Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal saite teada kurvalt lõppenud rasedusest?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Millal saite teada kurvalt lõppenud rasedusest?

Postitas:

Küsimus nendele, kes on saanud teada hilisemas staafiumis peetumisest või kellel on olnud katkemine. Millal see oli?
Saan aru, et kuni 12 nädalani ehk oscar testini on see kõige ohtlikum aeg, aga peale seda? Kui palju on siin neid, kellel on kurvalt lõppenud rasedus ka peale Oscarit?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain sünnitusel teada. Tähtajani oli 1,5 kuud aega, kui öösel algas ootamatult sünnitegevus (veed tulid ära, tekkisid regulaarsed kõhuvalud). Kiirustasin muidugi haiglasse, vastuvõtus valmistuti juba sünnituseks, aga KTG-d tehes avastati, et lootel puuduvad südamelöögid. Sündiski surnuna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 11:17; 27.09 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui jube teema, mul endal ka varasemaid katkemisi mitu tükki olnud, nüüd olen II trimestris. Katkemine on üks jube üleelamine. Kas viimane kägu võiks öelda, kas või kui kaua ta loote liigutusi enne sünnitust veel tundis? Et ma teaksin ise valvel olla. selles vanuses peaks saama ju lapse veel päästa minu teada. Ja minu kaastunne kurvalt lõppenud sünnitajale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 11:33; 04.10 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli synnitus esile 24.nädalal. Pisike ei elanud seda kahjuks yle- kopsud. Pyyti kyll synnitegevust peatada, kuid varahommikul tuli ikka ära. Hiljem öeldi et terve poisslaps. Synnitus tuli esile, sest olin mingi viiruse kylge saanud. Symptomeid viirusest mul kyll ei olnud.
Samal ajal läks mul tuttav tavalisse kontrolli ja sydametööd kahjuks ei leitud. P6hjust mina ei tea kahjuks. Tuttaval oli umbes 20-22 nädal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.09 11:41; 26.09 21:38; 26.09 23:27; 27.09 08:48; 27.09 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti ei saa aru, miks seda teemat siia vaja oli? Pole ju vaja …..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis siin foorumis räägitakse ainult headest asjadest?
Inimene kysis, mina vastasin.
Noh tegelikult tahtsin esimesena kysida, miks teemaalgataja end traumeerida tahab..
Välismaa foorumites on oma teema neile, kes raseduse kaotanud, perekoolis seda ju ei ole.
Samamoodi nagu räägitakse peetumisest “rasestumise” teema all, v6ib ka sellest siin rääkida

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.09 11:41; 26.09 21:38; 26.09 23:27; 27.09 08:48; 27.09 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi see teema on paraku nii mõnegi jaoks osa lapseootusest, mitte otseslt rasestumisest, olen ma nõus, et rasestumise alamfoorumis oleks see ehk lihtsam lugemine, kuna seal on neid mureteemasid niigi rohkem. Neid hirme, muresid ja pingeid jagub üheksa kuu jooksul niigi ja teiste kurvad lood ei aita nende leevendamisele kuidagi kaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 21:51; 27.09 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

V6iks siiski eraldi alateema olla (nagu on rasestumine, ootus, synnitus), kus inimesed saaksid sydant puistata, yksteist toetada jne.
Kui teema ei meeldi, ei pea ju lugema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.09 11:41; 26.09 21:38; 26.09 23:27; 27.09 08:48; 27.09 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis peaks kõik mured sinna alateemasse kolima? Ka need, mis tekivad siis kui 3a triipe ei tule?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 21:51; 27.09 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See välismaa foorum, kus mina olen, seal 2 alateemat neile kes kaotanud. Yks neile kes kaotanud enne 12.nädalat, teine neile, kes peale. Et siis rasedad saaksid ainult “häid” asju lugeda.
Ja kusjuures neile, kes yle aasta proovinud, neile on ka oma teema. See vist läheks liiga suureks, Eesti kohta ma m6tlen?
Kyll tulevad ka sinu triibud. Mina olen raseduse kaotuse/peetumise yle elanud 5.korral 10 aasta jooksul (ei jää rasedaks), nyyd olen taas rase ja loodan, et seekord saan emaks l6puks ometi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.09 11:41; 26.09 21:38; 26.09 23:27; 27.09 08:48; 27.09 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti ei saa aru, miks seda teemat siia vaja oli? Pole ju vaja …..

Teemaalgataja küsis – ja sai ausad vastused. Milles asi? Vastused ei meeldi või? Jah, kõik rasedused ei lõpe õnnelikult ka peale Oscarit. II-III trimestril kaotab 100st rasedast 2 ikkagi lapse, st õnnelikult lõppeb u 98% rasedustest (I trimestril on katkemiste % muidugi suurem).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 11:17; 27.09 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealkiri on ju täiesti selge ja võtab kogu teema kokku. See, kes lugeda ei taha, see lihtsalt ei avagi teemat. Loogiline mu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealkiri on ju täiesti selge ja võtab kogu teema kokku. See, kes lugeda ei taha, see lihtsalt ei avagi teemat. Loogiline mu meelest.

Õige!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.09 11:41; 26.09 21:38; 26.09 23:27; 27.09 08:48; 27.09 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti ei saa aru, miks seda teemat siia vaja oli? Pole ju vaja …..

ikka vaid flowers and bees, bees and flowers.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul alles kuu tagasi peetus rasedus päev enne oscarit, ehk siis 2 p üle 12nda nädala oli. Põhjust ei teata, last lahangule ei saadetud.
Kusjuures selle päeva õhtul mõtlesin, et miskit nagu jama. Ei leidnud tema südametööd doppleriga(kuigi eelnevad päevad nädala jagu olin leidnud), aga emosse ei läinud kuna järgmine hommik nagunii oli ju KV.
See oli minu ühtkokku 5 peetunud rasedus, millele otsest põhjendust leitud pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul alles kuu tagasi peetus rasedus päev enne oscarit, ehk siis 2 p üle 12nda nädala oli. Põhjust ei teata, last lahangule ei saadetud.
Kusjuures selle päeva õhtul mõtlesin, et miskit nagu jama. Ei leidnud tema südametööd doppleriga(kuigi eelnevad päevad nädala jagu olin leidnud), aga emosse ei läinud kuna järgmine hommik nagunii oli ju KV.
See oli minu ühtkokku 5 peetunud rasedus, millele otsest põhjendust leitud pole.

Kurb kuulda, oled vapper. Kahju et nad põhjust ei suuda leida või otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain sünnitusel teada. Tähtajani oli 1,5 kuud aega, kui öösel algas ootamatult sünnitegevus (veed tulid ära, tekkisid regulaarsed kõhuvalud). Kiirustasin muidugi haiglasse, vastuvõtus valmistuti juba sünnituseks, aga KTG-d tehes avastati, et lootel puuduvad südamelöögid. Sündiski surnuna.

Kas mäletad veel, kuidas loote liigutustega enne sünnitegevuse algust oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 11:33; 04.10 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peetus üks rasedus peale KV uuringut. Avastati 15ndal nädalal ja loode vastas siis 12+5 suurusele. Ei teata miks. Sellises suuruses ei uurita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal saite teada kurvalt lõppenud rasedusest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.