Esileht Ilu ja tervis Milliseid toidulisandeid v vitamiine kasutate?

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Milliseid toidulisandeid v vitamiine kasutate?

Postitas:

Mitte millegi sünteetilisega ei narri ma oma organismi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Euro2008 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Omega 3 Plus, e-vitamiin, formula 4 (b vit), kalmag d vitamiiniga, c vitamiin, carotenoid complex, tre-en-en (rakkude toimimiseks, väsimuse vastu). Lapsed Omega 3 plus, lastevitamiin, C-vitamiin, kalmag d vitamiiniga, achidophilus plus (kõhule).

Miks tarbin? Sest vahe on liiga märgatav, st liiga kallis on mitte tarbida. Tahan olla terve ja elada kvaliteetset elu.

Sp tarbingi neid toidulisandeid, mis on toidust tehtud ja teadlaste uuritud. Ja minu kehale sobivad. :)[/tsitaat]
kas loodad leida siit lollikesi kes seda gnld saasta sinult ostaksid??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 23:10; 25.01 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi tarbinud. Terve kui purikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksevitamiine (Evonia) võtan: pikemaks on juuksed tuntavalt kasvanud, paraku tihedamaks mitte.
Lähiajal proovin need platsenta juuksekapslid ka ära, need muidugi välispidised mitte sissesöömiseks.
Muidu olen terve kui purikas, oma tervisega rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naljakas, et neid, kes ei söö lisandeid, hakkab kohe torkima, et keegi teine sööb. Ravimifirmade nuumamine? Ma jäin peale kahte järjestikkust rasedust ja sünnitust väga järsku põlvehaigeks- ei saanud peaaegu aasta kükitada ja trepist allaminek oli tõsine katsumus. Peale glücadooli kuuri elan endist elu, kükitan ja käin trepist nagu vanasti. Muidugi pean neid kuure aegajalt kordama. Kui see toidulisand täidab oma ülesannet, siis mul pole ka alust arvata, et mõni teine ei täida.[/tsitaat]

Need, kellele arst on toidulisandid määranud ühe või teise tervisehäda tõttu, ei torgi kedagi. Nokitakse nende lollikeste kallal, kes võtavad toidulisandeid igaks juhuks, äkki on millekski hea. Mul tulevad meelde vanad eestlased, kes nägemist tuhaga parandada üritasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 16:10; 24.01 13:36; 24.01 21:48; 25.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Juuksevitamiine (Evonia) võtan: pikemaks on juuksed tuntavalt kasvanud, paraku tihedamaks mitte.
Lähiajal proovin need platsenta juuksekapslid ka ära, need muidugi välispidised mitte sissesöömiseks.
Muidu olen terve kui purikas, oma tervisega rahul.[/tsitaat]
soovitan sulle venelaste takjajuureõli hoopis – minule mõjus küll väga hästi. lisaks tee sellist maski kastoorõli, munakollane ja mesi – niisketele juustele, erti hea on saunas teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei julge küll mingit suvalist lisandit lihtsalt igaksjuhuks sööma hakata, enne peaks ikka vereproovi laskma teha. Ja todulisandeid isegi ei kontrollita, sest neid ei peeta ravimiks. Vääga kaheldava kvaliteediga kaup.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 23:10; 25.01 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ginko bilobast, keegi ütles, et võtab vereringe häirtete tõttu, aga ei mõju. Mul kogemus olemas. Ka kunagi arst määras jala vereringehäirete korral. 1,5kuud olin ära võtnud, siis ikka polnud muutust, aga kui 3 kuud võetud oli, oli ka aastaid piinanud probleem kadunud. Nii et aega läheb kaua, aga mõjub väga hästi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hmm, mille järgi see arst ka ütleb, et mõnest mineraalist-vitamiinist puudu on? [/tsitaat]

