Esileht Pereelu ja suhted Milliseid mehi te ei austa?

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Milliseid mehi te ei austa?

Postitas:

Meest kes pole vähemalt kord elus olnud peaminister või suure kontserni ainuomanik.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elatisest kõrvalehiilijaid

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 40+ aastasel mehel on kaheuksega sportauto ront ja vana mootorratas, siis ta tõesti pole austust väärt. Näitab, et kas tegu on vanapoisi või egoistiga.

Selgita palun. Mu mehe tütre mehel ( 🙂 ) on 60-te lõpu aasta sportauto Volvo…kas oli mingi 800 või 8000 ja rontvana Jawa. No ja siis pereautona mingi ehk 3-5 a vana RAV. Miks ta nende vanade sõidukite pärast austust väärt ei ole? Muidu ta tööks on olla loomaarst.

Peaks talle ütlema, et kuna tal on suht haruldane vana sportauto ja ront ja remontimata Jawa garaažis, pole ta mingit austust väärt.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.04 19:53; 28.04 09:45; 28.04 10:25; 28.04 14:23; 28.04 14:58; 28.04 14:59; 28.04 15:21; 28.04 17:51; 30.04 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pead selgitama, miks inimene, kes teostab oma lapsepõlveunistuse (ostab sportauto) või lihtsalt kogub neid, pole sinu arust austusväärne. Nagu sa alul kõva häälega kuulutasid.

Kui 40+ aastasel mehel on kaheuksega sportauto ront ja vana mootorratas, siis ta tõesti pole austust väärt. Näitab, et kas tegu on vanapoisi või egoistiga.

Loomulikult! Õige mees käib alati ajaga kaasas ja kõige vanem asi, olgu tegu siis auto või jalavarjuga, on selle eelviimane mudel! Kõik ülejäänud mehed on saast!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 16:28; 28.04 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te siis kõiki ülejäänusid austate. Teate ikka mis austus tähendab? Austus tuleb ikkagi igapäevase eluga väljateenida, ei ole nii, et vaikimisi hops on olemas. Isegi inimese suhtes, kes on viisakas ja korralik, ka tema suhtes ei teki ju austus kohe. Austus siis sisaldab ka omapoolset tegu ja hoiakut. Austus pole ju ometi ainult sõna… või on ? Mida tähendab austus sellele, kes austab? Küsimus ei ole ju selles, keda, vaid küsimus on kuidas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks talle ütlema, et kuna tal on suht haruldane vana sportauto ja ront ja remontimata Jawa garaažis, pole ta mingit austust väärt.

Kui need vanad masinad on lisaks, siis pole hullu. Kui aga pereautot ei olegi, siis on tegu sellega, mida kirjeldasin.

Siis pidanuks sa ka nii ütlema. Sitt väljendusoskus on kaugele näha.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.04 19:53; 28.04 09:45; 28.04 10:25; 28.04 14:23; 28.04 14:58; 28.04 14:59; 28.04 15:21; 28.04 17:51; 30.04 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Austus tuleb ikkagi igapäevase eluga väljateenida

Muidugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.04 19:53; 28.04 09:45; 28.04 10:25; 28.04 14:23; 28.04 14:58; 28.04 14:59; 28.04 15:21; 28.04 17:51; 30.04 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sportauto on olulisem kui lapsed (oletame, et lapsed on juba olemas enne sportauto soetamist).
Kui aega jagub sõpradele ja hobidele ja sportautole, aga mitte lastele.
Kui mees peab naist ainuüksi selle pärast madalamaks, et naisel pole teatud elundeid.
Mõned mehed nimelt arvavad, et aju vist asub seal allpool. Sest nende meelest ei saa ühelgi naisel olla aju, seevastu on mehed kõik ajudega.
Täielik öäk ühesõnaga, kui mehe arvates on ta parem vaid seepärast, et tal on vastavad sootunnused.
Mehed, kes ei suuda naist näha võrdse partnerina.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aga pereautot ei olegi,

Miks peaks üksikul mehel olema pereauto?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.04 19:53; 28.04 09:45; 28.04 10:25; 28.04 14:23; 28.04 14:58; 28.04 14:59; 28.04 15:21; 28.04 17:51; 30.04 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks üksikul mehel olema pereauto?

Siis ta ongi üksik mees. Vanapoiss. Sõitku oma sportautoga ja motikaga. Aga mida asja on sellel vanapoisil siis naistega? Mina tõesti mingeid vanapoisse ei austa. Kui oleks tegu mingi tähtsa ja targa isikuga, siis vast austaks ikka.

