Esileht Pereelu ja suhted Miks tema töö tähtsam kui mina?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Miks tema töö tähtsam kui mina?

Postitas:

Jah,Nagu teema on siis,Kuidas suhtuksite teie mehesse kellele on töö tähtsam kui teie?
(Mis te teeksite sellises olukorras?)

Head Õhtu jätku! ????????????

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 18:23; 16.12 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke sõltub sellest, kes see mees mulle on. Kui isa, vend, muidu sugulane, naaber, trennikaaslane, siis täitsa normaalne ju. Kui oma abikaasa, siis tahaks ikka võrdsel pulgal olla.

Muidu mulle töökad mehed meeldivad ja ma töötan ise ka liiga palju. Aga ma ei tea, kuidas seda tähtsust mõõdetakse. Mees on mulle kindlasti tähtsam, aga aega veedan temaga kindlasti vähem, kui tööga.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 18:28; 16.12 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähendab, et töö tähtsam? Kui on töö aeg, tuleb tööd teha, mitte oma musikesega telefonis või chatis lobiseda.

Kui kogu vaba aja ka tööle pühendab, on lugu natuke kurvem, aga eks oleneb muidugi tööst ka. Kui on tegemist mehega, kes mingit alustavat ettevõtet käima tõmbab, siis tasub vähemalt mõne aja ära kannata. Tead küll, et kindraliga abielus olla, tuleb soldatiga abielluda. Kui kannatada ei jaksa, vaatad 10 aasta pärast võibolla kadedusega, kuidas su endine mees oma edu kannatlikuma naisega jagab.

Kui lihtsalt keskmise palgaga lihtsat palgatööd tegev tegelane kogu vaba aja tööl veedab, kahtlustaksin armukest.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt oled sa valinud justnimelt sellise mehe endale vabatahtlikult. Enamus asjalikke ja edukaid mehi eeldavad, et lähisuhe ei tohiks takistada karjääritegemist. Nende hinnagul ei ole lähisuhe midagi väärt, kui see nii ahistavaks muutub, et isegi tööd ei jõua enam teha. Tõenäolislet oleksid ise ka vihane, kui mees teataks, et sa pead oma karjääri pooleli jätma, sest tema pluusid vajavad triikimist ja söök moorimist.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha ei kasva ju puu otsas? Eks sellepärast inimesed teevadki tööd. Ühele tuleb see raha natuke lihtsamalt kätte, teisele keerulisemalt. Osadel on suuremad eesmärgid ja pühenduvad rohkem.
Aga oleneb, paljudest asjadest oleneb.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb. on mitmeid töid ja tööaegu, mil keegi ei taha tööd teha aga peab. need kes on valvetes või väljakutses või täidavad tellimusi, esinevad või korraldavad üritusi. kui see sinu puhul nii pole, siis ehk on vaja taguda rauda kuni see on kuum. e ongi vaja keskenduda tööle, et seda käima lükata.
aga võib olla tegu ka väljavabandamisega või töö taha peitu minemisega, et sinuga mitte koos aega veeta.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karta on, et kui mees ikka väga ebanormaalselt kaua töötab, siis tegelikult ta tegeleb seal millegi muuga. Ei jaksa enamik mehi varavalgest hilisõhtuni 7 päeva nädalas tööd murda. Aga normaalsel ajal tööle pühendumisse suhtun hästi, mul ei ole vaja ka sohvakaunistust, kes 24/7 mulle silmadesse vahiks, kätt hoiaks ja mu uskumatut ilu ülistaks. Samas, kui mees oma pere ja naise unarusse jätab, kogu aeg polegi muud kui tööasjad või siis uneaeg, siis see ei ole tõesti mees, kellega harmoonilist pereelu saaks üles ehitada, aga mõned on majandusliku heaolu nimel ka sellise lahendusega rahul.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ka väga sageli, et mu mehele on töö kõige tähtsam. Ta on itimees, oma alal väga hea, teeb pidevalt haltuurasid ja töötab varahommikust hilisõhtuni. Nädalavahetustel ka. Õhtul teeb veel kodus ka tööd. Aga ma ei kurda, sest peale selle, et me hästi elame, võimaldab mehe töö ka rohkem paindlikkust kui minu õpetajatöö. Mitte kunagi pole tal probleemi poole päeva pealt ära tulla, et lastega arsti juurde minna, neile varem lasteaeda järgi minna või muul moel vajadusel kiirelt reageerida. Töö saab tehtud ja pere eest hoolitsetud. Ma tahaks temaga küll rohkem aega veeta, aga elus tuleb teha kompromisse.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 22:38; 18.12 03:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisele küsimusele ei saa üheselt nagunii vastata. Võib olla, et mees ongi töönarkomaan ja ükski naine ei ole talle tööst tähtsam, võib olla on ta lihtsalt kohusetundlik, võib olla hindad sina üldse seda valesti ja nõuad liiga palju jnejnejne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt oled sa valinud justnimelt sellise mehe endale vabatahtlikult.