Vereproovi põhjal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loen esimest korda, et magneesium unetuse vastu. Olen ise ka unetu, proovin selle kohe kindlasti järele. Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kes julgeb väita, et Omega 3 pole inimesele vaja? On ju?! Aga kuidas seda saada? Kalast? Millist kala tänapäeval üldse süüa julgeb sellistes kogustes? Kõik muud lisandid jah jura mu jaoks, aga kalaõli võtame ikka. Mu kõrge kolesterooliga mehe tervis on sellest paranenud, mul endal kuivas vanasti talvel käenahk nii, et veri paistis – nüüd ei kasuta kätekreemigi. See täisväärtuslik toit on ka kahtlane… kust te seda saate? Kas puurikana munas on omegat? ei ole ju! Sellel kanal on, kes väljas siblib. Tibust tehakse 3 kuuga kana – mida tema lihas kasulikku on? jnejne. Ohhjahh, kes neid asju teab. Eks igaüks ju üritab parima äranägemise järgi, kes siis terve ei tahaks olla. Nii ei saa öelda, et ks ühtegi lisandit ei tarbi, on tark ja kes midagi tarbib on kohe loll ravimifirma nuumaja. Peaasi, et üle ei pinguta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 11:19; 07.02 21:42; 07.02 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Magneesiumitabletid öiste jalakrampide vastu.[/tsitaat]Olen ka magneesiumi võtnud eri vormides, aga aidanud pole midagi.
Pigem on need krambid hooajalised. Siis kui on kuumad ilmad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 21:28; 07.02 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No mis kalaõlis pole kahjulikke aineid? Mingites überkallites, mille jaoks püütakse kalu kuskilt külmadest vetest. Meie pere saab oma omegad taimsetest õlidest, panen igast söökide sisse (mida ei kuumuta), muidu aga oleme mee-küüslaugu usku. Arvan, et kui pole mingeid vastunäidustusi mitmekülgseks söögiks, siis pole miskeid toidulisandeid-vitamiine küll vaja.[/tsitaat]

Nojah, taimeõli küll, aga ALA tuleb siis DHA-ks ja EPA-ks muuta jne… Tõsi ta on, meie pere tarbib ainult ülikallist Nordic Naturalsi ja Carlsonsi kalaõli. Siin müüdavat odavat etüülester varianti ma ka ei tarbi, keegi on mind sutnud veenda, et triglütseriid on parem. See toidulisandite värk on usuküsimus. ma ei kujuta ette, kes teab täpselt kõiki neid keemilisi reaktsioone…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 11:19; 07.02 21:42; 07.02 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aaa, ja muidugi meie pere parim sõber – astelpajuõli!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 11:19; 07.02 21:42; 07.02 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]selle värgiga pidi nii olema, et mida rohkem neid lisandeid tarbid, seda vähem suudab organism toidust vitamiine ja mineraale omastada (loogiline ju, inimene on ikka sündinud loodudes kasvavat toitu sööma, mitte keemiliselt sünteesitud aseaineid).
nii, et laske aga oma ajusid loputada, uskuge reklaame, tühjendage rahakotte ja rikkuge oma organismi.
on muidugi erandjuhtumeid, kus on vaja mingit lisaainet (näiteks krampide pärast magneesium või caltsiumi, kui piimatooteid ei söö). või vahel harva immuunsuse tugevdamiseks lisaportsu C-vitamiini. Üks apteeker rääkis, et alla 50-stel inimestel pole küll mingeid lisandeid vaja.[/tsitaat]

yks teine vârk on jâlle selline, et môni organism ei suuda toota-imendada ainult korraliku, rikkaliku ja ôige toiduga saadavaid vitamiine-mineraale ja seega tuleb neid lisaks manustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin kalamaksaôli vôtma kuu aega tagasi. Oli juuste välja langemisega probleem. Nüüd ei tule enam peoga ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin just vitamiinide kasulikkuse kohta sellist uudis: http://www.meelespea.net/ee/news.full/314

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Ilu ja tervis Milliseid toidulisandeid v vitamiine kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.