suitsu ning siis tuleb voodisse. Tahaks kohe röögatada selle haisu peale.
Õhtuse aja istub mees omaette toas arvutis, uks kinni. Seltsiks on tal pudel märjukest.
Peaks olema arusaadav küll, mis selle seksiisu ära võtab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 10:13; 16.01 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina (naine) lõpetasin igasugu voodielu peale kolmanda lapse sündi. Me isegi ei suudle, ma ei saa hingata kuna mehe suitsuhais hakkab mulle vastu, see on mulle vastik. Enne magamaminekut teeb viimase suitsu ning siis tuleb voodisse. Tahaks kohe röögatada selle haisu peale.
Õhtuse aja istub mees omaette toas arvutis, uks kinni. Seltsiks on tal pudel märjukest.
Peaks olema arusaadav küll, mis selle seksiisu ära võtab.[/tsitaat]

Ennem, kolme lapse tegemist suitsuhais ei seganud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ennem, kolme lapse tegemist suitsuhais ei seganud?[/tsitaat]

Ennem kolme lapse tegemist ei teinud mees suitsu vahetult enne voodisse tulekut ning pesi hambaid ennem kui magama tuli. Ühesõnaga, arvestas minuga, et ma ei kannata suitsuhaisu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 10:13; 16.01 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kogu asja võti ei peitu sõnades: Roni siis otsa…? Äkki naise silmis ongi teievaheline seks puhtalt otsaronimine, ilma igasuguse naudingupakkumiseta? Kas niisama hellitamine ja kaissuvõtmine on üldse olemas olnud teie suhtes?

Teiseks jäin ka mõtlema, et äkki kolmas rasedus oli viimane piisk naise \”kannatuste karikasse\” ja ta meeletult kardab uuesti rasedaks jääda, samas rasestumisvastased vahendid ajavad \”öökima\”.
Kui rasedusest hoidumiseks on siiani naine pidanud näiteks beebipille pugima või spiraalipesaks olema, äkki oleks aeg mehel omalt poolt väike operatsioon teha, nö vastuteenena?

Kodutöödes osa koormuse enda kanda võtmist ei peaks mainimagi, see oleks elementaarne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 15:29; 16.01 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas 3 last on liiga palju?[/tsitaat]
Üksi kasvatamiseks päris kindlasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 15:29; 16.01 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema on aktuaalne )))

http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/kui-sinu-partner-sind-enam-ei-ihalda-kas-valida-lahkuminek-armuke-voi-sobraseks.d?id=65550760

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 13:13; 20.01 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teema on aktuaalne )))

http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/kui-sinu-partner-sind-enam-ei-ihalda-kas-valida-lahkuminek-armuke-voi-sobraseks.d?id=65550760%5B/tsitaat%5D

