Esileht Ilu Milline looduslik näokreem?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Milline looduslik näokreem?

Postitas:
Anonymous

Milline ikkagi oleks võimalikult looduslik kuid samas tõhus näokreem? Olen 35-aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahatüüpi raatsid ehk reeta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Normaalsele nahale. Midagi, mis niisutaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 23:31; 21.01 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige looduslikum niisutaja on tavaline külmpress oliivõli, pesed näo, paned märjale peopesale paar tilka ja hõõrud kätele, siis masseerid märjale näonahale, siis kuivatad kergelt. Kasutan öökreemi asemel, hommikul meigi alla niisutavat seerumit. Oliivõliga kadusid ca nädalaga kõik mustad poorid ja punnid, nahk on hommikuni rahustatud ja meeldiv katsuda.

Muide, kasutasin sama asja juba aastaid tagasi rasedana kõhunaha rasedusarmidevastaseks ´kreemiks´, dussi alt tulles määrisin natuke õli niiskesse nahka. Kaksikud kantud ilma ühegi armita (ei valeta, aga ehk poleks neid niisamagi tekkinud, meil pole peres kellelgi üldse rasedusarme) ja nahk oli palju parem, oli vähem pingul ja kiskuv.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 10:59; 22.01 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad väga Eestis toodetud Tilk! kreemid. Hästi mõnus vahuline koostis on neil: https://tilk.bio/et/pood/

Olen mitut erinevat proovinud ja kõik väga head.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kreem. Väiksemas tuubis on ka, aga mu arust see pole päris sama hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 17:59; 02.02 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovida võib, aga igale nahale õli ei sobi. Minu kuiva nahka nt hoopis kuivatab kokkuvõttes, st jääb nagu naha peale.

Minule ka ei sobi, kui määrida õli kuivale nahale. Proovi märjale nahale ja 2-3 tilka, mitte palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 10:59; 22.01 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://luminordic.com/toode/kollageeni-tootmist-ja-naha-uuenemist-aktiveeriv-kaitsekreem-vananevale-nahale-50ml/ Kasutan seda (34-aastane). Ega ei oska tegelikult võrrelda, et milline oleks näonahk siis, kui seda ei kasutaks 🙂 Konsistents on ülimõnus, kuid eelistaks, et oleks ka kerge lõhn kreemil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie Eesti enda bränd Berrichi
https://berrichi.ee/?v=f0aa03aaca95

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://luminordic.com/toode/kollageeni-tootmist-ja-naha-uuenemist-aktiveeriv-kaitsekreem-vananevale-nahale-50ml/ Kasutan seda (34-aastane). Ega ei oska tegelikult võrrelda, et milline oleks näonahk siis, kui seda ei kasutaks ???? Konsistents on ülimõnus, kuid eelistaks, et oleks ka kerge lõhn kreemil.

Ma kasutan ka seda. Olen 48-aastane. Minu meelest 34-aastasele see on liiga raske kreem. Isegi mina mõtlesin, kas osta. Aga talveks on paras, suveks saab otsa ja siis ostan midagi kergemat. Mulle selle kreemi konsistents jälle eriti ei meeldi, on selline raske, tugev, nagu savi näppude vahel. Lõhn on ka selline nagu savine. Mineraalne kuidagi. Aga ma mõtlen, et ei olegi siis mingi tilu-lilu kreem, vaid tõsine asi. Äkki siis selline paks möks ongi toitvam ja kasulikum. Lumi hinnatase on ka minu jaoks mõistlik.
Tahaksin ka Madara kreeme proovida. Olen allahindluste ajal ostnud nende kätekreemi ja šampooni-palsamit. Ülimõnusad tooted mõlemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie Eesti enda bränd Berrichi

https://berrichi.ee/?v=f0aa03aaca95

tellisin neilt testrid ja üldse ei meeldinud. vastik hais oli ka, ehkki peaks lõhnatud olema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

50-, kuiv, tundlik ja kütteperioodil (väljas külm, toas soe) selline eriti “kiskuv” näonahk, otsisin-katsetasin palju ja miski eriti ei sobi.
Viimane katsetus läks õnneks – Kaubamajas on Kiehl’si lett ja seal antakse lahkelt testreid. See sobis:
https://www.kiehls.dk/skin-rescuer/1327.html?dwvar_1327_size=2.5%20fl.%20oz.%20Pump#start=16&cgid=face-moisturizers

Looduslikkuse kohta ei tea ja SPF ka puudub, aga nahk on nüüd pehma ja mõnus. Hind oli vist 36.-, Tallinkil oli 30.-.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhas Loodus kreemid on ka glütseriinil ja glütseroolil põhinevad nagu enamus looduslikke kreeme. Tõhus ja soodne kraam. https://tradehouse.ee/en/?i=64594

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50-, kuiv, tundlik ja kütteperioodil (väljas külm, toas soe) selline eriti “kiskuv” näonahk, otsisin-katsetasin palju ja miski eriti ei sobi.

