Esileht Kodunurk Millist DELL laptopi eelistada

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Millist DELL laptopi eelistada

Postitas:

…kas Dell Inspiron 5370 või Dell Inspiron 5570.
Parameetrid neil sarnased (I3, 8GB, 128GB SSD, ekraan FHD)
Ainult suuruste vahe, 5370 on 13.3 tolli ja 5570 on 15,6 tolli.
Iseenesest praegune läpataks on 15.6 tolli ja ei kujuta praegu ette tööd väiksemaga,
samas kui vaja kuskile liikuda, siis väiksem ikka tunduvalt mugavam.
Kuidas teie olete väiksemate läpakatega harjunud?
Või on kellegil lausa nende konkreetsete mudelitega kogemusi?
Tänud ette ja taha:)

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 14:56; 28.12 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega keegi teine peale Sinu seda ju öelda ei oska, kumb paremini sobib. Ma ise kasutan igapäevaselt 15.6″ mudelit, see on piisavalt mugav, et ilma välise monitorita hakkama saada. Samas kaasas kannan seda väga harva. Kui oleks vaja igapäevaselt sellega ringi joosta, siis ehk tõesti eelistaks väiksemat (kasvõi 14″ kompromissina) mudelit ning kodus-kontoris paneks välise monitori taha.

Kiirelt otsides leidsin, et 5570 on kõigest 2,25 kg, see on päris mõistlik, veel mitte väga ammu olid selles mõõdus laptopid 3,5 kg kanti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 15:05; 30.12 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta väiksem ja juurde monitor. Kodus teed tööd suure ekraaniga ning kui pead kaasas kandma, siis on hea väike ja kerge asi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kodus väga suure ekraaniga tööjaam-lauaarvuti, kui vaja teha suuremat arvutijõudlust nõudvaid töid. Samas kasutan kodus lihtsamateks töödeks pigem läpakat, kuidagi käepärasem jne. Peaks ikkagi vist ostma suurema läpaka – eks ta õige on, et ostus tuleb endal teha. Kuigi poest soovitati just soojalt väiksemat mudelit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 14:56; 28.12 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

i3 küll ei soovita.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

i5 ja LAtitude.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu õigel teel. Inspiron unusta ära. Kui raha vähe siis mõni muu kasutatud äriklassi läpakas. Hoiad kokku raha ja oma närve.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu õigel teel. Inspiron unusta ära. Kui raha vähe siis mõni muu kasutatud äriklassi läpakas. Hoiad kokku raha ja oma närve.

Mis sellel Inspironil viga on? Mul on see, ja olen vist 10 aastat kasutanud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 18:16; 30.12 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu õigel teel. Inspiron unusta ära. Kui raha vähe siis mõni muu kasutatud äriklassi läpakas. Hoiad kokku raha ja oma närve.

Mis sellel Inspironil viga on? Mul on see, ja olen vist 10 aastat kasutanud.

sisseehitatud id- kaarid lugeja on? klaviatuurivalgustus on? peale perekoolis istumise midagi muud ka teed oma läpakaga?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sisseehitatud id- kaarid lugeja on? klaviatuurivalgustus on? peale perekoolis istumise midagi muud ka teed oma läpakaga?

Neid kumbagi pole ka mu kolme aasta vanusel Latitudel (tööarvuti).

Aga kui 10 aasta vanusest odavama otsa laptopist räägitakse kui millestki kasutuskõlbulikust, siis on pigem madalates ootustes.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 15:05; 30.12 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks eelpool mainitud parameetrite,
minu jaoks on kõigi arvutite juures ALATI oluline veel see, millised pistikuaugud on ja mitu. eriti on see vajalik siis, kui vajad läpparit esitluste tegemiseks, siis on oluline, kas sul on vga või hdmi või midagi muud.
ja teine asi, mida vaatan, on bluetoothi number, kuna töötan valdkonnas, kus pean kasutama palju erinevaid vidinaid, mis uusimat blutoothi nõuavad.

meil on kodus ka mõned väiksemad läpparid olnud, aga mitte kõik vajalikud programmid ei pruugi neis töötada, isegi mõned graafilised programmeerimiskeskkonnad nõuavad suuremat ekraaniresolutsiooni ja pisikeses läpparis ei töötanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sisseehitatud id- kaarid lugeja on? klaviatuurivalgustus on? peale perekoolis istumise midagi muud ka teed oma läpakaga?

Neid kumbagi pole ka mu kolme aasta vanusel Latitudel (tööarvuti).

Aga kui 10 aasta vanusest odavama otsa laptopist räägitakse kui millestki kasutuskõlbulikust, siis on pigem madalates ootustes.

Ei teagi! Lihtsalt imelik on arvuti sellepärast ära visata, et see on 10 aastat vana. Seni on töötanud väga ilusti. Tõsi sisseehitatud id-kaardilugejat ja klaviatuurivalgustust pole. Esimest vist ei olnudki arvutitel 10 aastat tagasi. Teist ei pea ma üldse oluliseks, sest trükin nagunii pimesi, mitte ei vahi klahve.

Ootused? Seda tõesti, et ma ei mängi ja ei tee mingeid esitlusi oma koduarvutis. Just nimelt, loen lehti ja perekooli. Need funktsioonid on see vana arvuti ilusti ära täitnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 18:16; 30.12 21:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Millist DELL laptopi eelistada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.