Esileht Ilu Mini-facelift – kogemusi?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mini-facelift – kogemusi?

Postitas:
Kägu

Kas keegi on lasknud korrigeerida üksnes lõua-kaelapiirkonda? Loen, et facelifti asemel pakutakse ka võimalus mini-faceliftiks ehk osaliseks korretsiooniks. Mul on ära vajunud üksnes lõuajoon, on tendents nn buldogipõskedele. Silmad ja kulmud on mul ilusad ja ka geneetiliselt ei ole põhjust arvata, et need alla vajuksid, seega ei tahaks facelifti teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

osa kirurge ei taha üldse mingit “mini” teha, sest sellest jääb ainult mini tulemus, armid aga saad nagu ” päris” operatsioonil. olen kuulnud, et nägu pidi pikalt tuim olema peale sedalaadi operatsiooni.

Pree teeb näiteks päris palju facelifte, ta on isegi lasknud endale teha.

Eks sul tuleb mööda kirurge käia ja see usaldusväärseim leida:)

 

BTW-kui vana sa oled, kas niidid ei aitaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käinud ise juba 3 kirurgi konultatsioonil ja kõik on öelnud, et mini facelift on mõttetu ja tulemus ei ole hea, tuleb teha full facelift. Viimane kirurg võttis kohe 45 minutit ja selgitas piltide peal mis nahakihte, milliseid lihaseid nad kuidas liigutavad, mis on n.ö ankurpunktid  jne. .Mul ka ainult natuke põsed vajunud, ise märkan, teised ei pane tähelegi ja peamine on lõualott ja seega kaelapiirkond. Vanus 43.

Niidid peavad heal juhul paar kuud, mõttetu raharaiskamine. Lisaks nagu viimane kirurg mulle selgitas, tekitavad nad seespidiselt korraliku armkoe ja kui tahad hiljem facelifti teha, nad väga segavad, isegi kui on näiteks softshell mis aastaga max ise ära lahustub. Armkude aga jääb. Ja nad oma kliinikus pakuvad niite ka, lihtsalt ta selgitas tagajärgi ja ütles, et kui on plaanis facelift teha, siis niidid segavad.

Kuna viimane kirurg oli kõige põhjalikum (ka kõige kallim muidugi) ja parima mainega lähen tema juurde. esimene vaba aeg oli septembri lõpuks.

Ise olen pannud näkku 10 niiti ja tulemus püsis 2,5 kuud. Rahast kahju ja jube valus oli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käinud ise juba 3 kirurgi konultatsioonil ja kõik on öelnud, et mini facelift on mõttetu ja tulemus ei ole hea, tuleb teha full facelift. Viimane kirurg võttis kohe 45 minutit ja selgitas piltide peal mis nahakihte, milliseid lihaseid nad kuidas liigutavad, mis on n.ö ankurpunktid jne. .Mul ka ainult natuke põsed vajunud, ise märkan, teised ei pane tähelegi ja peamine on lõualott ja seega kaelapiirkond. Vanus 43.

Niidid peavad heal juhul paar kuud, mõttetu raharaiskamine. Lisaks nagu viimane kirurg mulle selgitas, tekitavad nad seespidiselt korraliku armkoe ja kui tahad hiljem facelifti teha, nad väga segavad, isegi kui on näiteks softshell mis aastaga max ise ära lahustub. Armkude aga jääb. Ja nad oma kliinikus pakuvad niite ka, lihtsalt ta selgitas tagajärgi ja ütles, et kui on plaanis facelift teha, siis niidid segavad.

Kuna viimane kirurg oli kõige põhjalikum (ka kõige kallim muidugi) ja parima mainega lähen tema juurde. esimene vaba aeg oli septembri lõpuks.

Ise olen pannud näkku 10 niiti ja tulemus püsis 2,5 kuud. Rahast kahju ja jube valus oli.

Olen samuti 43 ning tunnen liftingu vastu huvi, plaan 45a teha. Kui sul on meeles, kirjuta septembris oma kogemusest, taastumist jne 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käinud ise juba 3 kirurgi konultatsioonil ja kõik on öelnud, et mini facelift on mõttetu ja tulemus ei ole hea, tuleb teha full facelift. Viimane kirurg võttis kohe 45 minutit ja selgitas piltide peal mis nahakihte, milliseid lihaseid nad kuidas liigutavad, mis on n.ö ankurpunktid  jne. .Mul ka ainult natuke põsed vajunud, ise märkan, teised ei pane tähelegi ja peamine on lõualott ja seega kaelapiirkond. Vanus 43. Niidid peavad heal juhul paar kuud, mõttetu raharaiskamine. Lisaks nagu viimane kirurg mulle selgitas, tekitavad nad seespidiselt korraliku armkoe ja kui tahad hiljem facelifti teha, nad väga segavad, isegi kui on näiteks softshell mis aastaga max ise ära lahustub. Armkude aga jääb. Ja nad oma kliinikus pakuvad niite ka, lihtsalt ta selgitas tagajärgi ja ütles, et kui on plaanis facelift teha, siis niidid segavad. Kuna viimane kirurg oli kõige põhjalikum (ka kõige kallim muidugi) ja parima mainega lähen tema juurde. esimene vaba aeg oli septembri lõpuks. Ise olen pannud näkku 10 niiti ja tulemus püsis 2,5 kuud. Rahast kahju ja jube valus oli.

Lisan veel oma kommentaarile juurde info oma valitud kirurgilt, et enda jaoks ideaalne kaal peab enne oppi saavutatud olema. Rohkem kui 2 kg kõikumist mõjutab hiljem kohe tulemust.

Kuu aega peab arvestama, et ei tohi ette pole kummardada ehk siis maast asju tõsta jne.

Vereproovid ja vererõhk peavad normis olema.

Anesteesia kestab 5 tundi.

Suitsetada peale oppi ei tohi, tekivad hematoomid ja takistab ka muidu verevarustust ja paranemist.

Peale oppi lümfiteraapia ja armide jaoks kindlasti varakult laserravi.

Kokku kõik jube kallis. Facelift koos anesteesiate ja muu mõlluga kokku 7000, lümfiteraapia ja armi laserravi juurde. Saab ka oluliselt odavamalt, aga mina parem jätan tegemata kui lähen oma näoga riskima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub ikka väga suur ettevõtmine ja olen veidi imestunud, et 43 aastaselt seda juba vaja on.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu Mini-facelift – kogemusi?