Esileht Ilu Millist kirurgi/ kliinikut soovitate Eestis – kõhuplastika?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Millist kirurgi/ kliinikut soovitate Eestis – kõhuplastika?

Postitas:

Tere

Soov läbida põhjalik kõhuplastika operatsioon. Millist kirurgi/ kliinikut soovitate?

Tänud vastajatele!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The Health Clinic ja dr Jaan Troost.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 11:46; 22.11 13:30; 24.12 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks nädalat tagasi tegin dr. Sven Troost juures. Mul oli diastaas, nabasong ja liigne kõhunahk. Taastumine on mul kerge, juba 10 p pärast sain tööle naaseda.
Kiidan veel dr. Martin Adamsonit, nägin ühel naisel tema tööd aasta pärast operatsiooni, tulemus on super.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.11 12:10; 22.11 12:15; 22.11 13:37; 13.12 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks nädalat tagasi tegin dr. Sven Troost juures. Mul oli diastaas, nabasong ja liigne kõhunahk. Taastumine on mul kerge, juba 10 p pärast sain tööle naaseda.

Kas meeletuid valusid ei olnud peale oppi? Arm on vist väga suur?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul valusid polnud. Keisriarmist ikka kaks korda suurem, aga see asub aluspükste sees, suvel nüüd saan kanda bikiini 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.11 12:10; 22.11 12:15; 22.11 13:37; 13.12 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul valusid polnud. Keisriarmist ikka kaks korda suurem, aga see asub aluspükste sees, suvel nüüd saan kanda bikiini ????

Kuidas on võimalik, et selline arm ei valuta, lisaks diastaasi ja nabasonga opp?
Midagi jätad sa rääkimata. Absoluutselt kõik minu tuttavad, kes on teinud kõhuplastika, on järgmised nädalad tugiraamiga saanud ainult kõndida ja magada vaid tugitoolis poolistuvas asendis. Ikka ropp arm ja valu on see.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 11:46; 22.11 13:30; 24.12 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul valusid polnud. Keisriarmist ikka kaks korda suurem, aga see asub aluspükste sees, suvel nüüd saan kanda bikiini ????

Kuidas on võimalik, et selline arm ei valuta, lisaks diastaasi ja nabasonga opp?

Midagi jätad sa rääkimata. Absoluutselt kõik minu tuttavad, kes on teinud kõhuplastika, on järgmised nädalad tugiraamiga saanud ainult kõndida ja magada vaid tugitoolis poolistuvas asendis. Ikka ropp arm ja valu on see.

Milleks ma pean siin valetama? Minul on kõrge valulävi ja võrreldes keisritega see on minu jaoks lihtne operatsioon taastumise mõttes. Valuvaigesteid vajasin vaid esimese kahe päeva jooksul. Ma isegi ei kõndinud kõvera seljaga esimestel päevadel. Kusjuures samal ajal kliinikus oli veel üks naine sama probleemidega ja ta läks koju kõvera seljaga. Mina ise imestan, et mul nii kerge taastumine.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.11 12:10; 22.11 12:15; 22.11 13:37; 13.12 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Martin Adamson, mina tegin tema juures Itks. Super ilus töö, ma olen väga, väga rahul. Diastaas sai ka korda tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.11 23:02; 22.11 23:05; 22.11 23:08; 15.12 20:51; 08.01 01:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul valusid polnud. Keisriarmist ikka kaks korda suurem, aga see asub aluspükste sees, suvel nüüd saan kanda bikiini ????

Kuidas on võimalik, et selline arm ei valuta, lisaks diastaasi ja nabasonga opp?

Midagi jätad sa rääkimata. Absoluutselt kõik minu tuttavad, kes on teinud kõhuplastika, on järgmised nädalad tugiraamiga saanud ainult kõndida ja magada vaid tugitoolis poolistuvas asendis. Ikka ropp arm ja valu on see.

No minul ka ei valutanud! Magasin küll selja peal 2 nädalat aga ei valutanud midagi. valus oli pesemise ajal saunas. Püsti sirgelt olla ei saanud ja sellest oli ka valus..sth kui korset oli eemaldatud ja plaastrid ka. Aga muidu kui plaastrid, korsetid peal siis ei valutanud midagi. Neljandal päeval juba koristasin tolmuimejaga kodus, suht krõnksus aga tegin kõike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.11 23:02; 22.11 23:05; 22.11 23:08; 15.12 20:51; 08.01 01:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks nädalat tagasi tegin dr. Sven Troost juures. Mul oli diastaas, nabasong ja liigne kõhunahk. Taastumine on mul kerge, juba 10 p pärast sain tööle naaseda.

Kas meeletuid valusid ei olnud peale oppi? Arm on vist väga suur?