Ehk siis sa ei austa nt 32-35 aastast meest, kes on otsinud endale naist.
Okei.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.04 19:53; 28.04 09:45; 28.04 10:25; 28.04 14:23; 28.04 14:58; 28.04 14:59; 28.04 15:21; 28.04 17:51; 30.04 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid, kel puudub endal austus teiste kaasinimeste, naiste, elu, loomade, vanainimeste, eluliste väärtuste, kommete, usu jne suhtes. Ma võin austada alkohoolikut kui tema austab mind ja teisi inimesi. Ma võin austada libekeelset naistemeest kui tema austab mind ja teisi inimesi jne. Näiteks kohtingul käies ma austan seda inimest ja võtan teda sellisena nagu ta on, olgu siis see libekeelne naistemees või alkohoolik. Okei romantilise suhte valguses ei pruugi ta mulle meeldida ehk tegu pole minu tüübiga, aga inimesena ma neid austan. Küll aga olen täheldanud vastupidist, et inimesega, kellega kohtunud olen, ei ole temal jätkunud piisavat austust minu suhtes, ta ei ole aktsepteerinud seda, kes ma olen ja alati on üritatud kuidagi mind kellekski teiseks muuta. Mul endal küll ei tule pähe, et kohtingule mingi listi asjadest, mida see kohatav inimene tegema peaks või milline olema peaks kaasa võtta. Kui ei meeldi suhtepartnerina, siis ei meeldi ja kõik. Millegipärast aga nemad arvavad teisiti, öeldes et ma ei ole nende maitse, siis jauravad või õigustavad end mitmeid tunde. Ega kõigiga saagi mingit suhet tekkida, aga seda imelikum on pärast kuulata detailset ülevaadet, mis kõik mul vajaka jäi ja milline olema peaksin jne. Kui ei meeldi, siis liigu edasi, aga selline tagantjärgi hala või inimese alavääristamine või katse suruda endale sobivasse raamistikku on naeruväärne. Loogiline ju kui sulle on oluline ütleme, et mehel oleks oma maja ja kohtud mehega, kel seda maja pole, siis liigud viisakalt edasi kuniks leiad selle majaga meesisendi, mitte ei hakka seda majata meest mõnitama, halvustama, naeruvääristama..võib olla kutt oligi rohkem korteritüüpi näiteks. Et sa ei hakka mingit oma ideaali teistele peale suruma, teist sinna oma raamidesse toppima vaid austad teda ja võtad inimest sellena, kes ta on ja kui see ei meeldi, siis liigud edasi.. Eriti käituvad selliselt libekeelsed naistemehed, kes siis suures seksiootuses..oma arunatukese kaotavad. Ja kui loodetavat ei saa, siis valavad oma frustratsiooni ja pettumuse su peale välja, et sa ei olnud ikka selline nagu neile meeldiks, peaksid ikka rohkem selline oleme jne jne… Selliste inimeste vastu mul puudub igasugune austus. Ma võin austada inimest, kes on libekeel, kui ta austab mind. Aga ma ei saa austada meest, kes pärast sõimab, alavääristab, halvustab, naeruvääristab mind..põhjusel, et ma temaga ei maganud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nilbed, kel ikka kisub jutt voodielule ja ümber augu, et isegi tööasju arutades vaja sellest ka juttu teha. Perverdid minu silmis. Veel sellised, kes jõllitavad naisi (mõtlen ikka võõraid naisi, kes äkki abielus ka). Mingit austust ega viisakust pole sellisele õpetatud. Isekad matsid on ka väga eemale peletavad. Sellised esmalt, et ega põgusalt nähes ja kuuldes rohkem ei näe.

Siia sobiks lisada viisakuse kohta veel miskit. Kui viisakust ja austust pole kodust kaasa antud, siis seda ei tule ka. Kui mees ei austa ja pole viisakas emaga, siis pole ka naise/naistega. Ja lisaks minu mees ütles kunagi hea lausa tütrele. Vaata mehe kingi(sh kõik jalatsid) kui need korralikud ja viksitud/lakitud , et hoolitseb kingade eest, siis hoolitseb ka naise eest. Ja tõesti leian , et sellel on tõepõhi all.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 20:36; 29.04 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kergem oleks vist kirjtada, milliseid austan, sest neid on Eestis üksikud. Suur enamik on kõik ühel või teisel viisil väärt põlgust.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pange vähemalt 3 punkti, milliseid mehi te ei austa?

