Esileht Sünnitus Milline on sünnitusel koroona kiirtest?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Milline on sünnitusel koroona kiirtest?

Postitas:

süljest või ninast?
kui testist keelduda, kuidas sünnitus toimub? Isolaatoris? Saadetakse koju?

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 23:15; 01.08 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ikka päris korralik PCR-test, lihtsalt vastus tuleb kiiremimi kui tavalisel PCR-testil. Võetakse ninaneelust. Keelduja on igas mõttes võrdsustatud COVID-positiivsega, väga loll oleks keelduda. Inimene, kes kavatseb kohe sünnitusele vastu minna, kardab paaniliselt 5 sekundit pehme otsaga vatipulka ninas, no anna olla?! Ma töötan lastehaiglas, seal süljest testimise võimalust ei ole ning kõik lapsed annavad ninaneelust proovi. Teismelised, algklassilapsed, mudilased, imikud, vajaduse korral isegi vastsündinud ja enneaegsed. Ja täiskasvanud inimene, tulevane ema, nüüd ei saa hakkama?! No tõesti …

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma oma sünnitusele tagasi mõtlen, siis ma ei mäletagi, kuna mul see test võeti ???? Ninast ikka. Ja ma ei saa üldse aru, miks inimesed seda testi ei taha lasta võtta, suht lebo on ju tegelikult.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 07:58; 09.08 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ikka teate mida see vatitikk sisaldab? No uurige.

+1
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 23:15; 01.08 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ninast võetakse proov, kui esmasesse kontrolli lähed. Väga loll oleks sellest keelduda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ette hoiatuseks – kui on vaja pikemaks kui 2-3 päevaks haiglasse jääda, siis iga 3 päeva tagant testi korratakse

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki see on haiglati erinev, sest olin TÜKis 8 päeva ja test tehti vaid korra, kui haiglasse tulin.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 07:58; 09.08 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ikka teate mida see vatitikk sisaldab? No uurige.

Seda ikka tead, mida auto heitegaasid sisaldavad? No uuri, aga linnas julged elada.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, aga mida see vatitikk küll siis sisaldab? Avatust kontrollides paigaldatakse kindlasti teile jälgimisseade, oppidest ei hakka üldse rääkimagi. Ära usalda meditsiini!

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, aga mida see vatitikk küll siis sisaldab? Avatust kontrollides paigaldatakse kindlasti teile jälgimisseade, oppidest ei hakka üldse rääkimagi. Ära usalda meditsiini!

Ma ka ei saa aru miks need umbluud üldse haiglasse sünnitama ronivad. Tehku seda kodus või mõnes muus endale sobivas kohas, aga mitte ravimimaffia käsilaste juures.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui testist keeldud, siis oled võrdne covid-positiivsega. Peale sünnitust viibid samas osakonnas kus on covid-positiivsed patsiendid. Suhteliselt rumal on testist keelduda, sest kui enne sünnitama minemist covidit polnud, siis suure tõenäosusega seal covidi osakonnas sa selle endale ka pärast ikkagi saad.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas syljetesti saab  nõuda tikutesti asemel

 

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui test annab valepositiivse tulemuse, eraldatakse ema lapsest 2 nädalaks

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui test annab valepositiivse tulemuse, eraldatakse ema lapsest 2 nädalaks

Täpsustan, et valepositiivne tulemus võib tulla vaid süljetestiga, ninaneelutestiga seda ei tule.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui test annab valepositiivse tulemuse, eraldatakse ema lapsest 2 nädalaks

Ära loobi lauslollusi, mõni jääbki uskuma.

1.kui testist keelduda oled sama moodi personali jaoks koroonapositiivne.

2.Kes selle lapse eest hoolitsema peaks need 2 nädalat kui ema koroona nasanatooriumis on. See oleks ikka tõeline luksus kui tänapäeval ka naine saaks sünnitusest rahus taastuda imiku hooldamise asemel. Ainus vahe on millisesse palatisse satud, kas pead maski kandma ja kas võid palatist väljuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ikka teate mida see vatitikk sisaldab? No uurige.

Kuidas ma seda uurida saan? Neid tikke ei jagata suvalistele uurimiseks. Nii et ongi variant, et kas usaldad, et tikk on see, mis tootja on lubanud, et see on või on midagi muud.

ITd õppinuna kiipe ei karda:) ja bioloogiat õppinuna ei karda sealt saadavaid “usse” ja muud põnevat.

Mulle tehti test umbes 10 min peale haiglasse minemist. Läksin esilekutsumisele, nii et oli aega rahulikult kõike teha. Ämmaemand, kes proovi võttis, oli hästi ettevaatlik ja ei olnud valus ega paha. Natuke kõditas ja ajas kergelt aevastama. Mul on avarad ninakäigud, aga seest hästi tundlik nina.

Koroonapositiivsed ja testist keeldujad pannakse isolaatorisse palatisse. Tavaline sünnitusjärgne palat on tehtud isolaatoriks, patsient ei või sealt ise välja jalutada ja personal peab sisenedes/väljudes desinfitseerima, kindaid jms vahetama. Sama ka sünnitustoas. Ehk, kui abi vajad, siis võtab abi saabumine kauem aega. Haigussümptomitega sünnitanu pidi vist beebiga tegeledes pidevalt maski kandma. Need pidid ka mõne meelest “usse” sisaldama, tea, mida keeldujatega tehakse?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Sünnitus Milline on sünnitusel koroona kiirtest?