Arm on puusast puusani ja täitsa ilus, noh sõltub arstist muidugi kui ilusaks see tehakse.
Ise lasin teha armile tatoveeringu ja pole endalgi enam meeles,et selle all on arm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.11 23:02; 22.11 23:05; 22.11 23:08; 15.12 20:51; 08.01 01:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst on muidugi kõige olulisem selle protsessi juures, aga muidu ma mainiks, et selle HealthClinicu töökorraldus mulle üldse ei meeldinud. Arstiga sa suhelda ei saa, vaid suhtlus käib läbi üpriski nipsaka tibi. Kui ütlesin talle, et sooviks kirurgiga otse suhelda oli vastus, et kogemus on, et kirurgid ei loe meile, ei vasta ja mina siin korraldangi asju. Seega lisaks arsti mahategemisele oli kogu muu suhtlus ka imelik. Arst muidu oli väga tore, aga kogu muu korraldus pani mind selle firma teenustest loobuma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 23:20; 24.12 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Martin Adamson, mina tegin tema juures Itks. Super ilus töö, ma olen väga, väga rahul. Diastaas sai ka korda tehtud.

kuidas sa tema juurde aja panid? Läbi kelle? Tahan ka 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ülekaal on ka, kas siis üldse tehakse?
Mure selles, et peale neljandat last on diastaas ja rasv koguneb eelkõige kõhule. Kui muidu saaks kanda riideid suuruses 42/44, siis vööümbermõõdu tõttu olen sunnitud kandma 46/48 suuruses riideid. Nagu rase oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehakse kõhuplastika rasvaimuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.11 12:10; 22.11 12:15; 22.11 13:37; 13.12 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ülekaal on ka, kas siis üldse tehakse?

Mure selles, et peale neljandat last on diastaas ja rasv koguneb eelkõige kõhule. Kui muidu saaks kanda riideid suuruses 42/44, siis vööümbermõõdu tõttu olen sunnitud kandma 46/48 suuruses riideid. Nagu rase oleks.

Ma pean tisside tõttu ostma nr 40-42 asju ja laskma käiseid 10 cm lühemaks teha… marruajav ja üldse mitte kena vaadata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Martin Adamson, mina tegin tema juures Itks. Super ilus töö, ma olen väga, väga rahul. Diastaas sai ka korda tehtud.

kuidas sa tema juurde aja panid? Läbi kelle? Tahan ka ????

Kirjutsin Itk lehel olevale meilile, sealt kutsuti konsultatsioonile ja otse Martini juurde =) Võid ju mainida,et soovid selle kirurgi vastuvõtule!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.11 23:02; 22.11 23:05; 22.11 23:08; 15.12 20:51; 08.01 01:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kâisin kaks kuud tagasi kõhuplastika operatsioonil Dr.Martin Adamsoni käe all, The Health Clinic.
Kirurg, kes “vòitis” minu usalduse esimesel konsultatsioonil. Kâisin ka eelnevalt Artia Clinicus ja sealt tulin küll vâga halva enesetundega âra.

Suhtlus oli küll vâga hâsti korraldatud minu arust (keegi siin mainis, et nipsakas tibi). Minu kliendikordinaator oli vága sòbralik ja meeldiv, alati sain kiired vastused. Soovi korral oleksin saanud ka alati veel kirurgi vastuvótule minna, aga ennem oppi ma seda veel ei vajanud.

Hirm oli ikka meeletu ja opilauale pikai minnes lâksin ikka endast üsna vâlja, aga vâga toredad òed olid seal, kes kohe rahustasid jne.
Mis kòhusse puutub, elu parim otsus! Ma isegi ei tea miks kòik hullult sellest pikast armist räágivad, ma ei pane seda isegi mitte tâhele. Kole see ei ole, aga ega mul paju aega veel möödas pole ka, kûll see lâheb veel nahavârvi.
Ja mis peae oppi puutub, valguvaigisteid vòtsin kaks esimest päeva. Veidi küürus kâisin mönda aega, kirurg ütles kohe ei tohi selga sirgu ajada. Aga midagi vâga hullu ei olnud, paar päeva puhaksin voodis ja siis naasin tavalise igapâevase elu juurde. Vâike laps on mul tòesti kodus, teda ma ei tòstnud 1,5 kuud. Mul oli diastaas vága suur ja kahtepidi kokku òmmeldud. Ònneks sai mees kodus nii kaua olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 03:29; 31.12 00:52; 31.12 00:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kâisin kaks kuud tagasi kõhuplastika operatsioonil Dr.Martin Adamsoni käe all, The Health Clinic.

Kirurg, kes “vòitis” minu usalduse esimesel konsultatsioonil. Kâisin ka eelnevalt Artia Clinicus ja sealt tulin küll vâga halva enesetundega âra.

