Esileht Koolilaps Milliseid sisejalanõusid kannavad 10-11.a. poisid?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Milliseid sisejalanõusid kannavad 10-11.a. poisid?

Postitas:
Kägu

Poisile vaja uusi sisejalatseid. Siiani kandnud nahast sandaale. Tahaks, et jalats oleks mugav ja hingav. Milliseid sisejalanõusid 10-11.a. poisid kannavad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid suvalised Vansi tennised

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1.-3. klassis olid sandaalid, 4. klassis olid lapse soovil tennised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavalisi jalanõusid kannab.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeleldi käiks ka Vansi tennistega kuid lepib ka hübriidjalatsitega mis sümbioos sandaalist ja spordijalanõust. Nendega käib ka kehalise sisetunnis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prismas on house kaubamärgiga valge tallaga pealt riidest jalga lükatavad nagu tennised vms. Paelteta. Nagu Scetchers.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina tahad hingavaid ja jalasõbralikke, laps tahab stiilseid ja selliseid nagu teistel. Ma lõpetasin need võitlused juba 2.klassis ära. Laps käib Nike vabaaja jalanõudega. Ideaalis muidugi ostaks Ecco sandaale, aga keegi ei käi sellistega.
Sa tööl kannad ka lahtiseid ortopeedilisi rihmikuid?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skechersi jalgalükatavad on paar aastat olnud
https://skechers.ee/et/elite-flex-wasik-97891l-cnf.html

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina tahad hingavaid ja jalasõbralikke, laps tahab stiilseid ja selliseid nagu teistel. Ma lõpetasin need võitlused juba 2.klassis ära. Laps käib Nike vabaaja jalanõudega. Ideaalis muidugi ostaks Ecco sandaale, aga keegi ei käi sellistega.

Sa tööl kannad ka lahtiseid ortopeedilisi rihmikuid?

Tead, kannangi tööl lahtisi ortopeedilisi rihmikuid sest nii on jalasõbralik.

Minu poeg läheb 7.klassi ja siiani on nõus olnud rihmikutega. Sel aastal vist vaatame mingid vabaaja tossud kuna jalg  nii suur et on norm valik.

Peale Ecco on muide ka teisi ja täiesti normaalseid sandaale olemas. Kasvavale ja alles kujunevale jalale sõbralikke.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.weekendshoes.ee/columbia-vabaajajalatsid-youth-spinner-242776.html

Minu poiss käib sellistega. Jalats on hästi kerge ja kangas on nagu õhuke võrk.

Rademaris nägin neid kunagi müügis, kuid ise ostsin Columbia kodulehelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse klassis/koolis õnneks kiusamisjuhtumitega tegeletakse ja seega kellelgi pole sandaalide kohta ütlemisi olnud. Üsna mõistetamatu, miks peakski kedagi halvustama sandaalide kandmise tõttu?!

Eelmisel aastal olidki mu 11-aastasel pojal sandaalid (mustad jack wolfskini omad, ise valis), üle-eelmisel võrktenniste laadsed sportlikud jalatsid, enne seda 2 a sandaalid ja veel enne seda mingid õhukesed-painduvad riidest jalanõud. Täitsa nii oleme ostnud, kuidas sobiv ja meeldiv kaup silma on hakanud, aga sandaalid on tõesti tervislikumad kui kinnised jalatsid ja seega ise eelistan pigem neid. Kui see peaks oluline olema, siis samuti kannan ise (viisakaid kinnise ninaga, kuid külgedelt lahtiseid) nahksandaale tööl.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanem poiss käis 1-6 klassini sandaalisega. Noorem oli eelmisel aastal 1. klassis Nike tossudega. Sel aastal pakun Timberlandi sandaale mis olid suveks ostetud. Terve päev, 4 ja rohkem tunde tossudega on minu meelest liiga umbne.

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Milliseid sisejalanõusid kannavad 10-11.a. poisid?