Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mille eest raha küsite

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Mille eest raha küsite

Postitas:
Kägu

Meenub korteri üürimise lugu. Korteriomanik töötas maksuametis ja teadis ka kõiki maksuseadusi. Üüriraha tahtis mustalt. Mustale üürile oli oma hind. Ametlikule üürile nõudis raha juurde. Et võin öelda küll, et olen toetanud musta majandust. Teiseks, salongides on kaks hinda, on kviitungihind ja on ilma kviitungita hind. Kas teie olete ka musta majandust sponsoreerinud?

Usun, et 80% üürijatest ja iluteenuste tarbijatest toetab musra majandust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole kivide hinnast õrna aimugi, aga kui ma nende paigaldusega tegeleks, siis ma eeldaksin küll, et kui ma nad ka tasuta paigutan, siis kivikesi ise ma ometi oma raha eest ostma ei pea.

Kivid kivideks, kuid miks anda näiteks terviseteemas tasuta nõu, mõni teeb lausa tasuta toitumisnõustamist.

Suur osa nendest nõuannetest on totaalne jama ja inimese enda väljamõeldis. Kes peaks niisuguse asja eest maksma?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kes sõpru tasuta aitab, ehkki see võtab mult sageli üsna palju (une)tunde. Tegemist siis n.ö mõttetegevusega, mis võtab küll aega, aga ei kuluta raha.

Kui oskaksin pakkuda teenust, mille osutamiseks olen pidanud ise raha välja käima (kasvõi teemaalgatuses mainitud küünekivikeste ostmine), siis materjali raha küsiksin tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mille eest raha küsite