Esileht Kodunurk Milline pesukastiga voodi?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Milline pesukastiga voodi?

Postitas:

Plaanis on uus voodi osta. Kindlasti tahaks suure pesukastiga, mitte sahtlitega. Võiks olla kontinentaalvoodi 160cm. Hind kuni 1500. Vaatasin, et osad käivad üles külgedelt, osad jälle otsast. Sleepwelli Red sarja kušetil oleme vist juba 10 aastat maganud ja see oli küll hea. Polnud kattemadratsitki peal, aga hästi pidas vastu. Aga nende kahest kastiga kušetist kokku käivad kontinentaalvoodid tunduvad kuidagi kipakad. Või on ühe laia madratsiga variant parem, mis käib ülesse otsast.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ühe laia madratsiga otsast ülestõstetav voodi mõõtudega 160×200.

Ideaalne lahendus kui on vaja kohta, kuhu asju panna. Lihtne avada ja sulgeda, mahutab palju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mingi odav poolakas, kahe kušetiga. Keskkoht on tunda, see on veel toekas, mõlemad madratsid aukus, 2 aastat kasutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista miks peaks seda eelistama sahtlile. Minu arvates ei olnud mugav. Tõstad seda üles ja samal ajal ei saa asju, mida alla kasti tahad panna, voodil hoida. Vedrude vahelt langes sahtlisse udupeenet metallipuru. Ühel hetkel läks mingi metalldetail üldse katki. Järgmise ostsin sahtliga. Palju parem.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista miks peaks seda eelistama sahtlile. Minu arvates ei olnud mugav. Tõstad seda üles ja samal ajal ei saa asju, mida alla kasti tahad panna, voodil hoida. Vedrude vahelt langes sahtlisse udupeenet metallipuru. Ühel hetkel läks mingi metalldetail üldse katki. Järgmise ostsin sahtliga. Palju parem.

Jah, kindlasti. Aga vaata, kui sul pole ruumi, et seda sahtlit lahti tõmmata, siis ikka eelistad tõstetava kastiga voodit.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on majas lausa kaks sellist voodit, üks mingi 500 eurone poolakas, teine eritellimusel ei mäleta mis hinna eest ostetud, aga kallis. Käivad lahti küljele ja mõlemal on sama viga – kuna magame suht voodi keskel, on madratsite sisemine külg, no see, mis voodi keskele jääb, mõne aastaga ära vajunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista miks peaks seda eelistama sahtlile. Minu arvates ei olnud mugav. Tõstad seda üles ja samal ajal ei saa asju, mida alla kasti tahad panna, voodil hoida. Vedrude vahelt langes sahtlisse udupeenet metallipuru. Ühel hetkel läks mingi metalldetail üldse katki. Järgmise ostsin sahtliga. Palju parem.

Mul on lihtsalt mulje jäänud, et need sahtlid on kuidagi väikesed, aga võib-olla ma eksin. Pole reaalselt neid voodeid näinudki. Sahtleid saan välja tõmmata küll, aga ainult külgedele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista miks peaks seda eelistama sahtlile. Minu arvates ei olnud mugav. Tõstad seda üles ja samal ajal ei saa asju, mida alla kasti tahad panna, voodil hoida. Vedrude vahelt langes sahtlisse udupeenet metallipuru. Ühel hetkel läks mingi metalldetail üldse katki. Järgmise ostsin sahtliga. Palju parem.

Mul on lihtsalt mulje jäänud, et need sahtlid on kuidagi väikesed, aga võib-olla ma eksin. Pole reaalselt neid voodeid näinudki. Sahtleid saan välja tõmmata küll, aga ainult külgedele.

Minu voodi alla mahub kokku 4 sahtlit. Ühele poole 2 ja teisele poole 2. Kuna mulle isiklikult kahest piisab, siis rohkem sahtleid ei soetanud. Neid sai voodiraamile ise oma soovi järgi juurde valida. Minu arvates on sahtlitesse palju mugavam asju panna.  Tõmbad välja ja hea ülevaade. Üles tõstetava põhjaga pead sinna alla peadpidi vahele ronima ja upitama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil Hypnos kontinentaalvoodi. https://www.aatrium.ee/c/magamistuba/kontinentaalvoodid/160×200.html?f.brand=100
soovitan. kui minna poodi kohapeale, siis saab valida erineva madratsi pehmuse, kattemadratsi, jalad, voodipeats, samuti see lahti-kinni süsteem on odavam ja kallim. poes saab mõlemat proovida. saab madratsi pehmust proovida. ja hind kõigub siis samal voodil seinast seina. võib-olla näidiseks on hoopis kallim peats või jalad. kindlasti poodi kohapeale vaatama-proovima. aa, kangas ka veel igasugust erinevat valikut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Milline pesukastiga voodi?