Esileht Pereelu ja suhted Milline on šarmantne mees?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Milline on šarmantne mees?

Postitas:
Kägu

Mis teeb mehe šarmantseks?

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Viisakus, intelligents, heatahtlikkus.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aus, puhas, viisakas, tervetes ja puhastes riietes, mehelik, heas tujus, ei karda lastega tegeleda, rahulik.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puhtus, intelligents, tasakaalukus. Ja ikkagi lisaksin midagi välise poole pealt ka: stiilsus riietuses tuleb kasuks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline, kes iga uue lõhna peale ei hüppa ja iga flirtiva silma peale ka ei hüppa. Oiii, kus ei salli neid ilaste pilkudega täkukesi.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viisakus, intelligents, heatahtlikkus.

Pluss huumorimeel ja positiivne vaade elule. Pluss see, et talle tõesti meeldivad teised inimesed ja ta tunneb nende vastu siirast huvi, aga mitte pealetükkivalt (mille muidugi välistab viisakus, intelligents ja heatahtlikkus). Pluss see miski “je ne sais quoi”.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see on mingil määral ka individuaalne. Mind jätavad sellised hea välimusega, stiilselt riietuvad ja kõigiga vabalt small-talkivad, edukad mehed üsna külmaks. Kui sinna lisandub veel ports eneseimetlust või lihtsalt ülemäärast edevust, siis põgenen. Minu jaoks on võluvad suvaliselt (kohati ka veidi imelikult) riietuvad autistlike joontega nohikmehed – teadlased jms, ehkki enamik minu naistuttavatest ei vaata selliste poolegi. Samas ma ei ole küll kindel, et ma mõne sellisega koos elada tahaks, sest liiga palju  praktilist asjaajamist jms ma enda peale ka võtta ei viitsiks.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti sõbralikkus ja elementaarne viisakus. Vandesõnad ei ole sidesõnadeks (ma nüüd ei ütle, et üldse ei tohi vanduda teat. olukordades.)

Sinna juurde ka viisakas välimus, hea rüht, enesekindlus – ehk alfaisane, aga mitte selle pealetükkivas võtmes, vaid nö päris alfa, kes ei pea vajalikuks saada tõestust selle kohta oma pealetükkiva käitumise või musklite (füüsiliste või verbaalsete) demonstreerimisega.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vihka naisi ehk siis: ei suhtu naistesse alavääristavalt “ah mida sina ka autodest tead” stiilis, ei räägi oma eksidest või kättesaamatutest ihaldusobjektidest vihaselt “see on loll tibi ja too on haige lits”, ei suhtu naistesse kui objektidesse, kellelt eeldada, et õige skripti korral (input) peab tulema õige output, ja ei hakka märatsema, kui kogu tema “headuse” juures mõni naine siiski ei ole huvitatud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütleksin, et intelligentsus plus väga hea huumorimeel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks šarmantsus ei kõla nagu positiivne omadus. Kõlab pealiskaudselt ja tühiselt.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka eriti ektravertsed alfad ei istu, nad on tüütud. Mind on alati tõmmanud pigem sigmade poole.

Minu jaoks teeb mehe šarmantseks: head kombed, intelligentsus, eneseteadlikus, külmaverelisus ja maitsekus.
Kui mehel on head kombed ja ta peab lugu etiketist, siis see teeb põlved nõrgaks küll.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks šarmantsus ei kõla nagu positiivne omadus. Kõlab pealiskaudselt ja tühiselt.

Oh, Issand, mida siit ka lugeda ei saa.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline mees, kelle ümber alati naised keerlevad. Välimus ei mängi rolli, küll aga see “miski”, mille pärast naised tema külge alateadlikult liimuvad. Ma olen olnud suhtes kahe sellisega.
Nad on seltskonnas enesekindlad. Riietuvad hästi, kuid mitte punnitatult. Neil on, mida öelda. Võimelised intelligentselt arutlema mis tahes teemadel. Suhtuvad oma vestluskaaslastesse mõistvalt ja hoolivalt (ka viimasesse mõrrasse).
Segaseltskonnas ei kuku mootoritest ega raketitehnikast rääkima, isegi kui neist kõike teavad.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks šarmantsus ei kõla nagu positiivne omadus. Kõlab pealiskaudselt ja tühiselt.

