Esileht Ilu ja tervis Milliseid toidulisandeid v vitamiine kasutate?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Milliseid toidulisandeid v vitamiine kasutate?

Postitas:

Ja mille jaoks need kasulikud on? Lihtsalt huvitav teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun täisväärtuslikku ja tasakaalustatud toitumisse. Ei tarvita toidulisandeid, lastele vahel vitamiine ostan (kui näen, et nad pimedal aastaajal kuidagi kuhtuma hakkavad)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

tegin just hiljuti 10 päevase berocca kuuri ja mõjus väga hästi. iga päev midagi ei tarbi, püüan ikkagi rohkem toidust saada vitamiinid ja muud kasulikud ained. kuid peale antibiotsikuuri oli vaja natuke järele aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omega 3-6 kapsleid ja kui meelde tuleb siis küüned-nahk-juuksed- vitamiini (nimi ei meenu hetkel).
Väiksem laps saab lisaks d-vitamiini ja suurem laps C-vitamiin+tsink kihiseva joogi tablette.
Suvel ei tarbi midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul kõrge kolesterool, siis tarbin letsitiini kapsleid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-vitamiini ja B-vitamiini. üldise heaolu nimel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:25; 23.01 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesiumitabletid öiste jalakrampide vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanaema olen siis ja võtan D3, kaltsiumi ja C. Liiggestele ka kuure. Üldiselt sügisest kevadeni ikka igasuguseid, ka Omega 3 ja ayurveda omasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:40; 23.01 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

arginiin, kreatiin, beeta alaniin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D3 vitamiini kogu perega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta mingeid toidulisandeid, kui arst ei ole eraldi soovitanud. Kunagi raseduse ajal, kui hemoglobiin läks väga madalaks, siis arst soovitas rauapreparaate võtta. Täna olen 50-ne ja pole ühtki märkimisväärset tervisehäiret olnud, mis oleks tingitud ühe või teise keemilise elemendi puudumisest. Jälgin lihtsalt seda, et igapäevane menüü oleks võimalikult mitmekesine ja sisaldaks kõiki vajalikke toitaineid.
Kunagi üks arst hoopis hoiatas mind kõikvõimalike toidulisandite eest, teatades, et võib oletada, et üksjagu toidulisandeid võib panna kehas vohama ka mõningad kasvajad, kui selleks on eelsoodumus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 16:10; 24.01 13:36; 24.01 21:48; 25.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omega 3 ja rauatablette, ilma nendeta oleksin vist pidevalt zombi. Ja alates eilsest ka miskit juuste-küüntele mõeldud E-vitamiini.

PS! Toitumine on korras ja üdini tervislik, aga väikesed vitamiinilaksud tuleb sel pimedal ajal siiski ette võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma näen ysna palju vaeva, et mitmekylgselt toituda. proovin mingi aja vältel teha tiiru peale poe puuvilja ja juurvilja osakonnale. ja ei kavatse mingeid lisandeid vötta. nii kaua kui arst mulle ei ytle, et mul on krooniline puudus millestki (mida loodetavasti ei teki) siis mina ravimitootjaid ei nuuma vabatahtlikult;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 18:19; 23.01 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma näen ysna palju vaeva, et mitmekylgselt toituda. proovin mingi aja vältel teha tiiru peale poe puuvilja ja juurvilja osakonnale. ja ei kavatse mingeid lisandeid vötta. nii kaua kui arst mulle ei ytle, et mul on krooniline puudus millestki (mida loodetavasti ei teki) siis mina ravimitootjaid ei nuuma vabatahtlikult;)[/tsitaat]