Sellesle artilkile oli hea kommentaar:
mees 20.01.2013 11:50

Mis lahendus sellisele asjale saab olla?
Minu eksnaine käskis mul kolmveerand aastat \”oma elu\” elada. Ma ei saa küll ütelda, et tema oli 100% süüdlaseks kui süüdlast otsida üldse. Ka minul oli oma roll, no nii 10-20%. Sest suhe on kahepoolne ja kunagi e ole ainult üks pool süüdi. Kuid ma ei olnud tõesti sedavõrd, et see mis oli 7 aastat ilus kui unenägu, peaks lõppema.
See kolmveerand aastat püüdisn mina seda lugu lappida, püüdisn tõesti hingest. Sain aga lõpuks aru, et see on enda närvide närimine, lootusetu juhtum millest välja tulla ei õnnestu. Püüdsin viimsed võimalused kasutada ära.
Selline seis ei vii mitte kuhugi. Artikkel on selles osas tõesti tõene, et see kuidas teist poolt ära tõugatakse, eemale lükatakse, põlatakse, see on kõige hullem. See rikub närve, tervist, mõttemaailma sest inimene muutub siis nõrgaks lihtsalt. See muserdas mind, mattis hinge ja tundemaailma mida mul on olnud väga raske taastada olnud. Selle taastamiseks läks aastaid, kõige raskem oli taastada enesekindlus. Et ma suudan, ma olen võimeline, ma oskan, ma olen olemas. Just sede tundemaailma tapmist oli väga raske andestada, mitte füüsilist petmist.
Kuid artikkel selles osas on küll väga vale, et suunatakse armukeste jms. variantide juurde. See ei ole õige tee, see on enesepettus ja nagu mingi dopingu võtmine kus peale seda on ikka juve sitt olla ja pead kuidagi kogu aeg peala võtma. Kuid ühel hetkel oled sa tühi, tühi kott ning pole ei seda ega tesit enam. Ma ei poolda seda artiklis välja toodud poolt.
Mina tegin tol korral järsu otsuse, kolmveerand aastat seda elu lappinuna tegin eksnaisele ettepaneku 2 nädalat võtta sellist selget aega kus ta peab otsustama – kas kodu, laps, mina, ühine elu või (!) nelja eelkooliealise lapsega pereisa. See kaks nädalat sai mööda, vastust ei tulnud ja mina, nii kole ja raske kuid see ka ei olnud…, loobusin. Loobusin kõigest mis oli elu mõte. See oli üliraske, ma pidin sellega aga hakkama saama. Mul läks 3 aastat ja veidi peale ka, et sellest kõigest üle saada. Et edasi elada, et proovida olla see kes ma olen.
Nüüd kui sellest saab sellel kevadel saab sellest õudusunenäost mööda 6 aasta, saan ütelda, et ma elan tõesti. Ma ei ole küll uuesti abielus (seni siiski pelgan abielu) aga olen koos imetoreda naisega kes hetkeseisuga on tõesti see keda ma soovin. Saan olla aga selles osas tänulik eksnaisele, et ta tegi mulle selgeks millist naist ma oma ellu enam ei soovi ja oskan nüüd, oskan teada ja tunnetada. Sest mis salata, eks 6 aasta 2-4 aasta jooskul ma ikka olin \”turul\” saadaval ja valisin seekord hoolikalt ja sealt tulid lisakogemused. Esimesed 2 aastat olin ma moraalselt tapetud isik, peale seda sain jõudu iseenda mõistusest, et ma pean ju edasi elama.
Praeguse naisega kokku saades olin avameelne ja ütlesin talle kohe otse: maailmas ma vihkam kõige enam eemaletõukamist, seda kui mina enam ei taheta. Ning, ma ei hakka enam endale kuinagi sedasi haiget tegema ega lappima sellist asja kolmveerand aastat. Ma lõpetan sellise asja kiiresti ja väga konkreetselt. Mu tervis ei peaks seda enam lihtsalt vastu.
Kõige raskem on olnud üle saada sellest, et ma ei saa enam igapäevaselt osa lapse rõõmudest ja muredest, näha tema tavalisi igapäevaseid emotsioone. Sellistest lihtsatest asjadest eemal olek on mehele (kes hoolib oma perest ja kodust, lapsest) üliraske. Kuigi ma suhtlen lapsega tihti, ta on minuga, me oleme koos – see e ole enam see. Kuid me saame hakkama, ta on 10 aastane ja uskumatult terane, taibukas. Saab aru asjadest millest ta ei peaks saama. Olen talle asju selgitanud lihtsas, lapsele arusaadavas keeles. Olen alati talle ütelnud – kallis, ema ja isa armastavad sind üle kõige ja oled meile kõige tähtsam ning see, et ema ja isa koos ei see ei tähenda, et me emaga hästi läbi ei saaks ja seame sinu alati esiplaanile.
Kuigi, küll ikka tõuseb klimp kurku kohati sellistel hetkedel, keda ma kiidan emana (hea ema ta tõesti on, ei salga) on isale teinud elus pea korvamatut kahju naisena. Aga see ei ole lapse mure.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 13:13; 20.01 13:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks mehed vahel pere maha jätavad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.