Esileht Tööelu, raha ja seadused. Millised toetused saab kui laps sünnib

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Millised toetused saab kui laps sünnib

Postitas:

Kas linnaosa kaudu makstav summa korraga makstakse ?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mis linnas sa oled muidu? Ja kas lapse isa on sama linna kodanik?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 09:08; 30.07 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitoetus, mille saavad kõik, makstakse korraga. Paljudes omavalitsustes on ka veel lisatoetus lapse sünni puhul, aga seda kõik ei saa (peab vastama teatud tingimustele) ja mõnes kohas makstakse osade kaupa (2.osa tuleb nt siis kui lsps on saanud 1-aastaseks).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie KOV maksab omapoolset toetust lausa 3. osas. Uuri oma KOVi lehelt, mis nõuded teil kehtivad, need on tõesti väga erinevad (kas peavad olema registreeritud mõlemad vanemad või piisab ainult ühest, kui kaua peavad olema seal elanud jne).
Riiklik toetus tuleb ühes osas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 09:35; 30.07 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on linna toetus kahes osas.

Mõnel pool maksab lapse sünni puhul ka tööandja, minul oli nii. Selleks pidi tegema avalduse. Need süsteemid on igas firmas erinevad, et kuidas ja kui palju, aga tasub sekretäri käest küsida.

Ja siis riigipoolne sünnitoetus.

Vanasti sai ka apteekidest beebipakke, aga ma vaatan, et nii benu kui Apotheka on sel kevadel beebipakkide väljastamise peatanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 10:08; 30.07 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel pool maksab lapse sünni puhul ka tööandja, minul oli nii. Selleks pidi tegema avalduse. Need süsteemid on igas firmas erinevad, et kuidas ja kui palju, aga tasub sekretäri käest küsida.

Et läksidki sekretäri käest küsima, kas meie firmas ikka lapse sünni puhul midagi makstakse ka?
Või siiski teadsid, et teil on selline “preemia” ja seepärast küsisid lihtsalt vormistamise kohta.
Ma ei usu, et enamik firmasid lapse sünni puhul toetust maksab, imelik oleks selle kohta ekstra küsima minna, kui varasemalt teada pole.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 09:08; 30.07 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et enamik firmasid lapse sünni puhul toetust maksab, imelik oleks selle kohta ekstra küsima minna, kui varasemalt teada pole.

Kui annad RSP-le mineku eeldatavast kuupäevast teada, siis saadki küsida, kas ja kuidas.
Nt mitmed riigiasutused maksavad sünnitoetust. Ise töötasin firmas, kus maksti ka isadele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 09:35; 30.07 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et läksidki sekretäri käest küsima

Jah, ma läksin seda küsima. St et ma saatsin sekretärile e-kirja, et kas ma pean selleks midagi tegema, et sünnitoetust saada. See, et toetust makstakse oli küll mulle varem teada, aga kas seda tehakse automaatselt või mis summas, seda ma ei teadnud. No selguski, et tuleb teha avaldus, siis saab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 10:08; 30.07 17:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Millised toetused saab kui laps sünnib