Esileht Pereelu ja suhted Millest?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Millest?

Postitas:

+

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.12 18:24; 29.12 18:40; 29.12 19:01; 29.12 19:41; 29.12 19:43; 29.12 20:53; 29.12 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis ikka niiväga ei armasta, kui pole oma püsipartnerist ikka veel lahku läinud. Pakuks pigem seksihuvi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 18:31; 29.12 18:44; 29.12 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

+1

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.12 18:24; 29.12 18:40; 29.12 19:01; 29.12 19:41; 29.12 19:43; 29.12 20:53; 29.12 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta selline korralikum neiu, kes väheste kogemustega ka,et voodisse jõuda võttis ikka pikalt aega.

Väga korralik neiu jah, kellel on oma mees ja siis peab veel armukest. No hea seegi, et voodisse saamine võttis pikemalt aega, muidu oleks ju puhta lits. Kas mõnda vaba naist ei ole mõelnud sebida?

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 18:31; 29.12 18:44; 29.12 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene armastab, lõpetab ta eelmise suhte ja teeb suhte armastatud inimesega ametlikuks. Kui inimene ei lõpeta oma eelmist suhte, on eesmärgiks ainult vaheldus ja seks.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta selline korralikum neiu, kes väheste kogemustega ka,et voodisse jõuda võttis ikka pikalt aega.

Väga korralik neiu jah, kellel on oma mees ja siis peab veel armukest. No hea seegi, et voodisse saamine võttis pikemalt aega, muidu oleks ju puhta lits. Kas mõnda vaba naist ei ole mõelnud sebida?

🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

L

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.12 18:24; 29.12 18:40; 29.12 19:01; 29.12 19:41; 29.12 19:43; 29.12 20:53; 29.12 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean teda pea 10a ja võin kindel olla, et ta ei ole litsakas. Lisaks on ta olnud oma mehega juba 12 koos, meie sebinud viimased 5 aastat vahelduva eduga,eks see sellest alguse saigi, et kodune elu nadi,aga ta on korralike elukommetega naine, mõlemi jaoks esimene libastumine.

Aga kui teil ühine arusaam, et lapsed tuleks kummalgi oma kodus üles kasvatada, aga nullilähedase seksuaaleluga leppida ei taha, siis on kõik ju hästi – miks seda armastust veel asjasse segada? See teeks nagunii kõik ainult keerulisemaks, siis ikka tekib soov pere jätta ja uut elu alustada. Las olla nii nagu on – paistab, et kõik on rahul? On peresid, kus suisa kokku lepitud omavahel, et seksi võib seda suuremas mahus vajav pool otsida ka mujalt, tingimusel, et seda avalikult ei tehta – ja elatakse perena täies üksmeeles ja õnnelikult. Kust see armastusemure? Ego ei lase leppida sellega, et ka naisel võib olla oma kodus puudu just seesama, mis sinulgi, ilma et oleks armunud ja õhkaks kuu poole üksildastel õhtutel?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille järgi olete aru saanud, kas armuke armastab teid või tahab lihtsalt vaid seksi?

No kui te isegi ei seksi iga kord, siis ju ta ainult seksi ikka ei taha. Aga seda, kas armastab, ongi raske öelda, armunud inimene on väheke nagu puuga pähe saanud, käitub omandihimuliselt vahel, tahab koos kogu aeg olla, vahel itsitab hüsteeriliselt, aga see on muidugi värske suhte puhul nii, mitte pärast viieaastast voodielu. Üldiselt on nii, et tundeid saab teeselda ja ega sa 100% ei teagi, mida teine tunneb. Pealegi tunded ka vahelduvad, mõnel hetkel armastad, teisel hetkel on süda viha täis. Kuigi võib muidugi öelda, et see polnud siis tõeline armastus, mis niimoodi vaheldub, aga eks seda tõelist ole veel eriti vähe.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean teda pea 10a ja võin kindel olla, et ta ei ole litsakas. Lisaks on ta olnud oma mehega juba 12 koos, meie sebinud viimased 5 aastat vahelduva eduga,eks see sellest alguse saigi, et kodune elu nadi,aga ta on korralike elukommetega naine, mõlemi jaoks esimene libastumine.