Hmm, mille järgi see arst ka ütleb, et mõnest mineraalist-vitamiinist puudu on? Puuvilju-juurvilju tuleb iga päev erinevaid üksjagu süüa, et vajalik kätte saada. Seda ei teagi keegi kui palju nendes toorestes puuviljades, mis kastidesse pannakse ka midagi kasulikku on peale mürkide. Eks me kõik sööme miskit värsket, aga just iga päev ja mitmeid erinevaid, ei tea. Mina näiteks ei ole kalasööja, siis vaja Omega 3, talvel pole päikest, D3 vaja. Ega nooremast peast aru saagi, aga vaadake selliseid 60-65, ikka võiksid kõbusamad olla. Nii paljudel on liigestehädad. Eks paksud ka muidugi….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:40; 23.01 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kalamaksaõli, seega siis vist D.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 21:28; 07.02 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kalamaksaõli, seega siis vist D.[/tsitaat]

Ei pruugi olla, loe sildilt

Sellele, kes arsti hoiatust ootab – enamik arste näiteks veres ringleva d-vit taset ei testigi, aga ilma päikeseta seda lihtsalt pole võimalik kehas piisavas koguses sünteesida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:25; 23.01 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

midagi ei võta, tunnistan – et aegajalt tabab mind mingi hoog ja siis ostan – näiteks gerimaxi vms aga erilist vahet ei ole. apteegis kapis on mitu poolikut karpi
lastele teen 1 kuu kuuri, kus annan vitamiine juurde ja siis on jälle pikalt vaikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt:

D-vitamiin, kuna elan Eestis
C-vitamiin, kuna on talv ja viiruste aeg
Mg+B-grupi vit., kuna elus on stressi
Kalamaksaõli

Pidevalt ei tarbi muud peale D ja C, aga teatud eluperioodidel küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hmm, mille järgi see arst ka ütleb, et mõnest mineraalist-vitamiinist puudu on? Puuvilju-juurvilju tuleb iga päev erinevaid üksjagu süüa, et vajalik kätte saada. Seda ei teagi keegi kui palju nendes toorestes puuviljades, mis kastidesse pannakse ka midagi kasulikku on peale mürkide. Eks me kõik sööme miskit värsket, aga just iga päev ja mitmeid erinevaid, ei tea. Mina näiteks ei ole kalasööja, siis vaja Omega 3, talvel pole päikest, D3 vaja. Ega nooremast peast aru saagi, aga vaadake selliseid 60-65, ikka võiksid kõbusamad olla. Nii paljudel on liigestehädad. Eks paksud ka muidugi….[/tsitaat]

aga nöuka ajal oli möneti toitumine ysna yhekylgne. muidugi söödi palju oma aias kasvatatut, aga seda suvel rohkem. talvel konserveeritud aedviljad ja puuviljad. aga konserveerimisel läheb omajagu vitamiine ja mineraale kaduma. toormed olid kyll puhtamad sest polnud nii palju lisaaineid kui praegu aga palju tarbiti loomset rasva ja see mingil määral on muutnud praeguseks vanemad inimesed kardiovaskulaarsetele haigustele vastuvötlikumaks. samas muidugi fyysilist tööd tehti rohkem kui nyyd, ka see on paljud praegused pensionärid ära kurnanud:(. otseselt. arvan, et inimese organism ei olegi loodud nii täpistasemel saama köiki mikroelemente, seda juuksekarva ei tohiks lõhki ajada. kui vähegi tasakaalustatud toitu syya ja muus osas tervislikult elama peaks inimese keha saama kätte pea köik vajaliku?

pealegi muigas mulle yks lähedane apteekrist tuttav, et tegelikult paljusid kunstlikult synteesitud rahvakeeli vitamiine inimese organism ei omastagi, väga vähesel määral… 🙂 ja tema väitel on toidulisandite vötmine pöhjendatud ainult teatud haiguslike seisundite puhul. et jah, keda siis uskuda:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 18:19; 23.01 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gerimax Energy Plus ja kalamaksaõli kapslid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sidrun, küüslauk, mesi-need me sõbrad kolmekesi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Euro2008 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Omega 3 Plus, e-vitamiin, formula 4 (b vit), kalmag d vitamiiniga, c vitamiin, carotenoid complex, tre-en-en (rakkude toimimiseks, väsimuse vastu). Lapsed Omega 3 plus, lastevitamiin, C-vitamiin, kalmag d vitamiiniga, achidophilus plus (kõhule).