šarmantsus on positiivne ja negatiivne? omadus. Sellised mehed meeldivad kõigile või vähemasti paljudele. Küsimus on, kas see tunne, et mees meeldib paljudele, on hea või halb, see juba enda tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks šarmantsus ei kõla nagu positiivne omadus. Kõlab pealiskaudselt ja tühiselt.

šarmantsus on positiivne ja negatiivne? omadus. Sellised mehed meeldivad kõigile või vähemasti paljudele. Küsimus on, kas see tunne, et mees meeldib paljudele, on hea või halb, see juba enda tunne.

Niipaljuke voiks ikka loogilist motlemist olla, saamaks aru, et sarm ei ytle midagi inimese iseloomu ega teadmiste kohta.

Selle jargi on siis iga oss ja myhkam sygav ja syvenemisvoimeline inimene. Kombed tal igatahes puuduvad, sarm ka, jarelikult Suur Motleja.

Sarmikad inimesed teevad maailma huvitavaks paigaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niipaljuke voiks ikka loogilist motlemist olla, saamaks aru, et sarm ei ytle midagi inimese iseloomu ega teadmiste kohta.

Selle jargi on siis iga oss ja myhkam sygav ja syvenemisvoimeline inimene. Kombed tal igatahes puuduvad, sarm ka, jarelikult Suur Motleja.

Sarmikad inimesed teevad maailma huvitavaks paigaks.

Sarmikad inimesed meeldivad kõigile ja oskavad kõiki inimesi end eriliselt tundma panna. Küsimus on, kas see võib väsitada, kas see võib tekitada armukadedust ja kas see meesterahvas on siiras või näitleb, sest kõigile ei saa meeldida, sest kõik inimesed on erinevad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niipaljuke voiks ikka loogilist motlemist olla, saamaks aru, et sarm ei ytle midagi inimese iseloomu ega teadmiste kohta.

Selle jargi on siis iga oss ja myhkam sygav ja syvenemisvoimeline inimene. Kombed tal igatahes puuduvad, sarm ka, jarelikult Suur Motleja.

Sarmikad inimesed teevad maailma huvitavaks paigaks.

Sarmikad inimesed meeldivad kõigile ja oskavad kõiki inimesi end eriliselt tundma panna. Küsimus on, kas see võib väsitada, kas see võib tekitada armukadedust ja kas see meesterahvas on siiras või näitleb, sest kõigile ei saa meeldida, sest kõik inimesed on erinevad.

Sa raagid, nagu sa tahaks teist inimest omada ja kontrollida. See aga pole tegelikult voimalik. Mina raakisin laiemalt.

Ja sarmikad inimesed ei meeldi koigile, sarm ja populaarsus tekitab kadedust, ka meeste seas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa raagid, nagu sa tahaks teist inimest omada ja kontrollida. See aga pole tegelikult voimalik. Mina raakisin laiemalt.

Ja sarmikad inimesed ei meeldi koigile, sarm ja populaarsus tekitab kadedust, ka meeste seas.

https://www.youtube.com/watch?v=7Uo2nomf4I0&ab_channel=HGTVHandmade
Väga sarmikas mees. Väga. Mulle meeldib vaadata, kuidas ta nõusid, aknaid ja põrandat peseb, voodit teeb, külalislahkuse eest hoolitseb ja üldse käitub ja räägib (teistes videotes, ta on endine näitleja). Sarmikas küll, aga ma ei tahaks selle mehega elada. Sõbrana on kindlasti ääretult huvitav inimene.

Ma saan aru, et siin räägitakse sarmikatest inimestest, mitte klikkimisest.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel, Mart Sander on minu arvates sarmikas mees ja mulle meeldib teda teleekraanilt vaadata. Muuta kindlasti teda ei soovi.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti ebasarmikas on varsti algava Vallalise kaunitari noorpoliitik. Topib ennast igale poole. Kui naeratab, siis on veel eriti kriipi nägu ees.