Suhtlus oli küll vâga hâsti korraldatud minu arust (keegi siin mainis, et nipsakas tibi). Minu kliendikordinaator oli vága sòbralik ja meeldiv, alati sain kiired vastused. Soovi korral oleksin saanud ka alati veel kirurgi vastuvótule minna, aga ennem oppi ma seda veel ei vajanud.

Hirm oli ikka meeletu ja opilauale pikai minnes lâksin ikka endast üsna vâlja, aga vâga toredad òed olid seal, kes kohe rahustasid jne.

Mis kòhusse puutub, elu parim otsus! Ma isegi ei tea miks kòik hullult sellest pikast armist räágivad, ma ei pane seda isegi mitte tâhele. Kole see ei ole, aga ega mul paju aega veel möödas pole ka, kûll see lâheb veel nahavârvi.

Ja mis peae oppi puutub, valguvaigisteid vòtsin kaks esimest päeva. Veidi küürus kâisin mönda aega, kirurg ütles kohe ei tohi selga sirgu ajada. Aga midagi vâga hullu ei olnud, paar päeva puhaksin voodis ja siis naasin tavalise igapâevase elu juurde. Vâike laps on mul tòesti kodus, teda ma ei tòstnud 1,5 kuud. Mul oli diastaas vága suur ja kahtepidi kokku òmmeldud. Ònneks sai mees kodus nii kaua olla.

Kas tehti suur kõhuplastika koos naba ümberpaigutamisega? Palju maksma läks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 11:46; 22.11 13:30; 24.12 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtlus oli küll vâga hâsti korraldatud minu arust (keegi siin mainis, et nipsakas tibi). Minu kliendikordinaator oli vága sòbralik ja meeldiv, alati sain kiired vastused. Soovi korral oleksin saanud ka alati veel kirurgi vastuvótule minna, aga ennem oppi ma seda veel ei vajanud.

Mina ei soovi küll meditsiinilisi teemasid mingi suva registraatoriga arutada. Ja ei soovi ka asja eest teist taga 50 eurot uue vastuvõtu eest maksta. Pole iial mujal sellist asja kohanud, et ma ei tohi kirurgiga otse rääkida. Lisaks hakati mulle juba koridoris operatsiooni aega pähe määrima. Kellele sobib, kellele mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 23:20; 24.12 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitada ei oska. Küll aga soovitan selle probleemiga kaugele eemale hoida Pärnus asuvast firmast Villa Medica. Kui seal enam selliseid operatsioone tehakse. Loodan, et ei tehta, aga mine tea.
Minu isiklik arvamus, ei kvalifitseeru laimuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtlus oli küll vâga hâsti korraldatud minu arust (keegi siin mainis, et nipsakas tibi). Minu kliendikordinaator oli vága sòbralik ja meeldiv, alati sain kiired vastused. Soovi korral oleksin saanud ka alati veel kirurgi vastuvótule minna, aga ennem oppi ma seda veel ei vajanud.

Mina ei soovi küll meditsiinilisi teemasid mingi suva registraatoriga arutada. Ja ei soovi ka asja eest teist taga 50 eurot uue vastuvõtu eest maksta. Pole iial mujal sellist asja kohanud, et ma ei tohi kirurgiga otse rääkida. Lisaks hakati mulle juba koridoris operatsiooni aega pähe määrima. Kellele sobib, kellele mitte.

Nojah, ma vaata ei ole ka selline inimene, kes arvab, et olen maailmanaba 🙂 Kóik küsimused, mis puudutavad meditsiini, küsid Sa ju konsulatatsioonil, ei? Midagi jäâb nii kripeldama, saad alati ju tagasi minna ja kirurgiga otse suhelda? Mina küll ei vajanud korduskonsultatsiooni, aga see ei ole enam tasuline, tâiesti tasuta. Ja korduskonsultatsioonid olid ka teatud päevadel, muul ajal kirurg teeb operatsioone ja järelkontrolle. Kuidas kirurg ùldse peaks oma tööd tegema, kui ta peaks lisaks veel 24/7olemas olema igale patsiendile, igale huvilisele jne? Ebaloogiline.
Mingeid otseseid meditsiinilisi teemasid ma enda kliendikordinaatoriga ei arutanudki. Ma olin ennast piisavalt ette valmistanud ja sain kòik vastused enda küsimustele esimesel konsultatsioonil. Otsi endale kirurg, kellega Sa klapid ja keda Sa usaldad enda keha kallale, aga ei tasu küll arvata, et kui Sa ilge papi vâlja kâid, oled ainuke printsess seal keda peaks poputama.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 03:29; 31.12 00:52; 31.12 00:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kâisin kaks kuud tagasi kõhuplastika operatsioonil Dr.Martin Adamsoni käe all, The Health Clinic.

