Esileht Tööelu, raha ja seadused. Miks naised tangivad 25 euro eest?

Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )

Teema: Miks naised tangivad 25 euro eest?

Postitas:

PS. Minu suur maastur, hübriid, on linnasõidul keskmise kuluga 6,7 l/100-le. Ei ütleks, et jube kuluka asja olen garaaži soetanud.

Lõpuks ometi said selle välja öelda!

Ega seal muud varianti ei saanudki ju olla – 110-liitrine bensiinipaak. Ah, mis?! Teie autodel ei olegi v? Teil polegi maastur v? Kuidas nii? Kuidas te niimoodi üldse elada saate? Mul küll on! Dodge RAM kindlasti?

 

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ulme. Minu auto paak on 110 liitrit, tangin poole paagi kaupa üle kuu.

Annan nõu. Kui sa tangiksid paagi täis, siis peaksid seda tegema kolme nelja kuu takka. Ajaline kokkuhoid missugune. Kaalu seda varianti tõsiselt. Kui su rahakott muidugi seda lubab teha.

Rahakott lubab seda teha küll, aga tanklakett, kust alati tangin, asub täpselt suure poe kõrval, kust toidukraami soetan, seega ei sõida spetsiaalselt tanklasse. Pealegi auto raskuses on küsimus. Miks ma seda kütust kuude viisi ringi kärutan, kui pole vaja? Mida raskem objekt, seda rohkem kulub kütust selle liigutamiseks.

milleks küll osta suur uhke auto ja see siis maja kõrvale seisma unustada? kui on auto, siis võiks ta ikka liikuda ka 😀 tavaliselt on ka nii, et mida suurem auto, seda suurem kütusekulu ja kui sa vaid 25-30 liitri eest kuus sõidad, siis oleks seda mõistlikum teha boldiga

Luba ma ostan oma raha eest seda, mida soovin. Mulle meeldib, et tank on trepis, mitte et ma hakkan mingit bolti kuskilt otsima ja selleni läbi hangede vantsima:) samamoodi võiks ju öelda, et milleks elada majas, võta 2-toaline korter. Aga nii kaua, kui kulutan oma raha, ei tohiks kellelgi probleemi olla.

PS. Minu suur maastur, hübriid, on linnasõidul keskmise kuluga 6,7 l/100-le. Ei ütleks, et jube kuluka asja olen garaaži soetanud.

täitsa huvitav oleks teada, mis marki see hübriid-tank on, millele tootja on 110liitrise küttepaagi pannud 😀 isegi defenderil on see kõigest 89 liitrit https://www.landrover.ee/defender/tehnilised-andmed

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin foorumis möllas kunagi ameerika suurte kastiautode (nais)fänn, kellele meeldis mööda linna sellisega sõita. Dodge RAM näiteks on selline auto.  Äkki neil on suured paagid? Ma muidugi pole kursis, kas neid hübriididena tehakse. Googeldasin just, tehakse ka hübriidina. Ilmselt proua “poole paagi kaupa tankija”sõidab sellisega ringi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ema juba ammu ütles, et lolliga pole mõtet vaielda, aga ma ühe korra siiski proovin. Haiglas õde ja koolis õpetaja – nad on viitsinud omandada märksa korralikuma hariduse kui sinul on.

Neil mõlemal on alam haridus kui minul. Mis mõttes sa võtad õiguse siin väita, milline on minu haridus? Lahmid lihtsalt huupi.  Neist kahest näitest on minul ikka oluliselt korralikum haridus. Minu haridus on selline, mis isegi Eestis laseb normaalselt ja pingevabalt elada, erinevalt haiglaõest (! väga madal tasustatus, kuigi osad õed teevadki lihtsat ambulatoorset tööd, nad ei ole haiglaõed ja teevad vägagi lihtsat ja rahulikku tööd) ja õpetajast (raske amet ja alalävine tasustatus).