Kui nii korralik naine ja kõik nii tore, milles siis probleem üldse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 18:31; 29.12 18:44; 29.12 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidiselt paljudele arvajatele, saan sinust ja temast aru. Elu pole must-valge. Usun, et tunded teil mõlemal olemas, aga et asja mitte veel keerulisemaks ajada, on targem sellest mitte rääkida. Olen ise samas seisus, meil küll mõlemal muud probleemid oma abieludes, aga ma ei näe ka hetkel, et hakkan lapsi mitme kodu vahel solgutama. Eks aeg näitab, mis saab, aga mingil hetkel tuleks sellest rääkida, et mis saab – see kahe kodu ballaad ei saa ju igavesti kesta. Mina ka ei arvanud, et minu elus võiks midagi sellist juhtuda, vaatasin sellistele suhetele alati viltu ja arvasin, et lahutus ei ole võimalus. Elul on kombeks meid proovile panna kõige rohkem seal, kus teisi kõige rohkem hukka mõistame.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 19:19; 29.12 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis neiu, kui juba 12 aastat kooselu ja 5 aastat sinuga kõrvale hüppanud.
näha, et on sulle hinge pugenud ja oled nüüd upakil. viis aastat on parajalt pikk, et aru saada, see armuke vajab sinult üksnes meelelahutust. nii on, nii jääb.
edu järgmiste armukeste sebimisel.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis ikka niiväga ei armasta, kui pole oma püsipartnerist ikka veel lahku läinud. Pakuks pigem seksihuvi.

Kumbki ei taha partnerist lahku minna,lapsed tuleks oma kodus üles kasvatada,aga kodune seksuaalelu nullilähedale meil mõlemil.

Lihtsalt huvitab, kuidas saaksin aimata kas ta tegelikult ka midagi suuremat tunneb,küsida ei taha, kuigi räägime vabalt kogu maalima teemadel, viilin sellest kõrvale.

Ükskord ütles ta, et seks pole kõige tähtsam ja ega me alati ei seksigi, vaid niisana veedame aega(suudleme ikka aga seksini ei pruugi jõuda, mina peale ei suru).

Ta selline korralikum neiu, kes väheste kogemustega ka,et voodisse jõuda võttis ikka pikalt aega.

On lapsed ja siis on neiu?
Aga muidu…
Lähedusevajadus. Lähedus ei võrdu alati seksiga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

,

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.12 18:24; 29.12 18:40; 29.12 19:01; 29.12 19:41; 29.12 19:43; 29.12 20:53; 29.12 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis ikka niiväga ei armasta, kui pole oma püsipartnerist ikka veel lahku läinud. Pakuks pigem seksihuvi.

Kumbki ei taha partnerist lahku minna,lapsed tuleks oma kodus üles kasvatada,aga kodune seksuaalelu nullilähedale meil mõlemil.

Lihtsalt huvitab, kuidas saaksin aimata kas ta tegelikult ka midagi suuremat tunneb,küsida ei taha, kuigi räägime vabalt kogu maalima teemadel, viilin sellest kõrvale.

Ükskord ütles ta, et seks pole kõige tähtsam ja ega me alati ei seksigi, vaid niisana veedame aega(suudleme ikka aga seksini ei pruugi jõuda, mina peale ei suru).

Ta selline korralikum neiu, kes väheste kogemustega ka,et voodisse jõuda võttis ikka pikalt aega.

On lapsed ja siis on neiu?

Aga muidu…

Lähedusevajadus. Lähedus ei võrdu alati seksiga.

Aga 5 aastat samalt inimeselt seda lähedust otsida…kui lähemal on palju põnevamat, äkki?
See seab asjale küsimuse miks siis minuga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.12 18:24; 29.12 18:40; 29.12 19:01; 29.12 19:41; 29.12 19:43; 29.12 20:53; 29.12 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et armastab, see ei kestaks lihtsalt seksi pärast 5 aastat. Aga kuna te ei taha kodusid lõhkuda, kuni lapsed väikesed, siis parem ei tõsta seda teemat lauale. Sul pole vaja küsida. 🙂

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 19:19; 29.12 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis ikka niiväga ei armasta, kui pole oma püsipartnerist ikka veel lahku läinud. Pakuks pigem seksihuvi.

Kumbki ei taha partnerist lahku minna,lapsed tuleks oma kodus üles kasvatada,aga kodune seksuaalelu nullilähedale meil mõlemil.

