Esileht Ilu ja tervis Milline see Stockholm dieet on?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Milline see Stockholm dieet on?

Postitas:

Kes on proovinud. Mis söögid seal siis on päris? Ja kas see kõht siis on ikka täis nagu nad lubavad?
Imetamise ajal vist ikkagi pole soovitav seda proovida.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei ole kõht täis, tellisin kunagi. Põhimõtteliselt näljutamine. Hommikusöögiks oli greipfruut ja kohv vms.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 13:32; 12.02 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

500 kcal päevas saad tarbida, ikka pigem näljutamine…

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube. Sool keelatud, sööd kõike magedalt. Lõpuks lihtsalt ei suuda toitu sisse ajada.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algselt 10 päeva oli põhimõtteliselt kanafilee ja keedu/ahjujuurikad ilma soolata.
See oli kõige raskem et grammigi soola ei saanud toidule lisadaja valik tüütas ära. Samuti et iga etapi eest maksa juurde, muidu nagu toimis. Pärast hakkasid maitseained ka vaikselt lisanduma aga soola üldselt ei soovitatud. Ei jälginud 100%-liselt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamise ajal ära küll mitte mingeid dieete pidama hakka, kehal niigi topelt koormus. Eks laps saab endale vajaliku kätte, aga sina teed sellega oma tervisele karuteene.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamise ajal ära küll mitte mingeid dieete pidama hakka, kehal niigi topelt koormus. Eks laps saab endale vajaliku kätte, aga sina teed sellega oma tervisele karuteene.

Igasugune dieet teeb tervisele karuteene. Süüa tuleb alati tervislikult ja mitmekesiselt ning väiksemaid portse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei jälginud 100%, aga pidasin paar kuud. Kaal läks väga hästi alla. Mina lisasin ikka soola ka natuke või vähemalt pipart. Võtsin kahe kuuga pea 10 kg alla. Nüüd on pool aastat möödas, 4 kilo on umbes tagasi tulnud, aga nii tasapisi. Plaanis uuesti alustada. Toit on ju tegelikult tervislik. Kana/juurviljad/puuviljad. Kcal 1000-1200 umbes päevas. Mina ei suutnud neid ülitervislikke pruuni riisi ja makarone süüa- need on suht maitsetud. Asendasin tavalise riisiga, aga koguse jätsin samaks. Samas – sellist kohest jo-jo efekti ei tekkinud, nagu päris paastuga on mul olnud ja tühja kõhu tunnet ka polnud. Väga hea enesetunne oli ja on siiani parem olla. Isiklikult olen proovinud küll igasugu dieete ja see sobis mulle hästi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teema selle soolaga seal on? Sool teeb ka paksuks või?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid Stockholmi dieete on ka erinevaid. Mina tellisin mõned aastad tagasi, siis oli ainult 7 päeva ja see tähendaski näljutamist ja oli põhimõtteliselt väga sarnane dieediga, mis on netis saadaval Moskva dieedi ja muude erinevate nimede all. Päeva kalorsus umbes 500. Nüüd on nad ka natuke edasi arendanud ja on pikema aja dieete ka, seal on natuke rohkem süüa. Siiski minu arust suhteliselt raske pidada, Fitlapiga olen palju rohkem rahul ja uus vana avastus on Figuurisõbrad. Mulle sobib, et söö mida tahad, lihtsalt punkte peab arvestama. Samas on ka Fitlapis valik suur, ei pea täpselt seda võtma, mis seal ette viskab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 13:32; 12.02 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin selle Stockholmi dieedi. 6,95 eurot oli tasu. Täidad oma andmeankeedid ja eesmärgid ja siis tuleb välja, et kui sa seda soovid, siis maksad u 10 eurot kuus. Valisin, et teed selle 7 päevase nö kiirdieedi ja siis lõpetad programmi, see nagu juurde ei maksa. Siis saad valida poenimekirja ja kui tahad 7 päeva nimekirja korraga, maksad ka juurde.
Taganeda saab reaalselt ainult kirja teel. Allkirjastada jne – suht suur möllamine.
Mulle tundub täielik röövimine. Ma mõtlesin küll alguses, et ah ma ei viitsi oma 7 eurot sealt küsida ja ma arvan sellega teenitaksegi. Muidugi ma mingit tagastust veel saanud pole…
Iga veeb tänasel päeval on nii arenenud ikka, et saad unsubscribe´ida ja taganeda lihtsalt klikiga.
Kui ma üldse midagi tulevikus tellin, siis ma kujutan ette, mingi Orgu või Fitlapi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teema selle soolaga seal on? Sool teeb ka paksuks või?

Mis teema selle soolaga on? peab sööma või?

Ma pole aastakümneid toidu peale soola pannud, toidutegemise ajal mõnda rooga vahel lisan.
On olemas ju ürdid ja vürtsid, ja sool ju “tapab” naturaalse maitse.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik need dieedid ja toitumiskavad raha eest on jaburad. 500 kcal? See on näljutamine, mitte dieet. Aga miks üldse maksta selle eest, et keegi ütleks, mida täpselt süüa ja kui palju?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

See Stockholmi dieediga liitumine on nii tülikaks tehtud! Sain meilile pakkumise proovida 7-päevast tasuta dieeti, kuna olin kunagi nende lehel mingi kehatesti teinud. Kui siis seda tasuta dieeti saada tahtsin, suunati mind ikka kaardimakse juurde, et tasusa mingi sümboolne 0,01€ registreerimistasu. Seda mul aga tasuda ei õnnestu – tuleb kogu aeg veateade, et kahjuks registreerimine ei õnnestunud. Kirjutasin siis klienditoele, nemad vastasid, et kontrolliksin, kas mu kaart on turvalisteks internetiostudeks sobib (täielik jama loomulikult, kasutan oma kaarti pidevalt internetis ostlemiseks). Alternatiivina pakuti võimalust maksta pangaülekandena, sellisel juhul maksab aga kolme päeva proovikava 30€! Absurdne! Kes see loll valib tasuta 7-päevase kava asemel 3-päevane 30€ eest? Täielik narritamine!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna tegi. Jah 500kcal päevas ja temal oli mingi pikem periood, lausa vist 40 päeva. Sain ta jutust aru, et kaal langes küll, aga teha midagi ei jõudnud. Jõud kadus lihtsalt ära. Pärast seda perioodi oli hädas juuste väljalangemisega.