Kirurg, kes “vòitis” minu usalduse esimesel konsultatsioonil. Kâisin ka eelnevalt Artia Clinicus ja sealt tulin küll vâga halva enesetundega âra.

Suhtlus oli küll vâga hâsti korraldatud minu arust (keegi siin mainis, et nipsakas tibi). Minu kliendikordinaator oli vága sòbralik ja meeldiv, alati sain kiired vastused. Soovi korral oleksin saanud ka alati veel kirurgi vastuvótule minna, aga ennem oppi ma seda veel ei vajanud.

Hirm oli ikka meeletu ja opilauale pikai minnes lâksin ikka endast üsna vâlja, aga vâga toredad òed olid seal, kes kohe rahustasid jne.

Mis kòhusse puutub, elu parim otsus! Ma isegi ei tea miks kòik hullult sellest pikast armist räágivad, ma ei pane seda isegi mitte tâhele. Kole see ei ole, aga ega mul paju aega veel möödas pole ka, kûll see lâheb veel nahavârvi.

Ja mis peae oppi puutub, valguvaigisteid vòtsin kaks esimest päeva. Veidi küürus kâisin mönda aega, kirurg ütles kohe ei tohi selga sirgu ajada. Aga midagi vâga hullu ei olnud, paar päeva puhaksin voodis ja siis naasin tavalise igapâevase elu juurde. Vâike laps on mul tòesti kodus, teda ma ei tòstnud 1,5 kuud. Mul oli diastaas vága suur ja kahtepidi kokku òmmeldud. Ònneks sai mees kodus nii kaua olla.

Kas tehti suur kõhuplastika koos naba ümberpaigutamisega? Palju maksma läks?

Jah, tehti suur kõhuplastika naba ümberpaigutamisega.
Maksma lâks 3400.- +vereanalüüsid Synlabis, need olid vist 60 millegiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 03:29; 31.12 00:52; 31.12 00:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kâisin kaks kuud tagasi kõhuplastika operatsioonil Dr.Martin Adamsoni käe all, The Health Clinic.

Kirurg, kes “vòitis” minu usalduse esimesel konsultatsioonil. Kâisin ka eelnevalt Artia Clinicus ja sealt tulin küll vâga halva enesetundega âra.

Suhtlus oli küll vâga hâsti korraldatud minu arust (keegi siin mainis, et nipsakas tibi). Minu kliendikordinaator oli vága sòbralik ja meeldiv, alati sain kiired vastused. Soovi korral oleksin saanud ka alati veel kirurgi vastuvótule minna, aga ennem oppi ma seda veel ei vajanud.

Hirm oli ikka meeletu ja opilauale pikai minnes lâksin ikka endast üsna vâlja, aga vâga toredad òed olid seal, kes kohe rahustasid jne.

Mis kòhusse puutub, elu parim otsus! Ma isegi ei tea miks kòik hullult sellest pikast armist räágivad, ma ei pane seda isegi mitte tâhele. Kole see ei ole, aga ega mul paju aega veel möödas pole ka, kûll see lâheb veel nahavârvi.

Ja mis peae oppi puutub, valguvaigisteid vòtsin kaks esimest päeva. Veidi küürus kâisin mönda aega, kirurg ütles kohe ei tohi selga sirgu ajada. Aga midagi vâga hullu ei olnud, paar päeva puhaksin voodis ja siis naasin tavalise igapâevase elu juurde. Vâike laps on mul tòesti kodus, teda ma ei tòstnud 1,5 kuud. Mul oli diastaas vága suur ja kahtepidi kokku òmmeldud. Ònneks sai mees kodus nii kaua olla.

Minu elu parim otsus, kirjutasin siin ka eelnevalt. Martin Adamson parin kirurg ever. Tegin küll Itks ja läks maksma 1800€ 2018 aastal, hiljem tõusis 2200. Mul ka suur kõhuplastika diastaasi ja nabasiirdamisega.
Healht kliiniku administraatorit kiidan väga, ei ole nipsakas(tegin seal rinda) väga kiiresti vastas igale küsimusele ja vajadusel konsulteeris arstiga ja saatis arsti vastused. Kõik konsultatsioonid olid tasuta, iga kell võis pöörduda probleemidega või murega.
Kui mina Health kliinikus esimest korda käisin konsultatsioonis, siis oli 30 minutit tasuta, nüüd on 15 minutit, aga selle ajaga saab ka kõik küsimused küsitud ja vastused saadud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.11 23:02; 22.11 23:05; 22.11 23:08; 15.12 20:51; 08.01 01:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu Millist kirurgi/ kliinikut soovitate Eestis – kõhuplastika?