Pigem jätab teemaalgataja kõige tähtsama rääkimata – et ta EI OLE seda meest vabatahtlikult valinud. Ikka kas pandi vanemate poolt sellisega paari vms…
Kui ta vabatahtlikult oleks sellise mehega koos, siis poleks ju teemat ka teinud, et a`la “olen loll ja valisin omale vale mehe

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 08:52; 16.12 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida teemaalgataja teeb? Kui ilma meheta igav, võiks ka tööle minna. Mõnele inimesele meeldibki tema töö ja ta naudib seda. Rohkem kui oma vissis kaaslast.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt oled sa valinud justnimelt sellise mehe endale vabatahtlikult.

Pigem jätab teemaalgataja kõige tähtsama rääkimata – et ta EI OLE seda meest vabatahtlikult valinud. Ikka kas pandi vanemate poolt sellisega paari vms…

Kui ta vabatahtlikult oleks sellise mehega koos, siis poleks ju teemat ka teinud, et a`la “olen loll ja valisin omale vale mehe

Vabandan aga mul pole nii,Ma leitsi ta ise,Ja kui teile pakkub see rõõmu et saate kellegi tuju enne jõule ära rikkuda siis andke minna!

Head Päeva jätku teile! ????????????

Aga mida teemaalgataja teeb? Kui ilma meheta igav, võiks ka tööle minna. Mõnele inimesele meeldibki tema töö ja ta naudib seda. Rohkem kui oma vissis kaaslast.

Seda vaatan mina mis ma oma eluga teen,Vaata et sul kõikk korras oleks…
Sa ei pea minu pärast muretsema! ????????

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 18:23; 16.12 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mida selle all mõelda. Kui mõeldakse olukorda, kus mees on tööl ning peaaegu terve tööaja siis naine teeb talle kõnesid ja saadab telefoni või sotsiaalmeediasse sõnumeid stiilis “musi mis teed”, “mis arvad kas võiksin selle kleidi osta”, “vaata tibu on esimest korda potu peal istumas”, ning mees nende teemadega töö ajal kuidagi kaasa ei lähe, on see igati normaalne ja seda, et töö on tähtsam, ei saa kuidagi ette heita. Kui aga mehe töö algab kell 8.00 ja lõpeb pea südaööl iga päev ning tegu ei ole vahetusega või nt alustava ettevõtte omanikuga, vaid täiesti tavapärase kontori- või ametnikutööga, siis sellest ma küll aru ei saa.
Sellist pidevat tööl olemist ei heidaks kindlasti ette inimesele, kes on nt loomas enda ettevõtte ning mingi aja peabki palju panustama, kuna mingil hetkel hakkab see ära tasuma ja omanik saab pigem taustale liikuda ning kasumit nautida. Samuti ei saa aru virisemisest teemal “töö on tähtsam” sellistes olukordades, kus mehe töö on hooajalise loomuga (teedeehitus, turismindus vms) ning siis hooajal tuleb sellist etteheidet. Samas selgub, et nt hooajavälisel ajal on mees juba nt kl 14.00 iga päev kodus ja lisaks mõnel päeval üldse ei lähegi tööle ning hooajal tulebki teha nii palju, et oleks raha ka madalhooaja üleelamiseks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav. Siin teemas kiidavad kõik, et on täiesti normaalne, kui mehel töö peaaegu kogu aja ära võtab. Veidi allpool tegin mina teema, ku kirjeldasin, kuidas olen oma “tööhullust” armsamaga 4 kuu vältel vaid mõned korrad nädalas messengeris suhelnud ning kolm korda kohtunud. Ja siis ütlesid kõik, et sellele mehele ma huvi ei paku jne. Vähe vastuolulised on ju kahe sarnase teema kommentaarid…