Ma siis nüüd ka proovisin ühe lolliga vaielda.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks asi meenus veel. Olerame, et sa pead autoga iga tööpäev tööle sõitma näiteks 60 km kaugusele. Ehk siis kaks otsa 120 km kokku. Palka saad kätte 1300. Kütusele võib kuluda ühes kuus kuni 300. See on üpris suur osa palgast. Sellisel juhul kalkuleerid tõesti, et jätkuks raha kõikide asjade jaoks, ka kütuse jaoks.

Sellisel juhul sa ju ei töötaks ametikohal, kus seda kütusekulu ei kompenseeritaks. See on ju elementaarne, ei? Su jaoks ei?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil mõlemal on alam haridus kui minul. Mis mõttes sa võtad õiguse siin väita, milline on minu haridus? Lahmid lihtsalt huupi.  Neist kahest näitest on minul ikka oluliselt korralikum haridus. Minu haridus on selline, mis isegi Eestis laseb normaalselt ja pingevabalt elada, erinevalt haiglaõest (! väga madal tasustatus, kuigi osad õed teevadki lihtsat ambulatoorset tööd, nad ei ole haiglaõed ja teevad vägagi lihtsat ja rahulikku tööd) ja õpetajast (raske amet ja alalävine tasustatus). Ma siis nüüd ka proovisin ühe lolliga vaielda.

Just lugesin kuulutust, kus pakuti pereõele tööd. Palk alates 2200 eurot + väga palju erinevaid boonuseid. Kas see on väga madal tasustatus?

Samuti tean ma juhuslikult haiglaõe palka. Seal muidugi oleneb vägagi, kus asutuses täpselt töötad ja millises Eesti piirkonnas, aga see haiglaõde, kelle palka mina tean, ei teeni sugugi vähe. Oluliselt rohkem kui eelnimetatud pereõe palga pakkumine. Võimalik, et tal olid ka mingid öövalved või pühadetasud sees, aga igal juhul ei ole 2000-eurost ülespoole palk häbiväärselt väike.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel juhul sa ju ei töötaks ametikohal, kus seda kütusekulu ei kompenseeritaks. See on ju elementaarne, ei? Su jaoks ei?

Ma ei pidanud silmas ennast. Lihtsalt arutlesin valjusti, et kindlasti on Eestis olemas inimesi, kes teevad pere eelarvet ning tõin konkreetse näite autoga tööl käimise kohta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu haridus on selline, mis isegi Eestis laseb normaalselt ja pingevabalt elada, erinevalt haiglaõest (! väga madal tasustatus, kuigi osad õed teevadki lihtsat ambulatoorset tööd, nad ei ole haiglaõed ja teevad vägagi lihtsat ja rahulikku tööd) ja õpetajast (raske amet ja alalävine tasustatus).

See on ju mingite ametikohtade otsene halvustamine. Ma imestan et mingi eriliselt kõrge hariduse omanik laskub nii madalale, et seda tegema hakkab:))

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ema juba ammu ütles, et lolliga pole mõtet vaielda, aga ma ühe korra siiski proovin. Haiglas õde ja koolis õpetaja – nad on viitsinud omandada märksa korralikuma hariduse kui sinul on.

Neil mõlemal on alam haridus kui minul. Mis mõttes sa võtad õiguse siin väita, milline on minu haridus? Lahmid lihtsalt huupi. Neist kahest näitest on minul ikka oluliselt korralikum haridus. Minu haridus on selline, mis isegi Eestis laseb normaalselt ja pingevabalt elada, erinevalt haiglaõest (! väga madal tasustatus, kuigi osad õed teevadki lihtsat ambulatoorset tööd, nad ei ole haiglaõed ja teevad vägagi lihtsat ja rahulikku tööd) ja õpetajast (raske amet ja alalävine tasustatus).

<!– ezoic_video_placeholder-mid_content-288×162-999996-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-mid_content-288×162-999996-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-mid_content-240×135-999996-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-mid_content-240×135-999996-nonexxxclearxxxblock –> Ma siis nüüd ka proovisin ühe lolliga vaielda.