Miks tarbin? Sest vahe on liiga märgatav, st liiga kallis on mitte tarbida. Tahan olla terve ja elada kvaliteetset elu.

Sp tarbingi neid toidulisandeid, mis on toidust tehtud ja teadlaste uuritud. Ja minu kehale sobivad. :)[/tsitaat]
Vau… päevas SEITSE erinevat vitamiini. Vähemalt ühe toidukorra pealt hoiad raha kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui palju trenni teha, siis peabki juurde sööma vitamiine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu pimedal ajal kasutan D vitamiini, O-3 ja c-vitamiini. lastele annan ka vaheludva eduga.
Tarvitan Nutrilite. Ökovitamiinid ilma kunslike lisaaineteta. Ja muidugi puhas vesi.
Ma ei mäletagi millal palavikuga voodis olin. Vist üleelmine aasta. Ja lapsed on ka vaid kergelt nohus olnud ning vanemal poisil korra olnud nädalane köha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Euro2008 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Omega 3 Plus, e-vitamiin, formula 4 (b vit), kalmag d vitamiiniga, c vitamiin, carotenoid complex, tre-en-en (rakkude toimimiseks, väsimuse vastu). Lapsed Omega 3 plus, lastevitamiin, C-vitamiin, kalmag d vitamiiniga, achidophilus plus (kõhule).

Miks tarbin? Sest vahe on liiga märgatav, st liiga kallis on mitte tarbida. Tahan olla terve ja elada kvaliteetset elu.

Sp tarbingi neid toidulisandeid, mis on toidust tehtud ja teadlaste uuritud. Ja minu kehale sobivad. :)[/tsitaat]

Siis sa pead küll muidu üks väga põdur ja raskesti haige inimene olema, et ilma toidulisanditeta tervis käest läheb. Mul kõvasti üle poole elu elatud ilma ühegi toidulisandita ja pole ma kordagi mingit rasket haigust põdenud. Kolmekümnendates ju neljakümneks aastaks neid ette süüa ei anna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 16:10; 24.01 13:36; 24.01 21:48; 25.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja sedasi nuumataksegi ravimitööstust – tuleb kuskilt uurimus (mis on tehtud sama firma tellimusel) – et inimene peab sööma n-vitamiini, kohe on ka toode olemas ja lähebki ostmiseks.
Minu arust on see üks mõnus \”käsi peseb kätt\” skeem, mida tarbijad pühas usus (oma tervise heaks) kinni maksavad.
Mede memm suri üle 90 aastaselt, mehe mattis noorena,käis väikste lastega siberis, nii et oli paar päeva sirakil, ütles , et nüüd sureb. Ilma igasuguste lisanditeta elas pika ja raske elu ära,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

magneesiumi, sest mul on unetus ja RLS. magneesium aitab.

hakkasin võtma ka ginko bilobat, sest mul on mingi Raynaud’ laadne asi (vereringe kipub sõrmedes lakkama), aga see vist ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seleen+tsink.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Euro2008 kirjutas:[/small]

miks arvad, et ilma nendeta ei oleks sama terve?
mul ema-isa üle 90, pole elus miskit (vitamiine, toidulisandeid) peale toidu tarbinud (sealhulgas rasvast sealiha kogu elu) ja terved senini kui purikad. see toidulisandite värk on lihtsalt business ja ajuloputus.[/tsitaat]

Loomulikult business sarjast \”lollidelt tulebki raha ära võtta\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 16:10; 24.01 13:36; 24.01 21:48; 25.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanepiseemneid..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Ilu ja tervis Milliseid toidulisandeid v vitamiine kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.