Esileht Ilu ja tervis Minipillid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Minipillid

Postitas:
Kägu

Peale esimese lapse sündi hakkasin võtma Yarina pille. Neid sõin kokku 8 aastat. Siis aga lõpetasin trombiohu tõttu. Nüüd on olemas arstilt retsept Cerazette minipilleritele. Lugedes netist kogemusi siis üldse ei julge nendega alustada.
Yarinadega polnud ühtegi kõrvaltoimet, suur pluss oli see, et tegi näonaha väga ilusaks ja päevad käisid nagu kellavärk. Äkki on peale Cerazette veel mingeid muid minipille mille võtmist kaaluda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan Cerazette’i juba 6 aastat. Mingeid ebameeldivaid kõrvalmõjusid pole. Päevi ka pole. Nende toimeaine on sama, mis Mirenal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain cerazetted peale eelmist sünnitust ja mul oli mitu kuud jutti päevad. Loobusin ja hakkasin yarinat uuesti kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtan juba 10 aastat järjest Delamoniet ja super rahu päevi pole ja kõrvaltoimeid ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain cerazetted peale eelmist sünnitust ja mul oli mitu kuud jutti päevad. Loobusin ja hakkasin yarinat uuesti kasutama.

Need minipillid tekitavad siis kõrvaltoimeid, kui neid võtta sünnitusjärgselt ja imetamise ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Minipillid