Esileht Ilu ja tervis Millele võiks viidata?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Millele võiks viidata?

Postitas:

Head lollakad vastajad siin. Inimesel on probleem, et suvalisel hetkel hakkab paha ja käod kraaksuvad kehakaalu süvaanalüüsi teha. Ma saan aru, et te olete ise kõik kas praegused või endised toidusõltlased ja siis on kaal pidev kinnisidee, ka võõraste inimeste ampsud vaja üle lugeda. Minge sööge kõht ükskord täis, saate rahu natuke.

Sul, teemaalgataja, on päris kindlasti vaja raua taset kontrollida. 99% kindel, et see on katastrofaalselt madal. Pärast rasedust eriti tõenäoline. Mine perearstile ja räägi, et kõndida ei jaksa. Kärutamine siin mõne meelest ei olevat trenn, siis on ju asi veel hullem, tal hakkab juba lihtsalt kõndides paha. Kloppiv süda ja vähene võhm viitavad kindlalt rauapuudusele.
Teine asi on, et kui lõpeb iivelduse ja peavaluga, siis võib olla auraga migreen. Need on selliseid, et enne hoo algust läheb olemine väga imelikuks. Staažikad migreenikud saavad selle järgi aru, et hoog tulemas on ja laksavad tableti sisse, kui õigel ajal jaole saad, on lootust hoost pääseda.
Nutikella vererõhunäit päris kindlasti ei ole usaldusväärne, nii et sellega väga ei arvestaks. Rõhku ei mõõdeta kuskil käigu pealt kättpidi käru küljes. Kui tahad tõesti kontrollida, siis osta normaalne vererõhuaparaat ja loe kasutusjuhendist, kuidas õigesti mõõta.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 16:26; 10.07 18:10; 10.07 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head lollakad vastajad siin. Inimesel on probleem, et suvalisel hetkel hakkab paha ja käod kraaksuvad kehakaalu süvaanalüüsi teha. Ma saan aru, et te olete ise kõik kas praegused või endised toidusõltlased ja siis on kaal pidev kinnisidee, ka võõraste inimeste ampsud vaja üle lugeda. Minge sööge kõht ükskord täis, saate rahu natuke.

Sul, teemaalgataja, on päris kindlasti vaja raua taset kontrollida. 99% kindel, et see on katastrofaalselt madal. Pärast rasedust eriti tõenäoline. Mine perearstile ja räägi, et kõndida ei jaksa. Kärutamine siin mõne meelest ei olevat trenn, siis on ju asi veel hullem, tal hakkab juba lihtsalt kõndides paha. Kloppiv süda ja vähene võhm viitavad kindlalt rauapuudusele.

Teine asi on, et kui lõpeb iivelduse ja peavaluga, siis võib olla auraga migreen. Need on selliseid, et enne hoo algust läheb olemine väga imelikuks. Staažikad migreenikud saavad selle järgi aru, et hoog tulemas on ja laksavad tableti sisse, kui õigel ajal jaole saad, on lootust hoost pääseda.

Nutikella vererõhunäit päris kindlasti ei ole usaldusväärne, nii et sellega väga ei arvestaks. Rõhku ei mõõdeta kuskil käigu pealt kättpidi käru küljes. Kui tahad tõesti kontrollida, siis osta normaalne vererõhuaparaat ja loe kasutusjuhendist, kuidas õigesti mõõta.

TA on kindlasti mitmeid asju valesti, sh võimalik et ka “raud”. “Rauapuudus” ei tekita siiski tavaliselt iiveldust ja hemo peab ikka väga madal olema, et pilti tasku panna.
Mis see “raud” sinu arust on, tarkpea? Hemoglobiin või ferritiin?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.07 17:10; 09.07 17:33; 09.07 18:02; 10.07 07:32; 10.07 08:35; 10.07 17:52; 10.07 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulle ikka ei anna rahu, et kaalu kallal norida ei saa, jah?
Rauavaegus tekitab muideks peavalusid, peavaludega kaasneb väga tihti iiveldus. Ei tasu jutumärkidega keksida, rauapuudus on tõsine terviseprobleem.
Seda, mis raud on ja mis rolli see inimese organismis täidab, ma küll sulle siin seletama hakata ei jõua, küllap leiad interneti abiga ise vastuse.
Sinu kommi- ja jogurtijuttude taustal olen mina tõepoolest tarkpea.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 16:26; 10.07 18:10; 10.07 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Rauda on kontrollitud, normis on ja Hb samuti. Rauda võiks ehk tõesti rohkem olla, aga rauavaegust ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.07 15:59; 09.07 16:49; 09.07 17:13; 09.07 17:35; 09.07 17:45; 09.07 18:46; 09.07 20:26; 09.07 22:35; 10.07 08:49; 10.07 10:21; 10.07 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulle ikka ei anna rahu, et kaalu kallal norida ei saa, jah?

Rauavaegus tekitab muideks peavalusid, peavaludega kaasneb väga tihti iiveldus. Ei tasu jutumärkidega keksida, rauapuudus on tõsine terviseprobleem.

Seda, mis raud on ja mis rolli see inimese organismis täidab, ma küll sulle siin seletama hakata ei jõua, küllap leiad interneti abiga ise vastuse.

Sinu kommi- ja jogurtijuttude taustal olen mina tõepoolest tarkpea.

Kuna TA vastas ise küsimusele, siis loll oled hetkel vaid sina.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.07 17:10; 09.07 17:33; 09.07 18:02; 10.07 07:32; 10.07 08:35; 10.07 17:52; 10.07 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teemaalgataja imetab või on selle hiljuti lõpetanud, äkki hakkas kasutama hormonaalseid rasestumisvastaseid vahendeid? Need tegurid võivad “müstiliselt” kaalu tõsta küll, isegi siis kui palju liikuda ja lahjas supist toituda:( Samuti võivad hormonaalsed muutused põhjustada erinevaid kehalisi vaevuseid.

Ei imeta ja ei kasuta ka rasedusvastaseid hormoone, aga meenub, et sain 2 aastat tagasi Kenalog süsti kaela. Huvitav, kas sellest ei või olla? Just 2 aasta jooksul on ka kaal veidralt ja järsult tõusnud, mida varem ei olnud. See süst ei jää ainukeseks paraku, neid tuleb veel.

Väga tõenäoline, et sinna ongi koer maetud. Loe antud ravimi infolehte, seal on kõrvaltoimete sees toodud nii kaalutõus, peavalud, pearinglus kui ka kõrge vererõhk. Konsulteeri oma raviarstiga selles osas. Hormonaalset kaalutõusu on ääretult raske pidurdada või siis tagasi keerata.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 07:19; 10.07 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna TA vastas ise küsimusele, siis loll oled hetkel vaid sina.

Sinuga võrreldes siiski endiselt tarkpea. Mina pakkusin välja tõelise võimaliku probleemi põhjuse. Sina vaatasid guuglist mingi jogurti kaloreid ja näägutasid teemaalgataja kaalu kallal. Pane nüüd suukene kinni ja ära sega rohkem targemate inimeste jutule vahele.

Kui su rauataset kontrolliti hiljuti, st pärast sünnitust ja imetamise lõppu, siis on tõenäoliselt ok. Kui see aga oli millalgi varem, siis tasuks üle kontrollida. Rasedus ja imetamine tõmbavad organismi üsna tühjaks.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 16:26; 10.07 18:10; 10.07 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu perearsti poole oma murega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene kirjutas, et tal maohaigus. No see kõik ikka arsti teema, mitte perekooli diagnoosida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Ilu ja tervis Millele võiks viidata?