Lihtsalt huvitab, kuidas saaksin aimata kas ta tegelikult ka midagi suuremat tunneb,küsida ei taha, kuigi räägime vabalt kogu maalima teemadel, viilin sellest kõrvale.

Ükskord ütles ta, et seks pole kõige tähtsam ja ega me alati ei seksigi, vaid niisana veedame aega(suudleme ikka aga seksini ei pruugi jõuda, mina peale ei suru).

Ta selline korralikum neiu, kes väheste kogemustega ka,et voodisse jõuda võttis ikka pikalt aega.

Täiesti ajuvaba jutt ju…algul ütled, et kohtute ca korra kuus, siis, et mõlemal on seksipuudus kodus ja siin nüüd, et…ega te alati seksigi???
Siis kui seda ainukest korda kuus kah ei seksi, siis see seks sinuga on ju ka null???

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.12 18:24; 29.12 18:40; 29.12 19:01; 29.12 19:41; 29.12 19:43; 29.12 20:53; 29.12 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nii kaua oma abikaasasid ja pereliikmeid petta ja lollitada, siis peab ikka psüühiliselt piisavalt ego ja empaatiavõimetu olema, et suuta nii palju aastaid rahus uinuda, kodustele silma vaadata ja kodustele udu ajada.
Ja inimesed ise suudavad veel tundeid tunda, selliste süümekate juures?
Korralikud? Mitte igad mõttes. Mingit hirmu polegi?
Vist liiga head abikaasad on teil. Kui oleks vähe äkilisemad ja võimukamad inimesed, kellest oleks teada, et mis juhtuda võib, kui see välja tuleb, siis nii ei tehtaks, siis mindaks minema.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui ongi liba?
Õhtusse võib ikka vürtsi luua, siin ju iga teine teema puhas kamarajura.
Jah, tegelikult mul polegi kedagi,olen üksik kibestunud keskealine.
Iga teine kommentaar solvav ka, aga sii ju vaid naised koos kui ma nyyd ei eksi.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.12 18:24; 29.12 18:40; 29.12 19:01; 29.12 19:41; 29.12 19:43; 29.12 20:53; 29.12 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega ta sulle seda kunagi ütlema ei hakka, aga aus vastus on, et oma mees on rikkam JA tasakaalukam. Sina oled põnev, aga ainult põnevusega argipäevas ära ei ela. Ainult armastusega samuti mitte, seega see küsimus ei kuulu eluvalikute otsustamise juurde tegelikult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle selline teema.
Asi, mis tegi minu eksmehest erilise s..apea, oli see, et ta pere kõrvalt nii pikalt teist suhet pidas. Ja, oo, eitas seda veel vihaselt. Ja noh. Kodu muutus tema jaoks kõige mõttetumaks kohaks. Lapsed olid jalus ees. Üldse oli kogu elu rist ja viletsus. Ma olen üsna arukas naine – ma poleks hakanud nõusid loopima või ulguma. Ma olen seda tüüpi, kes tahab otsekohesust ja ausust. Ma ei kannata, kui teist inimest ära kasutatakse. A la, et kas sa mu trenniriideid polegi ära pesnud, ja miks laste mänguasjad vedelevad – ja kas juba süüa ei saagi.

Kui sul on oma naisest kõrini, siis ütle talle seda viisakalt ja tasakaalukalt.
“Tead, Mari! Ma olen mõelnud ja tunnen, et meil sinuga ei klapi eriti. Et meil see pereelu vist igavesti ei kesta, sest ma tunnen, et mul pole tundeid. Ma ei oska midagi arukat ka välja pakkuda – aga ma saan vähemalt laste kasvatamisse panustada võrdväärselt. Näiteks teeme äkki nii, et võtan nädalavahetusel lapsed ja veedan nendega aega. Saad sina puhata ja ehk mõne toreda inimesega tutvuda! Ja üldse, ma see nädal viin nad ise lasteaeda ja teen söögid ja pesen pesud. Ja poes käin ka – mis seal vaja oligi – sukkpüksid ja uued talvepüksid? Võiksime üldse kõik kohustused juba nüüd võrdväärselt ära jagada, siis pärast juba nagu rutiin sees”

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Millest?