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 13:48; 16.12 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav. Siin teemas kiidavad kõik, et on täiesti normaalne, kui mehel töö peaaegu kogu aja ära võtab. Veidi allpool tegin mina teema, ku kirjeldasin, kuidas olen oma “tööhullust” armsamaga 4 kuu vältel vaid mõned korrad nädalas messengeris suhelnud ning kolm korda kohtunud. Ja siis ütlesid kõik, et sellele mehele ma huvi ei paku jne. Vähe vastuolulised on ju kahe sarnase teema kommentaarid…

Armsamaga? 3 korda kohtunud…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav. Siin teemas kiidavad kõik, et on täiesti normaalne, kui mehel töö peaaegu kogu aja ära võtab. Veidi allpool tegin mina teema, ku kirjeldasin, kuidas olen oma “tööhullust” armsamaga 4 kuu vältel vaid mõned korrad nädalas messengeris suhelnud ning kolm korda kohtunud. Ja siis ütlesid kõik, et sellele mehele ma huvi ei paku jne. Vähe vastuolulised on ju kahe sarnase teema kommentaarid…

Armsamaga? 3 korda kohtunud…

No minu jaoks ta on maailma armsaim inimene. Ma armun harva, aga kui see juhtub, siis väga sügavalt.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 13:48; 16.12 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armsamaga? 3 korda kohtunud…

See on mingi perekooli ohmuke.
Keegi peab ju olema…

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 08:52; 16.12 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis ütlesid kõik, et sellele mehele ma huvi ei paku jne.

No aga ongi ju nii? Osadel siin on mees (kes sõltumata pikast tööpäevast millalgi siiski ööseks koju laekub) ja sinul on mingi tuttav meesterahvas, kel pole aega sinuga messengeriski rääkida. Vahet märkad? Või arvad, et kõik eelkommenteerinud on mingid varase staadiumi kurameerijad?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 18:28; 16.12 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ongi hea kui on töökas mees ja asjatult ei lobise. Mul oli kord mees, kes ise oli töötu ja alati kui minul tööaeg, helistas tühja jutuga mulle ja lihtsalt muljetas. Lihtsalt selleks, et rääkida. Töö muidugi pole mulle elus tähtsaim, kuid tookord oli küll maru tüütu tunne. Töö on töö ja suhe on suhe ja kusagil on ka hall-ala.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen oma “tööhullust” armsamaga 4 kuu vältel vaid mõned korrad nädalas messengeris suhelnud ning kolm korda kohtunud

Minu abikaasa tegi ka siis palju tööd, kui me kohtusime, ometi lobisesime me esimesed nädalad peaaegu lakkamatult messengeris ja kohtusime väga tihti. Ka nüüd vastab ta mulle töö ajal väga kiirelt, kui just mingi koosolek ei ole. Ning tõepoolest, nagu siin vastati, ta tuleb õhtul koju ja isegi, kui ta siin tööd edasi teeb, leiab ta suhtlemiseks ikka aega.

Ma saan aru, et ta on sulle maailma armsaim inimene, aga suhtlemine on ju suhte alus ja kui pole suhtlemist, pole suhet ka.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 22:38; 18.12 03:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks tema töö tähtsam kui mina?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.