Esileht Väikelaps millal uuesti lasteaeda?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: millal uuesti lasteaeda?

Postitas:

lapsel oli 6 päeva palavik – esimesed 4 kõrge ja ülejäänud kaks max ca 37,5. arst ütles neljandal päeval, et kurk on punane, aga midagi muud ei olnud, ei köha ega nohu. kui kauaks peaks teie arvates laps veel pärast palaviku alanemist lasteaiast koju jääma? kas näiteks veel 6 päeva?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kauaks, kui ta sulle endale tundub, et on juba täiesti terve, ei vaevle nohu-köha käes ega pole ka väsinud ega isutu. Kas see võtab aega 2 või 6 päeva, näed oma lapse pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see oleneb jah lapsest. Tõbist last ei tohi kindlasti aeda saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga küsi arstilt? Kui mul lastel selline haigus, et juba arstile lähen, sisi alati küsin ka lasteaia kohta. No näiteks oli lapsel silm kergelt põletikune, arst näha ei tahtnud kohe vaid määras telefoni teel tilgad, palavikku polnud, aga kohe küsisin ka arstilt, et millal lasteaeda (hoolduslehte vaja ei läinud). Ei hakka ise oletama.

Kui sul on hooldusleht, siis aga on ju selge, et hoolduslehe lõpetab arst. siis kui sulel tundub,e t laps on terve, helistad arstile ja pead nõu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil hoius – 24h pärast palaviku lõppu võib tulla lasteaeda, eeldusel et lapse enesetunne on hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil hoius – 24h pärast palaviku lõppu võib tulla lasteaeda, eeldusel et lapse enesetunne on hea.

Mul on ainult soome lasteaiaga kogemus aga siin alati arstid on öelnud, et peale haigust peab olema vähemalt 1 palavikuvaba päev ja siis võib viia, eeldusel, et lapse enesetunne on samuti hea. Kuna ma ise olen kodune siis olen peale haigust last kodus hoidnud umbes 2 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps millal uuesti lasteaeda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.