Esileht Ilu ja tervis Millised harjutused kõige tõhusamad ?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Millised harjutused kõige tõhusamad ?

Postitas:
Kägu

… tuharalihastele? Et saada prink pepu 🙂 Ma pean silmas kodustes tingimustes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kükid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole sellist asja. Raskusi on vaja ja suuri raskusi.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul oli päris ok pepu. hakkasin iga päev kükke tegema (70-100) ja sellest tekkis ikka väga hea pepu. olen 40+

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

VIDEO: 9 harjutust, mis panevad su tuharalihased mühinal kasvama - AVASTA.me

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei aita need kükid, lunge’id ja poolsillad mitte essugi. Asjatundjamad ütlevad, et pärast trenni peaks valku sööma.

Kükke teen 10kg pommiga 20tk x 4, lunge’e 5kg hantliga mõlemas käes nii palju, kui 30 sek jooksul jõuab x 4. Poolsilda ja silda teen oma ashtanga jooga praktikas.

Peaaegu iga päev, aga vastavalt konditsioonile mõnel päeval vähem raskust.

Tagumik lame nagu surfilaud. Aga proovib siis rohkem mune süüa pärast trenni 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei aita need kükid, lunge’id ja poolsillad mitte essugi. Asjatundjamad ütlevad, et pärast trenni peaks valku sööma.

Kükke teen 10kg pommiga 20tk x 4, lunge’e 5kg hantliga mõlemas käes nii palju, kui 30 sek jooksul jõuab x 4. Poolsilda ja silda teen oma ashtanga jooga praktikas.

Peaaegu iga päev, aga vastavalt konditsioonile mõnel päeval vähem raskust.

Tagumik lame nagu surfilaud. Aga proovib siis rohkem mune süüa pärast trenni ????

Valgu piisavat tarbimist tuleb vaadata üleüldiselt, mitte ainult pärast trenni muna süüa (muna pole kaugeltki kõike parem valguallikas muide).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kükke teen 10kg pommiga 20tk x 4, lunge’e 5kg hantliga mõlemas käes nii palju, kui 30 sek jooksul jõuab x 4.

Lihaskasvuks tuleks mõlema juures kasutada raskusi selliselt et sa rohkem kui 8-12 korda teha ei suudaks. See mis sa teed on aeroobika võimlemisharjutuste vormis, lihaskasvuks peab koormus suurem olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Geenid määravad ka päris palju. Sellepärast ongi sportlased eri aladele mõeldud. Vaadake ja võrrelge sportlaste kehasid, sarnane rasvaprotsent enamikul tippsportlastel, aga täiesti erinevalt arenenud keha. Pealegi on inimesed mesomorf, ektomorf või endomorf, sellest ju palju räägitud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta – mul on kükid välistatud, sest põlveliigestega pisut jamasti. Probleem on ka selles, et peput eriti ei olegi ja see ka selline alla vajunud (gravitatsiooni jõud 43 aastaselt teeb ka oma töö 🙂 ) Söömine ka seda suuremaks ei tee, pekk koguneb ikka siis kohe kõhule kõik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta – mul on kükid välistatud, sest põlveliigestega pisut jamasti. Probleem on ka selles, et peput eriti ei olegi ja see ka selline alla vajunud (gravitatsiooni jõud 43 aastaselt teeb ka oma töö ???? ) Söömine ka seda suuremaks ei tee, pekk koguneb ikka siis kohe kõhule kõik.

Pane youtube`i glute workout ja vali aga harjutusi, saad ise katsetada, kuidas mõjub.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Millised harjutused kõige tõhusamad ?