Aga ta on minu meelest täiesti sale ininene. Vbl kui oled tugevalt ülekaaluline, siis on kehal rohkem tagavara, mille arvelt seda teha.

Mina soovitan ka tervislikult toituda, palju värskes õhus liikuda ja nii palju magada, kui vähegi lapse kõrvalt saad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna tegi. Jah 500kcal päevas ja temal oli mingi pikem periood, lausa vist 40 päeva. Sain ta jutust aru, et kaal langes küll, aga teha midagi ei jõudnud. Jõud kadus lihtsalt ära. Pärast seda perioodi oli hädas juuste väljalangemisega.

Aga ta on minu meelest täiesti sale ininene. Vbl kui oled tugevalt ülekaaluline, siis on kehal rohkem tagavara, mille arvelt seda teha.

Mina soovitan ka tervislikult toituda, palju värskes õhus liikuda ja nii palju magada, kui vähegi lapse kõrvalt saad.

See vist oli see Simeonsi dieet?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

leidsin midagi http://kirss.net/toit-dieet/rootsi-dieet
Nädala peaks vast vastu ja saaks rasvad sulama, edasi sööks nats vähem ja nii isegi vast toimiks minu puhul. Olen hoogu võtnud aga tegudeni pole veel jõudnud 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Black latte kaalulangetamiseks – https://lonzes.com/slimest.htm Kokku kaotasin ma 12 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisuliselt nagu Simeonsi dieet, ehk nälgimine.

Sõbranna tegi kaks korda aastas, esimese korraga kaotas 10 kg, teisega 3 kg. Pärast teist korda tuli 22 kg juurde.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://foorum.perekool.ee/teema/stockholmi-dieedi-naidismenuu/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisuliselt nagu Simeonsi dieet, ehk nälgimine.

Sõbranna tegi kaks korda aastas, esimese korraga kaotas 10 kg, teisega 3 kg. Pärast teist korda tuli 22 kg juurde.

Et siis õhust ja veest hakkas 22 kg rasva külge? Lausa ime.
Ju su sõbrants ikka lasi mõnuga lõugadel käia.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisuliselt nagu Simeonsi dieet, ehk nälgimine.

Sõbranna tegi kaks korda aastas, esimese korraga kaotas 10 kg, teisega 3 kg. Pärast teist korda tuli 22 kg juurde.

Mida te muidu selle “pärast dieeti tuli juurde”-ga mõtlete? Tähendab, mida te nagu ootate? Et nälgite suvakalt nädal-kaks, võtate mõne kilo alla, siis edasi sööte ükskõik mida ükskõik kui palju ja see kaal lihtsalt peaks püsima. Või mida?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui siin keegi võttis kahe kuuga alla 10 kilo, siis mis selle jama mõte on? Sama on täiesti võimalik alla võtta Fitlapiga, mis on kordades inimlikum. (Muidugi juhul, kui 100 protsenti kavas olla. Aga see kehtib vist ka Stockholmi dieedi puhul?)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui siin keegi võttis kahe kuuga alla 10 kilo, siis mis selle jama mõte on? Sama on täiesti võimalik alla võtta Fitlapiga, mis on kordades inimlikum. (Muidugi juhul, kui 100 protsenti kavas olla. Aga see kehtib vist ka Stockholmi dieedi puhul?)

Kahe kuuga 10 kilo ei ole midagi mõistusevastast, eriti kui algkaal suur on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teema selle soolaga seal on? Sool teeb ka paksuks või?

Soolaga on see teema, et see aitab kehas vett kinni hoida, mis kajastub ka kaalus. Loomulikult mitte märkimisväärselt, aga selliste lollakate dieetide pidajate jaoks on ju iga 100g kehakaalu tähtis – seega on sool välja jäetud, et lollikesed usuks, et näe, dieet mõjub KOHE, rasv sulab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teema selle soolaga seal on? Sool teeb ka paksuks või?

Soolaga on see teema, et see aitab kehas vett kinni hoida, mis kajastub ka kaalus. Loomulikult mitte märkimisväärselt, aga selliste lollakate dieetide pidajate jaoks on ju iga 100g kehakaalu tähtis – seega on sool välja jäetud, et lollikesed usuks, et näe, dieet mõjub KOHE, rasv sulab.

No miks siis lollikesed. Soola ongi toidus ülemäära palju, miks siis mitte väike soolapaast teha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on midagi muud kui Ketodieet? ma tegin kuuaega. kokku sain 5 kilo maha. esimese nädalaga vist 3kg. kuna teen sporti ka, siis 1 kg on läinud veel. mul kaal on seni püsinud viimased 4 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ketodieedis välistad teatud toiduained, kuid sööd normaalses koguses. Stockholm ja Simeons on nälgimised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu ja tervis Milline see Stockholm dieet on?