Esileht Ilu ja tervis Milline kóige tôhusam valuvaigisti ?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Milline kóige tôhusam valuvaigisti ?

Postitas:

Milline neist kõige paremini aitab hambavalu vastu,kas ibumetin,Nurofen või mingi muu ?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

emos soovitati hambavalu vastu ibumaxi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

morfiin pidi suht tõhus olema…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2tbl ibuprofeeni + 2tbl paratsetamooli korraga

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik mainitud ravimid on ibuprofeen, toimivad kõik ühtmoodi. Ma pigem kombineeriks ibuprofeeni ja pratsetamooli, sõltuvalt su kaasuvatest haigustest ja allergiatest. Mina olen võtnud jubeda hambavalu korral 600 mg x 3 ibuprofeeni ja paratsetamooli 1gr x 3, 2- tunniste vahedega (st üks kord paratsetamooli, järgmine kord ibuprofeeni).

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dolmen

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nalgesin, põletikuvastane ka

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Solpadeiin.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kunagi sai sel juhul panna killuke analgiini valutava hamba auku või kui auku pole, siis hamba kõrvale. aga see rohi keelati vist EL tulekuga ära.
tulemuselt järgmine on tükike kergelt purustatud nelki (köögist, maitseainete topsist) samasse kohta samal otstarbel.

ükski paratsetamool ega ibuprofeen pole mul küll hambavalule mõjunud.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Surm.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hambavalu vastu ibuprofeen kindlasti. see on kõige tõhusam. võid proovida kõiki ibukaid. sopladeine on ka päris hea. paratsetamool ei aita õige hambavalu korral miskit.
kui väga hull valu, siis võtta mõlemat koos.
aga kui enam ei aita, siis ei aita midagi. sel juhul ainult hambaarst.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind on kõige tõhusamalt aidanud Co-Codamol.

Kiiret parenemist!

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Co-codamol ja ibu vaheldumisi, co-codamol on kodeiiniga tuunitud paratsetamool.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambavalu vastu ei aita põhimõtteliselt mitte miski kui vaid hambaarst, kes põletiku lahti puurib ja ära loputab. Vähemalt minu kogemus on olnud selline.

Suuõõne operatsiooni järel mõjus kõige paremini Dolmen.

Koos võib kombineerida ibuprofeeni (Ibumetin, Ibumax jne) ja paracetamooli (Paramax nt) maksimaalseid annuseid.

Efekti võivad anda veel ka Co-codamol ja Solpadein.

Palun loe alati, mis on kirjas ravimikarbil ja ära ületa ööpäevaseid annuseid (kirjas infolehes, mis on leitav Ravimiinfo.ee lehelt kui oled karbi sisu kaotanud! Juhis: üks talbett üht ja teine teist on väga eksitav info, sest näiteks ibuprofeeni ja paracetamoli tehakse eri kanguses. Oluline on jälgida toimeainet milligrammides, mis peaks olema kirjas nii karbil kui ka tabletiblistril.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ketoprofen, mis on ka dolmeni toimeaine

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline neist kõige paremini aitab hambavalu vastu,kas ibumetin,Nurofen või mingi muu ?

Löökaannusega ibumetiin – 800 mg korraga.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 19:06; 19.05 19:09; 21.05 10:56; 21.05 10:59; 23.05 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 19:06; 19.05 19:09; 21.05 10:56; 21.05 10:59; 23.05 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära kuula kägusid, kes kirjutavad, et kombineeri ibuprofeni ja ibumaxi.. toimeaine sama, firma erinev, kui võtad topelt neid, siis edu sinu maksale.

Aga soovitaks nii, et 3×600 mg ibumentini või 2×100 ketonaali, need on sama ravimirühma ravimid, topelt ära võta.
Ja lisaks 500mg paratsetamooli ja 500mg paratsetamooli kodeiiniga.