Ise ei austa:;

1. mehi kes löövad naisterahvast

2. vanematest sõltuvaid mehi

3. kasimata mehi

kes väidavad ,et naisel oma suuorgan peas!Kujutan ette milleks see ainult kasutada kõlbab ta arust!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ambitsiooni teema. Kas inimese elu sisuks peaks olema pidevalt kuhugile kõrgemale, kaugemale püüelda?
Aga kui inimene on juba jõudnud kuhugile, heal töökohal, kinnisvara olemas, ühesõnaga kõik elus hästi. Kas sellest siis ei piisa, kui ta elab oma hästi korraldatud elu?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 18:59; 29.04 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ambitsiooni teema. Kas inimese elu sisuks peaks olema pidevalt kuhugile kõrgemale, kaugemale püüelda?

Aga kui inimene on juba jõudnud kuhugile, heal töökohal, kinnisvara olemas, ühesõnaga kõik elus hästi. Kas sellest siis ei piisa, kui ta elab oma hästi korraldatud elu?

Pangale 30-ks aastaks kuuluv kinnisvara ei ole enda oma. Rendid mõisniku käest, makstes igakuist kümnist.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ambitsiooni teema. Kas inimese elu sisuks peaks olema pidevalt kuhugile kõrgemale, kaugemale püüelda?

Aga kui inimene on juba jõudnud kuhugile, heal töökohal, kinnisvara olemas, ühesõnaga kõik elus hästi. Kas sellest siis ei piisa, kui ta elab oma hästi korraldatud elu?

Pangale 30-ks aastaks kuuluv kinnisvara ei ole enda oma. Rendid mõisniku käest, makstes igakuist kümnist.

Ja kuskohast seda välja loetakse, et räägin “pangale kuuluvast” kinnisvarast?
Sa pole vist ise kunagi kinnisvara ostnud, muidu teaksid, et ka kodulaenuga ostetav kinnisvara kuulub ostjale, mitte pangale. Panga ees on laenukohustus.

Ning kui näiteks pool 100k+ eur maksvast kinnisvarast on kinni makstud? Ikka ollakse sinu silmis varatu või mis su point on? Juba see kui ollakse kodulaenu kõlblik, ütleb inimese kohta üht-teist. Ambitsioon on olemas, saada endale oma kodu. Saigi saadud.
Mis siis nüüd edasi, järgmine eesmärk ja ambitsioon uus suhe ja pere?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 18:59; 29.04 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks üksikul mehel olema pereauto?

Siis ta ongi üksik mees. Vanapoiss. Sõitku oma sportautoga ja motikaga. Aga mida asja on sellel vanapoisil siis naistega? Mina tõesti mingeid vanapoisse ei austa. Kui oleks tegu mingi tähtsa ja targa isikuga, siis vast austaks ikka.

Ilmselgelt pole sa naine, keda mehed sportautoga sõitma viiks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ta ongi üksik mees. Vanapoiss. Sõitku oma sportautoga ja motikaga. Aga mida asja on sellel vanapoisil siis naistega?

Kle, minu peelest oleks päris nilbe, kui üksik mees, kes alles otsib tepre, oleks juba muretsenud pereauto. Ehk ka lapseistmed sisse?

Küll ta ostab siis pereauto, kui pere tekib. Autosid müüakse, kas sa tead.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.04 19:53; 28.04 09:45; 28.04 10:25; 28.04 14:23; 28.04 14:58; 28.04 14:59; 28.04 15:21; 28.04 17:51; 30.04 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunnen väheseid mehi ja veel vähematega on mul nii lähedased kokkupuuted, et oleks vaja mõtlema hakata, kas austan neid või mitte. Aga niisama igapäevaelus inimestega suheldes on üks kriteerium, mis mehe mu silmis ära nullib, see on nimelt löts pehme käepigistus. Öök. Kättpidi ikka tervitatakse ja no kui tuleb sealt lödikäpp, oeh, mul on raske pärast seda edasi suhelda.

Mmm… Kimp sooje viinereid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kle, minu peelest oleks päris nilbe, kui üksik mees, kes alles otsib tepre, oleks juba muretsenud pereauto. Ehk ka lapseistmed sisse?

Pereauto on üldse nilbe. Naisel on ju ka nagunii oma auto. Kui see juhtub olema 4-ukseline, siis pole mingit spetsautot rohkem vaja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2. see kes ei austa naist.( kui mees austab ema,siis austab ka naist).

Aga kui ema ei austa poja naist ja teda ja tema lapsi alandada üritab? Sellises olukorras ei saa kahte naist austada nii, et need rahule jääksid, vaid tuleb valida. Millise hea mees valima peaks? Enda naisest loobuma või emaga suhted katkestama?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Milliseid mehi te ei austa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.