Tunnen huvi, et milline kool annab nii ülihea hariduse aga nii piiratud maailmavaate. Teaks oma lastele mitte soovitada. Mulle meeldivad laia silmaringiga ja empaatilised inimesed, teenigu pealegi vähem raha ja pidagu eelarvel silma peal. Kõik ei taandu rahale.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ulme. Minu auto paak on 110 liitrit, tangin poole paagi kaupa üle kuu.

Annan nõu. Kui sa tangiksid paagi täis, siis peaksid seda tegema kolme nelja kuu takka. Ajaline kokkuhoid missugune. Kaalu seda varianti tõsiselt. Kui su rahakott muidugi seda lubab teha.

Rahakott lubab seda teha küll, aga tanklakett, kust alati tangin, asub täpselt suure poe kõrval, kust toidukraami soetan, seega ei sõida spetsiaalselt tanklasse. Pealegi auto raskuses on küsimus. Miks ma seda kütust kuude viisi ringi kärutan, kui pole vaja? Mida raskem objekt, seda rohkem kulub kütust selle liigutamiseks.

milleks küll osta suur uhke auto ja see siis maja kõrvale seisma unustada? kui on auto, siis võiks ta ikka liikuda ka 😀 tavaliselt on ka nii, et mida suurem auto, seda suurem kütusekulu ja kui sa vaid 25-30 liitri eest kuus sõidad, siis oleks seda mõistlikum teha boldiga

Luba ma ostan oma raha eest seda, mida soovin. Mulle meeldib, et tank on trepis, mitte et ma hakkan mingit bolti kuskilt otsima ja selleni läbi hangede vantsima:) samamoodi võiks ju öelda, et milleks elada majas, võta 2-toaline korter. Aga nii kaua, kui kulutan oma raha, ei tohiks kellelgi probleemi olla.

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –> PS. Minu suur maastur, hübriid, on linnasõidul keskmise kuluga 6,7 l/100-le. Ei ütleks, et jube kuluka asja olen garaaži soetanud.

täitsa huvitav oleks teada, mis marki see hübriid-tank on, millele tootja on 110liitrise küttepaagi pannud 😀 isegi defenderil on see kõigest 89 liitrit https://www.landrover.ee/defender/tehnilised-andmed

Mis see “isegi Defenderil” peaks tähendama? Et see on sinu jaoks kõige suurem ja ägedam auto?

Oluliselt suurema kütusepaagiga maastureid on olemas, sulle teadmiseks.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin foorumis möllas kunagi ameerika suurte kastiautode (nais)fänn, kellele meeldis mööda linna sellisega sõita. Dodge RAM näiteks on selline auto. Äkki neil on suured paagid? Ma muidugi pole kursis, kas neid hübriididena tehakse. Googeldasin just, tehakse ka hübriidina. Ilmselt proua “poole paagi kaupa tankija”sõidab sellisega ringi.

<!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-288×162-999997-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-288×162-999997-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-240×135-999997-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-240×135-999997-nonexxxclearxxxblock –>

Ma mäletan seda teemat, mida silmas pead, aga mina pole see postitaja ega oma RAM-i:) Mul ei ole kastiauto, vaid normaalne 7-kohaline maastur.

Muide, huvi pärast vaatasin, RAM-il lausa 124 l kütusepaagi maht, seega minu auto oma 110 liitriga poisike RAM kõrval:)

Aga jätkem nyyd. Point oli, et kes tahab, tangib iga kord kurguni, kes tahab, tangib pool ja täiesti okei on tankida 10 euro kaupa, ole siis naine või mees.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge, see Saskia2 ongi seesama tüüp, kes kõik võimalikud teemad keerab perekoolis sellele, et rääkida, kuidas tema on miljonär.

Kord, kui me veel käod siin olime, kutsus mind kokku saama, et siis saab mulle näidata, et ta on miljonär. Kuidas ta seda küll näidanud oleks, ei tea.

Aga jah, öösiti armastab ta siin oma miljonitest jutustamas käia.