Selline kombo peaks valu ära võtma või vähemalt leevendama 🙂

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult oleneb see ikka inimesest. Mõnele mõjub üks valuvaigisti tõhusamalt ja mõnest pole mingit kasu. Üledoseerimine ei anna efekti ja valu ei vaibu ka siis kui liiga palju korraga võtta, pole mõtet pidevalt juurde süüa. Paratsetamool on valuvaigistina üldse ülehinnatud, tegelikult on ta päris nõrga valuvaigistava toimega ja mõjub nõrgale valule.
Mina hindan tõsise valu puhul enda jaoks parimaks ibuprofeeni ja diklofenakki(Voltaren 8 mg). Solpadein ei mõju mulle üldse, paratsetamool veel vähem.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult oleneb see ikka inimesest. Mõnele mõjub üks valuvaigisti tõhusamalt ja mõnest pole mingit kasu. Üledoseerimine ei anna efekti ja valu ei vaibu ka siis kui liiga palju korraga võtta, pole mõtet pidevalt juurde süüa. Paratsetamool on valuvaigistina üldse ülehinnatud, tegelikult on ta päris nõrga valuvaigistava toimega ja mõjub nõrgale valule.

Mina hindan tõsise valu puhul enda jaoks parimaks ibuprofeeni ja diklofenakki(Voltaren 8 mg). Solpadein ei mõju mulle üldse, paratsetamool veel vähem.

Solpadeini toimeaineks on paratsetamool 🙂

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 19:06; 19.05 19:09; 21.05 10:56; 21.05 10:59; 23.05 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambavalu puhul tasub tegelikult ühte sellist asja veel teha – metronidazool on väga laia toimespektriga ja mõjub hambapõletike korral hästi – ei aja udu, endale on seda hambaarst soovitanud ja kombineerituna ibumetiiniga tõepoolest sai valust ja põletikust lahti.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 19:06; 19.05 19:09; 21.05 10:56; 21.05 10:59; 23.05 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodeiin. Mul on retseptiga Pancodi. See on tõhus aga sõltuvust tekitav.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jälle mõjub hästi Solpadein, aga ikka see, milles on kodeiin sees. Varem tarvitasin ibusid, aga pärast lapse sündi on keha vist muutunud, ei mõju enam nii väga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 08:36; 28.05 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paratsetamoolipõhistest on Panadol aidanud mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jälle mõjub hästi Solpadein, aga ikka see, milles on kodeiin sees. Varem tarvitasin ibusid, aga pärast lapse sündi on keha vist muutunud, ei mõju enam nii väga.

Solpadein on ravimi nimetus, mitte valuvaigisti toimeaine. See ravim koosneb: paratsetamool+kodeiin+kofeiin

https://www.kliinik.ee/ravim/solpadeine/id-17775

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 19:06; 19.05 19:09; 21.05 10:56; 21.05 10:59; 23.05 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul alla tramadoli ükski valuvaigisti ei toimi. Ei hamba-, ei selja-, ei ühegi muu valu korral. Ibuprofeene ja diklofenakke võiks mürgituseni sisse kühveldada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jälle mõjub hästi Solpadein, aga ikka see, milles on kodeiin sees. Varem tarvitasin ibusid, aga pärast lapse sündi on keha vist muutunud, ei mõju enam nii väga.

Solpadein on ravimi nimetus, mitte valuvaigisti toimeaine. See ravim koosneb: paratsetamool+kodeiin+kofeiin

https://www.kliinik.ee/ravim/solpadeine/id-17775

Aga ma pole ju väitnudki, et solpadein oleks toimeaine. Ma ütlesin, et see solpadein, milles on kodeiin sees, mõjub mulle. Kui ma viimati apteegist seda ostsin, siis oli riiulil kolm erinevat karpi solpadeini, hinnad erinevad. Küsisin müüjalt, mis vahe neil on, sest ise ma ei taibanud, kõikide nimi oli solpadein. Siis selguski, et üks neist, odavam, oli ilma kodeiinita.
Paratsetamool eraldi mind ei ole kunagi õieti aidanud.

Muidugi, mina ei ole neid asju just hambavalu vastu tarvitanud, seega ei tea, mis hambavalu kõige paremini leevendab (peale hambaravi).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 08:36; 28.05 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arcoxia.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige kiiremini on valu ära võtnud Nalgesin, aga peavalu puhul kasutan. Proovitud päris paljusid-Keto, co codamol, solpadeine, dolmen jne. Kõige parema valuvaigisti leidsin siiski Poolast. Nime ei mäleta enam. Käsimüügis oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu ja tervis Milline kóige tôhusam valuvaigisti ?