Viimane katsetus läks õnneks – Kaubamajas on Kiehl’si lett ja seal antakse lahkelt testreid. See sobis:

https://www.kiehls.dk/skin-rescuer/1327.html?dwvar_1327_size=2.5%20fl.%20oz.%20Pump#start=16&cgid=face-moisturizers

Looduslikkuse kohta ei tea ja SPF ka puudub, aga nahk on nüüd pehma ja mõnus. Hind oli vist 36.-, Tallinkil oli 30.-.

Kiehl’sil on muidu head kreemid ja muud tooted, olen kasutanud, aga nende koostis ei ole kindlasti looduslik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 17:59; 02.02 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldivad Berrichi kreemid kõige rohkem. Kasutan, sest imendub hästi ja on ka lõhnatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui looduslik siis mahe searasv, sisse void lisada sobiva lõhnaGa eeterlikku õl

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 17:08; 14.10 17:39; 24.10 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lumi antioksüdantidega päevakreem on mul pikemalt lemmik. Pole nii raske. Aga vajel panen ka lihtsalt jojobaõli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on osturalli pakkumises Vestige Verdant ja Domina Elegans/D’difference öökreemid.
Kumba soovitate? Nahk on kombineeritud, ebaühtlane, vanus 47.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuiva näonaHa peamine pöhjus on väherasvane toit ja vale toitumine. Kui inimene sa sellest aru ei saa, siis jäädki end elulõpuni keemiaga määrima. Oliiviõli on komedogeenne. Kanepiõli ja searasv ainsad mis tegelikult aitavad ja ei tekita nö nahal sõltuvust või reaktsioone. Mõtle oma toitumisele. Kõik toitained jõuavad nahani kõige hiljem ja toitainete imendumist segavad kõik sellised toidud ja joogid nagu sai, jahu, seemned, teraviljad, kohv, magus, alkohol ja liigne vee tarbimine. Hoopis loomne rasv on see, mis naha elastse ja hüdreerituna hoiab.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 17:08; 14.10 17:39; 24.10 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuiva näonaHa peamine pöhjus on väherasvane toit ja vale toitumine. Kui inimene sa sellest aru ei saa, siis jäädki end elulõpuni keemiaga määrima. Oliiviõli on komedogeenne. Kanepiõli ja searasv ainsad mis tegelikult aitavad ja ei tekita nö nahal sõltuvust või reaktsioone. Mõtle oma toitumisele. Kõik toitained jõuavad nahani kõige hiljem ja toitainete imendumist segavad kõik sellised toidud ja joogid nagu sai, jahu, seemned, teraviljad, kohv, magus, alkohol ja liigne vee tarbimine. Hoopis loomne rasv on see, mis naha elastse ja hüdreerituna hoiab.

Ma olen eluaeg rasvast söönud (nn ungari pekk – keele viib alla!), aga kogu kehanahk on eluaeg liiga kuiv olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Weleda, näiteks Irise sari, või ka granaatõun. Täislooduslikud, ilma glütseriini ja mineraalsete õlideta. Olen kaua kasutanud, aga tellin ise välismaalt, kuna siinne maaletooja paneb ca 50% hinnalisa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei soovita nägu igapäevaselt veega pesta. Puhastada tuleks spets toonikuga nt mitsellaarvesi ja siis kui nägu veel kergelt niiske masseerida sisse nt natuke kanepiõli või searasva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 17:08; 14.10 17:39; 24.10 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsele nahale. Midagi, mis niisutaks.

Mina kasutan Dr Hauschka niisutavat päevakreemi ja olen ülirahul.

100% looduslik. Ei sisalda sünteetilisi lõhna-, värv- ja säilitusaineid, mineraalõlisid, silikoone ega PEG-ühendeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 22:54; 05.11 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orto odav kätekreem sisaldab glütseriini ja lanoliini, väga hea avastus. Niiskele nahale kandes päev otsa mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan hoopis õli 2x päevas. Kreemid jäävad talvel lihtsalt lahjaks. Näkku sobivat õli on mitmel tootjal, aga mulle meeldib jojoba oma, mida müüb Nurme.

ei ole reklaam, aga et saaks aru, millet räägin … https://nurme.eu/pood/aroomiteraapia/baasolid/jojobaoli-100ml/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Hauschka omad on head (kuid kallid). Hinda väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Hauschka omad on head (kuid kallid). Hinda väärt.

See niisutav päevakreem, mida mina kasutan, maksab 18 eurot millegagi. Ikka tunduvalt odavam kui eelmainitud 36-eurone kreem teiselt firmalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 22:54; 05.11 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Hauchka

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu Milline looduslik näokreem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.