Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris talveriieteks vara (või siis all t-särk ja lühikesed püksid/kleit ainult)

kuigi hommikul oli meie kandis ärgates -1, siis päevak slubatakse +6 (kell 8 tallinnasse jõudes näitas autos +3). Ka järgnevateks päevadeks siiski lubatakse + kraade. Üldiselt soovitatakse sügiselt võimalikult kaua oodata talveriietega – see teenib ka karastamise eesmärk, aga ka seetõttu, et kuigi hommik on külm, siis päev ei pruugi olla.

Prageuseks ajaks on tohutult head fliisvoodriga riided. kahjuks üha enam ei leia kileseid voodriga riideid. Kõik on kas shoftshell (tavaline juba jääb külmaks, aga paksema voodriga pole eriti leida) või siis päris kummist vihmariided fliisiga – aga ma ise ei ole lihtsalt kummiriiete usku. Just seetõttu, et ilmad on muutlikud ja nt täna oleks päris jama kummiriietega olla, kui hetkel juba päike piilub kenasti.

Ma ise olen üritanud leida võimalusel kirbuturult mõne nö õhemaks pestud talvekombe, mis lihtsalt ei ole nii soe enam. Suuremale lapsele olen saanud vennalt 40 g soojustusega Lenne kilese kombe ja sinna alla panin täna soojemad retuusid + soojema pusa. Kahjuks ma nende e-poes aga ei näe selliseid tooteid rohkem (40-80 g soojustusega), et kevadeks ära osta:(

Täna läksid pähe veel Bredeni puuvillased tuukrimütsid. Homseks vist lubati nõks külmemat jälle, võibolla siis lähen veidi soojemale mütsile üle (noroemale on Bredeni meriinomüts ja vanemale on olemas villane kevad-sügismüts)

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 08:38; 30.10 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu omad läksid vastavalt ühe ja kolm hooaega kasutuses olnud talvekatega (140g).
Ma ei ole üldse kihitamise usku, parem tõmmaku üks asi selga ja minek.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

-1
tsärk
retuusid,
fliis ja pop ks kombe

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4aastane läks täna -Pv pluus,dressipüksid, boardman, breden meriino müts-sall, popi kv kindad ja vikingi voodriga kummikud (jalas sterntaleri meriinosokd, et kui jalgadel hakkab palav siis ei külmetu)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülemineku omad. Minu oma läks lasteaeda õhukese vatiiniga kombekaga, millel jalgade osa ja tagumik kummist. All dressipüksid ja pika varrukaga pluus, pähe meriinotuukrikas ja sõrmikud. Fliis on kapis lisaks. 3kraadi hommikul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 5aastane poiss käib endiselt Didriksons Boardman komplektiga.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kolmesel Didriksons fiisvoodriga kummikombe

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te panete lapsele juba Kuoma stiilis saapad ka jalga ? Maapind juba 0 ja alla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin täna Kuomad ja talvekombeka välja ja homme läheb nendega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerge voodriga kevadsügispüksid, voodriga kevadsügisjope, dressikas. Talveriideid veel ei pane, laps ütleb, et ei ole külm, aktiivne laps, rahmeldab õues ringi, nii et täitsa usun, et talveriietega hakkaks higistama. Ise panin üks päev paksu talvejope selga ja kiiresti kõndides hakkas palav, muidu kannan sellist vahepealset jopet praegu. Selline komplekt, et voodriga kevadsügisriided + dressikas või külmema ilmaga fliis, on meil lastel sügiseti päris miinuskraadideni hästi sobinud, kui juba päeva ajal ka miinus, siis on talveriided selga pannud.

Ma ei saa aru, mida siin miinustada on. Et laps on ilmastikule vastavalt riides, mitte kubujussiks topitud ja polegi veel päevase plusskraadiga talvekombe seljas? Lasteaias käiv laps on praegu 6 a, suurem 8 a ja neil toimib selline riietumine aastaid juba väga hästi. Haiged on viimastel aastatel üliharva, kui siis, talvel jaanuaris-veebruaris mingis külmetusviiruses.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te panete lapsele juba Kuoma stiilis saapad ka jalga ? Maapind juba 0 ja alla

Meil on voodriga kummikud, need natuke õhemad kui päris talvesaapad. Tõsi, üks lastest oli eile ja on täna Kuling talvesaabastega, kuna kummikud läksid ootamatult katki (läks vist kuskile vastu või ei teagi, mul endal ka kummikud purunevad :/ ). Aga lõuna ajal on aega poes käimiseks ning homsest jälle voodriga kummikud. Laps ise kurdab, et saabastega palav ja täna juba protestis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 08:38; 30.10 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Didriksons boardman ja jalas dock boot termokummikud. Meie pere lemmikkomplekt juba 10 aastat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on popi.ee-st tellitud õhukese vatiiniga traksipüksid, uuskasutusekeskusest ostetud mingi paksem jope (mitte päris talvine), jalas Viking k/s tossud, peas sõbrannalt saadud Kivati puuvillane müts (topeltriidest), mis katab kõrvad ära. Küsin lapselt ikka iga päev, kas lasteaias oli õues mängides külm ka, aga siiani olen veel eitava vastuse saanud. Ah jaa, jope all on tal toapluus või -kleit ja selle peal puuvillane džemper, mida ta kuidagi panna ei tahaks, aga ma ikka sunnin, sest ilma selleta hakkaks külm kindlasti (nii paks see jope pole).

Talvekombet ei tahaks ma talle veel heameelega selga panna, sest sai ostetud täiesti uus ja kui ta praegu selle poriseks trööpab ja kuskilt katki nühib, siis pole jälle päris talvel miskit selga panna. Eelmisel aastal juhtus nii, et talvekombe läks õhutemperatuuri pärast selga, aga lund ju veel ei olnud ja ta trööpas talvekombe ära, nt kulusid sääreotsad pahkluude juurest juba enne talve katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2a lapsel seljas õhukese voodriga shellkombe, mille all villafliisist 2. kihi kombe toariiete peal. Olemas on ka Po.P eemaldatava fliisvoodriga kombe, mille saab ilmselt lähipäevadel selga. Peas õhukese meriinovoodriga müts, käes fliisvoodriga k/s kindad, jalas Reima k/s saapad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )