Esileht Sünnitus Millise kotiga olete sünnitama läinud?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Millise kotiga olete sünnitama läinud?

Postitas:
Kägu

Ma olen näinud, et mega paljud lähevad üldse suure kohvriga sünnitusmajja. Ise mõtlesin, et vast ikka ühest kotist piisab, aga nüüd kahtlengi endas, et äkki plaanin liiga vähe asju siis kaasa võtta ja peaks rohkem?

Valin alles endale mähkmekotti ka välja, tahaksin et sünnitamise ajaks oleks olemas, milliseid kiidate ja milliseid mitte? Siiani on silma jäänud need – https://miiali.com/collections/beebitarvete-kotid

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli ka väike kohver, 4 rattaga. Hea mugav. Olin maru pikalt haiglas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli ka väike kohver, 4 rattaga. Hea mugav. Olin maru pikalt haiglas

…. ja hea oli sünnituseelsest sünnitama minna, kerge vedada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka 4 rattaga kohver. Seda on mugav vastuvõtutoast sünnitusosakonda transportida + mul oli mugav sellele toetudes tuhusid üle hingata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käsipagasi mõõdus kohver. Mahutab kõik vajaliku ilusti ära ja hea transportida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 aastat tagasi käisin käsipagasi mõõdus kohvriga. Pärast, koju minnes, jäi ruumi kuidagi puudu ja ikka oli mitu kotti. Seetõttu praegu lähen suurema kohvriga ja kaasas on kõik asjad – ka lapsele varumähkmed ja riided, kui tekib soov enda omasid kasutada. Lisaks paar pudelit mullivett, mis mulle meeldib ja mõned näksid, mida ei pea siis keegi kogu aeg mulle tooma. Omale vahetusriided ja rätik ja hügieenitarbed… Kuna mul tulemas esilekutsumine, siis ilmselt olen haiglas vähemalt 4-5 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin suure kohvriga. Pool kohvrit oli täis patja – mul on üsna spetsiifiline padja eelistus ja haigla padjad olid õhukesed ibrakad, olin väga rahul, et kaasa võtsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiani on silma jäänud need – https://miiali.com/collections/beebitarvete-kotid

Sulle muud jah midagi silma ei jäägi, kui vaid omaenda poe kraam.

Väga labane moodus enese upitamiseks.

Osta siit reklaami, nagu kõik teised.

Risustad oma träniteemadega foorumit ja kujutad ette, et keegi tahab selliselt nahaalilt veel midagi ostma hakata.

Toru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ratastega käsipagasi kohver oli. Ma alati pakin pigem rohkem, kui vähem ja hea oli, sest tegelikult olin plaanitust pikemalt haiglas ka. 5 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli väike spordikott. Ma alati sellist tüüpi, et reisin minimaalsete asjadega. Mis sinna siis mahtuma pidi: kindlasti ühekordsed aluspüksid ja suured sidemeid (haigla ei anna neid), vahetusriided (mingid mugavad dressid), pesemisvahendid, beebile koju mineku body/meriinokombe. Mähkud jm beebi hooldamise vahendid/ riided haiglas oleku ajak saad kohapealt. Ma olin ka suurema osa ajast haigla riietega. Nii et kui ikka 3p pead seal veetma, siis pole vaja suurt kohvrit. Snäkke ei võtnudki eriti, sest haiglasse mineku aeg tuli ootamatult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma läksin tavalise spordikotiga.  Ilmselt saaks võrrelda käsipagasi kohvriga.

Kaasas olid pesemisasjad(tegelikult haiglas oli kõik olemas. Vaja läks vaid oma hambaharja ja raseerijat), beebile riided koju minekuks ja endale. Võtsin ka oma hommikumantli.

Haiglas olles olin ise nende riietes ja beebi ka.

Snäkkidest võtsin kaasa müslibatoone ja mullivett.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

esimest korda sünnitama minnes tassisin kaasa suure koti sh. oma öösärgi ja hommikumantli, tegelikult oli mõistlik kanda haigla oma, kuna veritsed. Teist korda oli väike spordikott – lapse riided, hügeenitarbed. Ilmselt kolmandal korral oleks läinud vaid käekotiga. Kui esimene laps sündis olid kõik asjad kodus olemas, teise lapsega sõitsime sünnitusmajast apteeki ostma neid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Sünnitus Millise kotiga olete sünnitama läinud?