Väga ülbelt suhtus ka saadet tutvustavasse reporterisse.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aus, puhas, viisakas, tervetes ja puhastes riietes, mehelik, heas tujus, ei karda lastega tegeleda, rahulik.

Šarmantne pole mitte see, kel head omadused vaid see, kes hea välja näeb. Paljud kindlasti minuga ei nõustu, aga isegi see mees oli šarmantne, kes hiljuti imiku surnuksraputamise eest süüdi mõisteti

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Šarmantne mees oskab nii small-talki kui laiadel teemadel arutleda, aga ei topi seejuures nina isiklikesse asjadesse nagu usk, poliitika, ja eraellu. Kuulab, aga ei anna hinnanguid, hoiab distantsi, teeb vajadusel ukse lahti ja aitab mantli selga-härrasmehelikkusest ja teeneid vastu ootamata, loob silmside, aga ei pane kuulajat ebameeldivasse olukorda, pilk on suunatud silmade vahele, mitte naise rindadele, hoolitseb enda välimuse eest ja kohtleb inimesi inimlikult, aga intiimruumi trügimata, aktsepteerib erinevaid arvamusi, aga ei muuda enda oma ega suuna kuulajat muutma, peab lugu oma perekonnast ja käitub kõigiga, kes ei kuulu perre, väärikalt.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see on mingil määral ka individuaalne. Mind jätavad sellised hea välimusega, stiilselt riietuvad ja kõigiga vabalt small-talkivad, edukad mehed üsna külmaks. Kui sinna lisandub veel ports eneseimetlust või lihtsalt ülemäärast edevust, siis põgenen. Minu jaoks on võluvad suvaliselt (kohati ka veidi imelikult) riietuvad autistlike joontega nohikmehed – teadlased jms, ehkki enamik minu naistuttavatest ei vaata selliste poolegi. Samas ma ei ole küll kindel, et ma mõne sellisega koos elada tahaks, sest liiga palju praktilist asjaajamist jms ma enda peale ka võtta ei viitsiks.

Sa kõlad, nagu need edukad mehed ajaks sind hommikust õhtuni taga ja sina ainult põgened nende eest. Oh vaeseke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see on mingil määral ka individuaalne. Mind jätavad sellised hea välimusega, stiilselt riietuvad ja kõigiga vabalt small-talkivad, edukad mehed üsna külmaks. Kui sinna lisandub veel ports eneseimetlust või lihtsalt ülemäärast edevust, siis põgenen. Minu jaoks on võluvad suvaliselt (kohati ka veidi imelikult) riietuvad autistlike joontega nohikmehed – teadlased jms, ehkki enamik minu naistuttavatest ei vaata selliste poolegi. Samas ma ei ole küll kindel, et ma mõne sellisega koos elada tahaks, sest liiga palju praktilist asjaajamist jms ma enda peale ka võtta ei viitsiks.

Sa kõlad, nagu need edukad mehed ajaks sind hommikust õhtuni taga ja sina ainult põgened nende eest. Oh vaeseke.

Oh ei, ei aja mind keegi taga, väljendusin ehk natuke valesti. Pidasin silmas seda, et kui seltskonda ilmub sarmikas Mart Sanderi – tüüpi mees, siis ma võimaluse korral lahkun. Ma näit. Mart Sanderit telekast ka parema meelega ei vaata, samas tema antud intervjuusid olen meeleldi ja huviga lugenud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikk, lahtiste kätega, sirge rühiga, hoolitsetud, asjalik, mõistlik,  meeldiva häälega 🙂