Tea, kas ta on seesama hull, kes tervise- ja kööginurgas toidu teemadel räuskab. No ikka see ebatervislik toitumine ja kehakaal, mis teda teiste puhul nii “kurvaks” teeb.

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tangitakse vähe siis kui ei sõideta ainult ise selle autoga. Et naine sõidab kord nädalas ja sellepärast tangib paagi täis, et mees või laps saaks paagi tühjaks  sõita? Ma tangin ka siis vähe kui tean, et mees on oma masinaga remondis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord, kui me veel käod siin olime, kutsus mind kokku saama, et siis saab mulle näidata, et ta on miljonär. Kuidas ta seda küll näidanud oleks, ei tea.

Mis siin keerulist oleks? Kinnistusraamatu väljatrükk või kinnisvara näitamine, äpist väärtpaberisaldo näitamine vms. Pangakontol vast suurt summat ei hoita.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin keerulist oleks? Kinnistusraamatu väljatrükk või kinnisvara näitamine, äpist väärtpaberisaldo näitamine vms. Pangakontol vast suurt summat ei hoita.

Päriselt arvad, et keegi hakkab seda perekooli käo jaoks tegema? Peab ikka täitsa peast soe olema ja oma kiitlemisvajadusega ogaraks läinud, kui sa tõsiselt räägid.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt arvad, et keegi hakkab seda perekooli käo jaoks tegema? Peab ikka täitsa peast soe olema ja oma kiitlemisvajadusega ogaraks läinud, kui sa tõsiselt räägid.

Asi poleks mingis kiitlemises vaid selle pulli lõpetamises, et valetamises süüdistatakse. Siin on tavaks, et kui keegi väheke paremini elab, hakkab mingi valetamises ja väljamõtlemises süüdistamine pihta. Ma ise ei tuleks näiteks selle pealegi, et nii teha. Tore ju, kui hästi läheb.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi poleks mingis kiitlemises vaid selle pulli lõpetamises, et valetamises süüdistatakse. Siin on tavaks, et kui keegi väheke paremini elab, hakkab mingi valetamises ja väljamõtlemises süüdistamine pihta. Ma ise ei tuleks näiteks selle pealegi, et nii teha. Tore ju, kui hästi läheb.

Ma jälle ei tuleks selle pealegi, et rääkida siin oma rahalisest olukorrast, mis autoga ma sõidan, mitu maja mul on, palju mul raha on vms. See on lihtsalt niivõrd nõme. Veel vähem läheks kellelegi midagi tõestama. Ma ei tea päriselus ühtki sellist jõukat inimest, kes midagi sellist teeks, ikka pigem varjatakse oma vara, mitte ei hüpata nendega ei oma päristuttavate ees või veel vähem kuskil foorumis.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tangin talvel umbes 25-40€ eest, sest… mul hakkan nii külm seal tankuri juures seistes. Küll abikaasa täis paneb!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tangin talvel umbes 25-40€ eest, sest… mul hakkan nii külm seal tankuri juures seistes. Küll abikaasa täis paneb!

Miks sa seal seisad? Ma istun autos ja loen uudiseid. Pole selle peale tulnudki, et seal kõrval seista 😀 No kui just 5l ei tangi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te teate keegi vastust? Pidavat väga hea põhjus olema

Ma ei viitsi kõiki eelnevaid vastuseid lugeda, aga mul on vähese raha eest tankimiseks talvel väga lihtne põhjus. Külm on ja tahan kähku autosse tagasi 😀

Suvel võib vabalt paagi täis panna!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külm on ja tahan kähku autosse tagasi

Püstoli paned sisse ja lähed autosse. Miks seal kõrval peaks vahtima? Lihtsam on korra paak täis panna, kui sedasama viiel korral tiksutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

25 euro eest tangivad need naised, kes tipi jätmise teema all teevad jootraha jätjatele selgeks, et need on rumalad. A la et selle raha eest saaks endale lubada restos lõpetuseks koogi. No ju siis mõni lubab omale selle eest törtsu kütust.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Miks naised tangivad 25 euro eest?