Need on asjad, mis esimese asjana meenuvad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enesekindel,  ennast väärtustav,  julge, sõnapidav, meheliku energiaga mees.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid asju on palju. Minu jaoks määravad asja suuresti hea emakeel ja korrektne grammatika (enne suren, kui magan mehega, kes ei ütle näiteks autosid, ütleb autosI), otsustusvõime, (laua)kombed, huumorimeel, IQ, hambad, küüned ja hügieen. Lisaks ka suhtumine vanuritesse, lastesse ja loomadesse. Absoluutselt välistavad igasuguse meeldimise kehv emakeel, nilbitsemine, matsutamine ja machotamine. Riietus peab olema puhas ja paras, aga moekus – tavapäeval täiesti kama. Kui areneb midagi, siis saab sellega tegeleda. Kokkuvõttes on minu jaoks šarmantne tark mees, tõenäolisemalt teadlane, humanitaar, insener, (looma)arst, õppejõud, lavastaja, bioloog vms, kes austab inimesi ning kombeid, räägib perfektset keelt, mõistab nalja ja on puhas. Koleda soenguga saab kas harjuda või suhte arenedes uurida, kas ta ehk sooviks seda muuta. Muidugi mitte peale käia.
Kõige vähem šarmantsed on mehed, kes on õlinäpud, jõusaalihundid, ehitustöölised. Mitte, et ma õlinäppe ega ehitustöölisi ei hindaks kui spetsialiste. Väga hea meelega suhtlen ja maksan teenuste eest. Endale aga ei iialgi. Juba mõte sellest, et mees putitab garaažis õhtul autot, ajab haigutama.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidasin silmas seda, et kui seltskonda ilmub sarmikas Mart Sanderi – tüüpi mees, siis ma võimaluse korral lahkun.

Näed, sulle tundub ta sarmikas. Ma pole elus seepeale tulnud, et ta oleks sarmikas. Pikk, erinev, seda küll. Aga sinu jaoks on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid asju on palju. Minu jaoks määravad asja suuresti hea emakeel ja korrektne grammatika (enne suren, kui magan mehega, kes ei ütle näiteks autosid, ütleb autosI), otsustusvõime, (laua)kombed, huumorimeel, IQ, hambad, küüned ja hügieen. Lisaks ka suhtumine vanuritesse, lastesse ja loomadesse. Absoluutselt välistavad igasuguse meeldimise kehv emakeel, nilbitsemine, matsutamine ja machotamine. Riietus peab olema puhas ja paras, aga moekus – tavapäeval täiesti kama. Kui areneb midagi, siis saab sellega tegeleda. Kokkuvõttes on minu jaoks šarmantne tark mees, tõenäolisemalt teadlane, humanitaar, insener, (looma)arst, õppejõud, lavastaja, bioloog vms, kes austab inimesi ning kombeid, räägib perfektset keelt, mõistab nalja ja on puhas. Koleda soenguga saab kas harjuda või suhte arenedes uurida, kas ta ehk sooviks seda muuta. Muidugi mitte peale käia.

Kõige vähem šarmantsed on mehed, kes on õlinäpud, jõusaalihundid, ehitustöölised. Mitte, et ma õlinäppe ega ehitustöölisi ei hindaks kui spetsialiste. Väga hea meelega suhtlen ja maksan teenuste eest. Endale aga ei iialgi. Juba mõte sellest, et mees putitab garaažis õhtul autot, ajab haigutama.

Kõiki tsiteeritud jutus väljatoodud šarmantse mehe omadusi on võimalik omistada ka nö õlinäpule või ehitustöölisele, välistamata ka jõusaalihunti.
Pigem kumab läbi, et eelistatakse elukutset, sest humanitaar võib olla ju ka alkohoolik ja lavastaja sõltlane, kus vastandina, et mehhaanik on õlinäpp ning regulaarselt oma füüsise eest hoolitsev mees on jõusaalihunt.
Põnev on see, et kuigi õlinäpud ei sobib, siis hea emakeele näide (autosid vs autosI) tuuakse just antud elukutse valdkonnast.

Antud põhjal võib pigem öelda, et intelligentset meest eelarvamustest kubisev jutt ei köida, kuid kas käib see ka šarmantse mehe kohta?!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Milline on šarmantne mees?